"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
14. okt 2009

Tu je pekná kosa, som bola ráno v obchode a skoro som zamrzla, idem dnes poprať zimné bundy a povyberať čapice a šály Miškovi... a možno aj rukavice. Včera sme šli peši sa hrať kamoške a mal ruky ako ľad. Do vačkov si ešte nevie dať... 😅

bubble777
14. okt 2009

No u nás už aspoň nefučí ten bláznivý vietor....teda fučí už len troška, ale bola som len na balkóne a teda riadna kosa je 😖 dúfam, že nezačne snežiť, lebo Emka ešte nemá boty na zimu 😠

lilyk
14. okt 2009

tak u nas dost fuuuka, dnes mame s Tomikom poradnu o 11-tej a este aj ockovanie, dufam ze to prezijeme v zdravi a nic si odtial neodnesieme 😝
Sjuzi aj ja by som brala taku stafetu 😝 😀

bubulik
14. okt 2009

Caute zeny, vcera nam mali doniest postel konecne. Ale mi volali, ze sa im pokazilo auto. Ale zase bola u mna kamoska ( spoluziacka z vysky ) a super sme pokecali a tiez som uzavrela poistku Oliverkovi. Inak tu bola na moj podnet, aby ste si nemylseli, ze prisla a hned zarobila 😀 😀 😀 😀
A postel ma prist dnes. A dufam, ze v tomto vetrisku sem ten chlap trafi. 😝 😝 🤐

bubulik
14. okt 2009

Dnes sme chceli ist na nakupy, ale kedze pride ta postel tak sme sa vybrali vcera az po 17 00 hod do NR. Boze ja som len v DM ke nechala skoro 80 eur. 😲 😲 😲 Na potom som skocila do deichmanu, kedze je hned vedla 😀 😀 😀 A Bubble maju tam take akoby snehule, ale nadherne, take cele cukrikovoruzove a spodok je cierny . Vnutri su cele kozusinove a stali 9,90 . Hned som ich kupila a mala ich uz ma vonku. Uz su obleceni zimne vsetci vratane ocka. Maju aj rukavice, ciapky, saly a maly ma aj fusak. Ved je kosa ako v ruskom filme.

bubulik
14. okt 2009

No a potom sme boli aj v tescu, tak som dokupila drogeriu, vratane praskov, ktore mi vypadli tiez a bola som dokupit detom veci v cherokee. Bolo toho nakoniec za igelitku. Maly mi teraz skoro zo vsetkeho vyrastol. Este tie celkom male veci som mala aj po Hanke, ale tieto vacsie sme mali vacsinou ruzove a to mu fakt nebudem obliekat. 😎 😎 😎
Nechcite vediet sumu pri pokladni.Ved mne to ani kartu nechcelo zobrat 😀 😀 😀 Nakoniec to musel zaplatit MM so svojou. 😀 😀 😀 No ale ucet mame jeden, takze mu to nepomohlo. 😀 😀 😀

bubulik
14. okt 2009

Jedine co sa mi tam nepacilo boli spacie vaky, boli skarede a stali 14 eur kus. Tak som ich kupila na MMB. Tie z vlanajsej kolekcie. 2 ks spolu s postovnym za 8 eur. Tak sa tesim. 😀 😀 😀

bubulik
14. okt 2009

No a teraz som ich vyhodila von. Robim fazulovu polievku, druhe nie, nech sa poje co pozostavalo. A idem konecne trochu upratat. Potom skusim prist. Len nasa Hanka uz tyzden vobec poobede nespava tak nemam ani tu chvilu volna co som mala 😒 😒

zuzidr
14. okt 2009

Ahojte,bubul tie snehulky čo opisuješ mala Emmka vlani, a už sú jej malé...my sme tam včera kúpili také ako "goratexové" zimné,na šnurovanie,velmi teplé a stáli 14.90...čižmy má z minulého roku,lebo babka kúpila na konci februára a velké.

Ale chcela som si tam kúpiť ja,a nič sa mi nepáčilo,lebo by som potrebovala aj nízke pohodlné aj elegantne...

aj v DMku som nechaal 32€,tiež nám chýbalo už všetko...prah na pranie,aviváž,toaleťák,kapsle do umývačky, no všetko potrebné 😅 😀

a potom sme išli ešte do tesca na potraviny 😠 😠

bože jak sa tie peniaze kotúlajú 😠

sjuzi
14. okt 2009

Aj ja som Miškovi kúpila goretexové v Deichmane za 14.90, ale na 2 lepáky... Už 26-tky... 😕 😲 😲 😀
Idem si spraviť kafe a kukať Odsúdené... Zdravím Lily... 😉

lilyk
14. okt 2009

caute 😉
my sme spat z poradne a bez ockovania ze ma Tomik cervene hrdielko,ani o tom neviem, nic sa zatial nedeje,ani sople,kasel, proste keby to nepovedala ani neviem😢 takze sme odlozeni na buduci piatok...tak dufam ze budeme zdraviiiii. Fuj a vonku des, fuci fakt jak v ruskom filme 🙄
idem kuk ci uz aj Maju spi a idem sa naobedovat 😉

sjuzi
14. okt 2009

No, už mám dokukané... fakt ma to baví. Ordinejšn som už prestala kukať nadobro, iba ma vytáčala a aj sa mi podarilo pri nej už párkrát zaspať... heheee 😀

lilyk
14. okt 2009

ja kukaaaaaaaam 😀

sjuzi
14. okt 2009

tak kukaaaaaaaaaaaaj, btw. mne sa ľúbi ten mladý bachar... 😀 😀

lilyk
14. okt 2009

daaaaa sa 😀

zuzidr
14. okt 2009

Ahojte 😀 nikoho?

my sme mali poradu dnes v robote,a vytkli nám internet a surfovanie,tak sa budem musieť krotiť 😠 a máme celkom dosť roboty 🙂

prišla som domov,Emmk si pekne kreslila,porozprávala mi ako každý deň čo bolo v škôlke 😀 potom som uvarila zeleninovú polievku s haluškami,sme sa napráskali 😀

teraz išla Emmka s tatinom spinkať a ja by som sa mala učiť 😀 a som nahnevaná,lebo milujem jeseň a tento rok nič 😠 😠 😠

prechádzky v parku,18stupnov,všade listy žlté,gaštany,zubaté slniečko...a teraz???zima zimúúúca 😠

allisia
autor
14. okt 2009

dobrý vecer 😵

ale zuzi ved jesen bola cely september az do polky oktobra ci to bolo este leto 😀 ale my sme v parku zbierali gastany takze my sme jesen mali 😉

aj ja by som sa mala ucit a pisat prace ale nechceeeee sa mi a je mi smutno bo mm a aj Natalka su prec a Oli uz spinuska

idem si robit aspon testy na vodicak ked tu nikoho, inak sa ospravedlnujem za dennu neucast ale furt sme vonku lebo maly mi doma nechce spat tak mam romanticke prechadzky v dazdi 😝

pekne snicky vsetkym

lilyk
15. okt 2009

ahojte 😉
fuuuuj vonku desssss, ja som sa vratila od zubarky, ziaden kazzzz tesiiim 😉
no idem dat papat prvemu v rade, nech sa o 1-nej dostane na rad aj moja malickost 😀

sstefi
15. okt 2009

caute, no... účasť no... des 😕 😠
hlavne teda, že je takéto počasie, tak hroza hrozatá 😀

sjuzi
15. okt 2009

Ahojte, zima brrrrr, Miško už spí, musíme niečo vymyslieť na poobedie, aby sme sa nenudili... Dnes sme už všetko poprehadzovali. Varila som fazuľovú sladkú polievku a lievance makovo-lekvárové... 😉

sjuzi
15. okt 2009

Jeeeej Sstefi, nazdárek 😀

sjuzi
15. okt 2009

Zuzidr, to znamená, že už sem ani cez deň nebudeš chodiť, či ako? 😕 😕 😒 ☹

sjuzi
15. okt 2009

Sstefula, si to tu len ofrflala a si šla, čo? 😅 😀 😀

lilyk
15. okt 2009

sstefi asi nejde kon 😠 mne to nechce odosielat!

sstefi
15. okt 2009

tu som tu som

sstefi
15. okt 2009

mne ide kon ok, lylik

sjuzi
15. okt 2009

Aj mne zatiaľ ide... 😉

sstefi
15. okt 2009

som bola mrk nejake boty protetika, kde v trebišove sa daju kupit, ale len na 1 mieste píše, že maju a tam sa mi nejak nezdá, že aj detské majú

lilyk
15. okt 2009

a nejde tam zavolat?

sstefi
15. okt 2009

ked som už v deichmane nekupila tie úžasné ka hlupa hus 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre