Staré mesto, Bratislava. Nájde sa tu niekto odtiaľto?

katrin
26. jún 2006

baby, a čo tak Staré mesto, keď už teda BA dvojka je? 🙂

kaciatko81
28. jún 2006

vsetko sa moze zmenit 😉

katrin
autor
28. jún 2006

baby, veď sa dohodneme, až to bude aktuálne 😉

kaciatko81
28. jún 2006

katrin, ja som bohuzial tak rozlietana 😠 , ze si radsej poviem uz teraz, ze predbezne ten weekend... viem, je to postavene na hlavu, ale co uz... teraz idem na tyzden prec a to je weekend po tom, ako sa vratime...

carrie
7. júl 2006

Teeeda, baby z I. Ba, wau, tak sa k vam pridavam. 😉 Do Horskeho parku to nie je ani od nas daleko. 😵

katrin
autor
7. júl 2006

helou carrie, že by sme sa konečne spoznali? 😲 😀

carrie
7. júl 2006

Ahoj Katrin, no vidis, to nie je zly napad. 😉 aj ked ja teda este nekocikujem 😵

katrin
autor
7. júl 2006

carrie: ani ja nie, mňa to ešte len čaká 😉 a babenky sú tiež snažilky 😉 jediná budem zatiaľ kočíkovať sama..

carrie
7. júl 2006

Taaaak, to Ti aspon pomozeme. 😀 Ja som taka prekvapena kolko je tu uz tehotnych dievcat, uz som tu dlho nebola, tak to je asi preto. A ty cakas dvojicky? To je paradaaaaa!!!! Hlavne, aby ste boli vsetci traja zdravi! Ozaj a teraz asi manzela prehlasujes, ked o niecom rozhodujete, nie? 😎

katrin
autor
7. júl 2006

carrie: presne tak 😀 máme trojité volebné právo, takže mangel musí byť stále ticho 😀

carrie
7. júl 2006

😀 toť vyhoda. A este pracujes?

salma
28. júl 2006

Ahojte kočky! aj ja sa pridávam do diskusie. Som tehulka v 7.mesiaci a už sa neviem dočkať mimina 🙂

monicca
18. okt 2006

ahojte babulenky... tak ako sa vam dari??? ja som len taka zacinajuca tehula... taky 9 tyzden... 🙂 tesim sa...

zara77
21. nov 2006

ahoj monicca 🙂 ty cakas babeno 29.5.07 Moje slniecko sa narodilo 29.5.06 Drzim palceky.. ja som tiez BA tak dufam ze niekedy aj spolu pokocikujeme 😉

petrabo
29. nov 2006

Ahoj katrin,
uplnou nahodou mi napisala alexandra, resp. reagovala na moj inzerat predaja chlapcenskych veci pre dvojicky. ja som trosku antitalent na internet a pod zalezitosti a takto som si ta vyhladala. som tak isto z BA I a mam na predaj veci po chlapcoch. moji maju teraz 4 mesiace a mam neskutocne mnozstvo krasnych veci, takze pokial by si mala zaujem rada sa toho zbavim, lebo mam este 3 rocnu dceru a viac deti uz mat nemienim. a nerada by som to predavala separatne lebo by to bolo skoda. takze pokial mas zaujem napis. urcite budem reagovat len nie som tu kazdy den, takze mi daj cas. urcite sa ozvem. zatial ahoj petra

petaba
4. sep 2007

Ahojte
nepridali by ste sa na stretko BA 3 ked to nemate tak daleko? Vitane su aj tehulky a aj maminky. Len napiste do BA 3 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lalitagopi
14. feb 2008

Ahojte! ja by som trocha obnovila tému...chcela by som sa vás len spýtať, či by ste mi mohli poradiť, či viete o nejakej dobrej gynekoloGYčKE tu v Starom meste. Dakujem vopred, lalita

claudinka
14. mar 2008

jeeej aj ja som bola este pred dvomi mesiacmi stare mesto.. som tam od narodenia, teraz som vo vrakuni asi tak na rocik a potom sa uvidi..

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

saudi
3. okt 2008

nie je tu ziadna mamicka z BA stare mesto? ze by sme sa niekedy stretli pri kocikovani. o samote je to nuda 🙂 ja byvam na zilinskej a chodim na namesteie slobody, alebo prezidentska zahrada, ci do centra. neprida sa sa niekto?

horajda
6. feb 2009

Ahojte baby,
je tu niekto kto by rad kocikoval smer horsky park, prezid park, nam slobody?

fedorka
9. feb 2009

ahoj

ja obcas chodievam do horskeho parku alebo do mesta. Horsky park je super, je tam krasne len treba zdolat pesi ten velky kopec 🙂 Som rada ze sa niekto zo Stareho mesta ozval. Byvam pri Zilinskej ulici, na Sancovej.

katrin
autor
23. júl 2009

Ahojte, ak tu niekto je este z BA 1, prosim, napiste mi Vase skusenosti so skolkami. Dakujem

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

lenkama
7. júl 2010

Ahoj,som tiež z BA 1,mám dve babulky Natalka-5r a Andrejka-3r,a 19.septembra čakáme tretie bábo,babulky chodia do školky,no momentálne majú prázdniny,jedna je u babky a druhá doma,tak si aj ja trošku oddychujem 🙂

lenkama
7. júl 2010

Ahoj,som tiež z BA 1,mám dve babulky Natalka-5r a Andrejka-3r,a 19.septembra čakáme tretie bábo,babulky chodia do školky,no momentálne majú prázdniny,jedna je u babky a druhá doma,tak si aj ja trošku oddychujem 🙂 Inak chodíme do parku na Račko,do Medickej,do mesta niečo pozreť,kúpiť, a keď je už menej času na hry von,tak si zájdeme na malé hrisko ku súkromnej školke za Blumentál 🙂

kathynka
17. okt 2010

nenajde sa nejaka maminka z BA1 najlepsie s chlapcekom okolo 1 roka???

martinex
18. okt 2010

@kathynka ahoj, my byvame kusok od Blumentalu a moj maly ma 14mesiacov... kam chodievate von?

A ostatne maminky? Nejak to tu utichlo...nikto z BA I?

kathynka
18. okt 2010

@martinex ahoj, my sme v podstate z prievozu, resp. yoan, ktoreho varujem, ja som z BA1...do mesta to mame trolejbusom 15min, takze sem casto chodime...najcastejsie na pesiu zonu, k dunaju, cez obchodnu...

martinex
18. okt 2010

@kathynka tak do mesta chodime aj my,ale vacsinou na Racko na ihrisko...predsa len hojdacky davidka bavia viacej ako kocikovanie 😀

kathynka
18. okt 2010

@martinex sak na racko to mame tiez tak 15min trolejbusom...yoana tiez bavia hojdacky, to aj na strkovec obcas chodime...len teraz uz dost zalezi od pocasia...mne yoan v kociku vydrzi aj 2 hodiny, bavia ho prechadzky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre