"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
13. jan 2010

no ja by som chcela velke,len moj muž mi kupil taku malu rachotinu okatu 😕 aale šak ked som zvladla na nom do ke a naspat,dobre aj take 😉 možno ked porodim syna,tak niečo bude 😀

zoja
13. jan 2010

mozno ked mu daš futbalovu jedenástku tak sa dočkáš, mojko maš čo robiť 😀 😀 😀 😀

bubaczik
13. jan 2010

no fuuuj zoja 😀 ne neee ja prajem druhym 😉 len furt na mna sadne 😀 😅

allisia
autor
14. jan 2010

Dobre rano, no ale vas tu bolo vecer 🙂

u nas nic nove, dalsi nudny den medzi styrmi stenami je pred nami 😒

bubulik ten domcek vyzera suoer, drzim palceky a tisko v dobrom zavidim 😵

Sstefi vsetko sa vyriesi len to chce cas 😉

Lily kedy dame rande??? chrasticky nam uz opadavaju tak uz je dobre 🙂

lilyk
14. jan 2010

aj ja chceeeeeem domcek,je kraaaaaaaaaaasny 😵
my sme sa prave s Tomaskom vratili z Tesca, maju akciu na plienky,tak som tam rovno nechala 100euracov a prisla mi materska ze 164 jak fajn 😖 keby ste tak videli moj tragikomicky usmev 😀
Alli mozme,vonku je zima, tak som rozmyslala ze by sme sa mohli stretnut vo Vajnoroch v MC Lienocka,sice som tam nikdy este nebola ale mame to obidve v polke jazdy 😀..podla webu maju otvorene v Utorok do 18:00...mne to v iny cas ani moc nevyhovuje lebo Tomik spi do 16:00 tak aspon na tu hodku co povies?...alebo ak mas lepsi napad?...inak kludne ste u nas welcome 😉
ja chcem ten dom!!! 😀

lilyk
14. jan 2010

a este ma napadlo aj Tesco na ZP, ten detsky kutik, tam to ma na skok aj Zoja s Kubinom 😉

sjuzi
14. jan 2010

Dobrý dníček, moje dieťa tu behá jak s nasolenu, už aby si na chvíľku ľahol... ale asi nehrozí... neviem, čo mu je... 😕 😅

sjuzi
14. jan 2010

Ale ste včera hodili debat, to tu dávno nebolo... 😉

Bubul, krásny domček, aj my by sme niekedy s mm chceli taký nejaký bungalovček, tiež sa nám veľmi páčia. Snáď sa podarí, tiež pozeráme po pozemkoch... 😵

sjuzi
14. jan 2010

Inak aj ja som včera minula len tak fukotalo v Tescu 90 Euráčov... ešteže mi mm dal kartu... heheee a čakám prachy, ale tie dojdú až zajtra. 😝

zoja
14. jan 2010

lily my sa k vam pridame az ked aline deti budu bez chrastičiek 😀 stavim sa , že jedna nevysušená spodnechta by si kuba našla 😀 😀 😀 😀

ja som dnes s nakupom bola maxi spokojná sice len drogeria a potraviny, ale snad prvý krát som odtial odchadzala spokojna , že som naozaj kupila to čo potrebujem , bilancia bola tiez vyše 120eur, ale tu by ma to vyšlo určite viac 😉

sstefi
14. jan 2010

dobrý večer, včera som odskočila sprchen a MM ma podsadol 😠
ale musim vam povedat, že bolo super, že sme sa tu takto stretli, chyba mi to velmi 😵

bubaczik
14. jan 2010

neni nikeho? 😕 😒

zoja
14. jan 2010

no ja sem občas nakuknem a vas nikde, ten včerajšok boli vianoce či čo 😠

zoja
14. jan 2010

dneska som vdaka jednemu magorovi oskrela blatnik na aute, magor zatarasil velkou dodavkou východ od nás z parkoviska a velkodušne ma začal navigovat a ja krava som mu nato skočila, pako ukazuje nech idem a nabrala som zboku kamenný kochlík s nejakou burinou čo nam tu rastie, ide ma šlak trafit

bubaczik
15. jan 2010

čafte čafte 😉 vidim,zoja,že v noci buntošiš 😀 inak s tym autom,nezaviiidm 😒 velky brat mojho pola 😀 😅

inak my vstali o 7 😕 Danko zaspal o 8,tak som zalahla k nemu a teraz sme vstali 😅 idem na rychlo niečo navariť,upratať...
dnes stal pred košom a kriči na mna kokoša kokoša 😀 a ja že čooo..a on akože chcel vyhodiť papier do koša 😀

no začina už rozpravať,každy den niečo nove,sice na niektore slova musim použiť fantaziu,alebo tvariť sa že aj rozumiem,lebo potom pišti 😕 minule tiež kriči na mna tele tele a ja že čo..a to cele 😀 no tak musimnejaky slovnik začať tvoriť..no prišla som,nič nezistila,tak odchadzam 😀

bubulik
15. jan 2010

Caute vcera sme mali taky fulll den. Boli sme pozerat 3 pozemky a potom v banke. To nam zabilo skoro cely den. A bolo som total dead. Asi zato, ze som nemala kosmodisk. 😀 😀 😀 😀
Ale asi sme si vybrali. Len je to ten najdrahsi zo vsetkych co sme videli. Tak sme museli zvysit kontokorent. Tak cakam co nam v banke urobia. a podla toho sa potom zariadime. Ale este Vam nenapisem nic blizsie aby som to nezakrikla. Ked to bude v ruke, tak to budete hned vediet. 😵 😵 😵

bubulik
15. jan 2010

Ale inak to bol super den. Dokonca sa mi Hanka vypytala v tej kose vonku cikat, a to rovno pred realitnou maklerkou. Inak pri tom pozemku kde sa nam to najviac pacilo. Ze by to oznackovala ako havko??? 😀 😀 😀

bubulik
15. jan 2010

Dnes sme mali fazulovu polievku a halusky s tvarohom. Na vikend chcem robit rajcinovu a vysmazene kura v rure, pyre a salat z pekinskej kapusty. Ale pokojne mi dajte typy, ze co dalej. 😉 😉 😉 varit. 😵

lilyk
15. jan 2010

caute 😉
ja idem robit zemiakove placky, nemali sme ich ani nepamatam a teraz sa chystame do obchodu.
A pozeram si Chorvatsko,dovolenku na leto, polovica vypredana 😅 a to co by som chcela je drahe 😀

tak moj "Getz" by "velky brat" ani nezbadal a prevalcoval 😀 ale ja ho lubim,je strasne pohodlny a sikovny do mesta 🙂 🙂
kokosa 😀 😀 este nieco dajte baby,nech sa zasmejem 😀

sjuzi
15. jan 2010

Čafte, ja varila šošovicový s párkami a svekruša poslala palacinky, tak sa napchávam... ale už od budúceho týždňa pôjdem cvičiť... 😀 😅 😝

sjuzi
15. jan 2010

Kto si dá so mnou kafe? ☹ 😅 😀

zoja
15. jan 2010

sju tak teda late naservíruj 😉

zoja
15. jan 2010

no ale som sa dočkala 😠 😀
och práve som poslala mailom ziadost o zrušenie studia a voooooooooobec nemam dobrý pocit, skor guču v krku jaký som pako

bubulik
15. jan 2010

Zoji skoda, ze si to vzdala. Najhorsi je prvy rocnik to asi vsade. Ten treba prezit a potom to uz ide same. 😉

zoja
15. jan 2010

mna to nebavilo a nemam ziadnu motivaciu 😒 , čo už počkam , ked kubko vyrastie a dam sa rovno na univerzitu stredného veku 😀 😀

zuzka76
15. jan 2010

ahojte, ja vas dosla len pozdravit 🙂 mozno si daktore spomeniete 😕 😔

no a zazelat do noveho roku vsetko dobre vsetkym 🙂

veeeelmi velmi davno som tu nebola, ani neviem, co mate nove, co stare... nejak som na cas stratila optimizmus a tiez cas, tak som nemala chut a tiez cas na taketo aktivity..

inak o nas len tak v skratke, mame sa celkom oki, mala samozrejme tiez, nejak na jesen sa rozhovorila, sice obcas sa este nevie vynadrit, ale uz od druhej polky novembra vie povedat rrrr 😅 sice len v niektorych slovach a postupne sa zlepsuje 😵
a okrem toho nic nemame co by som napisala 😔 😝 😀 😎

tak zatial papa 🙂

lilyk
15. jan 2010

tak ja by som sa uz za nic do skoly nevratila....proste za nic 😀 ....na kurz nejakeho cudzieho jazyka urcite ano ale na klasicku skolu dakujem neprosim 😝

bubulik
15. jan 2010

Cicky idem hodit sprchu a idem poslat fotky do happyfota. Je tam akcia do 25.1. tusim, alebo tak nejak 😀 😀

sstefi
16. jan 2010

cafte cafte, teta sstef po nočnej, pospala som si, teraz by som bola happy keby slečna Ivana spala, ale akosi sa k tomu nemá 😠 😠 😠 😅

zuzka, no konečne, ved sú to už mesiace a mesiace, že si sa neukazala. no ale trošku viac by si mohla napísať. ako sa vam darí v práci a pod. 😵

sstefi
16. jan 2010

do školy by sa ani mne moc nechcelo, aj ked som po nich poškulovala posledne roky, tento rok som už doškúlila, z fin. dovodov na stopro. aj som si jednu vybrala... sukromnu, takže ešte picinko drahšia, ale možno by ma to aj bavilo.
Ked budem zarabať aspon 4x tolko ako tuto almužnu, čo dostavam teraz... 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre