"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzka76
2. sep 2009

panelak skoncil, idem dat sprchen a do postele 😅
alli dakujem, aj ja sa tesikujem 😀 🙂

to, ze mam Natalku "so mnou" je plus akurat tak pre mna, ze ju vidim, ale ja jej cely den nechybam 😕 a pekne vidim, ze vie "spolupracovat", kdezto pri mne a tatovi si viac dovoluje, presne to iste ako druhe deticky 😅
nechce sa mi to rozpisovat, ale v skratke som velmi rada, ze je v skolke a ze je spokojna a stastna a potom doma robi tie veci/cinnosti, co sa robili v skolke, hovori o detoch co robili a tak 🙂

zuzka76
2. sep 2009

alli skoda, ze nie ste v stupave 😅 😉

zuzka76
2. sep 2009

dobru nocku 😉

allisia
autor
2. sep 2009

Fuuuutak toto zas bolo uspavanie 😝 mala spala hned ale prcek nejak strajkuje posledne dni, tri krat zaspal tak ze zuzlal cecek a ked sa stvrty krat zobudil po pat minutovom spanku tak hovorim ze cecek uz ee a po desatminutovom zurivom reve som mu dala plienku na hlavu a zaspal za tri sekundy, nechapacky 😔

dobru noc 😵

lilyk
2. sep 2009

Ali hlavne ze zaspal 😝 😉
Dobruuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂

mamacat
3. sep 2009

trochu som precitala posledne strany. vidim ze deticky uz chodia do skolky 😵 tak nech sa im dari! takisto ich maminkam v praci.
ivka vidim ze si dostala ucitelsky job! gratulujem. je to nova skola alebo ta ista kde si robila pred tym?

ja sa uz pomaly chystam na matersku (ktoru nemame;)), jasminka uz vyse roka chodila do kolektivu. teraz mam pocit ze potrebuje aj ona trochu zostat doma 😔 kym budeme vsetci doma, pojde 2x do tyzdna do skolky na pol dna. to jej myslim bude stacit. ak nie vymyslime nejake ine aktivity;)

lilyk
3. sep 2009

ahojte 😉
my dnes aj zajtra bacujeme vsetci 3-ja, tak sa chystame uz von na prechadzku..inak sa mi tu pozabijaju 😀

zuzidr
3. sep 2009

Ahojte,tak včera ked som prišla domov mi Emmka všetko povedala 😀 a priniesla domov hned plachtu a pyžamko lebo jej cez spánok cvrklo,čo sa nám už nestávalo 😅 🤐 ale páčilo sa jej tam 😀 ale bola taká unavená 😕 😅

dnes sme síce zaspali ale v pohode ráno sa tešila,až ked sme prišli do škôlky vbehla do triedy ale potom prišla jej kamoška a tá plakala,ja som Emmke dala pusu a jak som zavrela dvere tak som počula že aj Emmka začala plačkať trochu 😅 ☹ ☹ ale snád to je v poriadku 😀

bubaczik
3. sep 2009

čafte... no ja tiež od pondelka sa chystam zhanať školku,dnes mi to nevyšlo a zajtra tiež nejako nebude čas...Danko mi nechce už piť nutrilon 😕 pyta mlieko,a granko do toho 😕 no uvidime,ako sa to bude vyvijať dalej 🙂 a od včera konečne hovori tata 😵 😀 tak muž štastny jak blcha 😀 ale tak to povie,že thatha,takym americkym prizvukom,ta sa s neho smejeme,a on chodi po byte a kriči tha tha 😀

zuzidr
3. sep 2009

bubi mne malá pije už od mája mlieko s frapkom,lebo sme boli u našich a a zabudli sme nutrilon,tak sme prevarili mlieko a bolo a odvtedy len mlieko pije...väčšinou s jahodovým alebo banánovým frapkom...sem-tam granko 😀 😀

a celý karton mlieka(12l) nám vydrží tak 5dní 😕 😅

zuzidr
3. sep 2009

bubi a malého chceš dať odkedy do škôlky,lebo musíte mať zápis v marci a dlllho sa čaká na škôlky,vraj sú aj poradovníky 😅 😕

ale pokial máte známosti 😅 🤐

zuzidr
3. sep 2009

a kde je sjuzi 😲

a inak všetky to tu flákate 😠

bubaczik
3. sep 2009

prosim ťa,nestraš.sice viem,že to takto funguje,ale uvidim,pri najhoršom zajdem za jednym,čo mi slubil,že ked budem potrebovať školku,tak mu mam dať vedieť 😉 len ja nerada som takto niekomu niečo dlžna 😝

bubaczik
3. sep 2009

inak som sa ťa ešte chcela opytať,ty si mala strojček,ne? čo si jedla? 😕

zuzidr
3. sep 2009

ved to,že chodiť sa niekomu prosiť aby niečo vybavil,je to o hubu 😕 😅

ale čo viem tak aj tu v PN sú poradovníky a po známosti a podplácanie za škôlky,a nie ešte v takej TT 😅 😕 no snád budete mať šťastie a zoťženiete miesto 😕 😀 😀

aaaa btw,tie ktoré ste boli v kočovciach, písala mi práve Katka že sú na ceste do pôrodnice 😀 😀 😀 normálne som nervozna ako keby som ja išla rodiť 😀 😀 😀 😀

zuzidr
3. sep 2009

čo by som mala jesť???okrem suchého chleba a suchárov všetko 😀 😀 😀 😀

myslím že prvý týžden som mohla len jogurty,polievky,zemiakovú kašu a podobné veci,nie tvrdé mäso a dvoj dnový rohlík,ale potom všetko 😀

bubaczik
3. sep 2009

ta uvidime,nenajdem školku,nepojdem do roboty 🤐 ta sa zabijem? 😒
no som zvedava,že čo bude Miša mi jesť,mna len zaujimalo,bo si myslim,že prehana... tak normlane jej možem variť,nebudem musieť nejako zvlašt....
ja už mam obed postaveny,chladnička vyumyvana 😝 idem pustiť pračku a ideme vysypať smetie 🙄 Danko upratoval šuflik,tak mam všetko s neho von 🙄
že 12l mlieka na 5 dni 😕 to dosť,veru... ja potrebujem teraz 2 kartony na tyžden 😒 mne deti piju mlieko jak vodu 😝 fuuj 😝

zuzidr
3. sep 2009

tak mne povieš že 12l na týžden je vela a vy vypijete 24l za týžden.....samozrejme že z neho sem-tam aj varím alebo pečem 😀 😀 😀

bubaczik
3. sep 2009

no hej zuzi ale ta ja mam už kone velke doma, 😀 čo to pre nich liter mlieka 😅 ja len palacinky robim s 2 l 🙄 a aj to im malo 😠

no malu som videla na fsb 😵 jake su tie vaše decka take velke! moj ešte oproti vašim,taky mladši brat 😒

allisia
autor
3. sep 2009

ahojte 🙂
to ako preco mi zmazali fotku 😕 😕 😕

ideme jest, spat a potom von 😀

bubaczik
3. sep 2009

no čaf..aka bola jazda? ti zmazali oni fotku? asi že si tam mala deti,ne? to je taka hluposť 😠

zuzidr
3. sep 2009

deti nemôžeš mať na foto 😅

zuzidr
3. sep 2009

a mne zmazali z albumu fotku slanej torty
😅 😀

lilyk
3. sep 2009

caute 😉
tak mne Maju asi pred 10 minutami zaspal, boli sme vonku cellyyyy cas mrncosil, najprv koli mega lopate ktoru som samoska nekupila, potom lebo deticky zo skolky isli inakade ako my 😀 potom sa zrubal a zobudil mi Tomina a este stale vykrikoval bobo bobo, cez ulicu bola zachranka a niekto zomrel aj ho ozivovali a nist 😔 a nakoniec prisla pieta 😔
Tomika mam uz hore, tak popijam pri nom kafe a tesim sa na poobednajsiu vychadzku, dufam ze si svoje umrncane chvilky uz odbil 🙄 inak pridem do vecera o nervos 😝

sjuzi
3. sep 2009

Tu sooooom, bol tu mm cez obed... a vymýšľam svadob.dar, ideme v sobotu na svadbu, tak sa teším... síce nie na celú, len gratulejšn a večer na zábavu, ale bude to supiš... Pôvodne to malo byť v Stupave na biofarme, ale kvôli počku to presunuli niekam v BA do nejakej reštiky...

A čítam, že už škôlkári zarezávajú... my teda nakoniec asi dáme Miška až od toho marca, teda, ak mi ho vezmú... budem musieť nejako zapôsobiť na p. riaditeľku tu v škôlke, čo máme cez cestu... 😀 Nakúpim parfumy a snáď si dá povedať...
Robotka mi ušla... ale beriem to pozitívne... ešte budeme snažilkovať a keď nič, tak na to kašlem... a pôjdem na jar robiť... 😅 😀
Len už teraz viem, že aké budem mať nervy, bo keď som teraz riešila tú robotku a príp. škôlku pre Miška, tak len z toho som mala také žalúdočné vykrúcačky nervové, že až... takže normálne to preciťujem s vami... 😅 😔

sjuzi
3. sep 2009

No ja neviem, sem aj nakuknem a akurát tu nigdo.. 😒

ivka07
3. sep 2009

Ahojte žienky

ivka07
3. sep 2009

Sjuzi o nervoch mi ani nehovor ja som uplne psychicky vyčerpaná tak sa bojím o malú je to dosť náročné takéto zmeny. Celý deň rozmýšlam čo Sofinka robí v škôlke. Najhoršie je že sa nemôžeme prísť pozrieť a ani nieje kedy.
nech to rýchlo prejde.

sjuzi
3. sep 2009

Ivi, no to je presne ten pocit... a ja viem, že si len valím balvan pred sebou... skôr či neskôr to čaká každé dieťa a mamku... ach jo...
To je to, že sme boli zvyknuté byť stále s nimi a oni s nami a máme pocit, že v škôlke im tak nikto nebude a ani nemôže rozumieť... ale zase je to pre nich oveľa obohacujúcejšie... Kolektív, medziľudské (medzidetské) vzťahy... Ja už teraz to tu vidím na sídlisku, že decká, ktoré sú s babkami aj do 4-5 rokov si nevedia ani len hračky požičať, za všetko mrnčia, hľadajú babku, aby im všetko vybojovala...
Tak asi je lepšie, keď sa skôr detičky "otrkajú"... 😉

Bubi, kde ideš bojovať, do ktorej škôlky? 😕 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre