Ste tu niekto zo Šale a Galanty? Pridajte sa

sonenschein
11. feb 2008

Ahoj holky, salanky tehulky pridte sem 😵

bashka
16. feb 2008

Kisska, akurat si bola v telke, ja tam nastastie nie som, tesim sa, teda vidiet nas vsetky, ale hovorite len ty a Eliska. A Ema, hviezda nasa najsamvacsia 🙂

kisska
16. feb 2008

co som bola? 🙄 no zbohom, idem si to kuk cez net, aby som vedela, ci mozem este vyjst an ulicu, alebo si dat prerubat cestu kanalmi 😎 sa nejak poponahlali...

sonenschein
autor
18. feb 2008

Ahoj kocky, dobre ranko 😉
je vase vystupenie aj na nete? dajte link 😀

bashka
18. feb 2008

ahoj sonen, ako sa mas clovecina? Neviem link, ale skus rtv krea, nam to islo cely weekend v telke, takze dakujem. No uz aj frcim do mesta, idem tie dvere bezpecnostne objednat, nech nam to spravia skor nez dojde babo. Potom sa ozvem.

sonenschein
autor
18. feb 2008

ahojky, prave som pisala Eme ci je zaujem o sobotu ak sa nikto nenajde mam smolu ☹ skoda uz mi chybate asi sa uvidime az na satkovej prednaske 😎 aspom nieco

sonenschein
autor
18. feb 2008

aj to nieje iste 28-29.2 tu nebudem 😢 pomoc az teraz ma to napadlo ked to bude vtedy amen tma 😕

zatial pa lebo vobec nepracujem 😅

gween
18. feb 2008

Caute BABY!!! Tá prednáška bude / na 100%/ v stredu / 27.2./ o 16,00 hod. Sonen, tešíš sa???? 😝 Pani, ktorá nám bude prednášať je strašne milá, donesie si so sebou aj drobca- také 8 mesačné bábo. Takže bude aj názorná ukážka!!! Jej je vlastne jedno, koľko nás bude, takže fajn. Pracujte a zháňajte bezpečnostné dvere. Pa: E

sonenschein
autor
18. feb 2008

suuuuuuper vyborne to vyslo, jasne ze sa tesim jupiiii 😀

bashka
18. feb 2008

super emush, dojdem aj ja. Skusim este pozhanat babizne nejake. Dvere objednane 4-5 tyzdnov to bude trvat, ale to sa stiha.

sonenschein
autor
18. feb 2008

neboj drobec ti neujde este hodnu chvilu 😉

nemala by som priniest aj draheho?? 😎

bashka
18. feb 2008

dones aj draheho, moj byva v stredu busy, takze ja nemozem...teda on nemoze, inac by som ho dotiahla 🙂

sonenschein
autor
18. feb 2008

len aby sa nenaplasil tolkych tehul 😀 spytam sa ho ci chce prist 😀
tak sa vidime v stredu 😵
malicka uz poslucha uz nieje taka hyperaktivna?

bashka
18. feb 2008

teraz bude tyzden vkuse spat to uz poznam. Ale nechapem, ona normalne 3 dni a 3 noci frcala, ani ja som sa nevyspala, ale asi sa uz unavila a teraz buvkaaaaaa...ozaj tebe este nepovedali pohlavie???

kisska
18. feb 2008

Ahojte babulky, az dnes treskli reportez do videoarchivu, tak v spravodajstve sa to da najst... je to celkom zaujimave, a nie je to az take strasne 😀 😀 😀
Na prednasku sa tesim, urcite pridem.

sonenschein
autor
18. feb 2008

idem to omrknut 😉

sonenschein
autor
18. feb 2008

no heerecky ste 😎 a toto som si nechala ujst 🤐 mohla som byt aj ja hviezda 😝

sonenschein
autor
19. feb 2008

Dobre ranko vsetkym 😵

kisska
19. feb 2008

hmmm, tak ja zase len dobry vecer a dobru nocku...

bashka
20. feb 2008

caaaaavte, no nejak tu zdochol pes...
babule, nezajdeme do cafeterky volakedy? Cez weekend je aj Sonen doma, hm?
Kisska, uz mas vsetku vybavicku? Ja som myslela, ze tym padom, ze som dostala kopu veciciek tak som v poho, no neratala som s tisic dalsimi hlupostickami a tak som teraz taka nafrcana, kazdy den nieco kupim, pre seba, alebo mimco. Dnes to boli nocne kosele, take s gombikmi az skoro po pas, tie kojacie s otvormi sa mi zdaju divne, vyliezaju z nich didy same 😀 😒
A dudle by ma zaujimali najviac, to nemam ani sajnu ake mam kupit. Kiss, kupovala si viac druhov, ci ako?

bashka
20. feb 2008

Sonen, uz som sa ta pytala, neviete este co to bude? A chcela by si jedno viac ako druhe? Mne to je uuuplne jedno, este ziadne nemame a okrem toho budeme mat este dalsie 2 minimalne...xixi, moj muz je z toho totalne nadseny 😀 😀 😀 😨 😨 😨

sonenschein
autor
20. feb 2008

Bashka ty si ale opica 😵 dalsie dve, dnes som uplne skapata ale tvoje prispevky ma preberaju 😀
este neviem co to bude 😠 ja chcem babu a manzel chlapa 😀 😀 ale inak nam to je fuk len nech je zdrave. V noci sa mi zle spalo ja neviem baby ako budem spat ked budem v 32 tyzdni ved som ako slon uz teraz. musim si kupit kojenecky vankus 😵

na kafco mozeme ist davno som vas nevidela, bashka nechces chodit v sobotu cvicit ked sa mi tam nikto nenazbiera skisnem do 40 tt

tesim sa na stredu 😀 papa

kisska
20. feb 2008

Cafte babizne, bashka mne uz chybaju len noznicky a kefka na vlasky... teda dufam podla zoznamov co mam, ale nerobim si starosti, ked nieco vyskoci, ze chyba, tak poslem draheho, ale uz by som mala mat vsetko. Akurat naposledy som kupovala ponozticky pre drobca... som sa odtrhla, som nevedela vybrat, take boli chutnucke, ze som kupila 5 parov 😅 . Cumlik som kupila zatial jeden. Avent v lekarni pri Jednote. Maju dobry vyber, tak aj drahy viem, kam ma bezat. Este si tak musim vybrat odsavacku na mlieko, lebo tu nemienim kupovat dopredu...

Uz mam aj poprate, len zehlit sa mi stale nechce. Vcera som mala po Eme milion energie, tak som sa postavila za dosku, ozehlila som dve kosielky, kabatik a jedny dupky a krize povedali, ze staci...

Jaaaaj Sonnen, pockaj na 37tt. Som isla dnes spat o polnoci a pol druhej som este cucala do stropu, lebo maly sa rozhodol, ze cvici Thai-chi (pomale, plynule natahovacky do vsetkych smerov 😀 ), ale som rada ze Kick box ho uz presiel...
Ozaj Sonnen, nechystas sa teraz na 3D ultrazvuk? Mas taky idealny termin, aby vam aj ukazali, ze co to bude 😉
Inak Ema spominala, ze ma este jednu babenku na sobotu a inak je tu teraz toooolko tehuliek, ze snad aj nieco urobi, lebo aj vcera sme sa ledva zmestili... ale bolo super. A pocitam, ze ja uz najneskor o dva tyzdne uvolnim miesto...

sonenschein
autor
20. feb 2008

ahoj kocka, som rada ze ste sa tu stavili stale sem ocumujem 😕

asi nepojdem na 3D tie peniazky mozem investovaj aj inak, chcem este baby satku vankus na kojenie, a caka nas prerabka bytu tak sa nechame prekvapit. ale mozno mi to prezradi pred porodom doki v GA. A vybavicku mam zaital len tak akoze, vsetko od inych kocik, postielka, nejake vecicky a ked budem uz na materskej nie v praci nejak to zosumarizujem co este treba 😎
mimco sa v noci este moc nevrti este je malicke ale som mala plnu hlavu vseliakych myslienok, zaroven ma niekto brutal vytocil a nevedela som zaspat, dnes skapinam pri compe 😠

ta sobota by bola super ..
ked uz budeme mat deticky budeme sa stretavat nadalej u Emi vsak, zorganizujeme nejake vylety hmm 😵 a tak..

kisska
20. feb 2008

Sonen - vies ako sa zabavit 😀 . Tu satku by som chcela aj ja, ale tiez mi je 2 litre teraz vela, hlavne, ked som uz dostala klokanku od kamosky. Vankus na kojenie som si kupila v LIDLi asi pred mesiacom. Nie je to taka original podkovicka, skor taky dlhy valec, ale da sa zlomit a ulozim si ho ako potrebujem a tiez ma stal 400 namiesto 1200 co predavaju tu na nete.
Vylety s drobcami by boli super, my sme boli minule cez vikend na Kaskadach a bolo uuuzasne, som si tak predstavovala s nami deti, psy, tatkovia, bicykle, korcule... no romantika. Sonen to este aj ty stihnes s nami aspon koniec sezony 😀 . A Ema uz organizuje pre tucky s detickami cvicenie, takze mozeme plynule prejst z jedneho cvicka na druhe. Som tolko v puberte necvicila a teraz na stare kolena....
Sme vcera kukali s drahym Ucastnikov zajazdu (inak skvela ceska oddychovka) a taaaaaak by som isla do Chorvatska... ale snad na buduci rok sa uz podari. Drobec bude mat 1,5 roka. Snad aj sestricku by sme mohli ist zarobit 😉
Tuto sobotu som busy, lebo drahy oslavuje narodky, ale hned potom az do liahnutia som len vasa 😎

sonenschein
autor
20. feb 2008

tak to si kupime korcule a budeme tlacit kociky na hradzi 😀

satku si kupim ak keby co bolo, ved sa da vyuzit aj do 3 rokov a viac venujem, si ju miesto 3D aj to stoji v BA 2litre 😅 a mozno nebude taka draha ta satka pocitam max 1500 tie za 2tis su uz extra spezi a mne staci obycko. A Ema povedala ze za dobre ceny tak sa necham prekvapit.

ja som sa dohodla s jednou holkou preda mi vankus za 500sk origos, vraj stal 1000 tak uvidim v akom stave bude, obliecku si dam svoju a basta.
😎

mas aj nejaky zoznam co traba konkretne do nemocnice GA? potom zreferujes aj ja tam chcem ist na edidural 😵

bashka
20. feb 2008

Caaago, Sonen na tej Eminej stranke je aj zoznam do porodnice v GA, ja mam taky vseobecny, ci uz som ti ho posielala? Ten vankus na kojenie si usijem, vsak to nic nie je, rozmyslam aj o spacom vaku, ale ked mne sa ten v Tescu Cherrokee lubi...no dnes som zase nespinkala poobede, takze som dead a padam...ajojte.
Ta sobota, neviem, stvrtok je pre mna taky idealish na to cvicenie a to sme aj s mangelom radi, ze sme radi...

sonenschein
autor
21. feb 2008

dobre tak to potom este prestudujem aj tak este nemam nic obstarana 😎

ten vankus by si mohla usit aj mne 😀 a tie gulicky si niekde kupime, mozno ich maju aj v ikei rozmery su vraj 150 cm a hrubka 27 cm.
Ta holka sa mi neozvala tak sa nikomu vtierat nebudem 😠 ved ona chce predat nie? 😕

ty si uz na materskej? ci PN? zatial pa

dobre ranko buduce mamicky ako sa dnes mame 😵

bashka
21. feb 2008

Cavky cavky, este som PN, cez weekend sa chystame k rodine, co by mi chcela dat sijaci stroj, takze potom mozeme sit jedna radost. No ja si kazdy den vyciarkavam aspon nieco zo zoznamiku, aby toho vela nebolo. Vcera sme od svokry dostali perinku, taku riadnu nacackanu, peknucku...na krst a tak 🙂
Inac
http://www.dietaaja.sk/porodnica.htm
http://www.dietaaja.sk/vybavicka.htm

sonenschein
autor
21. feb 2008

juj kolko toho je 😨
to uz aby som zacala zbierat,
este som napisala tej babe s vankusom tak uvidim, inak ti zadam zakazku 😀

kisska
21. feb 2008

Babulky ja nie ze by som vas chcela nahanat, ale uprimne vam poviem, ze cim viac som tehu, tym menej vladzem chodit po obchodoch a zhanat veci pre mimco. Ale zase vzdy (ked sa uz konecne vyberiem), tak vzdy najdem nieco taaaakeeeee zlateeee. Ale ked som dnes videle tu kopu co mam este nazehlenie (plna kocikova vanicka), tak ma skoro vystrelo 😝 . Inak teraz som nasla par inzeratov na babysatky, tak uz sa tesim na prednasku aby som vedela, co je na nej dolezite, aby som si dobre vybrala 😉

Inak tie gulicky by mohli mat v galanterkach a inak aj tam, kde predavaju tie vankuse, obcas mavaju aj nahradne naplne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre