"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

milliigoret
23. jún 2009

nikto nič.... 😝

natal
23. jún 2009

no som sa pobavila s fotkami. Mozem ist vyutierat kupelnu po dalsej pracke a povesat pradlo.
Oslavu sme nerobili nejak velku, len tak pre moju rodinu. Este jedna velka oslava spojena s grilovackou nas caka u mm rodiny 😝

natal
23. jún 2009

fajne zacalo prsat 😝 😠 Som sa tesila, ze pojdeme s malou k Jazeru do vecera, tak krasne vyzeralo, ze bude a aha ho, aky lejak sa spustil. 😖

bubaczik
23. jún 2009

čafte 😵 dnes rano sa nam narodil "krstny" vnuk 😀 😵 😵 😵 😵 😵
Natal Tanničke všetulinko naj k 2ročkom..a aj ostatnym detičkam,ktore oslavovali ked som bola mimo 😵 potom Vas prečitam,idem po Peťa do školy 😉

janada
23. jún 2009

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6010... toto by som potrebovala,nekúpite,nepošlete?všetko preplatím 😉

janada
23. jún 2009

inak ahojte,všetky vás pozdravujem,oslávencom gratulujem 😵 😵 😵

janada
23. jún 2009

natal,pekné fotečky,malá je už velká slečna,toho skákacieho somára a motorku máme aj my 🙂 My budeme oslavovať až teraz v sbotu,hoci Domča mala narodky 18.,ale boli sme mimo,tak to spojíme aj s meninamy Peti a Peťa 🙂

bubulik
23. jún 2009

No tak uz mam poprate, navarene, pospala som si. Bola som na skok aj v obchode. Olovrant mam za sebou. Uz len umyt riad a ozehlit. Ale mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak nechce zehlit. Ale musim, lebo potom toho budem mat vela.
Inak Janada ja by som Ti to v poho kupila, ale teraz tam nemame cestu. Inak to mame aj my v kupelni. Super vec. 😉 😉

bubulik
23. jún 2009

Inak o tom rodicovskom som to zachytila aj ja v radiu. To by bolo super, keby to bola pravda. Ja budem mat matersku do novembra a od januara by som mala celkom pekny rodicovsky. 😎 😎

milliigoret
23. jún 2009

no ....tak som uvarila aj bez vás 😝 urobila som take cesto,čo potom kvapká do oleja 😀 😀 😀 😀 a potom je to takéé fajnéééé chrumkavé 😝 😝 😝 tak malá si dvakrát pýtala 😵 😵 no aj v obchode sme boli,stihly sme to bez zmoknutia....aj výťah už pustili,lebo robia druhú stranu 😵 len tá teplá voda ma štve... 🙄 🙄 🙄

bubulik
23. jún 2009

Ja som si dorobila pedikuru. Keby ste videli tie polohy, tak sa usulate 😀 😀 😀
Ale nohy som mala v dezolatnom stave. Uz je to lepsie, sice nie super, ale lepsie.
Len som este vobec nezehlila, ale uz si to rozlozim. 😝 😝 😝

bubulik
23. jún 2009

Kde ste??????????????????? 😲 😲 😲

janada
23. jún 2009

ja som akurát tiež dožehlila a teraz som si nachvílu vyložila nohy,dnes idem na nočnú tak sa takto teším 🙄

sstefi
23. jún 2009

janada, je by tam nešla 😝 😀 😀 😀

dobrý večer, najdem tu niekoho? 😕

zuzidr
23. jún 2009

ahojte 😀

sstefi
23. jún 2009

ja som dnes po nočnej a ani sme nespali, lebo nas stale niekto vyrušil. najviac ma nas.al gadžo, čo pušťal vonku hudbu na plne pecky, až sa okna hybali 🙄 hajzlik jeden 😠 😠 😠
takže ivka odpadla v tej sekunde ako lahla do postielky a ja už som tak mimo, že už ani unavena niesom, či čo 😅 😝 😀

sstefi
23. jún 2009

Táničke prajeme všeeetko najsamlepšie k narodeninam, nech ja zdravá, nech ju choroby zdaleka obchadzaju a nech ju mamina s tatom počuvaju 😵 😀

sstefi
23. jún 2009

čau zuzi 😕
ešte bude jeden prispevok, či si už het? 😅 😀 😀 😵

sstefi
23. jún 2009

k počasiu ... ani neviem čo napísať 😅
ráno lialo, potom bolo celkom fajn vonku, aj ked zamračené, poobede sa vyčasilo oskar svietil jak naozaj a od 6-tej tma jak v rohu, aj lialo aj fuka, teraz neleje.
tak sme boli ešte teraz večer pomerat vodu v mlakach(máme ich tu teda hojne, a poriadne hlboké 😅 ), tak teda hladina poriadne stupla od rana 😀 😀 😀

sstefi
23. jún 2009

super, pokecali sme... 😠

milliigoret
23. jún 2009

to akože tu nikto neni? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

sstefi
23. jún 2009

nie neni 😠 😀 😀

sstefi
23. jún 2009

ale ja už padam, bo včera rano už davno bolo 🙄 a ešte idem splachen, dobruuuuuuu 🙂

milliigoret
23. jún 2009

sstef ale ešte bude zajtra ráno 😎

bubulik
24. jún 2009

Nazdar zenuse, vcera u nas hrmelo a blyskalo sa, tak som musela vypnut pc. Uz som hore 30 min a osprchovana. Cakam ma MM a ideme do TO na poradnu. Tak snad dnes uz budem mudrejsia. Papa, a pekny den, potom sa ozvem. 😉 😉

zuzidr
24. jún 2009

Ahojte,pekné ránko upršané 😖

bubu držím palce na poradnu 😀

Mima má zase obdobie že vstáva chvílu pred tým ako odchádzam do roboty,tak chodím s plačom každý deň 😢 😢 😢

janada
24. jún 2009

ahojte,jaj zuzi nezávidím,ja našťastie odchádzam ked ešte spí alebo už spí,ale niekedy je večer ako napríklad včera ešte hore,tak ked ma chlap išiel odviezť išla s nami 🙂

janada
24. jún 2009

môj synátor už lajdačí,nechodí do školy a dnes zrazu zmizol 😕 asi išiel odovzdať a nafasovať knihy

lilyk
24. jún 2009

ahojte 😉
u nas chvilku prsi chvilku ne 😖

janada
24. jún 2009

tu neprší 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre