"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
5. sep 2009

veru veru Ende der Vorstellung 😀

allisia
autor
5. sep 2009

ale Pirati este ficia 😉

sstefi
6. sep 2009

bré ránko 🙂
počko krásne, zatial, tak vam prajem krásnu nedelu 🙂

lilyk
6. sep 2009

ahojte 😉
aj u nas kraaaasne a este aj vietor odfucal kade lahsie tak sa ide vooooon 🙂

zuzidr
6. sep 2009

Ahojte,ja um ám maymu tak varí obed,ja pečem sušienky,a na.rala som sa tu v jednej téme 😠 😠

poobede ideme k bráchovi 🙂

zuzidr
6. sep 2009

ja tu mám mamu 😀 😀

allisia
autor
6. sep 2009

dobry den 🙂
ja tu mam svokru 😀 ta isla s malou von, ja som doma s Oliverkom a ideme varit obed no a mm isiel na bicykel 😝 l

janada
6. sep 2009

čaute,tak ja mám za sebou bolestný víkend,celú noc som nespala kvôli zubu,ktorý mi robila zubárka v stredu,tak som skončila v TN na pohotovosti,no a zdá sa že je lepšie.No a po prvý raz som zažila bezbolestné ošetrenie,asi sa od mojej zubárky odhlásim.No a o chvílu fičím na poobednú.Stihla som na obed urobiť iba fašírky,tak chlap kúpil kus už upečeného bôčka,aby sa mohla rodina dojesť.

janada
6. sep 2009

no a Peťa boa včera na fulbale v Blave,Chlap na futbale v krčme,Maroš sledoval futbal v telke a ja nasratá s bolavým zubom kukala jakúsi blbosť-takže som zažila pekný večer 😠 😀

no idem si nakresliť ksicht a padám radostne do roboty 😠

lilyk
6. sep 2009

caute 😉
ja som sa prave vratila, bola som odviezt maminuk priatelovi, lebo ma naburane auto( zrazila sa s elektrickou) tak nech to nema tak daleko od nas 😉 😉
pridem a Tomik sa akurat zobudil a MM mi vravi ze Maju este nespal, pridem do izby Maju vyskereney jak slniecko na hnoji tak som teraz zobrala Tomina do inej izby a uvidime ci Maju zaspi 😉 😉
my sme mali segedinsky a vecer spravim opekane...no a cakaju ma dve varky zehlenia...to sa pri Tominovi neda takze asi az vecer 😝 😝

allisia
autor
6. sep 2009

cafte sa
no svokra prave odisla hed, muz este stale bikuje a deturence hajkaju, jak mi je dobre 😀 az na to ze som chcela zehlit asi 3 pracky ale dosku som nechala v izbe a kedze teraz tam buvaju tak tam nebudem lozit takze lily urobime vecer zehliaci spolok 😉 😀

andy.a
6. sep 2009

čaute 😎 😎 😎

Alli,všetko najlepšie k sviatku,nech sa ti vo všetkom darí,halven veľa zdravia,šťastia a deťúrence aj tvoj drahý nech ťa poslúchajú 😵 😵 😵
cmuk-cmuk od mojich 2 čertov 😅 😝 😵 😵 😵

ja som včera žehlila 3 práčky 😝
nábytok máme objednaný z Decodomu-nakoniec z TT,mal by byť o týždeň 😅 😝 Bubu,mala si pravdu,že Decodom je najlepší 😉
v Ba sme boli v Kike,tam som kúpila červenú koženú taburetku a malému také pekné červené relaxačné koženkové akoby lôžko...taký mech naplnený tými huličkami/dúfam,že to nerozopnú an nevysype sa to.. 😠 😕 😀 /,je to peknučké,také skôr na ležanie,ani nie ako mech,on sa po tom Váľa 😉 😀 len už máme málo placu 😕 😝

sedačku som objednala naproti Kike,zajtra ju dovezú,červenú koženú 😝 hodí sa k tej taburetke/tá je taká veľká/ 😉

nábytok by mal byť cca o týždeň,taká nízka stena,ako som písala,možno nájdem link 😉 bola v akcii a jediná s tým,že by ju dodali tak rýchlo...inak sa čaká 5-8 týždňov 😖

a ešte konfer.stolík...objednali sme v Decodome,dala som štvorcový,hore sklo,celé potiahnuté čiernou kožou,dole je odkladací priestor,všetko potiahnuté tou kožou,peknučký bol... 😵 😵 😵
ale tie ceny,horor 😔

Sjuzi,z ekokože,čo sme pôvodne chceli,nemali nič poriadne,v tom Maxe v TT sa mi zdalo,akoby vypratávali predajňu alebo čo...mali len veľké zostavy a všetko biele alebo smotanové 😕 😝

v Galan-nábytku v BA sme boli,páčilo sa,ale drahota...a tiež dlhá dodacia doba 😝

ešte treba svietidlá,na stenu neviem čo,asi tie nalepovacie dekorácie a veľká položka bude rolldor,kam chcem napchať všetko to,čo mi nevojde do tej minimalistickej modernej obývk.zostavy 😀 😀 😀
hlavne tie stovky,možno aj tisícky knižiek 😝 😅 🙂

andy.a
6. sep 2009

a robia nám renováciu 2 dverí,takže sme v byte bez dverí...vraj to má stáť okolo 12.000 sk.aspoň MM hovoril...no ostala som v šoku 😠 😠 😠
to potom nové dvere koľko stoja ?? 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 😠

allisia
autor
6. sep 2009

Andy dakujem krasne 😵 😵 😵
tak fajn ze ste zohnali, inak mas pravdu tie dodacie lehoty su strasneeee. My ked sme sa nastahovali a objednavali si bezpecnostne dvere tak sme ich potrebovali do dvoch tyzdnov lebo sme mali ist prec a vsade za tak 8 tyzdnov ale nastastie sme nasli jednu firmu z Topolcian tusim a ti nam ich dodali do tyzdna

ozaj Zuzi a co si sa nas.ala????

andy.a
6. sep 2009

dávala som fotky,kukajte,lebo mažem 😀 😀 😝

Zuzi,aká to bola téma,tiež by ma zaujímalo 😝 😕

stacynka
6. sep 2009

andy nadherne su tie tvoje detuchy 🙂
som tu nebola veeelmi dlho asi si ani nepamatate ze som vasa
nejak nestiham

bubaczik
6. sep 2009

čafte..nooo andy,ste toho nakupili 🙂 ja sa tiež vždy tešim,ak niečo nove pribudne..len už dlho nič nepribudlo,a ani nepribudne 😒

aj mna seru,všetci dnes...bola osm u svokry pre Peťa,na križovatke jednej macho na veeelikanskom aute mi vošiel do križovatky,ani sa neunuval pribrzdiť,dement jeden,a ja drza žena zatrubila na nho 😀 normalne zastal,jedno mi nebolo 😅 bo v tt odvaha trubiť,a ešte ženska na malom pole 😅 😀 no ale nedala som sa,mala som asi štastie,že nevystupil,a že nesom chlap..no ale boha,on išiel so smeru,kde mu dovoluje prejsť iba zelena šipka,a kde ma davať prednosť napr takemu malemu polu 😠 no užas...si myslia ti chlapi,že su najlepši a možu všetko..
dalej,moja milovana svokra... žeby mi zavolala,ta Moni,dones Danka rano,poobede si dojdeš po oboch,ta kdeee...ešte aj Peťa poslala domov..sice hodila poznamku,že dojde pre Danka von 😕 ( nikdy ešte nebola) tak ale pozna moju odpoved..nedala som jej ho,ja či mam doma iba Peťa abo obch mne je jedno,aj tak von chodim s oboma,program vymyšlam obom naraz..a Peťo niekedy horši jak Danko...a pritom,muž šiel do roboty so svokrom,nabuduce ho nepustim,ta ja budem mať doma cirkus humberto,a moj muž maka na ich učet...už ma to sere 😢 a zajtra pondelok,zas začne kolobeh,zas si neoddychnem ani 5 min,všetko robim za pochodu,ešte aj pc stiham tak,že pri najlepšom sedim na pol riti..idem ešte piecť babovku,na zajtra na desiatu deckam,a musim žehliť,mam kopec...aspon počkam muža,som zvedava,kedy dojde...
Danko už začina rozpravať,sa taak tešime,a hlavne smejeme sa s neho,jak sa snaži 😀 včera sa naučil že čau tak chodil po byte a dvihal ruky a kričal čau čau... 😀 aj k zrkadlu chodi a obzera sa,jak pri tom vyzera..no zlaty je,moj maly bogar...no vykecala som sa,idem niečo robiť,,,čafte

bubaczik
6. sep 2009

Andy,Anetka už je taaaka velka slečna 😵 😵 a tie vlasy ake ma dlhe..wow... a tiež tak "dospelo" vyzera..moj fakt jak mladši brat 😖

andy.a
6. sep 2009

díky 🙂 😉
že mladší brat,Bubi 😀 😀 😀 😝

no,ale "mladší brat" nemá už plienky,pekne sa ti sám všetkého naje..a neviem,či dudle ešte máte 😀 😀 😀 😝
a super,že už to aj s rečou Daníkovi ide 😉
mala som to detto pri staršom,tiež do 3 rokov nevedel povedať pomaly ani mama 😒

zato krpatá reční,spieva,nadáva,opakuje všetko,musíme si dávať pozor,občas nám vyhŕkne nejaká nadávka a ona to hneď opakuje 😝 😀

včera sprdla MM,že prečo jej nekúpil plienky s Mackom Pooh/to sú Huggies superflex/,on kúpil nejaké iné,akciové 😀 😀 😀 😝

Bubi,nemáš to ľahké...ale však pri 4 deťoch to ani iné nemôže byť...a u nás tiež mám pocit niekedy,že s malou je menej roboty ako so starším,,s tým sa treba napr.aj učiť na logop...a ke´ začne chodiť do školy,tak to už len bude horor...určite sa MM s ním učiť nebude 🙄 🙄 😠

andy.a
6. sep 2009

jáj,Stacy ,zdravím.. 😉 🙂 😵
jasné,že si ťa pamätáme,ale mohla by si aj častejšie chodiť 😠

a kukám,že tam máš 7.tt ?? 😕 😅 blahoželám 😉 🙂 😵 😵 😵

pamätám si,že Timino bol veľké bábo a v roku mal 14 či 16 kg,nie ?? 😅 😝 😕 😀 😀

stacynka
6. sep 2009

andy timko mal v roku 12 kg, no teraz je na 15 kg
teraz budem chodit castejsie slubujem
dakujem za blahozelanie, velmi sa tesime, chceli sme skor no vyslo to takto tak budem doma snad sto rokov :D
ta tvoja kocka je uzasna, nadherne vlasky ma

stacynka
6. sep 2009

inak mne moj maly nechce velmi sam papat on je strasna fajnovka, nechce sa zaspinit ked ma len slizik na prste uz sa mu nelubi a utret :D

milliigoret
6. sep 2009

čafte 😎
ja stacy dajak nepamätám neviem čím to bude 😅 😅 😅
bubi vidím že máš perné obdobie 😒
andy by si potom mohla dakam fotky tej celej obývačky nahodiť,šak sme ženy ta sme zvedavé 😀 😀 😀 myslím jak bude hotová 😉
a ináč mala je super kočka a tie vlásky má nádherné 😵 😵 😵 naša Saška trepe o 106 sponky na hlavu,len jej nedržia bo vlasy ešte nemajú správnu dĺžku 😅 ale šak dorastú ..... 🙂
na dneska sme doma,pre nás nezvyk....ale malá dajak dostala včera teploty ta neviem ,že čo to... 😖 ráno nástup k lekárke 🙄

bubaczik
6. sep 2009

no som tu..som si kavu urobila..mi padla so skrynky ta korenička na peper,čo sa melie..rovno na roh sklokeramickej dosky...a sa mi kusok odštiepil,a mam kusok prasklinu 😢 😢 😢 tak neštastne to padlo 😢 ja si to dnes asi pojdem hodiť,kašlem na všetko,abo skončim u andy v teme o depkach 😢 popratala som na jednom konci,chalani to rozniesli..a tak dookola...
mili ta kde ste čo chytili..ja sa tiež už na toto tešim...dufam,že minula zima sa u nas už nikdy nebude opakovať..som rozmyšlala nejake vitaminy nasadiť,neviete ake su najlepšie? ako pre Danka myslim..
zuzi a daj vedieť,v ktorej teme ta vytočili.. 😀

milliigoret
6. sep 2009

bubi nič si nehádž 😉 potom nemám inšpirejšn na varenie 😉 a ináč si s tým prataním nerob hlavu,ja tiež tak,že na jednej strane popratám a hneď možem začať na druhej 🙄 🙄 🙄 a toma máme len jedno dieťa,ťa obdivujem....4 deti... 😵
neviem ,čo sme chytili,lebo sople nikde ani kašel klop klop len teplota,ale akonáhle jej klesne tak už je zas jak 100 kone 🙂
a neviem bubi,či ti dajak poradím ale my sme dávali malej pikovit,neviem síce ,či je to vitamín extra pre niečo konkrétne,ale my sme začali dávať koli nechuti do jedla(malá teraz zje aj kyslú uhorku) takže toto to splnilo,ale boli sme aj u doki s tým,že malej sa šúpala koža na nožkach-chodidlách aj na dlaniach,tak sa pýtala jak dlho dávame ten pikovit a to ho vtedy brala asi len týžden tak jej robila odbery na dajaky bacil a nepotvrdilo sa nič,tak že to má dobrať a potom uvidíme.no a prešlo aj to šúpanie kože aj papá 😵 ale či to je aj vitamín akože tak na imunitu neviem... 😖
asi dakto iný by vedel ...my sme iné vitamíny zatial nedávali 🙂

lilyk
6. sep 2009

caute 😉
zemiacky sa pecu 😵 ....jedno dieta okupane, MM uci Maju cinstinu..ide mu to kraaasne 😀 keby aj ta slovencina 😖
pikovit som davala raz, predtym ako som Maju vyslala na skusku do skolky, dopovala som ho asi 3 tyzdne potom isiel do skolky a o 3 dni bol chory...u nas nic moc....myslim ze obyc c-ko bude asi najlepsie...tie multihovadiny su na vela veci.... 😝
Andy kraaasne fotecky, jak dvojicky, su fak sweethearts 😵
Stacy gratulujeme 🙂

zoja
6. sep 2009

no čauko, mili práve som sa pýtala v jednej téme čo to znamená ked sa šúpu prsty na rukách a nohách, malému to začalo včera, najprv taký velky pluzgier, v nom ziadna tekutina , ako keby sa dlho máčal vo vode a potom sa mu to začalo šúpať, dnes to isté aj na rukách, nič vám nezistili? andy ty nevieš čo to može byť? berie vitamíny 10kv cebion , b čko zentivu, 10kv zodak, 5kv biogaia dlhodobo

zuzidr
6. sep 2009

bola to téma "manžel je rom".... 😅 😠 🤐

večer prídem 🙂

bubaczik
6. sep 2009

zoji,nemože to byť aj nejaka plesen?či niekde nechytil niečo 😅 viem,že raz Peťovi sa take niečo robilo na nohach,hlavne na medzi prstami,a dr povedlaa že chytil plesen..s bazena...tak pomohol canesten 😉 no inak neviem,že čo by to mohlo byť..možno aj po tom tunise,je nejaky oslabeny,imunita a pod,šak zavolaj mudre a uvidiš čo povie,ona asi lepšie bude vedieť 🙂

zuzi to je dobra tema 😀 😔 😔 😝 ešte sa poriadne nehadaju..krotia sa..ja sa zabavam na teme mania nakupovania hračiek 😀 a na nemusim pracovať,,malomeštactvo ja možem 😀 😀 😝
Danko zalahnuty,pradlo pripravene už v obyvačke,idem žehliť pri superstar 😅 babovku som piekla,ale mohla som kus dlhšie nechať v rure,bo dakus bledša je 😅 na šak jedno,pojedia tak či tak 🙄

milli pikovit poznam,ale ja by asi nejake extra cečko ,to je podla mna dobre,len neviem,či aj taky krpci možu..pojdem do lekarne sa opytať,len zas na mna tie mlade vyskočia s 5timi druhmi a ja budem mať chaos,a zas kupim hovadzinu 😝

bubaczik
6. sep 2009

jooj neviete nahodou čo viaže vapnik? žeby horčik? ne som si ista a potrebovala by som to do zajtra vedieť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre