"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
1. júl 2009

ja nechcem buuurku 🙄

sstefi
1. júl 2009

joooj zuzi, to je škoda, toho zuba ☹

allisia
autor
1. júl 2009

zuzi chuda Emmka a vies z coho to je, ci to je nejake dedicne?
maly mi tu mrnci o sto sest, asi budem musiet ist uspavat, a ja naivna ze zaspi pri hrackach 😀

sjuzi
1. júl 2009

joooj, Emuška, to musí bolieť... ja som mala tiež predný vyrazený, tak si na to spomínam... auuuuuuu

zuzidr
1. júl 2009

no ono je to hlavne s oslabenej imunity ktorú som mala ja a má ju aj Emma,z tých liekov na imunitu a možno aj dedičné 😠

sstefi
1. júl 2009

inak som v lekarni paničku poprosila, aby mi sirup atb. nenamiesala s vodou, že si to namiesam sama bo neviem, či vobec budem ivke davat, tak že oki. dnes jej ich asi ešte nedam, bo mam aspon zatial pocit, že zbytočne.
ked včera ten zastupujuci vravel, že to bude skor virusove, tak že atb. zbytočne, tak ajpreto by som nerada 😅
neviem, či robim dobre... 😖

zuzidr
1. júl 2009

ale terjšie zuby mám na pár vád pekné,aj dr.hovorila,že v podstate tieto hnilé jej neťahajú živiny z dasien,tak druhé bude mať pekné 😕 😅

allisia
autor
1. júl 2009

ach jo, tie nase deti furt maju nieco ☹ ☹

sstefi
1. júl 2009

tak snad druhe už budu aj u nej ok 🙂

sstefi
1. júl 2009

suseda dala detom vonku bazen, tak tu tobia randal jak na stanici 🙄

sjuzi
1. júl 2009

No nech máš pravdu zuzi...
A tu už sa vyčasieva... to je divné počko... teda fakt... Miško by sa vonku len v bahne rýpal s paličkami, to je jeho najobľúbenejšia hra aktuálne a pri tom si ropráva, že fuj voda, fuj voda... heheeee

allisia
autor
1. júl 2009

sstefi ked ju to uz neboli tak je mozno zbytocne davat ATB mozno postacia tie repikove kupele

sjuzi
1. júl 2009

Ja si tiež myslím sstefi, že tie kúpele asi stačia. Ak to už teda nemá červené zapálené... a nemá teplotu...

sstefi
1. júl 2009

ale to kvoli hrdlu nie kvoli pišulke mame tie atb 😅 aj v pondelok mala cely den teploty 😅
v utorok už ani raz a ani dnes

sjuzi
1. júl 2009

ahaaaaaaaaaa, tak potom neviem... ale zbytočne by som nepchala...

allisia
autor
1. júl 2009

ja este furt nemam obed navareny, ked sa mala zobudi pojdeme kupit sampiony lebo chcem spravi cestoviny carbonara 😅

sstefi
1. júl 2009

však? ani ja. počkam ešte zo dva dni, ako to bude postupovat. akurat sa obavam, že dalšiu sobotu ideme na tu dovolenku, tak aby sa nam to nejak nevratilo...
ale atb. mam, tak dufam, že tonejak zmakneme 😖 😝

sstefi
1. júl 2009

ani ja nemam obed, v chladničke je cesto na langoše, a polievku asi spraskam paradajkovu 😅

sstefi
1. júl 2009

nenormalne mi lezie na nervy to večne varenie ale ešte viac mi lezie na nervy to vymyšlanie 😠 😖

allisia
autor
1. júl 2009

no ja mam este polku kvasnic tak mozno tiez zarobim cesto na langose nech nemusim tie kvasnice vyhadzovat

allisia
autor
1. júl 2009

sstefi ja som tiez minule tak v duchu uvazovala ze teraz ked mam deti tak stravim par rokov v kuchyni 😀 ach jo 😝
dnes sa mi absolutne nic nechce

sstefi
1. júl 2009

potrebovala by som polku nadšenia z varenia a chystania od zuzidr 😵 😀

sjuzi
1. júl 2009

Ja aj rada navarím, ale tiež to vymýšľanie - kým dačo ma napadne... ale väčšinou ma napadne rýchlo, bo ja varím ráno, ako vstaneme, tak šup zemiaky, šup zeleninu načistiť, to postavím a už nejaké mäso al. omáčku zbúcham pri raňajkách... takže okolo tej 9-tej už máme komplet obed väčšinou a môžeme ísť von na celé dopoludnie... 😉

allisia
autor
1. júl 2009

mna tu ide niekedy sibnut lebo uz neviem co by som s tymi deckami vymyslela, to jedno ihrisko co tu mame je o nicom, malu to tam nebavi a teraz je tam kopa blata, pod smyklavkou kaluz tak sa tam neda ani byt a malej sa nechce po dedine prechadzat ale doma mi neobsedi aj ked citame, kreslime, staviame a tak a v blave sa mi samej nechce byt 😝

allisia
autor
1. júl 2009

sju ja tiez tak varim len po castiach lebo dam malej mlieko, kym ho vypije tak daco prichystam, potom ju nakrmim, umyjem a ocesem, postavim varit, potom maleho prebalim, obleciem a nakojim a potom dovarim. Najhorsie je ked zabudnem vybrat maso z mrazaku a potom musim vymyslat bezmasite jedla a ked sa spytam malej co si prosi na obed tak povie "masko a ďižu" 😀

allisia
autor
1. júl 2009

jaj baby odporucam druhe dieta az ked prve pojde do skolky. Aj ked ich nedavsetko milujem oboch ale niekdy je to paradny chaos 😀

allisia
autor
1. júl 2009

no pekne ze ste ma tu nechali samu 😠 😠

sstefi
1. júl 2009

u nas teraz letí pastejinka-plastelina. sadne do svojej stoličky v kuchyni, dam jej nejaky velky papier, že na to može lepiť a hraje sa 😵 nevravim, že hodiny, ale taku polhodku občas premodeluje 🙂

sjuzi
1. júl 2009

Ne ne, ja som tu, len som písala sms-ku, soráč... 😉

sstefi
1. júl 2009

a vonku kriedy celkom može 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre