"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
13. aug 2009

tak mám, 😝 😀 😀
dam ti čislo na veducu? 😎 😀

sjuzi
13. aug 2009

Vidíš, tam sa idem tiež pozrieť...

Ešte miluje aj knižku o Mikimyške, škoda, že ju nanovo nevydali zatiaľ, lebo táto naša je totálne šalátová...

sjuzi
13. aug 2009

heheee, prvé slovo platí... 😀 😀 😀

leila
13. aug 2009

ahojte 🙂
vidim ze o knihach pisete, my mame teraz najnovsiu tuto
http://www.martinus.sk/?uItem=52542
a je uplne perfektna, od babky ju dostal, urcite je na viacerych strankach, tato mi prisla pod ruku ako prva.. normalne z nej uz niektore basnicky, pesnicky, riekanky vie celucicke cele!

leila
13. aug 2009

a musime sa pochvalit, od nedele spime v detskej izbe vo velkej posteli! (sam spi).. urcite uz viacej z vas spinka takto, no ale pre nas je to teraz novinka 😀

sjuzi
13. aug 2009

Ahoj Leili, Kubko je šikovnučký... Miško sa stále len tak rozbieha v rozprávaní... Keď sa mu nejaká veta podarí, tak to je úspech, ale zatiaľ len také jednoduché, že Mama je doma alebo Ocko je preč... ale často si vymýšla a vraví Mimi cikak hači bebe... čo znamená, že chce ísť sedieť na nočník pri telke (bebe tv). 😀

sstefi
13. aug 2009

tak to ste šikovní, leila. a Martinko poslucha maminku? a ty? ako sa citiš? 🙂

leila
13. aug 2009

sjuzi ja vajickovu polievku milujem (ale okrem mna u nas doma nikto)
kubko by asi nevydrzal pocuvat rozpravky, obcas sa o to pokusim, ale neda sa.. asi mu chyba trpezlivost este

sstefi
13. aug 2009

sjuzi, joj nebud taka, šak ti pošlem čislo na nu, vykecaj mi to 😠 😀

sjuzi
13. aug 2009

To s tou postieľkou ste už dobre vymysleli, veď do malej o chvíľku pribudne braček...
Miško spinkáva od pol roka vo svojej izbe a veľkú posteľ má asi už 2-3 mesiace. Malá mu ani raz nezachýbala, aj keď ju má stále v izbe, ale je plná plyšákov... 😀

sstefi
13. aug 2009

ivkina najčastejšia veta, resp. otázka: mamina, možem si požičať tvoja sandaje(boty)? 😝 😀 😀 😀 mám pocit, že trpí uchylkou na boty, vyskuša všetky a hocikde, či v obchode, či navšteve, či na opatku, neni problem, prejde sa vo všetkych 😝 😀 😀

sjuzi
13. aug 2009

Ta davaj! heheeeeeeeeeee, poviem, že som tvoja sesternica z Trnavy... a že mám vážne obavy o tvoje zdravie... že keď pôjdeš do roboty, tak neviem, neviem... bude ťa mať na svedomí... 😀 😀

sjuzi
13. aug 2009

Holt baba sstefi... 😵

leila
13. aug 2009

my sa zasa na kubkovi smejeme, ked tak akoze mudro povie, napriklad - ako jobi tento maji bjeji bubo ktojeho djzim v juke 😀 😀 😀 (v ikei som mu kupila take male figurky na prsty a bolo medzi nimi strasidlo) no ako fakt je to sranda obcas
martinko no snad sa ma dobre, asi buduci tyzden idem na velky ultrazvuk, tak snad uz aj bude pekne otoceny ako ma byt, lebo zatial mam pocit, ze sa stale vrti.. ja klasika so zdravotnymi pancuchami skoro cely den, lebo inak mi puchne hlavne lava noha, no ale budem rada, ak sa to aspon ako tak udrzi, kedze pri kubkovi s tym bol velky problem.. tak sa uvidi.. brucho mam riadne, tiez klasika, len dopredu a dole, ale pouzivam skoro vzdy pas tehotensky, tak niekedy ani necitim ze to brucho tam mam..

leila
13. aug 2009

sstefi no ten moj by rovno povedal - to su mooooje sandaje (s nahnevanym vyrazom)

leila
13. aug 2009

to mas dobre, ze sa aspon spyta

leila
13. aug 2009

sjuzi my mame teraz v malej polozenu vanicku od kocika lebo ju nemame kam dat.. kubko sa tvari ze v pohode, ze da postielku bracekovi.. len som velmi zvedava, ci mu to vydrzi aj potom ked sa narodi a bude vidiet, ze mu tu malu postielku naozaj obsadi..
a ste sikovni tiez, ked tak pekne sami spinkate

sjuzi
13. aug 2009

No sranda s tými deckami... Miško teraz stále si opakuje sám pre seba farby... pozná už všetky... zenená, čeená, bjela, čená, modá, utá, sifá, nedá... tak si furt ukazuje na niečo v byte a hovorí si, že aká farba, niekedy sa aj sekne, ale má z toho veľkú srandu... 😀

leila
13. aug 2009

🙂 a hovoris, ze sa len snazi sa rozrozpravat! ved potom mu to ide pekne a mozno aj tie dlhe vety by rozpraval, len sa mu nechce

sjuzi
13. aug 2009

Najlepšie vraj zaberá, že ako sa súrodenec narodí, tak veľký brat dostane akože od bračeka malinkého darček... u kamošiek to zatiaľ bolo také mierumilovné... len tie prejavy lásky veľkých bratov/sestier sú ešte stále nebezpečné... hihi

sstefi
13. aug 2009

sjuzi, dobre može byť, snad ti na to ta tepša skoči, že vážne obavy o moje zdravie 😀 😵 😀 dakujéééém 😵 😀

sjuzi
13. aug 2009

Nooo, ale také básničky, to zatiaľ nie... Ale vie dopĺňať slová v básničkách, napr. Desať, dvadsať, tjicat - začal gašpar kičat - že ho brucho bojí - zjedol kilo soji... 😀

sjuzi
13. aug 2009

On radšej len napodobňuje našu rýchlu reč... že začne rýchlo roprávať, medzi to dá pár zrozumiteľných slov, ale inak je z toho absolútna japončina... vonku sa vždy ľudia parádne zabávajú... niekedy mu ani ja nerozumiem, ale pochopila som, že on to má ako hru... 😀

sjuzi
13. aug 2009

Sstefi, nemyslím si, že by si to ešte špeciálne u teba neoverila, že aký cvokhaus jej volal... 😀

sjuzi
13. aug 2009

Inak keby došla už "výplata" tak sa vôbec nenahnevám... 😅

sjuzi
13. aug 2009

halo-hahaha, halo-lololo... 😒

sstefi
13. aug 2009

aj ivka asi 3 dni rozprava aj po japonsky, ked na nu pride minutka japončiny, tak splieta, až sa jej jazyk pletie a rehoce sa jak koza 😀 😀

myslím, že to "chytila" napr. ked jej čitam niečo, či rozpravku, či z časopisu(čo si prave vyberie) a jej sa ten cuzdí text zdá rýchly a neznámy, tak preto sa aj ona potom tak snaží rozpravať.
to som si ja tak poskladala, možno je to inak 😅 😀 😵

leila
13. aug 2009

sjuzi mne dnes prisla 😀

sjuzi
13. aug 2009

Počuj sstef, ty už máš niečo od Modrého slona, či objednávaš 1x?

sstefi
13. aug 2009

už som tie knihy objednala, tak som tu. aj kamasutru, ideme dalšiu sobotu, tak k darčeku taký mini darček-namiesto pohladnice 😅 😀 😀

a pre ivku a jej kamošku o tom Hubertovi-slonovi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre