"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
21. jún 2009

ty koki, ja som sa dopracovala na 2.stranu 😕 😲 😀 😀

sstefi
21. jún 2009

dobru noc 😠

milliigoret
21. jún 2009

som sa rozhodla ,že idem posunúť stranu a tu nikto,sstefi už dala dobrú noc.... 😒 ta jak mám posúvať sama 🙄
a ináč som myslela že nebudem stihať čitať ale žiiaden problém.... 🙄 😝 😀

allisia
autor
21. jún 2009

ja idem len zazelat dobru noc, dnes sme mali navstevu a vecer konecne prisiel mm takze bruuuuu noc.... 😉 😵

milliigoret
21. jún 2009

hej aj ja som už len nakukla či náááááhodou niekto,ale tak idem aj ja bru noc prajem všetkým 😎 😔

allisia
autor
22. jún 2009

bre ranko, a to kde ste? 😕
zase je vonku hnusne 🙄

zuzidr
22. jún 2009

ahojte,my sme mali pekný víkend 😀

v piatok sme boli na oslave u MM babky 😉 v sobotu som úspešne poslednou skúškou ukončila 2hý ročník potom som troška upratala a okolo 17tej sme išli na oslavu do Nm prišli sme domov o 23.30 😅 ale Emmka do samého konca spievala a tancovala 😀

v nedelu som doobeda oprala,upiekla kysnuté záviny a poobede sme všetci traja ležali na gauči zakrytý dekou a pozerali TV 😀 no super pohodka 😉 potom sme sa o 18tej išli preisť na hodku ale fúkalo..... 😠

a dnes v noci malá zle spala,a ked som odchádzala do roboty ešte spala,ale hrozne usoplená ledva dychčala,tak asi budeme musieť zajtra absolvovať dr...ale snád to len sople budú 😖

allisia
autor
22. jún 2009

Zuzi tak nech sa Emmka rychlo uzdravi 😵

lilyk
22. jún 2009

ahojte, u nas hnusne fuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒
Emke prajeme rychle zbavenie sa hnusnych soplov 😉
ja za chvilku odchadzam s Tominkom na poradnu, vobec nemam chut vidiet nasu dr 😖 , a na ten rontgen pluc nejdem, ten je o 10:30, nejak som to zle poobjednavala....dufam ze nic nezanedbam u Majka, uz tri noci pekne prespal tak dufam ze ten kasel pomaly odznie 😝

allisia
autor
22. jún 2009

Lily Majkovi to urcite prejde ked uz nekasle, a ak nechripe alebo nesipi tak podla mna na ten rontgen nemusite 😕 😉

tu leje takze von nepojdeme a deti som dala teraz spat. mala sa vykecava este v posteli a maly zaspava medzi hrackami tak dufam ze bude spat dlhsie ako 10-20 minut lebo on dlhsie doma cez den nepospi, iba ak sme vonku ☹

lilyk
22. jún 2009

Alli dik...no vo Stvrtok ide Majko na kontrolu a po popocuvani uvidime ci v piatok bude rontgen alebo nie...pevne verim ze nebude potrebny 😉
tu lejeeeeee 😖

sstefi
22. jún 2009

cafte, je tu niekto? 🙂

sstefi
22. jún 2009

zuzi, pevne verim, že emka ma len sople a že už dnes jej to prejde 😉

milliigoret
22. jún 2009

čafte sa 😎
neviete kde je bubble777 😕

zuzidr
22. jún 2009

ahojte,no podarilo sa mi kúpiť v lekárni konečne náplne do Olynthu tak dnes v noci fičíme na tom 😀 ale ved je ich tam len 5 😠 😠 😠

ale volala som svokre a že má emma teplotu,trošku jej tečie soplík ale priesvitný a riedky..... 😅

sstefi
22. jún 2009

heeej? tak ten olynth musim ajja ist objednat do lekarne, ked už ho maju 😉
zuzi, snad jej to rychlo prejde ☹ 😉

milli, to je pravda, už dobrých pár dní tu myslím bubble nebola 😕

sstefi
22. jún 2009

ivke sa nejak nechce spať, síce sme vstavali niečo pred 9-tou, tak ešte chvilu ju necham a ak do 10min. nezaspí,tak to vzdavame 😝 😀
aspon zaspí večer tatovi už o 20-tej, ja idem do nočnej 🙄 😝

sstefi
22. jún 2009

dnes sme dostali šatku z DM aj kupony a hadajte akej farby je šatka? presne takej ako bola minuly rok sviečka, modráááá 😀 😀
síce neviem, či dievčatám posielaju inu farbu, toto je tmavo modrej faby, tak sa hodí aj nam 😀

sstefi
22. jún 2009

tak sa majte

lilyk
22. jún 2009

aj my sme dostali modru satku, dnes 😉

zuzidr
22. jún 2009

aj my sme dostlai modrú šatku 😀 😀

anett1
22. jún 2009

ahojte 😉

milliigoret
22. jún 2009

čafte! 😎
anett ahoj teba ja som už tu dávno pradávno nevidela ale može to byť aj tým ,že som tu ja dlho nebola 😉
no akukám že ti tam svieti 13 tt tak blahoželám 😵

a jake šatky my nič ☹ 😠 😠 😠 ani minulý rok sviečku taže neviem či šatka dajaká bude 😖

andy.a
22. jún 2009

ahojte 😎 😎 😎

jeeemine,Anett,na teba som myslela,že si tu už dááávno nebola 😕 😕 😕 a iné nenapíšeš,si teda moc stručná 😕 😖 gratulujem k tehu 😵 😵 🙂
inak aj Alini mi tu chýba 😒 a kopec ďalších 🙄 🙄 🙄

neviete,kedy bude leto ?? 😎 😎 😕 🙄 🙄

Lily,ako bolo na poradni ?? 😕 😅 ešte si nezmenila tú Dr. ?? 😕 😝 😀

lilyk
22. jún 2009

Andy na poradni ok, Tomino ma 9045g, tak Maju vyzera podobne 😅 ..a ja som sa uz rozhodla karty chalanov beriem tak ako som pisala...uz nezmenknem 😝 ked bude mat Tominko 1 rok, co je v Oktobri, berem obe karty a zahlasim ich tu v obvode...ja uz nechcem absolvovat 6 dni v horuckach a pocuvat ze je to ok 🙄

andy.a
22. jún 2009

wow,tak to je váha 😕 😕 😕 aj náš mladý mal 9 kg v 8 mesiacoch 😝
a princess v jednom roku 😀 😝 a teraz k tomu tuším tiež speje,od 19:45 jej dávam,večeru,jogurt Zvolenský a zatiaľ sme v polke 🙄 🙄 🙄

andy.a
22. jún 2009

oprava,tak starší krpec mal 8900 g na polročnej prehliedke 😕 😕

andy.a
22. jún 2009

a Bubi tu dnes nebola ?? 😕 😕 😕
žeby to ucho ju ešte trápilo ?? 😕 😒

bubulik
22. jún 2009

Caute baby, uz sme doma. Tak zajtra urcite pridem pokecat. 😉

zuzidr
23. jún 2009

bré ránko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre