"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
2. júl 2009

bubulka moja, neboj. budeme držať palce, velmi sa tešíme na novinu, kedy pride sms 😵 😵

a predpokladam, že TM zima nebude 😀 😀

sstefi
2. júl 2009

inak dobry večer 😉

sstefi
2. júl 2009

som po nočnej, zajtra zase vstavam o 4:30 🙄

bubble777
2. júl 2009

ahojte.....bubulik držíme palčeky a myslíme na teba.... 😉

sstefi
2. júl 2009

cau bublinka, vy ako? už sa ma emka lepšie?dufam, že áno 😉
u nas je touž lepšie, večer spadla ivka na trave, tak si odrela kolienka aj peru si nahryzla, tak bolo veselo ajpri sprchovani. ale aspon sa nestazovala na pišulu 😅 😝 😀 😵

lilyk
2. júl 2009

sstefi no tak to na teba budem mysliet, ja kazdy den vstavam o 4:30 som vykopnuta pre mlieko,lebo Tomik na mna pozera s postielky asi takto 😕 ale neva, potom spinka do 7 minimalne,no radsej si zaklopem aby sa nieco nezmenilo 😝

sstefi
2. júl 2009

naša zahrada vyzera brutalne, normalne nevidno kde je paprika apod. keby som nevedela kde som ju posadila a kde okopavala pred cca 2 týždnami, tak neviem neviem 😅
stihla som len cibulu vyslobodit, zemiaky ešte vidno aj paradajky 😅 😀 😀

lilyk
2. júl 2009

no ja padam do postele, som jak mechom prastena,paaaaaaaaaaaaa 🙂

bubble777
2. júl 2009

no tak teplotky sme už túto noc aj deň nemali, tak dúfam,že už sú na veľmi dlhooo preč....dnes už aj vystrájala, tak jej je asi lepšie 😝 aj apetít mala väčší.....joj, zlatko Ivka.....Emke prvý deň na dovolenke tiež tak spadlo, že si rozťala peru...a to isté bolo presne aj minulý rok ☹

sstefi
2. júl 2009

tak ja ja klopnem, aby sa to nezmenilo. jedine tak k lepšiemu 😵 🙂

lilyk
2. júl 2009

dik 😉 no na zaciatku sme vstavali aj o 8:30 len teraz nas Maju zobudi, vzdy nejakymi hrackami, vzdy si vyberie to co najmenej buchoce ze taky traktor ma oblubeny 😀

bubble777
2. júl 2009

ďakujem... 😉

sstefi
2. júl 2009

bubulik inak aj ja už začinam byt v strese, ale ked nemaš dohodnute s dokym, predpokladam, že zajtra to asi nebude, že?
hned ako to bude možne daj vediet, budem na vas s oliverkom mysliet 😵 😵 😵

dobru nocku babenky, zajtra večer pridem na menšiu kontrolu a pevne verim, že budem mat dobru spravu, ale zatial nemožem nič prezradit bo nechcem zakríknut, len nam v každom pripade po 18-tej držte palce, ja už vam potom vysvetlim,čo bolo-bude vo veci 😀 😵 😵 😵

sstefi
2. júl 2009

cmuky vam 🙂

bubble777
2. júl 2009

sstefi, držíme silno prsty, aby si nám tú dobrú správu mohla povedať.....tak dobrú noc vám....

bubulik
3. júl 2009

Dobre ranko, tak dobre ako tuto noc som sa uz davno nevyspala. 😵 😵 😵
Uz som osprchovana, idem este poliat kvety, upracem saty a mozeme ist na to. 😉
Steff, potom chcem sms, co bolo vo veci, lebo mi od zvedavosti ani mlieko nenabehne 😀 😀 😀
Tak papa. Ked pridem domov urcite sa Vam ozvem, len neviem kedy to bude 😎 😀 😀

andy.a
3. júl 2009

Dobré ránko 😎 😎 😎

Bubul,drž sa 😵 😵 😵 verím,že všetko dobre dopadne a čoskoro budeš mať v pase písané 2d 😵 😵 😵
a potom aj ja si prosém SMS od teba,keď bude po tom 😵 😵 🙂
držím všetky palce aj na nohách 😅 😝 🙂

SStefi,ty toľko nenapínaj,to som teda zvedavá 😕 😕 😅 ale držím palce a o 18.myslím na vás a posielam pozitívnu energiu 😝 🙂 😵 😵

naša malinká je už hore 😕 🙄 šla spať hladná a to ona potom zle spí...včera večer zasa vrackala,ale to bola aj moja chyba,lebo som jej chcela vnútiť jogurt na večeru a to už vykrikovala,že "necem papať,cem hajky.."ale s prázdnym bruchom vždy zle a málo spí,tak reku aspoň polku toho jogurtu mi zje .. 😲 ale po prvej lyžičke vyhodila von aj olovrant a tak išla spať ☹ 😒 schudla teraz zasa pol kila za 2 dni,v týchto horkách málinko papá,nechutí jej a keď sa ešte občas aj dovracká ☹ 😒

malému dávam Smectu,tiež nie je ešte v poriadku 😒 ☹

andy.a
3. júl 2009

tak páčko,majte sa ,ja za chvíľu utekám na vlak do roboty 😝
ešte že je piatok 😎 😎 😎

želám krásny dník 😎 😎 😵

bubble777
3. júl 2009

Dobré ránko 😉 My sme si celkom pospali. Vstali sme niečo po ôsmej, tak u nás je to paráda 😵 Vonku je zase hits....a my musíme byť domka ☹

bubble777
3. júl 2009

Dávam si kávičku a moja zlatíčko už tu pri mne stepuje, aby sme sa išli hrať do detskej...tak padám....

milliigoret
3. júl 2009

brééé ránko 😎
bubul,sstefi trimem palce nech máme večer dobré správy 😵 😵 😵
u nás tiež horúúúco jak v pekárni tak ja už neviem kde sa máme schovať 😖 minulý rok sme sa nasačkovali ku mame v takom teple ona tam má hotovú oázu 😵 tak asi pobalím veci 🙂 no a muž ma oxiduje od minulého týždňa od nedele že sa chce člnkovať ,tak tu cez víkend asi fakt nebudeme 😎 no len my také šastie máme,že vytiahneme päty z domu a už mraky na oblohe :-/

lilyk
3. júl 2009

ahojte 😉
u nas sa zase vrta a Tomik spi 😖 porazi ma uz z toho, vonku jak na Floride,v noci ma hlava bolela,asi si dam ibac 😝
Andy Maju ked mal virozu aj tyzden som nemohla dat mliecne vyrobky, hned sa mu to vratilo a isli sme dokola, pusou von a este aj s hnackou.....mozno by pomohlo nejaky MZP dat Anetke na veceru 😉
sstefi bubu drziiiiiiiiime vseeetko co sa daaaaaa 😵

allisia
autor
3. júl 2009

Ahojte, my ideme na vikend k svokre takze tu nebudem a nedozviem sa dobre spravy ale aj tak silno drzime palceky bubul aj sstefi, nech vsetko dopadne tak ako si to predstavujete 😉 😵
a ostatným prajeme krásny, nicím nerušený víkend 🙂

sjuzi
3. júl 2009

Ahojte, tak s Miškom to vyzerá už lepšie, aj keď cikať sa bojí... aj v noci držal poctivo, ráno bola suchá plienka, a asi po 1,5 hodinovom prehováraní sa vycikal do nočníka... Potom cikal o 8mej ešte a teraz pred spaním nechcel... a plienku si odmietol nechať obliecť... tak snáď nebude popišaný... Lebo dosť toho vonku popil...
Nemyslím si, že by ho to ešte bolelo... ale zostal mu nejaký blok... Síce je to fajn, lebo mu nemusím dať plienku, ale zase dho držať tiež neni bohvie čo... 😕 😒 😅

sjuzi
3. júl 2009

Bubul, ja držím palce aj Miškove a moc myslíme na vás. A Sstefi tiež a som zvedavá, že prasknem... 😀

sjuzi
3. júl 2009

Dnes som varila rajčinovú so syrom, nejako ste ma inšpirovali, ako sme sa tu minule bavili o tom pretlaku... 😉 a k tomu cestovinu s vajíčkom... Takže rýchlovka za pol hoďku... 😉

sjuzi
3. júl 2009

Megi, kukala som fotečky na fcb, tak ste si užili dovču... Emka koľko váži prosím ťa - to len na porovnanie... 😉 🙂

sjuzi
3. júl 2009

Ja som samopiska samopisková... 😒 ☹

bubble777
3. júl 2009

My sme boli predsa troška vonku, lebo sa skrylo slniečko a povieval vietor, tak sme to využili....dnes bude na obed len polotovar...buchtičky s lekvárom to istia 😝

sjuzi, teraz ju vážili u dr., takže je to celkom aktuálne...teda 15,5 kg 😉

zuzka76
3. júl 2009

ahojte 🙂
tak dnes je vonku fakt uzasne, len mam taky dojem, ze zacina hrmiet 😕 ale tak ked ma poprsat len chvilku, tak ako vcera tak nevadii 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre