Ste tu niekto zo Šale a Galanty? Pridajte sa

sonenschein
11. feb 2008

Ahoj holky, salanky tehulky pridte sem 😵

bashka
22. feb 2008

Kisska, ty si ale nocna sova, furt si tu takto neskoro...potom urcite vyspavas doobeda 😉
Babky bola som vcera v Galante pozriet v robote, teda vlastne odovzdat vsetky veci a dat do poriadku papiere v robote, lebo uz tam nepojdem...no a pobehala som aj baby obchody. V Sali sa mi zda ale, ze som nasla vacsi vyber, alebo nizsie ceny, takze som ani nic nekupila. Naco to budem vlacit. Tie baldachyny sakrish maju vsade ale hrozne farby...ruzove nechcem, modre tiez nie, take nejake bezove, maslove...
Kisska, prala si v Lovele? Prasku, alebo tekutom? To uz by som aj ja chcela riesit, len neviem aku kupit.
Tie vankuse inac ani nikde nemaju, co som sa pytala, naplne by boli, no uvidim, ci dostanem ten stroj a ci vbec budem na nom vediet, ked som zvyknuta na maminom 😉
Tak pekny dnik...este sa tu zastavim poobede.
Ta kavicka cez weekend by pripadala do uvahy u mna len v nedelu, ale v nedelu je cafeterka zatvorena, takze asi nic...vsak buducu stredu sa stretneme na satkach tak mozeme skocit. Ajojte.

bashka
22. feb 2008

Kisska, si pisala do pupocnikovej krvi, aku pravu si citala? My si asi dame odobrat, ale zaujimalo by ma to. Inac na tej prednaske z CEPTRY hovorila pani, ako sa daruje, len si nepamatam, mam ale kontakt na nich a tam by si sa mohla opytat, chces?

bashka
22. feb 2008

pravu=spraaaaavu 😀

kisska
24. feb 2008

Bashka - jasne, ze chcem kontakt. Inak som sa na to v piatok pytala dokiho a vyvratil mi to. Davali to v telke. A inak ked mi to Emilko vysvetlil, tak ma zase celkom namotal...
A periem v Lovele - tekutej, zatial mam len na biele, lebo aj ked nemam vsetko biele, tak aj modre a bezove su velmi svetle...
Bashka inak co som kupila sadu do postielky, tak k modremu baldachynu (a hniezdu a vsetkemu v modrom vzore) som dostala aj ten isty vzor povliecok v bezovom - a nakoniec som zistila, ze to siju v GA (aj ked som to kupovala v BA) a teta este bola taka zlata, ze keby som chcela este aj latku na zavesy, ze im mozem zavolat a oni mi predaju metraz... Ale toho by uz bolo moc, ale moznost tu je. Do stredy skusim pohladat firmu a kontakt a dam ti, ked budes chciet 😉 . Na vianocnych trhoch mali veeeeelmi dobry vyber.

Inak umieram, vcera sme mali oslavu narodiek a tak som sa obzrala, ze mi je zle este dnes... 😒

sonenschein
autor
25. feb 2008

Ahoj kocky, tak ja zasa marodim to je hrozne asi som zakliata ci co, setrim si dovolenku a ankoniec si ju takto pominam najskor noha a tez chripka ako hrom.
ja som sa dohodla s jednou holkou ze mi preda vankus za 500 s gulickami vnutri tak uvidim, kym pridem do BA mozno uz nebude 🙄
v stedu sa stretneme asi privediem aj manzelika, nech ma info z prvej ruky.

ja som dostala od znamej supravicku do postielky vankusik paplonik aj baldachyn je tam modra, zlta a tusim aj cervena farba uz ani neviem. a aj ine veci ale vsetko na chlapca tak uvidime co to bude 😵

majte sa zatial idem sa liecit papa

bashka
25. feb 2008

Caute babule, Kisska, donesiem ti v stredu, ten kontakt, dufam, ze ho najdem niekde. Ja mam ten baldachyn supravicku vyhliadnutu uz, len cakam na postielku, co mi slubila kamoska, len jej deti si nejak nevedia odvyknut, takze moze byt, ze este aj movu budeme musiet kupit.
Sonen, no teda, este si chorucka? A beries aj nejake lieciky? Tak sa coskoro uzdrav, vela oddychuj... 🙂
Jaaaaaaa som teraz tak cerrrstvo okupkana a nakremikovana, super super, cakam na mangelika, poobedujeme a hajde spinkat, aky fasa zivot, ze? 😎 😎 😎

kisska
25. feb 2008

Bashka - no kto by sa ti rovnal 😀
Sonnen - no chripka teraz v takom pocasi? verim, ze na porazenie... hlavne, ked nemozes ziadne lieky. Inak odporucam kazdy vecer (uz ked nehrozi, ze niekoho stretnes) pochrumat strucik suroveho cesnaku. Stipe a smrdi sice jak svina, ale mne to uzasne pomohlo za 3-4 dni som bola lepsia. Ak aj kasles tak na to je skvela stava z (nakrajanej)cibule zaliatej medom, za noc to pusti stavu a tu potom po lyzickach chlipkas (2-3lyz. 3x denne). NIekto do toho vytlaci aj citron, tak ak ti nevadi skus aj to 😉 . Drz sa a z postielky velmi nevykukuj...

Idem vyvesat pradlo a vazne rozmyslam nad slofikom 😎

gween
25. feb 2008

Caute Baby! No komu je lepšie ako budúcim maminám!!! Poobede chrápačky, oddychovačky- proste super! Ja pracujem ako včelička, lúštim štatistické formuláre pre štatistický úrad. Bohovská zábava!!! 🙄 Vôbec neviem, ako na to! Tak ma aspoň trošku ľutujte. 😒 Majte sa , v stredu sa stretneme: Emi

bashka
25. feb 2008

Lutujeme ta Gweeeeeeny, pomaha to? Tak ta este viac lutujeme 😉
Ja som si tak zdriemla poobede, ze som sa zobudila a nevedela som cia som. Normalne som bola par minut mimo, som nevedela, ci je uz zajtra rano, alebo co sa deje...este dobre dve hodky som sa spamatavala. Totalne tvrdy spanok. 😀

kisska
25. feb 2008

Emi a zajtra? Cvicime, ci si busy? Tie papierovacky ti veru nezavidim... mna caka este danove priznanie a tiez som z toho jelen... Kvoli jednomu mesiacu na UP sa musim trapit sama... no horor. Ale statisticky urad znie ako este lepsia lahodka 😉

bashka
26. feb 2008

Hajoooo, hajoooo...dneska idem prat 🙂 Myslim tym tu velku kopu detskyc veciciek...tesim sa. Inac v DMke mi dali tu tehotensku bonusovu knizku a tam bol kupon na zlavu na Lovelu, ale len na farebne...a co sa stane, ked operiem v tom aj biele veci? Hm? To je jedno podla mna. Uz mam aj stroj sijaci, len taky som este v zivote nevidela tak budem musiet pomaturovat trosku. Inak majte pekny den. 😉
Kisska, ty koki, vsak ty uz za paaaaaaar 🙂

sonenschein
autor
26. feb 2008

Ahoj holky, ako sa mate. Kisska este vladzes cvicit? ja som marod tak sa zatial liecim ale zajtra pridem.
majte sa krasne papa

kisska
26. feb 2008

No myslela som, ze vladzem, ale dnes mi to nevyslo organizacne 😒 tak zajtrajsok musim nejak vylepsit, aby sme sa mohli vidiet 😉 tesim sa na vas...
Sonnen -tak tak, nech si zajtra medzi nami... babule dame potom daco? 😉

bashka
26. feb 2008

Jasne ze dame, cvicko, nie? 😀 Alebo ako si to myslela Kisska? Neviem sice, kolko bude trvat ta prednaska, ale som myslela, ze by som potom aj zostala cvicit, v pripade, ze by som sa zmestila...alebo, zeby radsej kaficko? 🙂 😉 Fuj aka som lenivaaaaaaa. Ale vo stvrtok na 100%

kisska
26. feb 2008

Jaaaj zajtra sa aj cvici? No ved uvidime, lebo drahy sa nema ako dostat domov, tak nam bud bude robit spolocnost, alebo ho musim nejak zabavit 😉 Myslela som skor kafco...

bashka
27. feb 2008

Kisska, cvici sa, ale myslim, ze len nove baby, mi napadlo, tak aby sme nezavadzali podme na kafco, moj stary sice nebude, ale dones aj ty svojo a Sonen ty dones svojho a ide sa...aspon uvidime ako budu chlapi prevracat ockami, ked sa budeme bavit o tehulovaniiiiiii 😀 😀 😀

evitkamalicka
27. feb 2008

dobre ranko 🙂

bashka
27. feb 2008

ahoj evitka, akurat som sa na STM pytala, ze kam si zmizla 😀

evitkamalicka
27. feb 2008

neboj, zijem, len som tak strasne unavena, ze vzdy ked zasadnem na kona, chce sa mi spat 😀

bashka
27. feb 2008

tak super, aj ja byvam brutal unavena, ale prve dva trimestre som bola ako srnka, no mozno ty prespis tento prvy a potom to bude lepsie, ja by som teraz niekedy fakt ze 24 hodin vkuse potiahla. Ako babatko?

evitkamalicka
27. feb 2008

bashka babatko super, minuly tyzden sme boli na kontrole a uz mame 1,6 cm 😀

bashka
27. feb 2008

fiiiiiha, presne si pamatam, ked som takto prednedavnom volala kamoske, ze my uz mame 1,4 cm a tesila som sa strasne...no idem off, zehlit trosku, ked uz som sa dala na to pranie. 🙂

kisska
27. feb 2008

dooobreeee raaankooo - ja som dnes mala desnu noc... cumakujem asi od pol siestej a teraz ma to uz zmaha....
evitka - gratulujem 😉 uz je to maly morsky konik

babule dohodnute - drahy za nami dobehne... kedy sa zacina cvicit? teda aby som aspon priblizne vedela dokedy bude prezentacia 😕

bashka
27. feb 2008

Aha, Kisska si privstala...cvicit sa zacina tusim o 18.00, ale podme na kafco radsej 😉

kisska
27. feb 2008

😲 😲 😲 😀

sonenschein
autor
3. mar 2008

Dobre ranko, uz som zdrava a zacinam pracovat 😵 teda vobec sa mi nechce ale uz aspom nesedim doma s chripkou ci co to bolo.
Bebenky ako sa mate, vy sa mate chodite na kafco a ja som zasa v BA. Musim sa pozriet ako mi vychadza materska
zatial pa

sonenschein
autor
3. mar 2008

ozi ako skoncila prednaska kupili ste si satku? mate tie papiere od tej pani skoda ze som sa vtedy ponahlala 😖 domov som sa dostala dost neskoro a este sme mali aj sluzbu na chodbe 😠 bola som uplne kaput.
Zasa som podrastla hroza asi som za tyzden pribrala kilo a nieco 😒

bashka
3. mar 2008

Cau Sonen, vidiiiis, na tie papiere som aj zabudla, to malo byt o com? Ja tu satku chcem, len musim pohladat taku nejaku dobru a aj cenovo nie najdrahsiu...skusam z druhej ruky...Dnes konecne zase vyslo slnko, vysla som si do mesta este rano, ze na hodinku nieco vybavit a stretla som 4 kamosky co som straaasne dlho nevidela, s kazdou samozrejme minimalne pol hodiny debatka, takze obedujem az teraz. No este 10 dni a materska moze zacat. Sice uz mam vsetko nakupene aj vyprate aj ozehlene, takze neviem co budem robit...malinka rastie kazdym dnom, normalne to vidim, vau sice doma nemam, ale urcite kilo za kazdy tyzden naberam. Fu, to je fuska v noci sa otacat 🙂

sonenschein
autor
3. mar 2008

do kelu takze ani ty nemas tie papiere 😒 vraj tam bolo hodnotenie roznych znaciek. Najlacnejsie su ceske "Sanami" lenze mam dilemu aku neviem ci budem mat chlopa ci holku 😅

http://www.nosime.sk/kategoria210-satky-sanami ta kiwi nieje zla aj modrasa mi paci a aj fialova. mohli by sme sa dohodnut a objednat 2 naraz a postovne bude lacnejsie. Jedna holka predavala satku tu na koni ale uz ju predala 😠

to si dobra ze uz vsetko mas, my zaciname s prerabkou bytu a nemam este nic 😀 musim pohladat tie vsetky zoznami niekde som ich ulozila.

kojenecky vankus nechces? mozno by sa ti lepsie spalo hm 😉

bashka
4. mar 2008

Novinka: Kisska uz ma Adamka...od vcera, super, gratulujem 🙂 🙂 🙂
Ja rozmyslam o tej MOBY hnedej, ale samozrejme, ze tu teraz akurat nemaju 😝 , skusim im zavolat a opytat sa...vcera sme kupili kraaaaasnu supravu do postielky, pofotim, pridam. Fu, dnes ma caka zas milion vybavovaciek, hlavne s tetuskami v socialnej poistovni co nevedia ani tolko co ja a idu hrat muuuuudre 😝 😝 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre