"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
4. nov 2009

madam už spí, tato dočital rozpravku 🙂

sstefi
4. nov 2009

oki, tak som pokecala, už možem ist.

zuzka 76, to sem už vobecky vobec ani nekuk? ☹ 😕

sstefi
4. nov 2009

a ešte sa musim priznať že z tej pras. chripky na ukrajine je mi dost nevolno a bojim bojim, vobec ale vobec nam teraz a ani nikdy nič podobne nechyba 😒 😖 ☹

sstefi
4. nov 2009

zase sa mi babre net 😠 😠

lilyk
5. nov 2009

dobre ranko 🙂
no sstefi tak by si mala navstivit kazde junovcatko,dokonca zimy to zmaknes a potom sa mozte vratit spat ked bude po chripke 😀
ta tma je desna, Maju povie ze chce ist von, potom kukne do okna a vzapati povie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
Alli u nas puzzle tiez Majko rad sklada, lenze pride Demolition man Tom 😀 a je to tam kde to bolo 😝

bubble777
5. nov 2009

Dobré ránko 😉
Dnes sme hore od šiestej 😕 akosi každý deň vstáva Emka skôr a skôr....čoskoro budeme vstávať o piatej 😝

Ináč u nás prší 😠 zas budeme tvrdnúť doma ☹

bubble777
5. nov 2009

a neviem čo variť, tak dajte nejaké nápady.... 😵

bubulik
5. nov 2009

Ahojte, my sme dnes doma sami, MM je v praci. Vonku aj u nas poprcha, ale aj tak budem musiet ist s nimi von, lebo Hanka bude strasna ked budeme len doma. Dufam, ze okolo obeda prsat nebude.
Ja som varila vcera. Gulasovo kapustovu polievku a zapekany karfioll a varene zemiaky. MM dostal chut na syrove kolaciky,tak som zamiesila cesto a robila som tvarovohe pre neho, hole pre Hanku a skoricove pre mna.

bubulik
5. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15606
toto je ta polievka, uz som ju robila viac krat a vzdy mala uspech

sstefi
5. nov 2009

bré ráno 🙂

sstefi
5. nov 2009

tu leje už od večera 😠 🙄

sstefi
5. nov 2009

brdo, teraz kukam kolko mám príspevkov na konovi a zírám 😕 😅 😀

sstefi
5. nov 2009

alli máš úžasnú new foto v pase 😵 🙂

bubble777
5. nov 2009

tak už som urobila, hrachovú polievočku, budi aj tá čo si hodila link vyzerá byť dobrá, vyskúšam nabudúce 😉

sstefi, tak som pozrela to závratné číslo tvojich príspevkov, uff, ti poviem až hlava sa mi zatočila 😀 😀 😀 , ale tuším je tu takých viacej čo majú toľko príspevkov...

allisia
autor
5. nov 2009

cafte 🙂

sstefi dik 😵

ja som varila slepaciu a cinu s ryzou a ideme papat 😉

sstefi
5. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19122
ja som varila toto ešte som tam supla masovy bujon a je fantastishn. bujony zvyčajne nepouživam, ale teraz ma to tak napadlo. ale už som od veci 😝 😀

sstefi
5. nov 2009

hej bubble, až sa hanbim, že kedy som to stihala 😅 😀 😀

sstefi
5. nov 2009

joj a na druhy chod mame od včera maso s tarhonou, to len tak pre inspiration 😎

sstefi
5. nov 2009

a zabudla som ešte oznamiť, že madam Ivka spí už celých 20minút. po týždni 😝 ale nebolo tojednoduché, ale už sa to nedalo vydržať, len reve piští a nevie prečo 😅

allisia
autor
5. nov 2009

deti najedene a spia 🙂

mmm kapustovu polievku by som si aj dala, vitaminky treba, len kapustu nam treba kupit

baby viete mi poradit aka priloha sa dava k pecenemu kolenu, chcem cez vikend urobit len neviem co k tomu 😝

sstefi super ze Ivka nabehla na spanok 🙂

sstefi
5. nov 2009

no alli, že nabehla to ešte neviem, pochybujem, že zajtra sa to opat podarí 😅 😝 😀

sstefi
5. nov 2009

alli skus hodit do googlu, alebo kuk na mmb, čo sa k tomu hodí. netušim 😅

sstefi
5. nov 2009

som teraz mrkla, aj mne tam pasuje najviac chlieb, a ten odporucaju vsade, prip. pečene zemiaky 🙂

allisia
autor
5. nov 2009

sstefi hadam aj hej

no mne sa krpusik zobudil a vzdycha v posteli 😅 tak musim ist, ach jo

sstefi
5. nov 2009

no škoda, a ja že pokecame. tak mu posielam veeeelke cmuky 😵 🙂

sstefi
5. nov 2009

mojej ivke nejak padaju vlasy 😕
skor padaju v takych chumačoch, resp. tka cca 10-15 vlasov naraz. občas objavim taky chumáč len tak, v kresle alebo na zemi 😕
ked ju napr.češem, tak vtedy moc nepadaju ale tie chumače...
nestretli ste sa s takym niečim? 😅

allisia
autor
5. nov 2009

sstefi uz som tu, maly sa rozhodol ze sa vyvali mne na kolenach a bude pozerat telku 😀 a dakuje za cmuuuky ale neposle naspat lebo je zasopleny a nechce aby si bola chorucka 😀

no Natalka ma riadne huste vlasy a nepadaju, ona ma sukromneho preriedovaca menom Oliver 😀 😀 😝 takze s tym ti neporadim, nechyba Ivuske nejaky vitamin? 😕

sstefi
5. nov 2009

😀 že sukr. preriedovač 😀 😀 😀

sstefi
5. nov 2009

neviem, ona ovocie celkom rada a často, sirup na imunitu sme brali, ale neviem, či to obsahuje aj vitaminy, prave sme ho včera dopili, tak asi pojdeme niečo kupit, len ked všetky tie cukrikove vitaminy(martankovia a pod.) su od 3 rokov. ona sice vahu a vysku na to ma, ale nerada take davam 😝

allisia
autor
5. nov 2009

ale mozno sa jej len zahustuju vlasky a vypadavaju take co mala este od babatka

my tiez pijeme sirupcek a chcela som nejake cukrikove namiesto normalnych cukrikov ked si vypyta lebo nejak prestala papat ovocie a zeleninu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre