Ste tu nejaké Krompašanky?

janes0071
6. jún 2008

🙂 Ste tu nejake Krompašanky..?pozna vobec niekto toto mestečko na východe Slovenskaaaa?

vanilka32
27. aug 2008

tak tak, som to ja, svet je naozaj maly 🙂 boli sme tam tento vikend, jeden den iba. Nikoho tam nepoznam, Magda ma nikomu nepredstavila co maju deticky co je velka skoda. Tak nabuduce sa mozeme stretnut 🙂

Magda sa pysi kade chodi to je pravda pretoze mala je cely muz a teda cista podoba na ich rodinu, zo mna nema ziadne crty ...zatial 😀

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanilka32
28. aug 2008

dobre ranko, vcera sme chytili prvykrat hrkalku do ruky, drzala ju sice asi 10sekund ale predsa 🙂 taky plastovy kruzok ma a vo vnutri je zopar guliciek. A uz cosi drdle, nikto sice nevie co ale vyzera spokojne pri tom 🙂

A co sa stalo Iwanke s rucickou na fotkach?

Ona je na taketo dlhe trasy este velmi malinka, a hlavne v tychto teplach, mozno prideme na Vianoce podla toho ake budu cesty...skoda ze sme sa minuli vlastne iba o tyzden :( nevadi,nabuduce to vyjde 🙂

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paulap
8. sep 2008

heej, treba to tu znova rozbehnut 😀

janes0071
autor
9. sep 2008

Noooo nejakoto flakame zenyyy..paulaaaa dlho si tu nebola hm?vela vybavovania okolo stahvania takze absencia odpustena ospravedlnenaaaa 😉

paulap
10. sep 2008

Heej, snazime sa to tam skulturnit, aby sme sa mohli koncom mesiaca stahovat. Najviac roboty bude asi s kuchynou. A aj tato si uz berie dovolenku, takze bude sa pracovat aj cez tyzden, nielen cez vikendy. Naposledy tam tahal takmer 12 -tky a Inka furt sa pytala na tata, stale Tato, tato a ked prisiel, si ho nevsimala 😎 Potvorka malicka 😀
A co vy?

denisocka
30. nov 2008

baby,ešte je tu niekto z vás? počuvajte-neviete nahodou niekto kam odišla z gynky z nemocnice v Krompachoch dr.Lukáčova???? je to surne,ak niekto vie-nech mi napíše do IP

ajabaja
1. dec 2008

ahojte,

obcas chodim na modreho konika, ale krompachy som si vsimla po 1.x. Nie som z vychodu, ale zijeme pri levoci a ja riesim dve veci - predporodnu pripravu a vyber nemocnice na porod a naskor aj pre babo lekarku.

vidim, ze ste zbehnute informovane 🙂

mozete mi poradit nejaky ten kurz, ak o nejakom viete a aj, co si myslite o porodniciach. kam, podla vas, ist? lavoca, snv, krompachy, presov, fakt neviem.

za pomoc dakujem a prajem vsetko dobre 🙂🙂🙂

denisocka
22. dec 2008

no tu ti asi nik neporadí,lebo tu nik nechodí

marcinka
14. jan 2009

ahojte kocky, mozem sa kvam pridat??? pozeram, ze ste tu uz daaavno nepisali, tak snad to trosku ozivime,hm?? co vy na to???

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcinka
20. jan 2009

no cau cau janes... ano viem, ze sa pozname, ale nevedela by som keby mi to niekto nepovedal, ved ty uz vies kto...
nechodila som sem na tuto stranku, ale nejak som sem zavitala a nasla temu krompachy, tak som len tak zo zabavy napisala, ale pozeram, ze uz tu dlho nik nenapisal..
ako sa inac mate???

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcinka
22. jan 2009

ahoj, no dokopy ani nic nove nemame, cakame druhe, ale to si si uz mohla vsimnut... dominik sa rozkecal poriadne a opakujem vsetko co povieme my, cize si musime davat velky pozor, kto co povie... ved aj ja pozeram, ze ste si tu pisali a teraz uz nikto nepise, no okrem teba...
a vy sa ako mate... aj teba pozdravuje v....

bendy25
31. jan 2009

Ahojte!
Tiez sa pridam. Som z Krompach. Marcinka ma isto pozna 😉 hehe. Ako sa ti dari? Citam, ze cakate druhe, tak blahozelam...Keby aj u mna to bolo take jednoduche ☹
Kazdy den chodim na stranku Modry konik, ale tuto temu som nasla az dnes. Vacsinou chodim na stranku: preeklampsia, antifosfolipidovy syndrom, vysoky krvny tlak, atd. Zistujem co najviac o svojom zdravotnom stave...
Ako sa vam dari?

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bendy25
7. feb 2009

No ved to je pravda, tu sa skoro vsetci pozname. Len neviem, kto si ty... 😉 Mozno aj ja ta budem poznat, aspon z videnia...

janes0071
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
antuanet
20. jan 2010

Vraj je teraz v Krompachoch veľa nastávajúcich mamičiek, tak to idem vyzistiť 😉

antuanet
2. feb 2010

Asi ich nebude až tak veľa...

zuzmag
7. feb 2010

Ahojte nie som z Krompach ale chodim tam do poradne aj rodit by som tam chcela..... 😉

jankaborka
14. feb 2010

antuanet:ahoj kamaratka mi spominala ze si zhanala kocik,si z Krompach?lebo vidim ze mas zilina,ja som z krompach a cccela by som predat

salma22
26. máj 2010

jej ahojte a kde ste vsetky krompasanky halooo......hm uz tu nikto nieje 😕 ?

jenni791
11. máj 2011

ahooojte

denisa120
13. máj 2011

ja som krompasanka je tu niekto s mauerovej ulici??

beto
2. feb 2012

Ahoj.Som s Krompach a mam malu dcerku.Kvoli praci som bola mimo Krompach niekolko rokov.Asi pred rokom sme sa sem s manzelom nastahovali a tak si hladam kamaratku,aby sme my mami pokecali a deticky sa pohrali.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre