"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzidr
14. aug 2009

čo ste sa ma zlakli? 😅

sjuzi
14. aug 2009

Zuzik no smola... ale skús teda ešte iné kaderníctvo... teda ak sa nebojíš... 😅 😀

My zase zajtra sa chystáme na Bukovú, tam celá dedina žije takým spoločenským životom a robia si také celodedinské akcie. Tak toto je jedna z nich, je to tenisový turnaj, aj tričká si dávajú natlačiť, objednajú nafukovací hrad... Tak sa aj veľkí aj malí vyjašia.
Navaria gulášu a klobás, síce chlapi večer vyzerajú všelijako 😅, ale šak i to treba raz za čas... 😀 😀 😀

sjuzi
14. aug 2009

A v nedeľu ideme pozreť Ajku, Dušana, Adamka a ... samozrejme Lujzičku... 😵

zoja
14. aug 2009

dikes zuzidr 😵 , sju ty na mna nezabudni s tými foto

sjuzi
14. aug 2009

Zoji, pošli mi do ipky poštovú adresu, to bude asi najistejšie, oki? 😀

zoja
14. aug 2009

maš to 🙂

zuzidr
14. aug 2009

sju tak ich pozdravujemed 😅 😀

sjuzi aj toto myl byť risk a nová kaderníčka,lebo 8rokov ma strihala a farbila kamoška o tri domy dalej,tam kde strihávala sa nečakane nasťahoval jej švagor a kaderníctvo zrušil 😅 😠 a ona sa nahnevala a povedala že s tým končí a strihať nebude,ale pritom nás chodievala aj domov strihať 😕 🤐 ale už mi ani telfon nebere,neviem čo sa jej porobilo,boli sme dosť dobré kamošky ☹ ☹ ☹ ☹ ja mám takú smolu 😖

sjuzi
14. aug 2009

Hmmm, tak to je divné Zuzi, čo sa jej porobilo 😕 😒

Zoji, tak snáď už teraz ti to budem musieť poslať... hihihi...

Ja sa lúčim dámy, Miško sa práve zobudil a keďže neobedoval, tak je straaaaaaaaaaašne hladnýýýýýýýýýýýýýýý. Ahojte a želám pekný víkend ostatným... Najskôr možno v nedeľu sa tu ukážem... 😉

zoja
14. aug 2009

oki tak aj tebe pekné zážitky a moc sa neožer 😀

allisia
autor
14. aug 2009

No tak dobru noc aspon zazelam, mm isiel spat ze on je strasne unaveny tak ja sa natiahnem ku telke a budem trocha oddychovat lebo chcem pockat a dam tak za hodku malu vycikat sa nech sa nepocika

zuzka76
15. aug 2009

Cafte 🙂
a dobre ranko 😉

zuzka76
15. aug 2009

ja od rana fungujem 😀 vlasy uz su zafarbene, dokonca sa mi stihli uz aj uschnut, nachystane na strudlu uz mam, len ju urobit, dokonca sme aj naranajkovani 😀

zuzka76
15. aug 2009

mp prave robi velke upratovanie, som mu hovorila, ze by mohol dlazku umyt a on to takto obsirne a poriadne zacal 😕 😀

zuzka76
15. aug 2009

idem ja tu strudlu dorobit, nech mozme skor vypadnut prec...do stupavy 🙂 😅

zuzka76
15. aug 2009

a vsetkym pekny vikend 😉

bubaczik
15. aug 2009

čafte..no ja tiež už narobila zem.placky,chlapi sa najedia a ideme smer dakde do rici 😀 ideme do modrovej na tu zoo farmu,som zvedava ako to tam bude fungovať,cestou spať asi skočime aj na Beckov... 😉 a zajtra Senec,dufam,že počasie bude dobre 😵
tak si užite vikend 🙂

allisia
autor
15. aug 2009

ahojte, mala sa dnes v noci normalne vypitala cikat, bolo 4.50 a hovori mi maminka cikat idem 🙂 sikulka moja

ja neviem co budeme dnes robit, mm este chrape a ja sa chystam zehlit. mozno pojdeme do senca do aquaca, este uvidime.

pekny vikend vsetkym

bubaczik
15. aug 2009

alii chodte do aqua senca zajtra..my tam budeme od rana do večera 😀 😉 no idem ja, chalani pobaleny,len ja ešte jem,bo hladna mama´-- besna mama 😀

lilyk
15. aug 2009

caute 😉
my sme dnes stravili paradny den u MM's sesterky,maju novy domcek a kraaasnu zahradu s bazenikom a hlavne dve deti 4&5 rocne deti 😵 Maju sa zabaval, polieval kvetinky, bagroval, popremiesnoval skalkove kamienky 😀 ....jaaaj takto by som mohla travit kazdy den, krasne pocko deti na zahrade,no supis 🙂

allisia
autor
15. aug 2009

bubi chceli sme ist dnes (aj sme boli) lebo mm zajtra rano odchadza na sluzobku do Svajciarska takze zajtra uz nemozem nikam k vode, sama s deckami to by bolo dost nerealne 😝 😀
ale bolo fantasticky 😵

bubaczik
15. aug 2009

čafte ..my došli pred chvilou,Danko s Peťom už spia,behom 5 min boli osprchovany,a uloženy...mali sme dosť 😝 tour de Slovakia....Modrova,Beckov,Trenčin 😝 zajtra asi nevstanem,neskutočne ma bolia kolena...a hlava 🙄

ale vylet skvely hodim rano foto na fsb 😉 😉

sstefi
15. aug 2009

dobrý večer a dobru noc. zajtra mam dennu, tak sa idem splachen a padam do postele 😝

allisia
autor
15. aug 2009

ja som dala fotky na fcb ale nejak zle mi to nahrava a nechapem preco a sem mi nechce pridat fotky, zacne nacitavat a potom vyhodi chybu servera 🙄 🙄

dobru noc 😵

allisia
autor
16. aug 2009

to akoze tu nikto dnes nebol? aka hanba
mm uz niekde na ceste do svajcu a my sme zase osameli

lilyk
16. aug 2009

caute 😉
my ideme na T-com plaz,este popapame olovrant a ideme, ja som robila puding ze pre Majka a skoncil v mojom bruchu kedze Maju len piskoty donho hadzal 😀

lilyk
16. aug 2009

ozaj Alli tie fotecky sa nedaju nejak "odfarbit" su super, hlavne vysmiaty Oli 😵

allisia
autor
16. aug 2009

lily nejako my to nejde, neviem preco je to take ved ja ich tam davam normalne ☹ skusim ich dat sem lebo vcera mi nesli pridat
Inak co zajtra ten strkovec, ideme???

allisia
autor
16. aug 2009

ha dnes sa mi to podariloooo, teda tu na konovi su necenzurovane fotos 😀

allisia
autor
16. aug 2009

tak dobruuu nooooc

lilyk
16. aug 2009

jasnacka ideme 🙂
cca 4:15 sme tam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre