Ste tu niekto zo Šale a Galanty? Pridajte sa

sonenschein
11. feb 2008

Ahoj holky, salanky tehulky pridte sem 😵

sonenschein
autor
18. mar 2008

ahoj mimina 😵

mi sme si objednali satky na tej stranke nosime.sk ja aj bashka, zaplatila som peniazky priamo na ucet a dufam ze tento tyzden dorazi 😉

zatial sme sa rozhodli pre startovanie Moby ked bude mimco väcsie a bude sa mu satka pacit investujem do neelastickej ..

bashka
21. mar 2008

No teeeeda, my to riadne flakame...tak aspon ja napisem co mame nove. Dnes sme boli na poradni a vazime 3132g a doki povedal, ze este 10 dni lezkat a potom uz sa mam zacat hybat, aby sme este neprenasali...boooze aka je uz velka ta nasa malinka, som bola shocknuta trosku, vak este mame mesiac 😕 😕 😕 sice aj tak si myslim, ze bude skor...ale az 1.aprila ma povolene
A ty Sonen, este neviete co bude? Nam este zatial nikto nepovedal, ze chlap, uz ma pozerali styria...

bashka
22. mar 2008

Sonen, docitala si tu knizku? Ze ci by si mi je pozicala, hm?
Inac neviem kedy sa dostanem k Emoke, asi az v aprili najskor, nechodim nikam, lehnim cely den, ale vypytam ti tie papiere potom, ci este ti ich treba, ked si si objednala tu satku? A uz ti dosla?

kisska
23. mar 2008

Ahojte babulky. No teeeda Stani, kto by to povedal, ved ani brusko nemas na take babo 😉 . Tiez sa ti to uz krati, tak drzim palce, nech je to tak, ako ma byt.
My sme dnes boli na prvom vylete u babky v NR a konecne som sa vyspala. Len babka bola sklamana, ze sme tam na par hodin, z toho sme 3 s malym prespali (som si k nemu lahla ze na chvilu a zobudili sme sa o 3, slovom TRI, hodiny 😀 😀 😀 ) asi zacneme chodit do Nitry spavat, lebo doma sa nam cez den tolko nepodari 😝
A ty Luci, este pracujes ako vcelicka? Uz by si tiez mohla ist na matersku... co povies? 😉

sonenschein
autor
25. mar 2008

Dobre ranko maminky tehulky 😵
to je super ked sa tu tak zideme. bashka poziciam ti tu knizku mam ju v ziharci cez vik sa mozeme dohodnut. no neviem ci si si ju nemala skör pytat mas to uz len za par 😎

hej pracujem o tyzden idem do poradne, keby mi uz doki povedal co to bude 😒 neviem ako mam brusko volat ci Maxik alebo Leus 😀

majte sa krasne papa

sonenschein
autor
25. mar 2008

bashka si predstav ze moja satka bola z Presova odosielana s tvojou, prave preverujem na poste ci tam nieje zasielka 😠

ten svet je ale maly ..sesternica z presova si presne u tej iste pani tiez kupovala satku a dozvedela sa ze moju odosielali uz 7.3.
pockam este 5 minut a volam na postu som zvedava kam ju zapatrosili 😎

bashka
25. mar 2008

Jeeeeej Sonen, tak super, ze mi ju zicnes, cez vikend ideme do Ziharca, tak by som sa mohla pre nu stavit...dufam, ze ju stihnem este precitat. Super, vsak mi len prezvon, zavolam ti, kedy by som sa mohla stavit. Alebo ked ju budes mat doma v Sali?
Ja uz do poradne kazdy tyzden teraz, vo stvrtok, ked bude okish teraz aj nabuduci stvrtok tak idem cvicit, vsak som tak zlemravela, ze nebudem ani tlacit vladat 😒
No inac ta satka 😕 Moznoze ti dosiel aj papierik, ze mas zasielku na poste, nemate vo vchode nejake decka, co radi vyberaju zo schranok? Lebo my hej a necudovala by som sa preto. Tak sa tesim, budeme satkosit spolu 😉

sonenschein
autor
26. mar 2008

Ahoj, jasne ozvem sa ti ale najskör musi prist drahy domov inak sa do ziharca bez odvozu nedostanem.

napis mi do IP ako sa vola tvoj drahy mozno sa s mojim poznaju 😎

..mam satku jupiiiiiiiiiiii este som ju nevidela ale mama bola po nu na postu, keby som po nej nepatrala odoslu ju spet no otras. 🙄
aj ja sa tesim na satkovanie 😵 a mozno budem mat aj ja babu mam gulate brucho a nie spicate ake mala kisska?

papa a krasny dnik

bashka
26. mar 2008

No mohla by si ist aj s nami do Ziharca, ale co tam budes bez draheho, ze. A vlastne my sa tam ani nezdrzime, len na skok, potom pokracujeme ku kamoske do Vlcian. Tak najlepsie bude, ked budes mat knizocku pri sebe a cinknes mi kde si, ja uz dojdem.
Inac s tou satkou si mala stastie fakt, lebo tusim len 17, al. 18 dni to nechavaju na poste a posielaju to spat ako nevyzdvihnute...

sonenschein
autor
26. mar 2008

to mas pravdu ale hlavne ze ju uz mam doma 😵

este nemas meno pre drobca? Dara Rolincova ma od vcera Lauru a to chcela povodne Matildu 😎

bashka
26. mar 2008

jeeeej, mne uz svieti 37tt, tak uz aj rodit sa moze 😀
Ja uz sa tak tesim. Sice uz ma obcas prepadnu aj poslickovia, niekedy v noci...a dooooost to bolí, uz si myslim, ze idem, pomaly to ale potom prejde...a urcite to nie je to prave co ma caka, ale neva, som pripravena, EPI nechcem, vydrziiiiiiiiiiiiiim...dufam. 🙂

sonenschein
autor
26. mar 2008

aspom to budes mat coskoro zasebou 🙂

sonenschein
autor
26. mar 2008

je by som brala aj dve EPI 😀

bashka
27. mar 2008

len sa moc Sonen na tu EPI nespoliehaj, ked ti to vyjde tak, ze ta jedina zenska, co picha EPI v Galante tam akurat nebude...alebo kym dojde bude neskoro, vies, ze sa to len do urcitej doby da, tusim ked si do 3-4 prstov otvorena...inac toto sa stalo kamoske v NZ, dosli v noci a kym o 6.00 prisiel anesteziolog uz bolo neskoro. A skoro sa pokakala, taka bola namotana, ze co teraz... Ja len tak, aby si s tym ratala. 😒

sonenschein
autor
28. mar 2008

neboj ja budem rodit cisarskym 😀
..nie robim si srandicky som pripravena na vsetko aj bez EPI viem ze sa to moze stat. Dufam ze vsetko prebehne hladko dolezity je drobec 🙂 keby som asi vedela ci je to holka alebo chlap.

sonenschein
autor
28. mar 2008

jej ja som uz 28tt jupi
v utorok idem do poradne tak som zvedava ako sa mame 😉

evitkamalicka
28. mar 2008

sonen ale ti to pekne pribuda, mne zajtra nabehne 15tt 😀

sonenschein
autor
28. mar 2008

vej aj tebe evitka, strasne rychlo to leti ani sa nenazdame a budeme rodit 😝

evitkamalicka
28. mar 2008

tak tak...a ku ktorenu dr chodis?

sonenschein
autor
28. mar 2008

ja do dusla ku Kralovi 😉 a rodit by som chcela v GA

evitkamalicka
28. mar 2008

ja chodim k Laluhovi a ten aj rodi v GA 🙂 , tak uvidime, ak by sa dalo tak by som chcela aby ma rodil on

sonenschein
autor
28. mar 2008

Nepoznam, ja budem asi u sluzbukonajucom neviem ci si mam niekoho zazmluvnit 😨 ale na druhej strane by som mala chodit do GA posledny mesiac na kontroly, ved uvidime.

Kisska pridaj nove fotecky ako sa ma Adamko? Papka papka? 😉

kisska
30. mar 2008

Jeeej babule, boli ste tu cez vikend? A co keby ste sa nabuduce ozvali a aspon by som pred barak vybehla zakyvat vam, aj ked, ked poviete aj kolacik vam upeciem, aj kavicku uvarim... vlastne cajik pre tehulky 😀 😀 😀 . Sme dnes boli s malym 3 hodiny vonku, tak bolo krasne, 1,5 hodky s kocikom po dedine a potom som ho zaparkovala v zahrade a venovala som sa jahodkam 😀
sonen - ked nedam dalsie fotky, nepridete ho kuknut nazivo? 😀 veeeeelmi by som sa vytesakovala. Ja som mala spicate brusko? Vidis, ani som si neskontrolovala, ci sedi tvar na pohlavie. Akurat viem, ze na mne teraz nie je vidiet, ze uz sm porodila 😒 len neviem, ci je to tym, ze brucho bolo na velrybe male, alebo teraz je stale take velke 😠

sonenschein
autor
31. mar 2008

Ahoj kocka, cez vikendy prerabame bytik ja sa aspom tvarim ale rada by som videla adamka. Neprides do Sale? Alebo este radsej necestujes mimo domu? to by sme sa mohli aj s Bashkou dohodnut ak dovtedy neporodi 😵 trebars na sobotu hm? ..ale kolacik tiez nieje zly napad 😀

ako sa mas?, ked porodim aj ja budeme chodit cvicit alebo na zaciatku len turovat s kocikmi po Vahu 😅

sonenschein
autor
31. mar 2008

po nasipe nie po rieke 😝

ella1
7. apr 2008

ozaj baby.hľadám nejakú maminu,ktorá by chcela alebo nie je v dobrej situácii,ktorej by som dala veci pre dievča od cca 2 rokov až po 7-8.
ak by ste vedeli o niekom,dajte mi prosím vedieť,ja som to odkladala pre rodinu,len tí sa nečinia a už mi to strašne zavadzia

bellasandra
7. apr 2008

ELLA1 - poslala som ti IP 😉

tarsylla
22. máj 2010

o ake presne vecicky ide ? Ja mam 3 rocne dievcatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre