Ste tu niekto zo Šale a Galanty? Pridajte sa

sonenschein
11. feb 2008

Ahoj holky, salanky tehulky pridte sem 😵

evitkamalicka
4. mar 2008

jej super, gratulujem Kisske 🙂

sonenschein
autor
4. mar 2008

Jej to je super pridavam sa ku gratulacii 😵 jak sa jej zije uz to ma zasebou 😉

sonenschein
autor
4. mar 2008

tie satky moby su elasticke, to mas len pre male mimco potom ked ho naucis na satku a bude väcsie kupis si dalsiu?

bashka
4. mar 2008

Sonen,no tak nejak som rozmyslala, sa mi zda ta elasticka nejak pohodlnejsia pre miminko, jedna holka mi pisala, ze najlepsie je zacat nosit uuuuplne od zaciatku, neskor uz si nemusi babo zvyknut, tak skusim tu elasticku, ta je odporucana pre take najmensie a potom predam a kupim inu.
Inac v utorok som sa vybrala vybavovat socialnu poistovnu 😖 samozrejme, ze nestrankovy den 😠
Kisska mala na 8.3. dohodnutu session s Emou, no nejak sa popnalali, ale tusim cisarsky mala, idem to checknut...

sonenschein
autor
4. mar 2008

vlastne teoreticky mas pravdu ved predat sa da v pohode, este porozmyslam
Tak checkni ako sa ma Kisska a pozdrav a nech da nejake foto 😵

sonenschein
autor
4. mar 2008

normalne si ma nalomila na Moby 😎 mne sa paci oranzova, mozeme si to spolu objednat

bashka
4. mar 2008

Oranzova sa lubi mojmu muzovi, aj o tej sme rozmyslali, teda keby ta hneda uz nebola, vcera sme investovali do tej postielkovej supravicky dost, takze teraz chvilu pauza, o take 2 tyzdne mozeme nieco vymysliet, objednat spolu, ok?

sonenschein
autor
4. mar 2008

ja sa neviem rozhodnut 😵 aj ta svetlozelena nieje zla, je neutralna a hodi sa k rifliam 😀
paci sa mi aj tmavozelena ale vo vzorkach nieje, hneda je tiez super ale vypredana 😠 tak uvidime o 2 tyzdne. A mozno sa da objednat len sa na nu caka dlchsie 😉

sonenschein
autor
4. mar 2008

Ozi Ema ma tie papiere o tych satkach, vypytaj si ich a prestuduj, potom mi povies 😎

sonenschein
autor
5. mar 2008

Ahojky holky dnes tu nik nieje 😕

sonenschein
autor
6. mar 2008

vyzera to ze som tu len sama ☹

bashka uz mam aj ja satku, objednala som si Moby svetlo zelenu a ete som pisala tej pani co mala snami prednasku. Moby mi vraj vydrzi do 8 kg a potom ju musim vymenit. Nevadi zatial staci startovacia satka 😵
uz sa tesim.

baby kde ste? 😠

maminecka26
6. mar 2008

Ahojte maminky....tak na tejto stránke som este nebola, ale rada by som sa tu zahniezdila....Totiz som Salanka a maminka krásneho 13mes.synceka. Momentalne vsak zijem vo Velkych Ulanoch, ale do SA chodievam casto, nakolko tu mam kamosky a zaroven aj svoju rodinku. Tak ak mate chut, kludne napiste.

sonenschein
autor
7. mar 2008

Ahoj maminecka, vytaj kludne sa knam pridaj 😉

Zdravim vsetkych a zelam pekny skoro vikend 😵 bashka je v nemocke tak dufam ze sa skoro vrati a drobcek sa nebude pytat este na svet 😔

maminecka26
7. mar 2008

Ahoj Sonenschein, dakujem velmi pekne za privitanie... Ako som sa docitala vacsina z vas len ocakavate prírastok do rodiny, nie ako ja, ktora uz mam rok synceka...Ale neva....Ak by ste nahodou nieco potrebovali, dajte vediet, mozno budem vediet pomôct.

sonenschein
autor
7. mar 2008

Urcite sa na teba obratime a ja pisem vytaj s y miesto i no super 😀
Kristian je pekne meno 😉

maminecka26
7. mar 2008

Vdaka. To meno sa mi stále pacilo a este Nicolas, ale nakoniec sme sa rozhodli pre Kristiana,lepsie to pasovalo k priezvisku. Budes rodit v SA?

sonenschein
autor
7. mar 2008

Ja chcem ist do GA ty si rodila v Sali?
Mne sa paci Maximilian, ale este nevieme pohlavie 😖

maminecka26
7. mar 2008

Do Sale by som nesla rodit odkedy som mala zle skusenosti s jednym gynekologom, tak som presla k nam do Ulan ku gynekologovi, nakolko som mala rizikove tehotenstvo, cely cas som bola PN a ten SA gynekolog si myslel, ze si namyslam a nechcem robit. Rodila som v GA u Dr. Havranka, je to super lekar, mlady sympos a velmi sikovny, ja som s nim bola velmi spokojna. Ked som bola v nemocnici, tak som si vybrala jeho, zasla za nim a nebol ziadny problem s porodom. Cely cas sa pocas aj po porode o mna a potom o nas staral.
Ale uz na detske oddelenie v GA by som nikdy nesla, mam s nimi zle skusenosti.

barunka
10. mar 2008

ahojte baby, ja píšem v téme galanta, ale nedá mi... ja som tiež mala tú česť ležať v GA na detskom oddelení a nikdy viac. Druhý krát som už so Simi radšej šla na kramáre. Tiež ak môžem poradiť, radšej si pocestujte do blavy ako uviaznuť v GA. Nič tam s vami nevyriešia, nič vám nevysvetlia, večne niečo nefunguje, niečo nemajú ...

sonenschein
autor
11. mar 2008

tak to nieje moc pozitivna sprava 😒

kisska
12. mar 2008

Ahojte babulky, som s5.... je tu niektoooooo?
Sonnen boooze, ste sa poponahlali s tymi satkami, aj ja chcem. Mas kontakt na tu tetusku? Alebo ked ti dorazi satka, poskytnem ti jedno dieta na testovaciu jazdu 😀 😀 😀
maminecka - ahoj, aj ja som rodila u dr. H. 100% suhlasim s tvojimi slovami...
Dufam, ze detske v nemocke nikdy nebudem musiet otestovat...

gween
12. mar 2008

No ahoj MAMINKA Kisska! Som rada, že už sa zasa hlásiš. 😀 😀 Ako sa má mladý muž Adamko??? Nie si veľmi unavená ? Mám štúdiu nejaké materiály ohľadom šatiek- dám ich mojej sestre a keď pôjdete do V, ona Ti ich dá. Dúfam, že nás prídete pozrie´t na cvičenie- baby by sa potešili / a samozrejme najviac ja/. Majte sa krásne a držím palce, aby bol Adamko ako medík. pa: E. 😝

sonenschein
autor
13. mar 2008

Ahoj Kocka jej super ze si spät, ukaz nam nejake fotecky. Ako sa mas?
Ja aj Bashka sme si objednali tie Moby satky na tej stranke nosime.sk, bashke uz aj prisla.
dalsie otazky ti radsej napisem v IP 🙂

pozdrav Adamka a ukaz nam ho 😵

kisska
14. mar 2008

gween - dakujem velmi pekne, k pani doktorke sme nahlaseni na utorok, tak sa tesim. Dobre mi poradila s poistovnou pre maleho, tak sa uz tesim, kedy sa s nou zoznamim. Unava je asi primerana stavu 😉 ale nastastie mi v nemocnici dali dobre dieta, takze sa pri nom aj vyspim a aj nieco porobim... ale zatial to neprehanam. Rada by som zbehla za vami, dajte mi par dni, kym zacneme chodit na prechadzky a urcite sa pridem pochvalit 😀 😀

Sonen - aj ja som pozerala tie Moby, tak dufam, ze budu dobre.... Dnes som uz skusala aj klokanku, asi na pol minuty, ale uz sa na tu satku tesim....

bashka
16. mar 2008

Caute zienky, uz som doma...sice v leziacej polohe este 2 tyzdne, ale vzdy lepsie ako v nemocke...normalne som tam strasnu depku dostala tak uz som sa vypytala, do konca marca budem lehnit-hnit a potom uz to bude OK keby sa mala aj narodila to uz bude 38tt, nasilu ju tam drzat nebudeme 🙂
Kisska, gratulujem k Adamkovi 😉
Vcera som nacvicovala uvazovanie satky, len som tam nemala co dat do nej...jooooj uz sa tesim na babulku, dufam, ze nebude presne ten typ, ze ani za svet 😒
Emi, no a s cvicenim som ai skoncila...alebo aspon teraz tieto 2 tyzdne. Ze ti budem chybatttt? ☹ ☹ ☹
Dojdi na to cafe hocikedy 😉

sonenschein
autor
17. mar 2008

Ahojky, som rada ze si uz doma, strasne to leti este kusom a budes mat aj ty mimco v naruci, ja si este pockam. Potom mi budete radit co a ako 😉

mne satky este neprisla tak cakam tento tyzden 😎

kisska dakujem za dlhokansky mail, velmi si mi poradila urcite pojdem do GA 😵 uz aby bol jun xixi
zatial papa a bashka pekne lez a posluchaj 😉

sonenschein
autor
17. mar 2008

Kisska Adamko je krasny 😵 aj ja uz chcem babo 😀
skusis to aj ty so satkou?

bashka
17. mar 2008

Jeeeeej Kisska, krasne deculo...ako sa na mangela podobá...ci len mne sa zda? 😉

sonenschein
autor
17. mar 2008

mne sa zasa podoba na aj aj 😵
hm zavidim 😀 este chvilocku musim pockat na moje mimco zatial len kopka v brusku 😎

kisska
17. mar 2008

No dufam, ze z neho bude chrumkavec po tatovi 😀 😀 😀 . Aj pani doktorka, co ho rodila bola unesena, ake ma dlhe mihalnice 😉 . Len neviem, co zdedil po maminke 😕
Chcela by som tu satku... aj ked v tejto chvili ju este nevyuzijem, ale myslim, ze to pride coskoro... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre