Ste tu niekto zo Šale a Galanty? Pridajte sa

sonenschein
11. feb 2008

Ahoj holky, salanky tehulky pridte sem 😵

kisska
11. feb 2008

Noooo super, snad to uz bude prehladnejsie. 😉

evitkamalicka
11. feb 2008

ahoj kocky 🙂

sonenschein
autor
11. feb 2008

dufam aj ja, ved tu tu len prepinam stale 😉
bashka uz asi chrni 😔

kisska
11. feb 2008

evitka vitaj - je uzasne, ze mas taky krasny tt 😅 aspon ma bude mat kto vystriedat, ked rozbalim kinderko 😕

sonenschein
autor
11. feb 2008

no to mas stasie ze mas nahradu 😀 , evi ale ty asi nemozes cvicit ked si rizikova ci hej, prides nas niekedy pozriet?
sme celkom fajn tlupa chodime pravidelna na kavu 😀 😀 (zatial len raz) a tak ..

evitkamalicka
11. feb 2008

sonen veru mas pravdu, ze nemozem, mam zakazanu akukolvek namahu

sonenschein
autor
11. feb 2008

ale ked bude nejaka prednaska alebo tak tak ti dame vediet hm?

evitkamalicka
11. feb 2008

oki, budem rada

kisska
11. feb 2008

evitka - aj na prednasky mas este cas, aby si vsetko nepozabudala, kym to pride 😉 preco si rizikova?

evitkamalicka
11. feb 2008

kiss lebo mam za sebou potrat

kisska
11. feb 2008

hmmm, to mi je luto. Tak teraz pekne lezkaj a oddychuj. Nevyznam sa v tom celkom, ale je aj mozne ze ti po prvom trimestri uvolnia rezim, ze?
Ja som v podstate tiez rizikovka, lebo som zacala krvacat v 6tt (asi hodinu po odbere krvi na potvrdenie tehu, esteze som si bola ista, ze tehu som). Tak ma ujo doki ulozil do nemocky na tyzden s Duphastolom a odvtedy tiez kludovy rezim, doma, bez namahy. Tak som sa setrila tolko, ze mi okrem sem tam vyskoceneho tlaku, cely cas nic nebolo, tak som teraz ku koncu zacala aj cvicit a citim sa super. Ale samozrejme kontroly kazde dva tyzdne...
Tak ti velmi drzim palce, nech je vsetko tak, ako ma byt... 😉

evitkamalicka
11. feb 2008

kiss uvidime, dufam ze tentoraz bude vsetko ok

sonenschein
autor
11. feb 2008

evi a ako sa citis? byva ti zle?

evitkamalicka
11. feb 2008

sonen prave ze mi je velmi dobre, akurat dnes mi bolo zle z mlieka, ja totiz mlieko neznasam, ale rano ked som otvorila chladnicku som dostala chut a bolo mi zle, tak to bol len klam ze chut 😀

sonenschein
autor
11. feb 2008

tak ten problem mam aj ja, mlieko vobec nemusim, max bananovy kokteil, (ked mi drahy spravy 😀 )

evitkamalicka
11. feb 2008

tak to sme dve, konecne niekto, lebo ked niekomu poviem ze neznasam mlieko tak na mna kuka jak pero z gauca 😀

sonenschein
autor
11. feb 2008

😀 😀 to pero je dobre xixi
ja sa bojim ze jem malo vapnika, skoro vobec, kupila som si nejake vitaminy a dobry je jogurt v skle tam je dost vela vapnika inak nic moc. Musim sa premoct, asi to chce pravidelnu nastevu v Cafe House tam maju celkom fajn kokteil 😀

zuz11
11. feb 2008

hmmm nemalo to byt v regionoch? a nemali ste kecat v tej teme co tu uz je? 🤐

evitkamalicka
11. feb 2008

kde je to cafe house?

kisska
11. feb 2008

zuz11 - dufame, ze mozeme aj takto, lebo uz sa nam to plietlo, ked sme sa Salanky, ktore chceme rodit v Galante dali dokopy so Salankami so Sale. Ale spaja nas tehulkovske centrum - Mami mamam s jednou PA... A tiez je to priprava na porod... psychopriprava 😉

zuz11
11. feb 2008

takze tema, odomknuta, presunuta a premenovana, dufam ze moze byt a je to asi zretelnejsie pre sirsiu verejnost 😉

bashka
11. feb 2008

zuzi, nevies nam to prosim ta zmenit na mamy namiesto mami, no len aby to bolo pravopisne OK, lebo mi to kole oci, ale inak diky. B

zuz11
11. feb 2008

zabudla som dopisat, sorac 🤐 ma zamestnavate v 2 temach o porode 🤐

bashka
11. feb 2008

suprish, dik zuz, skoda ze som tu sama 😀 😀 😀 , no ale idem uz do toho mesta, len cakam, kedy mi mangel cinkne 🙂

bashka
11. feb 2008

no ja viem, aky chaos, ze, takto je to dobre, este raz dik. 😉

bashka
11. feb 2008

evitka, ta kaviarnicka je tam ako sa ide v meste do sehatexu a bol tam volakedy taky obchodik s latkami, zaclonami, postelnymi navlieckami a tak, ten zrusili a tam je supr kaviaren, konecne nieco kde sa nefajci, teda este okrem cajovne a orange-u hore, fakt neni na vyber, vsade inde nahuleno 😝 😝 😝

kisska
11. feb 2008

Noooo super, zuz11 este raz dik 😉

bashka a kde priblizne by som to nasla? Co je blizko? Ja sa v SA velmi nevyznam... akurat minule sme boli vo Veci v tej pekne pizzerke pri ceste(zabudla som nazov), ale tiez som bola sklamana, ked si pre vedlajsom stole babizne vypalovali zobaky (vsetky naraz). 😝 Ale priznavam, ze aj ked sme sedeli 2 tehotne pary, tak vidiet to bolo len na mne...

zuz11
11. feb 2008

ja mam rada bageteriu, tam sa tiez nefajci 😀

kisska
11. feb 2008

zuz - ktoru? my sme boli v jednej na pesej zone, ale hygienici by z nich mali radost 😝 ale bageta nebola zla, ani mi z nej nic nebolo... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre