"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
7. júl 2009

andy čo sa tyka poistenia skus tu
http://www.netfinancie.sk/cestovne-poistenie/

a podla toho,lebo každa poistovna ma inak,nam napr vyšlo lacne vo wustenrote,poistili sme aj auto,a napr nam 5tim vyšla poistka o 6€ drahšia ako svokrovcom,čo su dvaja 😕

sstefi
7. júl 2009

aha, ja som zabudla predchvilkou hodit link, pre andy 😅 😀 😀

sstefi
7. júl 2009

my ešte nemame kremy na opalovanie, crocsy pre ivku a poistenie 😅 to šetko len také drobnostky 😅 😝 😀

allisia
autor
7. júl 2009

Bryyyy vecer, Oliverko dakuje vsetkym za gratulacie a posiela pusinky 😵 a bubulikovie Oliverkovi aj my gratulujeme k meninkam 🙂
idem chrapat 😀 😀

bubulik
7. júl 2009

Ahojte baby, tak dnes nas pustili domov.Ale prisli sme len okolo 16 30 hod, lebo sme cakali na sono a nemohli sme sa dockat terminu. Mali dnes vela porodov, tak prepustali co mohli. Len som bola hotova a tak som sa konecne vyspala. Teda aj maly. Spal odkedy sme prisli domov az do 22 20. 😵 😵
Ja s nim. Teraz sme papali a pojdeme spat zase obaja. Zajtar ideme na poradnu, tak sa potom ozvem. 😉 😉
Vsetkym dakujem za blahozelania a smsky. Malemu Oliverkovi prajeme vsetko naj k meninkam. 😵 😵 😵

milliigoret
7. júl 2009

bubulik 😵 😵 😵 blahoželáme oliverkovi k meninkám to ste mu teda dali narodeniny ,maniny takto spolu 🤐 😀 😀 😀
alis-aj tvojmu oliverkovi všetko naj naj naj 😵 😵 😵 a obom posielame pusinky 🙂 😉
brú noc 😎 idem chrňať 😔

bubble777
8. júl 2009

Dobré ránko. Dnes sme vstali troška skôr ako zvyčajne aj v noci sa Emi nejak budila, ale asi bol spln...tak možno kvôli tomu (teda dúfam 😝 )....

bubble777
8. júl 2009

Včera som pozerala rozlúčku s Jacksonom, tak som bola troška rozcitlivená....nie žeby som bola jeho nejaký velikánsky fanda, ale pesničky sa mi páčili.Už ako osobnosť menej...ale čo už, každý sme nejaký 😵

lilyk
8. júl 2009

ahojte 😉
my dodatocne prajeme Oliverkom k prvym meninkam vseeecko naj naj naj hlavne vela zdravicka 😵
u nas sprchlo, celkom fajn a ma sa vycasit tak dufam ze tak bude a pojdeme na prechadzku 😉

bubulik
8. júl 2009

Uz som konecne vsetko povybalovala, pracka perie. Este pozametam a idem si nohy vylozit, lebo ma uz boli chrbat a v sprave mam, ze sa mam setrit 😵 😵 😵. Tak to idem dodrzat.
Inak maly je hlados strasny. Chyti, prso, ak mu netecie hned, tak ho pusti a jeduje sa. Tak si mliecko odsavam a davam mu ho flase. Vypije okolo 90 ml a spi 5 hod. Keby to bolo takto stale tak by bolo super 😵 😵 😵
Potom este pridem pokecat 😉

bubaczik
8. júl 2009

čafte..bubu maly je taaak chutny,juuj,vystiskaj za mna 😵 take ma lička,mnam,mnam..a že 90ml 😕 to ne vela? 😕 ber tak,že ja rodila male holuby,my pili tolko az na tri štyri mesiace 😅
inak neviete,predaju mi v lekarni nejake vaginalne čipky? 😕
dievky mam už doma,došli rano o pol 5 😝 ..

lilyk
8. júl 2009

Bubu jeeej zlatunkyyyy 😵 nech mu to spanie vydrziiiiiii, u nas nevydrzalo,to zato ze som sa tesila dopredu 😀
Bubi tusim Canesten sa preda aj bez receptu.

bubaczik
8. júl 2009

ako čipky,či krem? 😕

bubaczik
8. júl 2009

..sice aj tak musim do lekarne ta sa opytam... 😒

lilyk
8. júl 2009

aj to aj to

bubaczik
8. júl 2009

dikes lily,pojdem do lekarne jak maly zaspi..a už nevylezem s domu 😉
inak Danika idem vyskušať dať spat teraz na obed bez plienky,tak som zvedava 😅

sjuzi
8. júl 2009

Ahojte, ja vás len pozdravím, lebo idem si k Miškovi ľahnúť... nejako ma zmáha dnešný deň, samozrejme klasika hore od 5 zase... 🙄
Oliverko je krásnučky, fakt má chutné tie líčiská... Zdravím vás rodinka Bubulikovie... 😵

Ja som včera kukala tiež Jackovu rozlúčku, bolo to hrozne dojímavé a na konci tá jeho dcérka... nemala som slov... A slzila som pri väčšine pesničiek, najviac asi pri tej jeho najobľúbenejšej od Ch.Chaplina, ktorú spieval jeho brat Jarmaine... Je však smutné, že to čo znamenal, si väčšina uvedomí až po jeho smrti... ale tak to u velikánov býva... 😒 😔

milliigoret
8. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

no som sa dnes dotrepala do témy .že kuknem čo píšu a koho nevidíííííííííííííím 😵 😵 😵

milliigoret
8. júl 2009

a ku nám neprišla ☹ 😠

sstefi
8. júl 2009

dobrý den 😝 🙄

sstefi
8. júl 2009

hmmm, ale vas tu zase jeeee 😕 😠

sstefi
8. júl 2009

jeej, ahoj bubul, vitajte doma 😵

sstefi
8. júl 2009

dobre mládež, tak ja padam dačo balit a potom do nočnej, cafte

bubi, neviem, či idete zajtra večer alebo cez den, ale keby sme sa "nestretli" tak vam prajem štastnu cestu a vydarenu dovolenku, užite si ju a teším sa na stretnutie zase na MK koncom jula 😵 😵 😵 😵 😵

bubaczik
8. júl 2009

čafte..Danko mi nespiii,boože, len ležal a ja s nim,ta ako keby som nemala čo robiť 😝
sstegi dikesky he he,zajtra ž večer ideme,no ideme,ak dojde auto,bo malo dojsť dnes ale až zajtra ho donesu 😠 ta musime počkať..to ine nervy su...ja už sa neznervoznujem,totalne som sa na všetko vykašlala 😝

bubaczik
8. júl 2009

že sstegi 😀 sorry 😅

bubaczik
8. júl 2009

..no a mna by baaaarz zaujimalo,prečo ta katu toto robi....... 😖

milliigoret
8. júl 2009

jáááj sstefi,bubi vy už idete na dovču 😎 😎 😎
tak vám prajem nech máte krásne počasie a užite si ju 😵 😵 😵 už vám píšem teraz bo teraz som prečítala a ja by som potom zabudla 😅 😅 😅
a aj mňa by zaujímalo ,,to,, ohľadom katu... 😒

lilyk
8. júl 2009

uz zajtra idete 😨 ja este to lano nemam 😨 , ale neva, ja si zoberiem nejaky veeeelky magnet z chladnicky a pricucnem sa tazne zariadenie, dufam ze mate 😀

milliigoret
8. júl 2009

lilyk jednu dobru lepiacu pásku a šup na strechu auta ,na pol ceste ťa otočia a budeš sa opaľovať z druhej strany 😀 😀 😀

lilyk
8. júl 2009

no pockaj Milli ale ja beriem aj dve zatazia, jedno 12,5 kilove a jedno 9 kilove 😀 ci to si prilepim na jednu ruku a druhe na druhu ruku aby som vybalancovala nepomer v aute 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre