"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
1. sep 2009

ja asi zajtra zbucham pizzu, už ma to parkrat napadlo a nejak furt zabudnem. zajtra bude vhodny den, na pizzu 😅 😀 😀

sstefi
1. sep 2009

hmmm, ta s vami sranda prevelika 🙄 😠

sstefi
1. sep 2009

požehlila som, puding som uvarila, pre zmenu aj s cukrom, nie ako minule 😅 ale len jahodovy som mala, a ja som chcela totojadkovy(čokoladkovy) 😵 😀

lilyk
1. sep 2009

totojadkovy 😀 😀 😀 😵 😵 😵

bubaczik
2. sep 2009

čafte..tak mne to už začalo,fuu,decka idu do školy 🙂 Miša už od pol 6 oxiduje v kupelni..a stale neni hotova...ja idem s Peťkom do školy,maju dostať new učitelku,som zvedava koho..si strašne prajem,aby dostali jedneho učitela,ten je užasny,on tie decka aj vychovava,ne len trpi 😖 dnes mam rozlietany den,som zvedava,kedy sa zastavim 😅 tak čafte 🙂

lilyk
2. sep 2009

ahojte 😉
Bubi drzim palce 😉
ja som prave v telke videla deti v skole, az sa mi zaludok otocil 😅 ...nikdy viac 😀

bubaczik
2. sep 2009

tak som skalmana s učitelky,vraj Hitler v sukni 😢 😢 jaaaj sa bojim normalne..nechapem,prečo to tak menia,prečo im nenechali učitelku..teraz zas nech si zvyka,učitelka nič o nikom nevie,aach jaaj... ☹ som zvedava že čo Miša... 😀

zuzidr
2. sep 2009

Ahojte,ja som až dnes v robote,v pondelok som mala dovolenku a doma vás nestíham ☹ víkend sme mali na zýbláznenie plný 😀 😀 😀

dnes som vodila škôlkarku prvý krát 😀 😀 😀 😀 som mala trému,ale ona to zvládla lepšie ako ja 😀 😀 😀 😀 dúfam,že sa tam odnaučí od zlozvykov,ale určite si tam aj poplačká trochu 😅 😀 😀 😀 ale snád ju poobede pani učitelka pochváli 😀 😅

svokrovci dnes odlietajú na dovču tak to máme o to tažšie 😅

allisia
autor
2. sep 2009

cafteeee, tak konecne sme doma, no sice nie tak uplne lebo sme u babky v BA bo mam;jazdy a mm isiel do soboty do madarska tak babka musi strazit 😝
mala je za tych par dni zase straaaaasne rozmaznana 😠 teraz je s babkou v parku a ja sa idem najest.
dnes mi to skapalo v zapche 😝 ☹ ale pohoda, instruktor bol super, mi vravi ze hlavne ze vies co mas robit 😀

allisia
autor
2. sep 2009

inac sme boli pozriet v nedelu na Donovaly tie Habakuky co tu Stefi spominala a fakt pekneeeeee len dost ludi bolo, fotky pridam az v nedelu alebo tak lebo mm si zobral fotak

lilyk
2. sep 2009

my sme doobedovali, nemala som co robit tak som hodila do truby bublosu a cakaaaam 😉
Alli vitaj doma 😉

allisia
autor
2. sep 2009

Zuzidr urcite to zvladnete, Emmka je velmi sikovna 😵

allisia
autor
2. sep 2009

maly mi spi na cecku tak som troska spomalenaaaa

Lily dakujeeeem 😵

allisia
autor
2. sep 2009

iiii kolacik mnam mnam, zeby som aj ja daco upiekla, hmmmm uvidime

zuzidr
2. sep 2009

aaaach,ahojte,už mám nervy že čo malá,ale švagor ju pozoroval z okna a že lietala po preliezkach,a v poho 😀 😀 😀 😀 svokra ide o pol štvrtej pre nu 😅

mala som mať dnes návštevu ale som ju presunula na zajtra,lebo mám toho dnes vela,a mám bordel,neboli sme 3dni doma 😅 😕 ani nič pokúpené,a oni vždy malej pokúpia drahé darčeky a oblečko tak chcem aj ja im niečo ešte zajtra popozerať 😀 😀 😀

allisia
autor
2. sep 2009

Zuzi nestresuj sa, nase deti to zvladaju ovela lepsie nez my 😀
ja som cely tyzden nebola doma a aj tento tyzden pojdeme asi az v piatok poobede tak nechcem vidiet chudatka moje kvety 😖 ale pred odchodom som odstranila z chladnicky vsetko co by mohlo ozit 😀

sstefi
2. sep 2009

že všetko, čo by mohlo ožiť 😅 😀 😀 😀 😀 😀

ivka07
2. sep 2009

Ahojte žienky,
tak mi oddnes tiež po novom. Ja v robote a Sofinka v škôlke tiež rozmýšľam ako bolo. Celý čas rozmýšľam či som urobila dobre že som išla do roboty, ale človek nikdy nevie či robí dobre.

sstefi
2. sep 2009

cafte,

lylik aj mne je nevolno, ked si predstavim, že idem teraz do školy, bleeee. vobec mi to nechyba. dufam, že ivka bude trošku po tatovi, ten bol vraj furt celkom nadšeny, ked začinal šk.rok 😕 😅 ale inak je v poho 😅 😀

allisia
autor
2. sep 2009

Sstefi ty spionka 😀

Jej Ivi tak aj vy s velkymi zmenani, drzim palceky 😵 ako si zvladla prvy den v skole? ake su deti?

sstefi
2. sep 2009

ivka, jasné, že si urobila dobre, neboj raz dva si zvyknete a bude to fajn 😵 držím palce, nech sa ti aj s detmi darí. aký ročník to máš? alebo všeob. 1-4? nejak si už nepamatam 😅

sstefi
2. sep 2009

jaka spionka, som prečitala šupom, čo ste napisali, odkedy somtu nebola(vela toho neni 😠 ) no a hned aj reagujem, ne? 😝 😀

sstefi
2. sep 2009

zuzidr, som si istá, že emka nema problema, zlata jedna 😵

ivka07
2. sep 2009

stefi, keď ja mám po dnešnom dni taký zmätok hlave, či som urobila dobre, nejde o mna ale o malú či som ešte nemala pri nej zostať doma.

Ja mám 5-9 prírodopis a 6 a 9 chémiu. 😝 😝 😝

allisia
autor
2. sep 2009

inak Zuzidr uz je september 🙂 😉 😀 nachystam kavu? 😀 😀

Sstefi vam je nevolno a ja musim zacat bakalarku cmarat a taaaak sa mi nechce, uz 19 mi zacina skolaaaaa 😝

sstefi
2. sep 2009

ale aj mne srdce stíska, ked si predstavim, že o rok o takomto čase bude ivka už v školke, možno aj skor 😅 😢
ja viem, že jej tam bude dobre, ale mne je z toho trošku do plaču 😔 😵

sstefi
2. sep 2009

alli to si si sama vybrala, tak ti treba 😀 samozrejme, obdivujem ta za to a držím palce nech sa nadalej pekne darí 🙂

sstefi
2. sep 2009

ivka ver mi, že v školke sa viac zabavia ako doma, ja mam pocit, že ivka sa doma nudí, aj ked vždy niečo robime alebo niekam ideme, ale mam pocit, že furt to isté dookola má. a je mi strasne blbo, ked napr. varim a nemožem sa jej venovat ☹

fíha, tak to su ine predmety, ta ty šikulka 🙂

allisia
autor
2. sep 2009

Ivi ved tiez nase bambulky su uz take velke a sikovne ze nemaju problem, nam je to skor luto ze musime od nich prec
a prirodopis som mala rada ale chemiu ee 😀

Sstefi ok, mas odpustene ked si taka sikovna 😉

sstefi
2. sep 2009

a jasné, že v tom máš zmatok, je to velká zmena aj pre teba aj pre sofinku, ale zvyknete si. o mesiac a možno aj skor ti už bude z toho lepšie. a hlavne, ked prachy dojdu na učet 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre