"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
17. feb 2010

Emma ete len pred chvílou zalahla,lebo ked sa varuje s babkou,tak idú spať o 14-16 😠

lilyk
17. feb 2010

nasa postel pre Majka je z ikei, stala so vsetkym( matrac, navliecka,bocnica) 100euracov - ale to je len docasne pokial okupuje moje miesto v spalni 😀

zuzidr
17. feb 2010

no kamarátka kúpla v KIK postel malej za 90€ a behom roka to vrzga a pod. 😅 ale ved sem-tam sa aj za dobrú cenu kvalita podarí,ale so stolárom sme spokojný 🙂

sstefi
17. feb 2010

naša ivinka chudinka spi ešte v postielke, nakolko tu nemame moc miesta na velku, ale snad par mesiacov,kym sa prestahujeme(dufam, že max.3) ešte nejako vydrží. zatial sa nestažuje 😅 😔 😝

sstefi
17. feb 2010

zuzi, moja slečna nespi vobec, len u babky, takže u nas spanok preto tak skoro.

zuzidr
17. feb 2010

dieťa mi nechce spať 😠 😠 😠 😠 odchádzam 😠

sstefi
17. feb 2010

v KIK? asi v kike si chcela napisat, že? 😅

zuzidr
17. feb 2010

ano v kike 😀 😀 😀

tatino hodinu číta a uspáva,potom malá pýta maminku,prídem 2x pohladkám a spí 😀 😀 😀

lilyk
17. feb 2010

moj MM uz podla mna aj pri Majkovi zaspal...rano vstava na 6-tu pozera hokej.

zuzidr
17. feb 2010

MM šport nepozerá 😀 😀 😀 ten má problém vstať o 6tej do roboty nie ešte kvôli hokeju 😀 😀 😀

sstefi
17. feb 2010

tak to ani moj nekuk šport 😎

sstefi
18. feb 2010

Sju, všetko najlepšie k dnešnym krásnym narodkam 😵 😵 😵 a ešte aspon 2x tolkoto aby si žila v zdraví a pohode.(myslím, že taká 90-tka akurat stači na tomto svete, nie? 😵 😀 )

cmuky cmuky cmuky

lilyk
18. feb 2010

ahojte 😉
tak Maju sice bez horucky lieta po byte jak neriadena strela ale spustil sa mu kasel co nevyzera moc dobre 😒
no ja navarila aspon polievku,kafe dopila, teraz sa obaja biju o auticka a je pusteny Mickey ale ten je viac menej len pusteny 🙂
asi vypadneme von aspon na chvilku....polhodka obliekania, polhodka vonku,ja spotena ako mys, aka parada 😀

sjuzi
18. feb 2010

Ďakujem vám babuľky za priania (na fcbk), ste hrozne zlaté... normálne dnes mi chodia same smsky, správičky, až mi je dorevu... 😀

sjuzi
18. feb 2010

Aj mm si dal ráno budíka na 6tu kvôli hokeju a potom nasr... šiel do roboty... 1:3 😝 😝 😝

lilyk
18. feb 2010

ja som si chcela vsadit na cechov, MM povedal ze v ziadnom pripade, ze cesi su neni uz vo forme no a takto to dopadlo..na buduci zapas vsadzam no matter what! 😀

sjuzi
18. feb 2010

Aj mm si chcel podať na čechov... ale včera ho švagor odhovoril... našťastie nepodal nič... 😅 😀
Ja mám dojem, že to je ten chtíč, že strašne vždy chceme tých čehúňov poraziť a just sa to nepodarí... 😀

lilyk
18. feb 2010

ja mam zas pocit ze mame z nich komplexy 😝

bubulik
18. feb 2010

Caute kockosky,
tak ja som si vcera uzivala svoj day off. Bolo super. Este predtym ako som isla na kozmetiku, tak som zobrala maminu na kavu a dala som jej od nas vsetkych perly. ( teda odo mna, brachu a segry ) Ako take podakovanie za vsetlko. Vzdy ich velmi chcela, ale nikdy si ich nemohla dovolit, tak som to spiskala a oni suhlasili. Bola uplne hotova. Ja som sa tam skoro rozrevala od stastia, ze je ona stastna. 😵 😵 😵
No a potom kozmetika, kadernicka, par obchodov. A okolo 16 tej sa domov vratila oddychnuta a usmiata maminka. 😀 😀 😀

bubulik
18. feb 2010

Cau Lily 😎

bubaczik
18. feb 2010

takže ružove nekupujeme,budeme mať syna 😵 😅 😵 😢 😵 😀 😵

neviem sa s toho spamatať,ale zaplakala som si od štastia aj tak 😵

sjuzi
18. feb 2010

Jeej Bubu, to je pekné od vás. 😉
Ja pôjdem zajtra kaderníčke, tak sa už tiež vytešujem... 😉

sjuzi
18. feb 2010

Bubiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, hlavne nech je donosené a zdravučkééééééééééééé, ja by som brala aj 3 chalanov naraz...
A po Danikovi ti nejaké veci neostali? 😉 😕 🙂

sjuzi
18. feb 2010

Chalanská presilovka bude u vás... 😀

bubulik
18. feb 2010

Dnes sme doma sami, Hanku sme dali do skolky. Uz sme boli aj pre nu. Medzitym som zbezne upratala, ozehlila a oprala jednu pracku. Varit som nemusela. Mala tam zase nic nejedla. Tak doma jest musela, lebo som jej vsetko pozakazovala kym sa nenaje. Sladkosti, telku, dvd....... Tak sa najedla. Uz je vycikana a dala som ju oddychnut. Lebo jej nemozem povedat, ze spat, to by mi nesla. ale uz spi 😀 😀 😀

bubulik
18. feb 2010

Bubi, blahozelaaaam. Ja neviem ako Ty, ale ja mam taku skusenost, ze chalani su lepsi. Aspon u nas 😀 😀 😀

bubulik
18. feb 2010

Ahoj oslavenec, co robis nejaku tortu???

sjuzi
18. feb 2010

Chalani to hlavne majú jednoduchšie v živote... teda pokiaľ si nenájdu nejakú vyciciavačku z peňazí, že potom musia robiť jak šróbi... 😝 😀 😀 😀

sjuzi
18. feb 2010

V sobotu bude oslava, dala som si urobiť veľkú podkovu... pre šťastie, takú ale ovocnú a ideme s celu familiu na takú skorú večeru... Teším sa... 15 ľudí + 4 deti... Aj Lujza dojde, už som na ňu nažhavená, jak si ju buchtičku vystískam... 😎 😀 😵

sjuzi
18. feb 2010

A mala som ísť aj piť s kamoškami, ale musíme to odložiť... lebo jedna má doma kniahnianča (to je výraz, čo? 😀) a druhá tiež má malého chorého... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre