Staré mesto, Bratislava. Nájde sa tu niekto odtiaľto?

katrin
26. jún 2006

baby, a čo tak Staré mesto, keď už teda BA dvojka je? 🙂

martinex
18. okt 2010

@kathynka davida tiez bavia prechadzky,len potom sa potrebuje vybehat doma 😀 e inak je kludas,v pohode sa bude vozit aj pol dna 🙂 a yoan uz chodi? v medickej sa da dobre vybehat-teda deti, nie my 😀

kathynka
18. okt 2010

@martinex hej, uz chodi...ale este to chce riadny dohlad...my sme planovali medicku cele leto a nakoniec sme sa tam nedostali...ale kludne sa mozeme stretnut aj tam, ak by si mala zaujem...

martinex
18. okt 2010

@kathynka jasne budem len rada,byvame tu len 2tyzdne takze tu nikoho nepozname...
zajtra poobede si berie maleho mama, v stredu som dohodnuta s kamoskou,ale stvrtok by sme mohli poobede,hmmm?

kathynka
18. okt 2010

@martinex jeeej, a odkial ste povodne? alebo len z inej stvrte BA ste sa prestahovali? no tak ja si to zapisem do diara, bo inak by som len tak slubovala...a kedy chodite poobede von? nam to vychadza vzdy cisteho casu v meste medzi 14.30 a 16.30, kedze o 17tej yoana vraciam rodicom...

martinex
19. okt 2010

@kathynka pristahovali sme sa z Ivanky pri Dunaji,ale len docasne...v januari chceme kupit byt v Samorine,takze sa zase stahujeme 😀
tak v stredu vecer ti este napisem,ze ci to na 100percent plati... a tiez chodime v tom case von,takze super 🙂

kathynka
19. okt 2010

@martinex jeej, to je skoda, ze sa budete znova stahovat...tak to budete nasi kamarati len chvilocku ☹ no nevadi, tesime sa na stvrtkove stretko v medickej 🙂

martinex
19. okt 2010

@kathynka nevadi,aj ta chvilocka sa da dobre vyuzit...zajtra si napiseme co a ako..tesim sa 😎

kathynka
20. okt 2010

@martinex ahoj...tak ako? plati to z vasej strany? vidime sa kol 14.30 v medickej? 🙂

martinex
20. okt 2010

@kathynka ahoj,jasne plati to... 14.30 sa stretneme tam na rohu pri tom hlavnom vchode-jak su elektricky...
budem mat tyrkisovu mikinu,cierne vlasy po ramena a sedo-modry kocik.... 😉

kathynka
20. okt 2010

@martinex super 🙂 ja budem mat karovanu jesennu bundu a zeleny peg-perego...tak pa zajtra 🙂

martinex
20. okt 2010

@kathynka ok,tesime sa 😉

katarina_augustinic
22. jan 2012

ahojte, najde sa tu mamicka na prechadzky starym mestom ?

verinka100
4. feb 2012

@katarina_augustinic Ahoj, v ktorej casti Stareho Mesta byvas?

kvetinka211
21. feb 2012

Ahojte, pouzivate niekto golfovy kocik (napr. chicco) v kopcovitych castiach stareho mesta BA (hradny vrch, horsky park, slavin, machnac atd.)? My behame s gess f6 a neviem ci ma vobec zmysel zhanat na leto nieco mensie alebo by to s tymi malymi koleckami bolo utrpenie? Aku mate skusenost?

mimivikinka
10. jún 2013

ahojky,
rada by som tymto pozvala vsetky maminy z BA I (pripadne maminy, ktore casto chodia s detickami do centra) do novej skupiny -> Mamičky z BA - Staré mesto
https://www.modrykonik.sk/skupina/2365/
tesim sa na vas 🙂
mimi (adminka skupiny)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre