• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ste tu nejaké Krompašanky?

2. februára 2012 
:slight_smile: Ste tu nejake Krompašanky..?pozna vobec niekto toto mestečko na východe Slovenskaaaa?
6. jún 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nikto niiiiiiiic? :unamused:
7. jún 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja uz nie som krompasanka, ale byvala som tam do 7 rokov a tiez som tam chodila na gymko a mama tam stale pracuje - takze tu mozem byt? :sweat_smile:
10. jún 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ked sa vas mozem opytat na dobreho gynekologa v krompachoch,chcem rodit v krompachoch ale momentalne som mimo krompach ale pred porodom pridem a neviem za akym gyn.mam ist.poradte
19. jún 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tam uz je problem trochu, lebo podla mojich info odvolali primara, ale doktorky, ktore ostali su sqele, tazko medzi nimi vyberat
20. jún 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeeeeeeej dlho som tu nebola a som myslela ze tu nikto nic nepise a predsa......magg jasneeee ze tu mozes byt..som rada ze niekto sa ozval.... :grinning: ....gitarka nooooooo tak podla mna bol najlepsi L.H..a to nielen preto ze je to kamos ale aj ja som pri nom rodila a bol super aj ked cely cas som chodila do poradne ku primarovi....a inak doktorecky co tam su su tiez super....velmi ochotne a mile.staraju sa skvele :slight_smile: takze je to uz na tebe,rozhodne nemas sa coho bat.drzim palceky
25. jún 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :grinning:
25. jún 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:
Aj ja som priamo z Krompach. Pridam sa k Vam a rozbehneme to tu? :grinning:
18. júl 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No supeeeeer aspon iekto .uz by to tu trebalo rozbehnut lebo stojime na bode mrazu.Krompachyyyyyy :grinning:
19. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janes0071 si z Krompach? Navrhnite nejaku temu na pokec :grinning:
Sa tu pisalo o porode, tak ja som rodila u doktorky H., zasivat jej pomahal aj primar a mala som tiez super sestricku, len si nejak neviem spomenut na jej meno. Je to blondina a je zo Spisskych Vlach, viac si nepamatam, sa mozem hanbit :grinning:
20. júl 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paulaP ano som z Krompach. :slight_smile:a ty? a co sa tyka porodu tak ja som to mala za 15minut ako ciganka doslova...rodila som u Ludka H. a trvalo to nejakych 15minut :grinning: ,akurat sa menili smeny a kym prisiel primar tak bolo po vsetkom :wink: ..inak predtym som tam pracovala a musim povedat ze co sa tyka personalu,od sanitariek,cez sestricky,doktorky a doktorov a primaa je to tam super...fakt aspon ku mne sa spravali skvelo :slight_smile:
22. júl 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko, tak ja som sa do Krompach prestahovala pred 4 rokmi zo SNV. Manzelik ma presvedcil, ze nam tu bude dobre - on je rodeny Krompasan, jeho mamku pozna asi kazdy :grinning: je ucitelka. Mna tu vela ludi nepozna, aspon si to tak myslim :wink: aj na porodnicu ma tiez presvedcil, ze radsej tu, ako v SNV a mal veruze pravdu. Bola som veeeelmi spokojna :slight_smile:
25. júl 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mam manzelika z krompach je tu niekto?
27. júl 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte daaaamy :slight_smile: no ako sa mate?pekne pocasicko mame:slight_smile:paulap a je ti tu lepsie ako v SNV?nevieeeem...ako sa vola tvoj manzel alebo ty priezviskom ak smiem vediet...jeho mamka je ucitelka?uuf tak tu je ich vela,ale zlata:slight_smile:Co sa tyka porodnice tak s tebou suhlasim...mozem doporucit.....dankaaaaaa byvas v Krompachoch?ci eee?
1. aug 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
sa nam to tu rozbieha, sice pomaly, ale predsa :slight_smile:
mne je v Krompachoch celkom dobre, ved mam okolo seba skvelych ludi a den mi ubieha rychlo - o program sa nam postara dcerenka Inka.
janes0071 moje priezvisko si najdes v IP, a ty kde byvas - na sidlisko alebo v rodinnom domceku, mozno sa niekedy aj v meste stretavame a nevieme o sebe, vsak Krompachy su male mestecko :grinning:
5. aug 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ahojte damy....nejako pomalsie ale predsa sa rozbiehame:slight_smile:)paulap jasne ze sa pozname..no tak z videnia napisem ti IP:slight_smile:))byvam na sidlisku JUH:slight_smile:))jj Krompachy su male mestecko jedna ulica a dost:slight_smile:musi stacit...
5. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heehe, asi tu budeme viest dialog - ja a janes00071 :grinning:
Vsak mne sa male mestecka pacia, vsetko je poruke - v podstate sa nikde netreba ponahlat :grinning:
Boli sme dnes v poradni, vazime 11.6 kg a aj nas zaockovali - doktorke sa nepodarilo hned na prvykrat, tak teraz mame 2 vpichy - Inka kricala, ked ju pocuvala, pozerala do pusy, vazila a vlastne cely cas, co sme boli v ordinacii. Tusim sa tomu miestu budeme vyhybat na 100 honov :grinning: A plakali sme aj doma, stacilo, aby sa pozrela na rucku a uz tiekli slzy potokom.
Janes0071 chystate sa na dovolenku? My nie, lebo sa budeme stahovat. hadaj, kde. Na sidl. JUH :sunglasses:
6. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej aspon ze nevedieme niektora z nas monolog toooo uz by bolo blbe si myslim...dialog je lepsi :wink: noooo pani doktorku ani my niekedy nemusime tiez niekedy placeme ale potom uz je dobre.juuuuj,malinka plackala?moooja zlata si viem predstavit:slight_smile:)) uz dobre dufam:slight_smile:vonku uz bola v ophodke sa blaznila s dievcatami.....uuuf a ja som si myslela ze vy byvate tiez na juhu casto ste tu tak som myslela ze tiez tu byvate...taaaak to bude fajnov a kde sa stahujete ak smiem vediet:slight_smile:)super potom mozme skocit na kafe..my na dovolenku asi nejdeme..uvidime zatial nie ...askor neskor az:slight_smile:
6. aug 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko,dnes je ale uprsany den :angry: Noo nevadi, ja mam rande s kamoskou so strednej, juuj, ako sa tesim. Malicka ostane s tatinom, aj on sa tesi, ze si ju uzije :grinning:
Na juh sa stahujeme v septembri, teraz skladujeme novy nabytok v starom byte. a my tam chodime k babke, aby si inka zvykala aj na inych ludi ako mamu a aby si maqma trosku pokecala s dospelymi, bo s Inkou sa rozprava dobre, ale havo haf je pre mamu jednoduche :grinning:
Sa mozte k nam kedykolvek pridat.
9. aug 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahooooj.no to hej strasny den je dnes.my sme boli na oslave.sestrerka mala 20ku v Galerke tak sme boli na obedik slavnostny:slight_smile:trosku aspon odreagovanie.lebo tento uprsany den je o nicom.Juuuj to je super ze sa sem stahujete aspon sa budeme vidat castejsie a a j budete blizsie k rodinke svojej:slight_smile:No hej to kecanie s detmi je zaujimave ale stale to iste dookola uuuuf:slight_smile:))))Jasne pridame sa kedykolvek ked sa uvidime:slight_smile:dufam ze zajtra uz bude pekne ze vybehneme vonku
9. aug 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KROMPACHY zijemeeeeeee?:slight_smile:))
11. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mrtvo
11. aug 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi tak isto ako aj v Levoči. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My zijeme, len sme nestihali a boli sme lenivi sa sem prihlasit :grinning:
ozaj je tu nejako ticho, pomslicky sa to rozbieha, jeden krok dopredu a potom tri spat :astonished:
co mate nove?
my asi ani nic, janes kde ste? Nejak vas nevidame na sidlisku ani v meste.
13. aug 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to hej jeden krocik dopredu a potom dlllho nic a tri dozadu:slight_smile:)aj my zijeme len sa nam velmi v tychto horucavach nechce behat po vonku:slight_smile:)))noveho nic zaujimaveho co by stalo za rec:slight_smile:)takze Mlynská 7 hej?nooo este blizsie:slight_smile:))
13. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, sa nam podarilo stretnut sa tu na konikovi :slight_smile:
prave som citala aprilovych drobcov a pisu tam o mlieku- akedavas ty? Ja Sabi s Grankom a len rano apred spanim. Nechce sa mi verit, ze by nutrilon bol lepsi, ved je to umele :confused:
13. aug 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej ale ja som musela ist prec..aaale vcera sme sa stretli vonku:slight_smile:)))Ja davam tiez Sabi alebo este aj Rajo s Grankom...popripade davam redsi puding.mala ho zboznuje:slight_smile:)))Nutrilon uz nedavame dlhsie a je to fajn clovek aj usetri:slight_smile:
15. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko, nejako som nestihala chodit na net. Ozaj a ty si kde?
nam nastavaju zlate casy, Inka vydrzi rano pozerat teletubbies polhodinku a ja stihnem poupratovat bez jej placu :wink:
my nie sme velmi na sladke, papa sabinacika a danete na olovrant, iny puding nespapa. My skor sezamove tycinky, rybky a kukuricne hamky :wink:
20. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoooj..no ja som tu len tu nikto nepise..len my dve.:slight_smile:no tak to mate fakt zlate casy.aj my uz chceme..:slight_smile:ale zatial to upratovanie stihame ako tak:slight_smile:ani my niesme na sladke.tiez papa jogurtiky a na veceru ten puding normalny zo sacku..Dr.Oetker,aj ocino si rad pocuti:slight_smile:kukuricne hamky tak to je aj nasa slabost ..inak kazdy vikend na trhu za 25 velky sacok,takze tam kupujeme a su super:slight_smile:))))odporucam:slight_smile:kde ste ze vas ani vonku nevidiet?
20. aug 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janes, nie som sice z Krompach, ale mam muza zo Spisskych Vlachov, co je kusok odtial...rada by som sa pridala do vasej temy, lebo ked chodime ku svokrovcom nikoho tam nepoznam a necitim sa tam dobre. Svokrovci nepoznaju ziadne rodinky s malymi detickami. Inak byvame v BA.
pozeram ze mas krasnu dcerku Iwanku, a uz ma rocik , aka bola oslava? Mali ste aj torticku a party? :slight_smile:
27. aug 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj vanilka...no tak teraz neuveríš čo ti napíšem..pozerala som si tvoje fotky že kto vlastne si a či nepoznam tvojho muža...a koho to nevidim.akurat dnes som bola v nemocnici pozrieť byvalu kolegyňu Magdu Jánošovú a ukazovala mi fotky svojej nadhernej vnučky Simonky...veľmi sa z nej teší a teraz ty mi tu napíšeš...náhodička...svet je malý:slight_smile:)))aj mi hovorila že bola teraz u vas lebo tvoj tatko mal 60tku.Juuuj teším sa:slight_smile:to je milé:slight_smile:)))ano mali sme ročik aj velku party musim doplnit fotky lebo som nestihla...tortička,sviečka,baloniky...proste všetko ako sa na party patri:slight_smile:a vy sa ako máte?Malá Simonka je kráásna a ta fotka s ocinkom je užasna:slight_smile:budem rada keď napíšeš.pekny dník prajem:slight_smile:
27. aug 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok