"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
1. okt 2009

No ja sa porúčam, Mimi už je hore... papačko... 😉

lilyk
1. okt 2009

to tie naplne stoja to co postovne 😕 to uz co je 🙄
inak caute 😀
Maju spal skoro 3 hodky, normalne som sa zlakla ze co to, ci sa nezobudi horuci,no ale vyzera fajn tak pojdeme voooooon 🙂

bubaczik
1. okt 2009

ahojte..ja konečne sadla,mam dosť 😝 3 hodiny som rysovala Miške vykres,no neviem,čo by robila,keby... Peťo si sklada skrinu,sommu vyhadzala so skrini veci von,ma dobre že nevystrelo,aky bordel on tam dokaže urobiť za dva dni 😠 😢 neviem,načo mu žehlim a kupujem veci..ked stale odmieta nosiť,čo mu kupime,aj ked si to sam vybere,tolko fakt nadhernych veci ma,aj mikini,aj košele,aj trička,a on si navleče take čo mu kupujem na von... 😢 ked aj Danko bude taky,tak už to neprežijem,nezvladam toto,ich cirkusy s obliekanim..užite si decka,kym su male 😉 potom to budu len nervy a stresy..verte mi 😀 mala som v plane žehliť pri ordinacii,ale kašlem aj na jedno aj na druhe..vyberem zmrzlinu s mrazaku,natahnem teple ponožky a lahnem pod deku a kuknem odsudene a potom podla programu...jaaaj podte ma niekto polutovať 😢 😀

zuzidr
1. okt 2009

Ahojte,mne prišla mama,navarila hrniec segedináku,kým som prišla z roboty 😀 a ja som dorobila ešte palacinky ako dezert 😀 Ludo uspáva malú 😀

malá zajtra zostáva doma,síce jej zázrakom nič neni 😕 neviem čo to teda ráno malo byť 😅 no už mi povedala že sa bude nudiť ked nejde do škôlky 😀 😀 😀 aspom pôjdem skôr do roboty a skôr domov 😀

inak bubi tebe aj školopovinné deti chodia tak neskoro spať? 😅 ked Peťo ešte skrinu upratuje 😕 😀

sstefi
1. okt 2009

že teplé ponožky a zmrzlina, 😅 😀 😀 😀 😀

caute 🙂

sstefi
1. okt 2009

my sme sa dnes doobedu boli s iwinkou strihať, velku zmenu jej sice neurobila, ale aj tak je iná, kočica moja. ja som jak vždy 😝 😀
poobede sme boli kuk babku, bo sme jej chybali. resp. ivka 😀

sstefi
1. okt 2009

ale hnusne bolo zase vonku, kde tu aj sprchlo poobede. zajtra ma pršať, a v sobotu ma byt pekne, tak som zvedava.
zajtra by sme možno išli kuk do deichmanu na nejake boty, ivke. ak vyjde krok 😝

sstefi
1. okt 2009

tešilo ma, dobru noc 😠

sjuzi
2. okt 2009

Ahojte, tuším som tu prvá... xixi

Dnes ideme s Miškom k našim, bo mm ide s kamošom do BB s autom do servisu a kúpiť aj zimné gumy... tak si aj povyrazia.
A sme sa rozhodli, že pôjdeme vláčikom a autobusom k našim, tak Miško sa tu už vytešuje. Vlakom ešte nešiel, len tu vykrikuje: Atobusom, atobusom... 😀 😀 😀
papačko, ozveme sa z BA...

zuzidr
2. okt 2009

Ahojte,tak mne Emma dnes do škôolky išla na doobedie,lebo sa ráno zobudila s hrozným plačom,že ona doma nebude 😠 tak som ju zavliekla s úsmevom do škôlky kedže jej nič nebolo 😀 ale teda pôjde babka pre nu na obed domov,kedže nám včera poslali domov aj návliečky aj plachtu, ktoré som oprala 😀

bubulik
2. okt 2009

Nazdar zenuse!!!!! 😵 😵 😵 😵
Tak si predstavte, ze moja svokra si zobrala Hanku na 2 dni Wau, wau, wau!!!! 😲 😲 😲 Pretoze ona nikdy nemoze tak som bola z toho vyvalena. Boli sme ju vcera vecer zaviest. MM je dnes aj zajtra v robote, lebo nejaky hasici su na majstrovstvach v strihani aut a ostatni zaskakuju. Tak som z toho nadsena. Esteze su cez vikend u nas hody. 😒 😝

bubulik
2. okt 2009

Idem upratat obyvacku. Len ked si prestavim, ze mam povyberat vsetky knihy, tak mi je tazko. Ako oddychovku si dam zehlenie. 😀 😀 😀 Inak zase periem. Tento tyzden je to uz aspon 10 ta pracka. Konecne doupratujem a potom sa to zase unormalni. Teda aspon duuuufam. 😀 😀 😀

bubulik
2. okt 2009

Kde ste????? 😲 😲 😲

bubulik
2. okt 2009

Tak ja mam okno umyte, maly je napapany, hra sa s hrazdickou. Ja si este dam druhe a idem na utieranie policiek. Ufffff

zuzidr
2. okt 2009

bubi ty si šikovníček 😀 😀

ja som prišla z obeda a ešte tu musím 4hod. sedieť 😠 😠 zajtra budem upratovať a poobede mám ísť s Emmkou a kamoškami na kávičku tak sa teším,lebo sme sa dlho nevideli 😀

sjuzi
2. okt 2009

Hlásime sa z Blavy, Miško práve zaspinkal... 😉 Vo vlaku to bol zážitok, sedel v kupé ako 5 peňazí, len sa usmieval a kukali sme ako "bešia domy a stomy"... 😀
Idem si dať kafe, o takú hoďku dojde mamča z roboty, tak pokecáme... a chystám sa aj pozreť malému také teplejšie botky, keď už som tu a sebe tiež voľačo... 😉

sjuzi
2. okt 2009

Bubulka ty si iná stíhačka, čo robíš vianočné upratko??? 🙄 😅 😀 😀 Ja tiež sa chystám na knižnice v obývke niekedy... 😉

zuzidr
2. okt 2009

sjuzi príjemné nakupovanie 😀

sjuzi
2. okt 2009

Joooj, diky Zuzi, chcela by som si kúpiť taký dlhý sveter na gombíky al. opasok, sa mi to ľúbi... tak snáď dačo najdem... 😉

lilyk
2. okt 2009

ahojte 😉
dnes mal Maju vonku o zabavku postarane, nahanali sme smietiarske auto 😀 chodilo zbierat smeti po blokoch keby ste nevedeli 😀 tak sme sa vzdy rychle presunuli k dalsiemu smetiaku a kazdy smetiar mu zamaval a Maju zamaval spat a potom pooool hodinu krical neni neni neni, lebo uz odisli 😀
dnes mi druhy krat na obed zaspal sam, bez mojej pritomnosti, len som ho ulozila a odisla uspavat Tomina, joj mohlo by to takto pokracovat 😝 vcera vecer nejak nechcel zaspat, MM pri nom lezal az sa nastval a povedal mu ze sa ide najest a Maju ze hmmm a nakoniec zaspinkal sam 🙂

bubulik
2. okt 2009

Jaj Lily to s tym uspavanim doverne poznam. Aj Hanka stale chce aby sme boli pri nej. Ocko bezi hned, ale ja az ked je nevyhnutne. 😀 😀 😀 Predverom vecer som cakala kedy vstane maly a tak som nesla k nej len vykrikovala maminka, maminka..... A zrazu stichla a zaspala. 😀 😀 😀
No ale nie vzdy je to tak.

bubulik
2. okt 2009

Knihy uz mam, idem na sklo a hifi.
Inak Sju ja uz potom vianocne upratovanie nerobim. Ja urtatujem na jar a na jesen poriadne a potom mam v pazi. No teda upratujem tak normalne. Mne sa zda uz zima na to, aby som trcala v okne a umyvala. 😝 😝 😝
Inak Andy zaujimalo by ma ci uz mas tu obyvacku a ci je to tak ako si chcela?????? Daj foto nech sa inspirujeme aj my. 😉 😉 😉

bubulik
2. okt 2009

Sju dobre nakup. Aj ja by som hned isla, ale musim sa ovladnut, lebo budeme mat pomenovanie maleho. A este pride bracho z Londyna a ja som si nakazala veci z nexu za 105 eur. Ale to uz budu pre Jeziska. A pre oboch. Na jar budu fesaci. Inak Bubi chcem sa spytat co Ta stali tu gumacky pre Danka, lebo tam vyjdu na 7 eur????
Tu sa mi to zda neskutocne predrazene ked uz poznam ceny vonku.

bubulik
2. okt 2009

Vidno, ze je vikend a vsetci maju po kope rodinky. my sme nekompleni ( docasne) 😀 😀 😀 , tak relaxujem za kompom. Obyvacka dokonale upratana ( dokedy???) , vsetko mi poschlo, tak budem este zehlit a vytepujem gauce. Malinky isiel spat. dufam, ze zase trochu potiahne.
Tak pekny vecer.

sstefi
2. okt 2009

cafte, bubulka mna by zaujimalo, odkial maš tolko energie. fascinujuce, jak ta to baví 😝 🙂 😀
aj k nam by si mohla dojst, očakavam ťa 😵

lilyk
3. okt 2009

dobre ranko 🙂
my uz pozerame Boba 😀
noooo fasicnujuce, priam neuveritelne, ja idem prat dnes po 2 tyzdnoch 😀 to neratam ze som vcera oprala koberceky do kupelky a wc.
dnes idem zaviest Tominovi spanie 2 krat za den, to si uz neoddychnem sama vobec, lebo to bude doobeda a poobede a Majko spi na obed 😅 no uvidime,cakala som schvalne na vikend 😝
Bubulik ja tiez chodim uspavat az ked je to nevyhnutne 😀 vcera MM ulozil Majula do postele a hned mu povedal ze sa ide napapat a Maju nesuhlasil dost hlasne tak MM si musel lahnut 😝

bubulik
3. okt 2009

Dobre ranko aj my sme uz hore. Maly na mna vykrikoval z postielky, ze agu, agu . Tak som mu dala dudel a on ju vyplul a zase agu, agu... Tak som ho zobrala a dala pod hrazdicku. Tak zatial nechce pozerat boba, chce sa len hrat 😀 😀 😀
Ja som uz naranajkovana. Ideme do obchodu, lebo nemam dost cokolady na varenie. A kedze su u nas hody tak dnes peciem. Budem robit 2 zakusky a jedno slane, staci , nie????
Steff az tolko energie nemam, lebo zehlit sa mi uz nechcelo. Tak mi to zostalo na dnes. No ked som doma len s malym tak sa mi zda, ze nic nerobim tak musim si vymyslat aktivity, aby som sa nenudila 😀 😀 😀To vies pri 2 malych detoch si stale vo svungu. Tak aby som z cviku nevysla 😀 😀 😀

lilyk
3. okt 2009

ze aby som sa nenudila.....hehe 😀

bubulik
3. okt 2009

Ved to poznas nie???? Ked si z jednym tak sa skro nudis oproti tomu ked si s dvomi. 🙂 🙂 🙂 😉

lilyk
3. okt 2009

ja si to s jednym uz ani neviem predstavit 🙂 MM isiel s Majulom von,teda ukazuje tam 15 stupnov, dost sa ochladilo ale este stale mame slniecko tak dufam ze az taka zima neni. Tominkovi som zahajila 1 spanok, normalne tu je ticho az sa mi verit nechce 😀
pracka doprala, vyvesene, tak popijam cajik a vetram byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre