"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

milliigoret
8. júl 2009

lilyk 😀

zuzidr
8. júl 2009

ahojte 😀 dnes sme boli ešte s MM vybaviť jemu občiansky a vodičák,lebo vodičák mal ešte ružový a občiansky v hroznom stave 😖

potom som dala piecť strehná,ryžu a šalát,najedli sme sa,MM sa hral hral s malou a ja som žehlila 😀 ale už mi je teplo,nechám si aj na zajtra 🙂

bubaczik
8. júl 2009

čafte..ta vy ste vtipnu kašu pojedli?he he lily si ta predstavujem 😀 😀 😀

bubaczik
8. júl 2009

..no nikde nikoho,odchadzam do postele...čafte 😉

allisia
autor
8. júl 2009

Dobrú noc 🙂
Bubul Oliverko je kraaaasny 😵

mamacat
8. júl 2009

bubulik gratulujeeeem!!! maly je nadherny. pekne miery ma!

milliigoret
8. júl 2009

mamacat ahoj 😵 ako sa máte?

mamacat
8. júl 2009

cau, mame sa dobre! teraz uz viem kto si na FB idem si ta pridat 😀 sorry baby ktore som si vas nepridala ale fakt som nevedela kto ste 😀 😎

milliigoret
8. júl 2009

mamacat okej len mi ťa baby tiež dohodili tak som ťa neodmietla 😀 😀 😀
meno ste ešte nevybrali? 😵

mamacat
8. júl 2009

oliver 🙂 just kidding 😀
ale vazne paci sa nam ako stredne meno. prve asi bude Leo 😵

milliigoret
8. júl 2009

😵 😵 😵 oliver asi letí ,ale úplne ináč znie,keď je samo a ináč ,keď je za ním alebo pred ním ešte jedno ,mne se veľmi páči 😵 pekné ste vybrali 😉
bude "šéfkuchár bez čapice" Jamie Oliver 😎

bubble777
9. júl 2009

Dobré ránko 😵 Ja som chcela večer nakuknúť a pozrieť si aj Kosti,ale zaspala som skôr ako malá 😝

dievčence tú dovču vám závidím...ale tak v dobrom...no a jasne, že prajem, aby vám to vyšlo 😉 😵

bubble777
9. júl 2009

a nemám šajnu, čo dnes variť, tak by ste mohli dať nejaký typ...ovšem, keď tu niekto bude...

bubaczik
9. júl 2009

čafte....ako?mamacat vitaj..fotečky na FSB malej Jasmin naaaadherne!!!! 😵
pijem kavu,a je mi dobre 😀
prebral ma rooming od tmobilu,že 58korun minuta s chor 😕 😠 ta nevolam nikemu 😝 je tam zlava nejaka ale až od 17hod 50% tak uvidime,ktory mobil zaktivujeme na ten letny rooming...prichadzajuce hovory 30sk..no fasa 😠

bubaczik
9. júl 2009

roaming sorry 😀

lilyk
9. júl 2009

ahojte 😉
58 korun 😅 to komu siblo 🙄 hehe asi by som ten mobil zahodila dakde daaaaleko 😝
my ideme plavat, minule sme dostali "vysvecko" za prvy absolvovany kurz, som sa tesila viac ako Tomik 😀
ja nevarim, mame cestoviny s kukuricou, tocenou a syrom zo vcera.

bubulik
9. júl 2009

Ahojte kockosky 😵 😵 😵
Bubacikovcom prajem krasnu dovolenku, na nic nemyslite, len si dobre oddychnite 😎 😎 😎 . Potom dajte fotky a budeme v dobrom zavidiet.
Ja s malym sme vstali o 7 25 hod. 😵 😵 😵 Ale uz som osprchovana a tak som si povedala, ze napisem ako to prebehlo.
Prisli sme v piatok rano. Ale bolo nas tam cakajucich 5 rodiciek pred dverami. Otvorili sa dvere a primar hovori, nech sa paci dnu, ja som nesla, lebo som cakala na svojho doktora. a on mi, ze Vy ste na tu sekciu???? Ja ze hej. Tak podte dnu. MM este na vecku, polka veci v aute, ale isla som. On potom prisiel za mnou. Mna zavolali prvu dnu. Ale jednu kocku uz s.c. pripravovali. Mali 2 planovane s.c. a vsetko ostatne boli spontanne porody.
Asi 1 hod sme len papiere vybavovali, lebo som aj darovala pupocnikovu krv a tiez mi robili aj sterilizaciu, nakolko po druhej s.c. sa uz moze robit zo zdravotnych dovodov. Po tretej je povinna.
Potom sme isli na to . Maly sa narodil o 9 05 a MM si ho na chodbe mohol pofotit. Potom tam cakal na mna. Ja som isla vraj okolo 10 00 hod. Este ma pobozkal. A isla som na pooperacnu izbu. Inak si tento krat pamatam vsetko, ako ma prebudzali, cestu na izbu, v izbe vsetko. Asi mi dali cucnut menej 😀 😀 😀

bubulik
9. júl 2009

Tam ma sestricka obliekla do kosele a povedala mi, ze mam aj vyvod. To som nechapala, lebo som to prvy krat nemala. Uz okolo 18 30 som presla pomaly na wc, curala som. No super. 🙂 🙂
V sobotu sa mi zdalo, ze som na tom horsie ako v piatok. Inak mi tam 2x praskla zila. Modriny mam ako narkoman. 😝 😝 😝
V nedelu mi odstranili vyvod. Inak maleho mi len nosili na kojenie. Ale niekedy som bola rada ked ho uz brali prec, lebo postielky tam neboli a ked on lezal na mojej posteli ja som pre istotu len sedela na nej, lebo som sa bala, ze zaspim a potom mi spadne dole. A niekedy som ho mala aj 4 hod 😝 😝
Ale v pondelok ma prelozili na normalnu izbu. A maleho mi uz dali. Inak som stale intravenozne brala antibiotika. Pre istotu.
V utorok rano mi primar na velkej vizite povedal, ze uz dostanem antibiotika oralne, ja som v poriadku a ked detska pusti maleho mozeme ist domov. A doki povedala, ze ok, ale musi maly este ist na sono. Na to sa dostal po 14 00 hod. Teda nie len on ale aj dalsich 7 deti. Takze vsetky sme odchadzali domov po 15 00 hod.

bubulik
9. júl 2009

Inak tam mali odpojenu teplu vodu, tak som sa velmi domov tesila hlavne na sprchu 😀 😀 😀
Dnes by som mala ist na gyndu. Ale este stale neviem ci je v praci. Tak este uvidim. No idem sa poobliekat. Tak zatial papa.

bubulik
9. júl 2009

A dakujeme vsetkym za pochvaly 😵 😵 😵 a blahozelania 😉 😉

zuzidr
9. júl 2009

bubi ahoooj,velllmi sa teším že ste v poriadku 😀 a mám pocit,že si sa po cisaráku veelmi rýchlo zotavila 😀 😀 😀 ked už beháš ako srnka 😀

ozaj,včera sme s Ludom hovorili,že po dovolenke,niekedy koncom augusta,by sme vás chceli ísť pozrieť 😀 😀 😀 😀 teda hlavne oliverka,vás už sme videli,na vás sme neni zvedaví 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak ma bolí hrdlo a hlava 😠 takže oslava bude perfektná 😠

bubaczik
9. júl 2009

haloo..čo vas zamrazilo? 😕 😀 dvam si kavu 😎 ,tak zas ju sama budem piť? 😒

zuzidr
9. júl 2009

čau bubi zbalené?akou trasou idete? 😅

bubaczik
9. júl 2009

hej hej zbalene..som nas všetkych pobalila do dvoch tych vakuovych vriec 😀 aj s osuškami a pod 😉 takže miesta budeme mať habadej...ideme cez madarsko..

sjuzi
9. júl 2009

Ja už pijem... Miško mi dnes zaspal neskôr... a bol tu mm na obed... 😉 🙂 Ale už sa vám venujem...

bubaczik
9. júl 2009

..čo piješ? 😕
ja by spala 🙄

sjuzi
9. júl 2009

Bubi, tie vákuové obaly sú dobrý nápad... 😉 😀

sjuzi
9. júl 2009

kafe, čo si myslela? 😀

bubaczik
9. júl 2009

no ani som neverila,že to funguje... 🙂 som prekvapena...tak asi ani ten strešny box nemusime brať 🙂

bubaczik
9. júl 2009

jaaaj kavu,ja že čo..ma nenapadlo...ja unavena som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre