"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
19. aug 2009

Dobrý večer, tak tu je to baby pekná flákáreň... hanba... 😒 😝

Ja som sa došla rozlúčiť, zajtra ráno vyrážame... papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

lilyk
19. aug 2009

Sjuzi krasnu dovcu, uzite si ju as much as u can 🙂

lilyk
20. aug 2009

caute 😉
kde ste kto, poradte co na obed?....spravim rajcinovu ale druhe heeeelp 😉

allisia
autor
20. aug 2009

haloooo, cafte 😎

no ja budem robit zeleninove rizoto s celozrnnou ryzou a polievku este mame od vcera 😉

taku mogrenu som mala v noci, az na vracanie mi bolo a nemohla som zaspat 🙄 uz mi je lepsie ale este nie som celkom ok a zaludok mam daky roztraseny 😝

idem varit

bubaczik
20. aug 2009

čafte...

ja tiež neviem,čo variť,ale ste ma inšpirovali 😀 urobim paradičom polievku a kur.rizoto 😉 😵 😀
a musim isť niekam na nakup,bo v nedelu u nas oslava,a nemam pre Mišu darček 😢 ked to je už take tažke vyberať pre nu,aby neofrflala 😲 jaaj ☹

včera bol katastrofalny den,som rada,že skončil 🙄 idem pustiť pračku,a pokukam do čoho sa pustim 😅

zuzidr
20. aug 2009

aHOJTE,OD RáNA SA S.REM s jednou zostavou a niekde vo vzduchu mi pláva 1,44€,už viem aké čísla sú v ktorých riadkoch a chybu nevidím 😠 😠 😠 😠 😠 😠

už dva dni malá vstáva ked idem do roboty a hrozne plače ☹ ☹ a ja s nou 😠 a pýta sa do škôlky,ale tá je teraz zavretá,za dva týžde malá nastupuje,tak dúfam,že to bude ok,že sa ráno spolu vychystáme a ja ju odvediem do škôlky a pôjdem kludne do roboty ☹ ☹ ☹ ☹ už mám nervy z toho 😠 😠 😠
pekný deň vám prajem 🙂

zuzidr
20. aug 2009

čo vám už ani deti nespávajú,ked sem nechodíte? ☹ 😠

bubaczik
20. aug 2009

čafte...no maleho som nahnala do postele,bo jaky je zly,jak sto čertov 😠 tak zatial je ticho... ja od rana poriadne nesedela,už citim hlavu,musim si dať kavu,tak ak zaspi tak si dam...našla som v založkach recept na briošky,tak už mi kysne cesto,tak ja tiež nekompletna 😅 nemam čas na kavu a hovadziny vymyšlam..nakoniec varim ine jak som mala v plane,tak mam kuchynu jak po vybuchu 🙄

zuzi no možno v sept bude už lepšie,držim palce.. 😉 a dačo som ešte chcela,len som zabudla... 😒

janada
20. aug 2009

ahojte,ja som práve dorazila z roboty a akurát malá vstala.Ja mám posledné dni problém s tlakom raz vysoký potom nízky,hlavu mám jak na kolotoči,no fuj. no a teraz ideme do zemákov,dufam,že ma tam na tom slnku netrafí šlak 😠

natal,s tým kakaom je to aj u nás tak po nociach 😉 kako,kako vreští dokým nedostane a čo neurobím pre svoj pokojný spánok 🙂

janada
20. aug 2009

a dnes malá v noci spadla z postele.z jednej strany má stenu,z druhej som ja a ona vypadne predkom,ja neviem čo sa v noci tolko vrtí,tak už máma hradby aj vpredu z vankúšov,našťastie malá je ok 🙂

allisia
autor
20. aug 2009

no ja idem spat teraz bo hlavu mam od vcera jak sopku 🙄 🙄 🙄 😢 😢 takze dobruuuu

lilyk
20. aug 2009

Alli ip 😉

lilyk
20. aug 2009

Janada my sme takto dopadli v Kocovciach 😀 z jednej strany stena, z druhej sedacka spravena z eped a maly isiel dopredu,nasla som ho rano o 2-hej hlavou dole, vobec mu to nevadilo 😀

bubulik
20. aug 2009

Nazdar kockosky. My sme voli v ZM. Takze mam dovolenku za sebou. Maly sa ozyva, takze pripojim sa zajtra. 😉

bubble777
21. aug 2009

Dobré ránko 😉 Po dlhšom čase sa znova ozývam....akosi mi na koníka neostáva čas...buď sme niekde, alebo furt niečo na robote, po večer som robila aj fotoknihu atď...ani sa mi veľmi čítať nechce, že čo nové...juj, ale som lenivá 😝

bubble777
21. aug 2009

akurát Emi akosi soplí, tak dúfam, že to viacej neprepukne 😖 ináč je už beťárka riadna...komunikácia je s ňou super..najmä keď si chce svoje vydobiť 😠 😀 , plienočky ešte na noc musíme dávať, ale už by som chcela skúsiť aj bez...niekedy má aj 3 dni za sebou suchú plenu a potom tam pišne...tak uvidíme 🙂

bubble777
21. aug 2009

No idem si dať kavčo, lebo dnes som mala budíček o 06.00 🙄 a niečo pobaliť, lebo poobede ideme na víkend preč....ešteže variť nemusím, lebo mi nabalila mama od včera 😵

bubaczik
21. aug 2009

čafte...ja tiež hore už dlho,nejako som nevedela spať,a už sa mi neoplati lahnuť,bo ked zaspim,ta budem dolamana jak keby som s bane vyfarala 🙄 decka spia,ja pijem kavu a rozmyšlam čo budem robiť...asi ich pojdem okupať do galanty 😒 sice sa mi nechce tam isť,bo žiadny oddych pre mna,ked tak sama idem s detmi,hlavne s Dankom,bo on si mysli,že už vie plavať,ta nechce koleso ani rukavniky..a len do velkej vody sa trepe s tymi malymi ručkami a nožkami.. 😀 Peťo to je ina kategoria,toho vidim,iba ked odchadzame...je lahko rozoznatelny,bo je najčernejši na kupalisku 😉
včerajšie briošky sa nepodarili tak jak som si predstavovala,neurobila som slimaky,bo sa nedalo,cesto lepilo jak hovado,ta som urobila len buchty,ale dali sa zjest,pytala som sa mami,že kde sa stala chyba,ta že mi "prekyslo" cesto 😕 ta ja som vobec nevedela,že aj to sa može stať.... ☹ ale inak su dobre 🙂

dnes musim si vypisať žiadosť o prijatie do pracovneho pomeru 🙄 len či nastupim,neviem...bojim sa,že nebudem stihať všetko tak ako mam... 😒

zuzidr
21. aug 2009

no nádhera....od rána nikoho? 😠

ešte tvrdnem v robote,Emma sa išla teraz kúpať k Ludovej tete,tak aspom tá si užíva leto 😀 zajtra ideme k našimchlapi idú betonovať,a ja si budem užívať Emmku a synovca Filipka,ktorý má v nedelu meninky 😀 a večer budeme grilovať 😀

ešte musím ísť dnes nieo Pipovi kúpiť,lebo mám len teplákovú súpravu,ale ešte chcem nejakú peknú knižku a hračku 😀

sstefi
21. aug 2009

brý večer, tak 2 hnusné denne za mnou, zajtra ideme na svadbu, zvačša mam už pobalene, no a v nedelu mam nočnu a v utorok dennu, to bude o hubu, no ale čo sa da robiť, ked som nenahraditelná 🙄 😠 😠 😠

lilyk
22. aug 2009

ahojte 😉
u nas doobeda prsalo,Majko sa poclapkal troska v gumakoch vonku a teraz obaja spinkaju 😉
poobede ideme k babine na kafe,dufam ze pocko dovoli a vybehneme aj von.
prajeme kraaasny vikendik vsetkym 😉

natal
22. aug 2009

Ahojte 🙂
Tak tu je hic jak svina. Malu som dala spat a ked vstane ideme na kupko. Tak by som pospala s nou, ale neviem kto by za mna popratal, dal dole pradlo a zavesil nove a pobalil veci na kupko. Zisiel by sa jeden cernosko.
Nejak to tu flakame vsetky. Dufam, ze je to len preto, ze je leto a vsetky sa flakame po vonku 🙂
Dam este kafe, ale asi sama 😒

bubulik
22. aug 2009

Nazdarte, konecne som sa sem dostala.
Uz vsetko od nasich vybalila, zatriedila, upratala a oprala.
Inak u nasich mala tak tvrdo spala, ze sa v noci pocikala a to 3x za sebou. Tak jej davam na noc znova plienku. A vcera sa pocikala aj pri poobednajsom spanku, tak som jej dala plienku aj teraz pre istotu.
Inak tu dne sbola kamoska z Presova ja s dcerkou. Ta bude mat 2 roky v septembri. Tak mala Hanka kamosku. Ale aspon ju nezbila len ju 2x sotila. Takze dufam, ze sa to lepsi. Teraz isli aj na agrac trochu pozriet. 😉 😉 😎

bubulik
22. aug 2009

Konecne mi deti spia, tak si idem vylozit nohy a urobit kavu. Uzite si pekny vikend. U nas skoro stale prsi dnes, tak neviem ci pojdeme aj von. ☹ ☹ ☹

sstefi
22. aug 2009

helooooooooooo 😀

bubaczik
22. aug 2009

čafte..aj mne Danko prave zaspal.huraaaa,po dvoch tyždnoch sa mu to podarilo 😵
nechce mi spať cez den,a potom je zly jak čert 😒
idem rozmyšlať,že čo za menu zajtra vydumem,dojdu svokrovci,svokor sa aspon poriadne naje,a svokra s principu jesť nebude 😀 😝 tak si dam zaležať,nech to voni a nech je to mnamka mnamooozna... 😉
torta objednana,taka špeci,"občianska" 😀

milliigoret
22. aug 2009

čafte 😎
bubi a načo ti torta? 😕 oslava...? 😨

bubaczik
22. aug 2009

no Miša bude mať v pondelok 15 🙂 starnem,boha 😠 😀

milliigoret
22. aug 2009

olalááááááá ta to bude čurbes.... 😀 to asi aj vonku s kamoškami ide oslavovať,ne? 😕 😀
a že starneš?ta taky čas kukaj na toho najmenšieho 😀 😀 😀 😀

bubaczik
22. aug 2009

no neviem,či bude oslavovať,kedže mi ešte nič neoznamila,a kedže nema ešte občiansky,nikam ju nepustim 😉 hlavna vec,že už v maji ma otravovala s nim,a teraz nema času si ho isť vybaviť..som zvedava,kedy si milady najde čas 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre