"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
26. dec 2009

Bubul,krásne fotečky 😵 😵 😵
a Hanka určite dostala aj iné hračky ako bábiku a kočík 😕 😅 😀

lilyk
26. dec 2009

Andy ne ziadne ine priznaky "zatial" nema, ziaden kasel a sople len ta horucka jak des, MM mu robil aj zabaly, v noci vobec nepomahali, horucka stale nad 39 a panadol o tom sa nevyjadrujem vobec nepomohol, este ako tak nurofen ale inak nic moc. No ak bude priebeh taky isty ako vcera tak ich urcite poslem na pohotovost, no moc je asi o nicom, u nas na Kramaroch ani CRP nemaju, proste pozrie nanho a zhodnoti stav, dva krat sme tam takto zbytocne boli, povedala nech si laskavo kupime sirupy a cipky a tocime dokola 😖 ....najhorsie ze nam sa to vzdy stane na sviatky 😅
obojstrannaa paska na koberce....dobreee 😀 😀

bubulik
26. dec 2009

Ahojte, tak my sme sami. MM isiel do prace. Ale poobede pridu nasi, tak sa tesime. Ideme pomaly ohrievat obed. 😵 😵 😵
Vcera sme boli u babky tak tam Hanka dostala tu babiku, velmi sa tesila. Andy ja som nepovedala, ze nedostane ine hracky, ale ze ona chcela len babiku a kocik. Tak som chcela aby sa jej to od Jeziska splnilo. 😵 😵Este dostala u babky aj vysavac a postielku pre babiku. Tak odbieha od jedneho k druhemu a nevie co skor. Som zvedava dokedy ju to bude bavit. U nas je to s tymi hrackami podobne Andy, plna izba. Lebo vsetko su to take vacsie hracky, tam uvidime ako to po sviatkoch poupratujem. 😝 😝 😝 😵 😀

bubulik
27. dec 2009

Haloooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲
Kde ste ????? 😲 😲 😲 😲
To vsetci sviatkujete???? Vcera zostala u nas neter tak to bolo vecer super, lebo Hanka okupovala ju a nie mna. Dnes sa chystame k nasim. Pozriet ci nam tam Jezisko nieco doniesol. 😵 😵 😵

zuzidr
27. dec 2009

Ahojte,my sme mali včera doobeda návštevy,poobede sme išli k našim,Emma aj my sme zase dostali kooopu darčekov,potom sme pobehali rodinu a tak... 😀

Emmk teraz pozerá nekonečný príbeh,ju to zaujalo 😀 ja trošku upracem,variť nemusím a trochu si chcem oddýchnuť....lebo poobede máme zase min. 3návštevy 😀 😀 😀

lilyk
27. dec 2009

ahojte 😉
Tomik mi spinka, Majko sa hra s MM, a ja vegetim po nic moc noci ale dalo sa 😉 tak Majko bez horucky celu noc, a Tomik od 12 do 1 rana plakal a plakal, tak ked Majko v pohode tak zase Tomino 😀 ale inak som rada, dufam ze sa Majkovi horucka nevrati...akurat Majko nekakal 3 dni a baby poradte...co mu mam dat,nech to z neho vyleze..sorry za perfektnu otazku na vianoce 😅 😝 😀
my sme mali v plane poobede ist navstivit nasu opatrovatelku, chce si majka odfotit pod stromcekom 😀 akurat neviem ci ist, aby to nebolo na neho vela..aj ked ju pozna jak stare gate 😀
u nas momentalne frci auticko v telke, MM kupil take vola sa to auticko Finley a ja s tym v usiach zaspavam kazdy den 😀
tak zatim.....uzivajte si vianocnej pohody 😵

bubulik
28. dec 2009

Tak caute,
Lily dufam, ze ste uz na tom lepsie. Nam vcera Jezisko v ZM podonasal zase kopu hraciek. Akurat sme s MM riesili, ze kde to v detskej dame, aby nas nevytlacili von.
Vcera segra letela do Londyna na 2 tyzdne. Bude tam travit aj novy rok. Neviem kedy sa podari ist tam nam. Ved je tam bracho to by nebol problem, len zbalit 2 deti, tak to sa mi nechce vobec. + kocik, autosedacku....... 😝 😝 😝
Dnes som ich vyhnala von, ale uz su doma. Maly este spi na schodisti v kociku. Ja som poutratovala, pozbierala pradlo ( 3 pracky ) a periem dalsie. Mam poumyvane podlahy a cakam kym to uschne. Ocko s Hankou vysavaju, aby mi tu nebehali. To bavi oboch. Poobede budem zehlit. Mam tam este 2 pracky okrem tych co som pozbierala. Ale ved co budeme doma robit??? No nie??? 😀 😀 😀

lilyk
28. dec 2009

caute 😉
vyzera to fajn( klop,klop) zatial v pohode, boli sme aj na navsteve u opatrovatelky, vsetci ma lutovali 😀 mam to ale tazke, Maju neskutocne ziarlil furt len mrncal, nikto iny len MM a kedze ja som si vegetila na kresle tak MM musel davat pozor aj na Tomika a to bol veeelky problem pre Majka ze sa venoval aj jemu 😝 mne to inak uz zacina liezt pekne na nervy, Maju Tominovi vsetko berie,vobec sa s tym nehra, len to hodi na zem, no som fakt zvedava kedy prestane ziarlit lebo to ide len k horsiemu 🙄
teraz papam rybku a salat a potom sa ideme poprechadzat 😉

andy.a
28. dec 2009

Ahojte 😎 😎 😎

v prvom rade Ivke všetko naj naj naj k meninkám 😵 😵 😵

Lily,fajn,že Majko to mal len jeden deň,chvala Bohu 🙂 😉
a nechodia chalani poobede spávať?? 😕 😅

včera som celý večer popratávala hračky,majú toho tiež kvantá 😀 😝

a MM od včera robí,včera dosšiel po 22.hod....dnes od rána do noci a takto asi až do N.roka...možno na Silvestra asi tak ako na Štedrý deň,t.j.ráno si "odskočí" do roboty a dojde poobede 😖

Bubul,takého M ti možno len závidieť,môj ani nevie,kde máme vysávač 😝 😕 a nemá mi ich kto zobrať von,keď si chcem porobiť veci,ktoré sa pri nich nedajú 😝

niekedy malý postráži krpatú vedľa v izbe alebo žehlím,keď ju kŕmim v stoličke a pod...inak sa mi nedá 😕

tie sviatky inak mooooc rýchlo ubehli,nezdá sa vám ?? 😕 😕 😕

zuzidr
28. dec 2009

Ahojte,ja mám pol dna volna,ale zajtra a v stredu musím, ísť lebo je toho vela 😀 Emma s tatíkom sú doma až do 10teho 😠 😅

ja som spravila dnes len zeleninovú polievku a krokety Emma spásla s kečupom 😀

ešte chceme behnúť na jednu návštevu 😕

inak ja som taká unavená po sviatkoch,že ledva chodím 😠

lilyk
28. dec 2009

Andy len Majko spi poobede, Tomino to stale ma na 2 krat, od 10-10:30 a od 15:00-15:30 -- dva megaspanky 😀 ale zase na 1 spanok to nejde, lebo to este do vecera nevydrzi 😉

bubulik
29. dec 2009

Ahojte co ste vyhlasili strajk????? 😲 😲 😲
Kde ste????
My sme dnes doma sami ocko maka. Ale dnes som mala celkom super den. Deti sa hrali a ja som sedela pri nich a citala knizku od Jeziska. 😀 😀 😀
Dnes som nerobila nic kedze som porobila vsetko vcera, teda ak neratam starostlivost o deti. Aby ste si nemysleli, ze tu behaju v pyzamach, hladne, usoplne a pokadene. 😀 😀 😀 😀

bubulik
29. dec 2009

Zajtra ale hned skoro od rana cakame navstevu. Pridu moji spoluziaci zo strednej . Oni su manzelia a zhodou okolnosti on je hasic. Takze nam navsteva vyhovuje obom. 😵 😵

bubulik
29. dec 2009

A piste, lebo nam to fakt zavru. 😒 ☹ 😉

bubulik
29. dec 2009

A este som zabudla, ze som upratala Oliverkovi komodu, teda co mu bolo zase malych veci. Ten rastie neskutocne. Teraz mu Jezisko doniesol 80 tky menzestraky a su mu dobre, len asi o 1 cm dlhsie. 😲 😲 😲 😵

zuzidr
30. dec 2009

Ahojte,Emmka je chorá,včera večer teploty,vracanie,zimnica a v noci hrooozny kašel ešte som chvílu v robote,kedže som v noci prala,vyzerám takto 🙄 🙄 a za chvílu idem domov a k doktorke

na silvestra sme pozavný k známim,svokra povedala aby sme išli že bude s Emmou doma v posteli,ale mne sa tááák nikam nechce ísť,som unavená zo všetkého a najradšej by som bola s Emmou doma pred telkou 😀 😀

a 9.1.2010 ideme na ples aj zo svokrovcami a moja mama bude varovať malú,tak sa teším
😀

bubulik
30. dec 2009

pobavte sa
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ja som sa uz 😀 😀 😀 😀

sstefi
30. dec 2009

caute, no fakt to neprehanate s učastou 😕 😅

Andy, ďakujeme za gratulejšn, teda ivka 😵

Slečna je zase chorá, resp. soplí, a ja tiež. sme na tom cca rovnako. zajtra sa chystame na chatu, len mam dennu, tak to budu fofry, ale snad tam dojdeme. Ivinka bude u babky, ak sa jej stav nezhorší samozrejme. To potom ostaneme doma.

sstefi
30. dec 2009

Na obed nespí, ale posledné dva dni je ako čert, robí nám napriek, predpokladám, že to má z únavy, nakolko som si istá, že ten obednajší spanok jej chyba, ale ona to nie a nie pochopit 😀 . každý den sa pokúšame, ale ani zo srandy nezaspí 😠

Ja som dnes po nočnej, v PO som mala dennu a zajta zase. no a v sobotu zase 🙄 🙄 🙄

sstefi
30. dec 2009

nevie niekto nahodou ake budu čisla v nedelu na športke? veeeeeelmi by ste mi tým pomohli. radšej do IP poprosím, skor si to prečítam 😀 😖 😀

sstefi
30. dec 2009

no padam, faširka dopečená, grecky šalat hotovy, na zajtra totiž nestiham zbuchat nejake chlebičky, tak nech tam nejdem s prazdnymi rukami 😝

sstefi
30. dec 2009

zuzi, nech je emka šup šup zdravá a všetky deturence.

inak počasie.... nemam slov, nasneži a roztopi sa dookola 🙄

sstefi
30. dec 2009

dobru nocku vam, a zajtra oslavujte a oslavujte, ja sice nemam velmi čo oslavovat, ale aspon sa stretneme so znamymi a pokecame a taaak.

A hlavne do Noveho roka vykročte spravnou nohou a nech ste všetky aj s rodinkami zdravé 😵

lilyk
31. dec 2009

ahojte 😉
Lilikovci praju vsetkym junovcatkam a junovkam kraasneho Silvestra a Stastny Novy Rokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 😵 😵 😵 😵
my sme spali do 8-mej...a ja som sa zobudila s dvojitymi kruhami pod ocami 😀 asi budem musiet vstavat castejsie v noci aby som bola opat kraasna 😀
idem postavit kapustnicu, vcera som bola leniva, boli sme v Drevone v detskom kutiku, cely pre nas,tak sme mali pekne odpoludnie, chalani vyteseni obaja a ja som si popozerala Drevonu, Tomik pootvaral kazdy suflik...tak kazdy mal nieco 😀
inak u nas nevidim ani na susedny panelak...otrasna hmla 😝

bubulik
31. dec 2009

Ahojte, tak aj my prajeme krasneho Silvestra a dufam, ze sa trosku vylepsi pocasie a budeme vecer aspon nieco z ohnostroja vidiet. Uzite si to . My ideme k nasim. Tak sa majte pekne , papa

sjuzi
31. dec 2009

Ahojte fešandy, tak my si sviatky užívame s naším ockom a chodíme každý deň po návštevách... Dnes ideme oslavovať Silvestra svokrovcom, tak sa už teším. Nakúpili sme ohňostroj... Miškovi ho urobíme na záhrade už tak o 19tej... (susedov porazí) 😀 😅 😉

Miško dostal na Vianoce hroooozne veľa hračiek a oblečka, asi 8 knižiek má nových, tak čítame a skladačky a samozrejme železnicu s vláčikmi Tomáš a spol... 😀 😵 Tak ani o ňom nevieme posledné dni. A z tých návštev je tak unavený a zničený, že nemá kedy neposlúchať...

Zdravíme vás a želáme, aby ste dobre oslávili príchod Nového Roku, nech vás v ňom čaká len veľa príjemných a radostných chvíľ a prekvapení... 😵 🤐 🤐

zoja
1. jan 2010

všetko dobré v tomto roku, nech je lepší ako ten predchádzajúci, plný zdravia, šťastia, lásky a budem aj materialistická veľa peňazíííííííííííííííí 😉 cmuk

lilyk
1. jan 2010

caute, caute 😉
my sme boli vonku, vybrali sme pre Tomika trojkolku 😀 uz ma kocik nebavi vlacik a isli sme, najprv sa vozil Tomino a potom ziarlivcek Majko 😀
teraz sa kupeme, ja chcela zehlit,ho..o ho..o zlata rybka, nechce sa mi 😝 akurat som si hlavu umyla tot vsio pre dnesok a na veceru mame zapekane tousty kedze som zabudla dokupit zemiaky k rybe 😀
Zoja ako sa ma Kubino? uz by som vas rada aj videla 😉

zoja
1. jan 2010

lili teraz sme v pohode, práve je od predvčerajška u našich, tak ja relaxujem a dospavam včerajšok 😉 , tiež by som vas rada videla 😵 , no vieš ako to chodí, v tomto tempe chorob čo sa na nas stále lepia nemám ani šancu, dva týždne sa trápime potom pár dní super a zas sme v tom, už som z toho na nervy, snažim sa s nim nechodit nikam kde je kopa ľudí, nech zas niečo nenachytá, ale mohli by ste prist vy k nám deti sa pohraju a my si vypijeme kafčo 🙂

allisia
autor
2. jan 2010

Ahojte 😵 😵 😵

vsetkym prajeme len to najlepsie do Noveho roka

u nas to je na nic, Oliverko ma uz tri dni 40 teploty a nedaju sa zrazit ale okrem toho mu nic nie je. ani soplik ani kasel nic len ho prehana tak neviem ci su to zuby ☹
utekam k nemu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre