"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
24. sep 2009

zuzi čo čitala si temu kolko ušetrite 😀 😀 😀 never všetkemu,ja osobne by som si tam nikdy prachy nevložila 😉 😉 ale tvoje lofky,tvoje rozhodnutie 😎

sjuzi
24. sep 2009

Ja mám VK... a hotovo... 😎

zuzidr
24. sep 2009

bubi nie,nečítala,prečo,tam sa to rozoberá? 😅

len proste ked ich mám na účte,miniem ich,ked ich mám doma pod svetrami minieme ich...myslím že kedy som si každý mesiac 20-30€ odložila niekde,odkial nemám bankomatovú kartu,tak by som skrátka niečo aj odložila....

sjuzi
24. sep 2009

Zuzi, presne to som aj ja robila, keď som pracovala... lebo tiež by som inak všetko bola minula... 😀 😀 😀

bubaczik
24. sep 2009

zuzi ta urob jak ja mam...ja som si otvorila učet v banke,nemam k nemu kartu,si tam každy mesiac vložim určitu sumu a mam pokoj 😉
a tie "šporiace" učty,maju sto pro nejaky zadrhel..a osobne s ING mam ja strašne zle skusenosti 😠 vlastne ešte so starym nationale nederlander 😠 o tom by som sa vedela aj hadať,keby ste naahodou chceli 😀 😀 😀

no mna rozčulil,si predstavte,až teraz nam budu zateplovať(3ročny barak) 😕 a slubili,že to cez leto urobia..a oni až teraz došli merať,a že cez zimu to budu robiť...tak Dankovi skončilo vychrapkavanie 😠 😠 😢

zuzidr
24. sep 2009

bubi neviem aký tam je zádrhel,preto som chcela či niekto skúsenosti,lebo ten účet je bez poplatkov a dobrý výnos...ja viem že nikto mi nič zadarmo nedá,až taká naivná nie som ale celkom sa mi pozdávalo...ešte som našla taký účet cez mBank ale to je polská banky 😒

mracik
24. sep 2009

bubi a koľko platíš za vedenie účtu? Ja som sa tiež pred pár mesiacmi rozhodla, že ideme šetriť, riadne som osekala výdavky...Lenže vždy to dopadne tak, že sa objavia nejaké mimoriadne výdavky. Napríklad minulý mesiac sa mi podarilo nasporiť 500€ , no ale bum, pokazilo sa auto a oprava stála 700€. 😝 Najlepšie bz bolo asi ybaviť sa auta, alebo kúpiť nové, lebo naň idú nenormálne prachy. 😔

sjuzi
24. sep 2009

Bubi, ale to potom VK je lepšia, síce úrok nie je bohvie aký... ale za vedenie účtu si dávajú nejaké peniažky pre seba... a ku vk kartu nemám... ale zas keď potrebujem, tak sa dá z nej vybrať. Napr. pri platení dovolenky alebo ja neviem čoho... to siahame vtedy na VK... 😉

zuzidr
24. sep 2009

sjuzi tiež sa asi pôjdem opýtať na Vk,lebo nepotrebujem aby sa mi peniaze na účte "kotili",proste mi stačí to čo si tam odložím,len nech to nemá poplatkov xy 😀 😀 😀

bubble777
24. sep 2009

no aj u mňa je to podobne....keď niečo ostane na účte (ak vôbec ostane 😀 ), tak aj tak sa to minie a nič odložené....ešte ako tak fungujú obálky, ale to sa potom presúvajú z obálky do obálky 😉 😝

sjuzi
24. sep 2009

No... mne VK založil mm ešte keď sme začali spolu chodiť... aby som toľko nemíňala a fakt to pomohlo, hneď sme aj mohli ísť spolu na dovču... a nemala som ďalších milión kabeliek, topánok, náušníc a iných sprostostí... ale v tomto sú asi všetky baby rovnaké...
Teraz mám ale almužnu, tak ma z toho vyliečila... 😀 😀 😅

bubaczik
24. sep 2009

no ja platim nejakych 60sk mesačne 😕
zas čo sa tyka tych šetriacich učtov,ani jedna s nas tam nepoloži ročne pol melona,aby sa to nejako oplatilo 😕 ja nie som bankar,ale zdravy rozum mi to tak hovori 😅 ono na tych učtoch je aj nejaka viazanosť,a nedajbože sa niečo stane a potrebujete si vybrať,tak vam stiahnu aj s toho,čo ste si tam vložili.. 😠
mne vyhovuje takto šetriť,lebo doma peniaze "svrbia" a možem si ich kedykolvek vybrať,nie som ničim a nikym viazana... 😉

sjuzi
24. sep 2009

Nechcem robiť reklamu, neviem, kt. banku uprednostňuješ, ale toto by som sa šla spýtať... hm???
http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk/fyzicke_os... 😉

bubaczik
24. sep 2009

sjuzi počuj ,aj u vas dole lietaju od rana vrtulniky s priviazanymi policajtmi ? 😕 bo mi už lezu na nervy 😠 😠 😠

sjuzi
24. sep 2009

Bubi, ale VK si proste založíš a tam sa ti pripisuje úrok a nič nestŕhajú mesačne... takže to je lepšie. A máš ju dokedy chceš, keď ju celú zaplníš, vypíšu ti novú... 😉

sjuzi
24. sep 2009

Bubi, heeeeeeeej, ukazovala som Miškovi, ale videli sme len 1... 😀 😀 😀 Sme sa báli, že narazí do komína...

bubaczik
24. sep 2009

jaaj sjuzi ja nechcem vk,bo mne to moju babku pripomina 😀 😀 😀 srandujem..aj to je riešenie 😉

sjuzi
24. sep 2009

Bubi... heheeee 😀 😀 😀 😀 že babku...

sjuzi
24. sep 2009

Sa bojíš, že ju stratíš, čo??? Ale šak tam ide podpisový vzor a normálne peniaze prevádzaš na ňu ako na č.účtu... takže ak ju aj stratíš, tak to vlastne neva... (ale zas určite tam je nejaký poplatok za vystavenie novej samoška, si myslím...) 😝

bubaczik
24. sep 2009

lenže sju tie uroky ti pripišu,iba kebyže si prachy za rok nevybereš?!!! taak je? 😕 tak 😀 😉

sjuzi
24. sep 2009

Ja som tam posielala prachy normálka cez internet banking, netreba zakaždým bežať s knihou do banky aj s hotovosťou... 😀

sjuzi
24. sep 2009

Tak to neviem, ale základný úrok sa tam na konci roka vždy pripočíta... a my vyberáme z VK fakt možno len na dovolenku, pokiaľ neplatíme kreditkou... 😝

sjuzi
24. sep 2009

A na tejto novej knižke tuším je nejaký dodatkový úrok, ak prachy nevybereš z nej do konca roka... takže zuzike by sa možno oplatilo... šak treba sa popýtať, v každej banke dačo iné nasľubujú... 😅

bubaczik
24. sep 2009

už neni na nich heslo? 😕 😀

bubaczik
24. sep 2009

šak to to,že naslubuju,a potom je realita ina..male pismenka su svine 😠 ale každy nech sa rozhodne,jak uznba za vhodne..ja som sa už poučila do konca života 😎

sjuzi
24. sep 2009

Neeeeeeeeeee, to možno v sporke... heheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Tu je to na podpisový vzor... a občiansky... that´s good enough... 😉

sjuzi
24. sep 2009

Veru, každý chce zarobiť, majú to oni zrátané, nebojím sa, aby sa im oplatilo, šak jak všetci nakoniec... je to desný svet dnes... 😝

bubaczik
24. sep 2009

to čo je sporka? 😕

sjuzi
24. sep 2009

Slov.sporiteľňa... 😉

sjuzi
24. sep 2009

Už ide vrtuľník... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre