Staré mesto, Bratislava. Nájde sa tu niekto odtiaľto?

katrin
26. jún 2006

baby, a čo tak Staré mesto, keď už teda BA dvojka je? 🙂

kaciatko81
27. jún 2006

juuj, tak to verim... tak pekne oddychujte. katrin, dobehnem za chvilku, musim ist konzultovat 😝

katalienka
27. jún 2006

katrin
no teda po takomto teple s babatkami behat... davaj na seba bacha...

katrin
autor
27. jún 2006

katalienka 😔 😔 hmmm.. čo mám robiť.. ale zvládli sme to.. s veľkou fľašou vody sa dá 🙂

katalienka
27. jún 2006

ja som si tiez rano na stol polozila 1,5l mineralky a je vo mne ani neviem ako 😉

kaciatko81
27. jún 2006

fuj, az teraz som sa sem dostala. sme schodzovali a schodzovali a vsetko by bolo ok, keby aspon navrchu vedeli, co chcu...
katrin, zostavas este doma, vsak?

katrin
autor
27. jún 2006

kaciatko, áno.. je možné že až do pôrodu, z čoho nie som nadšená, ale musím poslúchať 😔

nevesta
27. jún 2006

Katrin, len posluchaj 😉

kaciatko81
28. jún 2006

katrin, tak to nic moc, ale radsej ako by sa malo tebe alebo babatkam nieco stat 😒 . sme zistili s katalienkou, ze byvame na skok od seba a podla toho, co mi pisala ty tiez tak nejak. odhadujem to na stretko v papuciach 😀 . ale ty asi az ked bude po vsetkom, ze?

katalienka
28. jún 2006

katrin
mohla by si dobehnut? je to len par domov vedla do zahrady 🙂 tusim to zas nie je take kriticke... no a ze aj hafanovia dojdu 😀
mozme nieco pogrilovat, pokecat a spravit si prijemny vecer.

kaciatko81
28. jún 2006

katrin by som zobrala aj autom, to nie je problem, ale len ak by jej to nesposobilo problemy. hafani su ale malinky, teda okolo 10kg kus 😀 .

katalienka
28. jún 2006

to nevadi... ja sa tesim na nich aj tak.my sme tiez mali takych malych bortvisov 🙂 ale uz zomreli.teraz cakame na dalsieho.sa nan tesime ako na male decko.zatial este ale pije od maminy 🙂
a katrin spominala, ze vcera robila tour de Bratislava, tak asi je mobilna.ona je este len v 4mesiaci,tak sa hadam da...

kaciatko81
28. jún 2006

katrin je to na tebe 😀

katrin
autor
28. jún 2006

baby, čo vy tu riešite? nejak mi to dnes nedopína 😀

katalienka
28. jún 2006

katrin
ze ci dojdes na grilovacku po svojich, ci ta tam odvezieme 🙂 ze ved aj v papuciach mozes 🙂

katrin
autor
28. jún 2006

katalienka: grilovačka? 😕 ale rátaj s tým, že ja jem teraz za troch 😀 a ak to bude v rámci vychádzok, tak dojdem aj po svojich 😉

kaciatko81
28. jún 2006

katrih, pre mna za mna aj za 4 😀 ... takze nam povies kedy mas vychadzky a my ta dopravime a pekne niekoho ugrilujeme. mam len jednu prosbu, nie mojich hafanov a ani priatela, tych nedam 😀

katrin
autor
28. jún 2006

kaciatko: ty máš hafanov? fuuu.. tak to neviem, či zvládnem kombinácia hafani a grilovačka 😔 a nebodaj bývame všetky na jednej kope? 😕

kaciatko81
28. jún 2006

precoooo? vadia ti hafani? taki mali, male bradace to su, cca 10kg/kus 😀 . zda sa, ze sme dost nakope 😀

katrin
autor
28. jún 2006

kaciatko: uff.. dobre, som myslela že máte niečo väčšie, napríklad dobermann, doga, alebo tak.. to ja ee 😔

kaciatko81
28. jún 2006

nieeeee, ja mam take male mojkacie 🙂 len ten starsi sa boji a preto steka, ale ked si zvykne, tak ta bude otravovat aby si ho skrabkala 🙂

katalienka
28. jún 2006

neboj, katrin,
nejak ich spacifikujeme, keby vyvadzali 🙂 a pocitame s tym,ze si tehulka, tak aj vela zeleninky bude...

kaciatko81
28. jún 2006

oni chodili na cvicak, takze sa daju zvladnut 🙂

katrin
autor
28. jún 2006

katalienka, kaciatko ale nesúhlasí s grilovaním jej miláčikov 😀 ale nie... kedy plánujete grill párty?

kaciatko81
28. jún 2006

ja teraz cez weekend idem na tyzden prec, tak niekedy potom... a asi najlepsie piatok alebo weekend, cez tyzden to je so mnou zlozite 😖 ...

katalienka
28. jún 2006

no este to nie je jasne... moj manzelik tu nie je tento a bud. tyzden.tak neviem ci cakame na neho... potom 14-15 tusim je pohoda tak tam ideme, ale v nedelu vecer by sme tu uz boli, to zvladame...este k tomu mam 12.7 narodky 😉

katrin
autor
28. jún 2006

takže asi až v auguste, že 😀 ?

katalienka
28. jún 2006

Ja predbezne navrhujem nedelu 16.7 😎

katrin
autor
28. jún 2006

katalienka: nesľubujem nič 🤐

kaciatko81
28. jún 2006

ja suhlasim s tou nedelou. katrin, pohoda, ved ani pocasie nenaplanujeme 😒

katalienka
28. jún 2006

katrin
nevadi... ved este ani my nevieme, co sa moze zmenit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre