Ste tu nejaké Krompašanky?

janes0071
6. jún 2008

🙂 Ste tu nejake Krompašanky..?pozna vobec niekto toto mestečko na východe Slovenskaaaa?

janes0071
autor
7. jún 2008

Nikto niiiiiiiic? 😒

magg
10. jún 2008

ahoj, ja uz nie som krompasanka, ale byvala som tam do 7 rokov a tiez som tam chodila na gymko a mama tam stale pracuje - takze tu mozem byt? 😅

gitarka
19. jún 2008

ahojte,ked sa vas mozem opytat na dobreho gynekologa v krompachoch,chcem rodit v krompachoch ale momentalne som mimo krompach ale pred porodom pridem a neviem za akym gyn.mam ist.poradte

magg
20. jún 2008

no tam uz je problem trochu, lebo podla mojich info odvolali primara, ale doktorky, ktore ostali su sqele, tazko medzi nimi vyberat

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magg
25. jún 2008

cauko 😀

paulap
18. júl 2008

Caute 🙂
Aj ja som priamo z Krompach. Pridam sa k Vam a rozbehneme to tu? 😀

janes0071
autor
19. júl 2008

No supeeeeer aspon iekto .uz by to tu trebalo rozbehnut lebo stojime na bode mrazu.Krompachyyyyyy 😀

paulap
20. júl 2008

Janes0071 si z Krompach? Navrhnite nejaku temu na pokec 😀
Sa tu pisalo o porode, tak ja som rodila u doktorky H., zasivat jej pomahal aj primar a mala som tiez super sestricku, len si nejak neviem spomenut na jej meno. Je to blondina a je zo Spisskych Vlach, viac si nepamatam, sa mozem hanbit 😀

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulap
25. júl 2008

Cauko, tak ja som sa do Krompach prestahovala pred 4 rokmi zo SNV. Manzelik ma presvedcil, ze nam tu bude dobre - on je rodeny Krompasan, jeho mamku pozna asi kazdy 😀 je ucitelka. Mna tu vela ludi nepozna, aspon si to tak myslim 😉 aj na porodnicu ma tiez presvedcil, ze radsej tu, ako v SNV a mal veruze pravdu. Bola som veeeelmi spokojna 🙂

danka2612
27. júl 2008

ahojte ja mam manzelika z krompach je tu niekto?

janes0071
autor
1. aug 2008

Ahojte daaaamy 🙂 no ako sa mate?pekne pocasicko mame🙂paulap a je ti tu lepsie ako v SNV?nevieeeem...ako sa vola tvoj manzel alebo ty priezviskom ak smiem vediet...jeho mamka je ucitelka?uuf tak tu je ich vela,ale zlata🙂Co sa tyka porodnice tak s tebou suhlasim...mozem doporucit.....dankaaaaaa byvas v Krompachoch?ci eee?

paulap
5. aug 2008

ahojte 🙂
sa nam to tu rozbieha, sice pomaly, ale predsa 🙂
mne je v Krompachoch celkom dobre, ved mam okolo seba skvelych ludi a den mi ubieha rychlo - o program sa nam postara dcerenka Inka.
janes0071 moje priezvisko si najdes v IP, a ty kde byvas - na sidlisko alebo v rodinnom domceku, mozno sa niekedy aj v meste stretavame a nevieme o sebe, vsak Krompachy su male mestecko 😀

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulap
6. aug 2008

Heehe, asi tu budeme viest dialog - ja a janes00071 😀
Vsak mne sa male mestecka pacia, vsetko je poruke - v podstate sa nikde netreba ponahlat 😀
Boli sme dnes v poradni, vazime 11.6 kg a aj nas zaockovali - doktorke sa nepodarilo hned na prvykrat, tak teraz mame 2 vpichy - Inka kricala, ked ju pocuvala, pozerala do pusy, vazila a vlastne cely cas, co sme boli v ordinacii. Tusim sa tomu miestu budeme vyhybat na 100 honov 😀 A plakali sme aj doma, stacilo, aby sa pozrela na rucku a uz tiekli slzy potokom.
Janes0071 chystate sa na dovolenku? My nie, lebo sa budeme stahovat. hadaj, kde. Na sidl. JUH 😎

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulap
9. aug 2008

Cauko,dnes je ale uprsany den 😠 Noo nevadi, ja mam rande s kamoskou so strednej, juuj, ako sa tesim. Malicka ostane s tatinom, aj on sa tesi, ze si ju uzije 😀
Na juh sa stahujeme v septembri, teraz skladujeme novy nabytok v starom byte. a my tam chodime k babke, aby si inka zvykala aj na inych ludi ako mamu a aby si maqma trosku pokecala s dospelymi, bo s Inkou sa rozprava dobre, ale havo haf je pre mamu jednoduche 😀
Sa mozte k nam kedykolvek pridat.

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
11. aug 2008

😀 mrtvo

janes0071
autor
12. aug 2008

Asi tak isto ako aj v Levoči. 😅 😝

paulap
13. aug 2008

My zijeme, len sme nestihali a boli sme lenivi sa sem prihlasit 😀
ozaj je tu nejako ticho, pomslicky sa to rozbieha, jeden krok dopredu a potom tri spat 😲
co mate nove?
my asi ani nic, janes kde ste? Nejak vas nevidame na sidlisku ani v meste.

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulap
13. aug 2008

jeej, sa nam podarilo stretnut sa tu na konikovi 🙂
prave som citala aprilovych drobcov a pisu tam o mlieku- akedavas ty? Ja Sabi s Grankom a len rano apred spanim. Nechce sa mi verit, ze by nutrilon bol lepsi, ved je to umele 😕

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulap
20. aug 2008

cauko, nejako som nestihala chodit na net. Ozaj a ty si kde?
nam nastavaju zlate casy, Inka vydrzi rano pozerat teletubbies polhodinku a ja stihnem poupratovat bez jej placu 😉
my nie sme velmi na sladke, papa sabinacika a danete na olovrant, iny puding nespapa. My skor sezamove tycinky, rybky a kukuricne hamky 😉

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilka32
27. aug 2008

ahoj janes, nie som sice z Krompach, ale mam muza zo Spisskych Vlachov, co je kusok odtial...rada by som sa pridala do vasej temy, lebo ked chodime ku svokrovcom nikoho tam nepoznam a necitim sa tam dobre. Svokrovci nepoznaju ziadne rodinky s malymi detickami. Inak byvame v BA.
pozeram ze mas krasnu dcerku Iwanku, a uz ma rocik , aka bola oslava? Mali ste aj torticku a party? 🙂

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre