"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
7. sep 2009

Sstefi, už asi žehlí... ☹

sstefi
7. sep 2009

nieeeeee 🙂

sstefi
7. sep 2009

ja som teraz objednala z happyfoto 415 ks fotiek, je akcia a už odkedy sa chystam, tak teraz som to napravila 🙂

sstefi
7. sep 2009

pos.aný rozhlas dnes už 3.x hraje, opchal by donho .... 😠 😠 😠

sstefi
7. sep 2009

zase kury predavaju, do prdele s tym . ivka teraz zaspava, tak dufam, že ju to nevyruší, bo ma urve. už 3 dni nespala na obed,tak by sa patrilo.
rano o 8:15 nas zobudil rozhlas, ked aj teraz tak ho odstrelim 😠 . len nemam čím 😅

sstefi
7. sep 2009

sjuzi, ty si to rýchlo vzdala ☹ 😕

sjuzi
7. sep 2009

Neeeee, len kukám na mma...... dačo ma zaujalo...

sjuzi
7. sep 2009

Miško dnes zaspal až o 13tej, tak to bude do 4roch spať... 😀

sjuzi
7. sep 2009

Aj ja by som už mala dať vytlačiť fotoknihu z dovolenky, len sa s tým nejako se.inkujem... 😝

sjuzi
7. sep 2009

Tuším sme tu na preskačku... 😀

sstefi
7. sep 2009

ja som nejaky mail musela odoslat ale už som tu

sjuzi
7. sep 2009

A ja tu... 😀

sjuzi
7. sep 2009

Inak som dlhšie nebola, lebo mi bolo nejako zle... od žlčníka... vraj... podľa opísaných ťažkostí... Asi fakt už starnem... 😝 😅

sstefi
7. sep 2009

včera rano ivka vstala o 5 začala si davat dole plienku, tak jej vravim, že ivi, ved vypišaš z plienky, ked ju odlepiš a ona že treba mi piškať, idem na nočnik piškať 😕 😕 😕

tak snad pomaly z toho rušenia nočných plienok niečo bude. aj ked pochybujem, lebo akokolvek sa pokušame vynechať mlieko večer, nejde to. ona to ma ako drogu 😅

sjuzi
7. sep 2009

A kamoška na svadbe mala kačicu, kapustu, lokše, zákusky... tak som len tak striedmo odždibávala zo všetkého... 😀 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

no len či to bol ten žlčník... 😵 dúfam, že nie 😉

sjuzi
7. sep 2009

Ja teraz Miškovi musím dávať plienku, bo je dáky prechladnutý... tak furt pišá...

sstefi
7. sep 2009

ved od toho chladneho počasia sa ani nečudujem, je to až nepríjemné 😒

sjuzi
7. sep 2009

No, bola to taká vyžarujúca bolesť, v takých intervaloch pod hrudnou kosťou, trochu doprava... to je asi ono... Dúfam, že tam nemám kameň, bo my to máme v rodine... 😔 teda neviem, či je to dedičné, ale aj dedovi vyberali, mama má dokonca jeden, čo jej objavili, ale zatiaľ s ním žije, snáď nebude robiť problémy... 😝

sjuzi
7. sep 2009

On u našich prechladol, lebo mali strašnú zimu v byte... a on furt sa pri hre váľa po zemi...

sstefi
7. sep 2009

pochybujem, že z dnešneho spanku niečo bude 🙄

bubulik
7. sep 2009

Caute 🙂 🙂 🙂

sjuzi
7. sep 2009

Ahoj Bubulka! Akoooo???

sstefi
7. sep 2009

seeerus bubulkaa 🙂

sjuzi
7. sep 2009

A odkaz pre Zuzidr: Pozdravujeme malého Nikolaska a maminku Katku... 😉

bubulik
7. sep 2009

Aj u nas prave hral rozhlas, lebo jedna pani zomrela, tak to vyhlasuju. Ale mala este nespi a Oliver spi na druhej strane bytu.

bubulik
7. sep 2009

Vcera som bola s detmi sama doma. Aj som bola 2x na konovi, ale stihla som len par prispevkov precitat a musela som vzda utekat k detom. 😒

zuzidr
7. sep 2009

ahojte zlatká...nesrala som sa v robote,švagor je drzí jak ploštica,je mi smutno za malou,asi chcem druhé mimi 😅 😀

môj dnešný výlev srdca 😀 😀 😀 😀

sstefi
7. sep 2009

nestíhačka, no 😉 😀

bubulik
7. sep 2009

Vecer som ich uspavala od 8 00 hod. Hanka by bola zaspala aj skor, ale chcela mat otvorene dvere a Oliver ju mrncanim zobudil asi 3x. Nakoniec ona zaspala o 23 00 hod a maly az o 00 00 hod. 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre