"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
17. feb 2010

caute 😉
tak ja by som Sjuzi na tu navstevu isla,je zima,lepsie to vydrzat v byte teraz ako ked bude pekne a druha vec zevraj po kiahnach sa imunita dlho aj mesiac dava dokopy a ked to chyti v skolke tak ho tam po 2 tyzdnoch das spat a bude mat velku sancu ze hned ochorie 😒
Maju mi na obed odmietal zeleninovu polievku no a ja nic ine prenho nemala,tak som povedala ze pride ujo sanitka a odnesie ho do nemocky a vseeetko popapal 😀 ja ho taaak lubim,on je v tomto perfektny,nataram hovadinky a Majulko hned vsetko spravi 😵 😵

sjuzi
17. feb 2010

No ja nad tým vážne uvažujem, že lepšie si to odskákať... jak potom, aj kvôli robote atď... 😝

sjuzi
17. feb 2010

Maju jaký zlatý... aj ja na Miška používam kadejaké finty... keď vyslovene vymýšľa s jedlom, tak ideme jesť za všetky vláčiky z Tohomas and Friends a že ich je tam veľa, takže otvára pusu: za Tomáša, za Jamesa, za Henryho, za Gordona, za Emily, za Lady, za Douglasa, za Edwarda... ... 😀 😀 😀

lilyk
17. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀
tak toto u nas neplati, Maju da lyzicku mackovi a ukaze ze nechce,takze ani on nechce 😀 .....ale hlavne ze nakoniec vyhrame 😀 😀
mne nechcel ist spat, horucka je zatial fuc,tak sa mu nechcelo, tak som povedala ze idem dat Tomina haji a ze pridem....zabralo na druhy krat. Prvy krat vyliezol a isiel sa hrat....teraz uz je to problem ho udrzat v posteli, zrusili sme palicky a spi na detskej postielke,nakoniec zalomil do 2 minut 😝

sjuzi
17. feb 2010

A ja si meram teplotu a ze 37,2... no pekne... Lily, kiezby si ma nejako pocarovala... 😀 😀

lilyk
17. feb 2010

vidis vidis no len uz prestan cvicit a ostan v klude 😵 jaj drzim palce nech je to tak ako ma byt🙂
a mne zistili pri oboch uz v 12tt ze su chalani,nikto neveril az na mna a bolo tak 😀

sjuzi
17. feb 2010

Aj mne hovoril doki, že 100% chalan, že bezpochýb... 😀

bubaczik
17. feb 2010

čafte..nečitam,nemam čas 😉

počujte,vy tri,myslim 😅 ,lily,ali,a bubul,čo mate krpate deti 😀
nechchete kupony do tesca? na akciu plienok sleep and play od pampers 1+1 zadarmo
2+2 pri kupe Nestle kukurična krupička 190g a nestle ryžova krupička 190gr
2+2 štava Hipp 500ml

tak nehambite sa, zbytočne to prepadne 😅 a kartičku vam pošlem k tomu tiež,potom pošlete naspať..kartičku 😀

lilyk
17. feb 2010

my take nepapame a nosime Teskace,ked bola akci kupili sme rovno 10 balikov,Tominka som mala vo voziku a plienky boli vyssie ako on 😀
inak som nahnevana na DM-ku, co pomenili tie kupony a davaju teraz tie kuponove knizky na zlavy, otras ja som celu tu knizku az na 3 veci vyhodila 🙄 to predtym ze som si mohla uplatnit 15% na cely nakup bolo lepsie.

sstefi
17. feb 2010

brý večer, je tu niekto alebo šecko kuka batoričku? 😅 😀

zuzidr
17. feb 2010

som tu na chvílu 😀

sstefi
17. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeej, caw zuzuuul, ako ? 😵

lilyk
17. feb 2010

ja ju pozeram z kompu 😀

zuzidr
17. feb 2010

ahoj,celkom fajn,len mám toho stále vela,a ked sme niečo sem-tam napíšem,akosi sa neviem zapojiť do rozhovoru... 😅 🤐

Emmka ešte trošku kašle a spolí,ale mna hrozne bolí hrdlo a hlava 😠

a vy ako?

sstefi
17. feb 2010

do rozhovoru? akého? ved tu sa to pomaly ani nedá, lebo tu niekoho takto online stretnut, no to je náááááhodaaaa 😵

sstefi
17. feb 2010

my sme celkom fajn, da sa, čo sa budem sťažovať , né? 😀 😀

zuzidr
17. feb 2010

no ved tak,že je tu pusto,a pod.... 😒

a kedy sa budete sťahovať?čo janči?pozdrav ho 😀

bože už ma aj brucho bolí,super,angína s hnačkou,to je kombinácia.....a dovolenka alebo PNka nehrozí 😠

sstefi
17. feb 2010

to maš taku diagnozu?? 😕

zuzidr
17. feb 2010

inak som zistila,že keby som mala mať druhé mimi,tak sú teraz ovela krajšie a lacnejšie kočíky ako pred dvomi rokmi....by som si vedela vybrať 😀 😀 😀

sstefi
17. feb 2010

dom? akurat riešime okná, možno zajtra alebo v blizkej buducnosti ich objedname, nech sa to už pohne, aspon takto pomaly...

pozdravím 🙂

zuzidr
17. feb 2010

nie to som vydedukovala s príznakov zahnisané mandle jak fras, a krútenie čriev 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilyk
17. feb 2010

aku diagnozu 😕 ja som nejak mimo...idem sa osprchovat,mam pocit ze dom stichol och ake prijemnee 😝

sstefi
17. feb 2010

aj som sa našho už zbavila, myslím kočíka. 😝

zuzidr
17. feb 2010

my sme dali práve robiť stolárovi postel pre malú,tak mi dnes volal,že dole dva šuflíky,bočné a zadné čelo,rošt a matrac a 420€ 😅 😕 😀

zuzidr
17. feb 2010

ja som mala pri malej tri a nemám už ani jeden 😀

sstefi
17. feb 2010

hmm, ta to panska postel, no čo už ved je pre princeznú, nie? 😵 😀

sstefi
17. feb 2010

ale inak celkom ujde tá cena, 😅 😉

sstefi
17. feb 2010

lylik, to ti verim ,že to je prijemne, aj u nas je madam už hodku aj pol ticho, tak je to prijemne 😵 😀 😀

zuzidr
17. feb 2010

no nech to už niečo vydrží a nech je pevná 😀

sstefi
17. feb 2010

a som si dala fernet(inak ho vobec nepijem, ale nejak som dostala nan chut, ale už viem, prečo ho nechcem, nic pre mna)
ale ma zahrial pekelne 😝 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre