Ste tu nejaké Krompašanky?

🙂 Ste tu nejake Krompašanky..?pozna vobec niekto toto mestečko na východe Slovenskaaaa?
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
janes0071autor
7. jún 2008
Nikto niiiiiiiic? :-|
magg
10. jún 2008
ahoj, ja uz nie som krompasanka, ale byvala som tam do 7 rokov a tiez som tam chodila na gymko a mama tam stale pracuje - takze tu mozem byt? :-N
gitarka
19. jún 2008
ahojte,ked sa vas mozem opytat na dobreho gynekologa v krompachoch,chcem rodit v krompachoch ale momentalne som mimo krompach ale pred porodom pridem a neviem za akym gyn.mam ist.poradte
magg
20. jún 2008
no tam uz je problem trochu, lebo podla mojich info odvolali primara, ale doktorky, ktore ostali su sqele, tazko medzi nimi vyberat
janes0071autor
25. jún 2008
Jeeeeeeej dlho som tu nebola a som myslela ze tu nikto nic nepise a predsa......magg jasneeee ze tu mozes byt..som rada ze niekto sa ozval.... 😃 ....gitarka nooooooo tak podla mna bol najlepsi L.H..a to nielen preto ze je to kamos ale aj ja som pri nom rodila a bol super aj ked cely cas som chodila do poradne ku primarovi....a inak doktorecky co tam su su tiez super....velmi ochotne a mile.staraju sa skvele 🙂 takze je to uz na tebe,rozhodne nemas sa coho bat.drzim palceky
magg
25. jún 2008
cauko 😃
paulap
18. júl 2008
Caute 🙂
Aj ja som priamo z Krompach. Pridam sa k Vam a rozbehneme to tu? 😃
janes0071autor
19. júl 2008
No supeeeeer aspon iekto .uz by to tu trebalo rozbehnut lebo stojime na bode mrazu.Krompachyyyyyy 😃
paulap
20. júl 2008
Janes0071 si z Krompach? Navrhnite nejaku temu na pokec 😃
Sa tu pisalo o porode, tak ja som rodila u doktorky H., zasivat jej pomahal aj primar a mala som tiez super sestricku, len si nejak neviem spomenut na jej meno. Je to blondina a je zo Spisskych Vlach, viac si nepamatam, sa mozem hanbit 😃
janes0071autor
22. júl 2008
paulaP ano som z Krompach. 🙂a ty? a co sa tyka porodu tak ja som to mala za 15minut ako ciganka doslova...rodila som u Ludka H. a trvalo to nejakych 15minut 😃 ,akurat sa menili smeny a kym prisiel primar tak bolo po vsetkom 😉 ..inak predtym som tam pracovala a musim povedat ze co sa tyka personalu,od sanitariek,cez sestricky,doktorky a doktorov a primaa je to tam super...fakt aspon ku mne sa spravali skvelo 🙂
paulap
25. júl 2008
Cauko, tak ja som sa do Krompach prestahovala pred 4 rokmi zo SNV. Manzelik ma presvedcil, ze nam tu bude dobre - on je rodeny Krompasan, jeho mamku pozna asi kazdy 😃 je ucitelka. Mna tu vela ludi nepozna, aspon si to tak myslim 😉 aj na porodnicu ma tiez presvedcil, ze radsej tu, ako v SNV a mal veruze pravdu. Bola som veeeelmi spokojna 🙂
danka2612
27. júl 2008
ahojte ja mam manzelika z krompach je tu niekto?
janes0071autor
1. aug 2008
Ahojte daaaamy 🙂 no ako sa mate?pekne pocasicko mame🙂paulap a je ti tu lepsie ako v SNV?nevieeeem...ako sa vola tvoj manzel alebo ty priezviskom ak smiem vediet...jeho mamka je ucitelka?uuf tak tu je ich vela,ale zlata🙂Co sa tyka porodnice tak s tebou suhlasim...mozem doporucit.....dankaaaaaa byvas v Krompachoch?ci eee?
paulap
5. aug 2008
ahojte 🙂
sa nam to tu rozbieha, sice pomaly, ale predsa 🙂
mne je v Krompachoch celkom dobre, ved mam okolo seba skvelych ludi a den mi ubieha rychlo - o program sa nam postara dcerenka Inka.
janes0071 moje priezvisko si najdes v IP, a ty kde byvas - na sidlisko alebo v rodinnom domceku, mozno sa niekedy aj v meste stretavame a nevieme o sebe, vsak Krompachy su male mestecko 😃
janes0071autor
5. aug 2008
No ahojte damy....nejako pomalsie ale predsa sa rozbiehame🙂)paulap jasne ze sa pozname..no tak z videnia napisem ti IP🙂))byvam na sidlisku JUH🙂))jj Krompachy su male mestecko jedna ulica a dost🙂musi stacit...
paulap
6. aug 2008
Heehe, asi tu budeme viest dialog - ja a janes00071 😃
Vsak mne sa male mestecka pacia, vsetko je poruke - v podstate sa nikde netreba ponahlat 😃
Boli sme dnes v poradni, vazime 11.6 kg a aj nas zaockovali - doktorke sa nepodarilo hned na prvykrat, tak teraz mame 2 vpichy - Inka kricala, ked ju pocuvala, pozerala do pusy, vazila a vlastne cely cas, co sme boli v ordinacii. Tusim sa tomu miestu budeme vyhybat na 100 honov 😃 A plakali sme aj doma, stacilo, aby sa pozrela na rucku a uz tiekli slzy potokom.
Janes0071 chystate sa na dovolenku? My nie, lebo sa budeme stahovat. hadaj, kde. Na sidl. JUH 😎
janes0071autor
6. aug 2008
no to hej aspon ze nevedieme niektora z nas monolog toooo uz by bolo blbe si myslim...dialog je lepsi 😉 noooo pani doktorku ani my niekedy nemusime tiez niekedy placeme ale potom uz je dobre.juuuuj,malinka plackala?moooja zlata si viem predstavit🙂)) uz dobre dufam🙂vonku uz bola v ophodke sa blaznila s dievcatami.....uuuf a ja som si myslela ze vy byvate tiez na juhu casto ste tu tak som myslela ze tiez tu byvate...taaaak to bude fajnov a kde sa stahujete ak smiem vediet🙂)super potom mozme skocit na kafe..my na dovolenku asi nejdeme..uvidime zatial nie ...askor neskor az🙂
paulap
9. aug 2008
Cauko,dnes je ale uprsany den ]-( Noo nevadi, ja mam rande s kamoskou so strednej, juuj, ako sa tesim. Malicka ostane s tatinom, aj on sa tesi, ze si ju uzije 😃
Na juh sa stahujeme v septembri, teraz skladujeme novy nabytok v starom byte. a my tam chodime k babke, aby si inka zvykala aj na inych ludi ako mamu a aby si maqma trosku pokecala s dospelymi, bo s Inkou sa rozprava dobre, ale havo haf je pre mamu jednoduche 😃
Sa mozte k nam kedykolvek pridat.
janes0071autor
9. aug 2008
Ahooooj.no to hej strasny den je dnes.my sme boli na oslave.sestrerka mala 20ku v Galerke tak sme boli na obedik slavnostny🙂trosku aspon odreagovanie.lebo tento uprsany den je o nicom.Juuuj to je super ze sa sem stahujete aspon sa budeme vidat castejsie a a j budete blizsie k rodinke svojej🙂No hej to kecanie s detmi je zaujimave ale stale to iste dookola uuuuf🙂))))Jasne pridame sa kedykolvek ked sa uvidime🙂dufam ze zajtra uz bude pekne ze vybehneme vonku
janes0071autor
11. aug 2008
KROMPACHY zijemeeeeeee?🙂))
denisocka
11. aug 2008
😃 mrtvo
janes0071autor
12. aug 2008
Asi tak isto ako aj v Levoči. :-N :-p
paulap
13. aug 2008
My zijeme, len sme nestihali a boli sme lenivi sa sem prihlasit 😃
ozaj je tu nejako ticho, pomslicky sa to rozbieha, jeden krok dopredu a potom tri spat :-o
co mate nove?
my asi ani nic, janes kde ste? Nejak vas nevidame na sidlisku ani v meste.
janes0071autor
13. aug 2008
No to hej jeden krocik dopredu a potom dlllho nic a tri dozadu🙂)aj my zijeme len sa nam velmi v tychto horucavach nechce behat po vonku🙂)))noveho nic zaujimaveho co by stalo za rec🙂)takze Mlynská 7 hej?nooo este blizsie🙂))
paulap
13. aug 2008
jeej, sa nam podarilo stretnut sa tu na konikovi 🙂
prave som citala aprilovych drobcov a pisu tam o mlieku- akedavas ty? Ja Sabi s Grankom a len rano apred spanim. Nechce sa mi verit, ze by nutrilon bol lepsi, ved je to umele =-)
janes0071autor
15. aug 2008
no hej ale ja som musela ist prec..aaale vcera sme sa stretli vonku🙂)))Ja davam tiez Sabi alebo este aj Rajo s Grankom...popripade davam redsi puding.mala ho zboznuje🙂)))Nutrilon uz nedavame dlhsie a je to fajn clovek aj usetri🙂
paulap
20. aug 2008
cauko, nejako som nestihala chodit na net. Ozaj a ty si kde?
nam nastavaju zlate casy, Inka vydrzi rano pozerat teletubbies polhodinku a ja stihnem poupratovat bez jej placu 😉
my nie sme velmi na sladke, papa sabinacika a danete na olovrant, iny puding nespapa. My skor sezamove tycinky, rybky a kukuricne hamky 😉
janes0071autor
20. aug 2008
Ahoooj..no ja som tu len tu nikto nepise..len my dve.🙂no tak to mate fakt zlate casy.aj my uz chceme..🙂ale zatial to upratovanie stihame ako tak🙂ani my niesme na sladke.tiez papa jogurtiky a na veceru ten puding normalny zo sacku..Dr.Oetker,aj ocino si rad pocuti🙂kukuricne hamky tak to je aj nasa slabost ..inak kazdy vikend na trhu za 25 velky sacok,takze tam kupujeme a su super🙂))))odporucam🙂kde ste ze vas ani vonku nevidiet?
vanilka32
27. aug 2008
ahoj janes, nie som sice z Krompach, ale mam muza zo Spisskych Vlachov, co je kusok odtial...rada by som sa pridala do vasej temy, lebo ked chodime ku svokrovcom nikoho tam nepoznam a necitim sa tam dobre. Svokrovci nepoznaju ziadne rodinky s malymi detickami. Inak byvame v BA.
pozeram ze mas krasnu dcerku Iwanku, a uz ma rocik , aka bola oslava? Mali ste aj torticku a party? 🙂
janes0071autor
27. aug 2008
Ahoj vanilka...no tak teraz neuveríš čo ti napíšem..pozerala som si tvoje fotky že kto vlastne si a či nepoznam tvojho muža...a koho to nevidim.akurat dnes som bola v nemocnici pozrieť byvalu kolegyňu Magdu Jánošovú a ukazovala mi fotky svojej nadhernej vnučky Simonky...veľmi sa z nej teší a teraz ty mi tu napíšeš...náhodička...svet je malý🙂)))aj mi hovorila že bola teraz u vas lebo tvoj tatko mal 60tku.Juuuj teším sa🙂to je milé🙂)))ano mali sme ročik aj velku party musim doplnit fotky lebo som nestihla...tortička,sviečka,baloniky...proste všetko ako sa na party patri🙂a vy sa ako máte?Malá Simonka je kráásna a ta fotka s ocinkom je užasna🙂budem rada keď napíšeš.pekny dník prajem🙂
Strana
z2
PredošláStrana
z2