Sú tu dáke mamičky a budúce mamičky z Rajca?

denisenko
9. feb 2011

ahojte....hľadáme mamičky a aj budúce mamičky z Rajca, prípadne blízkeho okolia. Je tu niekto?

stanca22
16. feb 2011

@denisenko Ahoj, si neodpísala, stalo sa dačo?

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 prepáč, ale akosi som sa nedostala na net.....malý prišiel včera zo školky a po hodione začal vracať a že ho bolí bruško...vracal do desiatej večer....a do tretej sme nespali, lebo mu bolo strašne zle....potom na 2 hodinky zaspal....a odznovu....teraz sme sa vrátili od lekárky...takže črevná chrípka, chúda moje malé...... 😒

stanca22
16. feb 2011

@denisenko To ma mrzí, snáď bude lepšie, želám veľa zdravíčka ... 😉 Budeš teraz na PN?

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 no...pár dní musí ostať doma.....ale zrejme je to niečo zo školky..... 😠 len škoda, dnes mali isť do divadla... 😖 a tak mi tu bude čáááásto asi okupovať PC..... 😀 a u nás prší a prší .... ☹

stanca22
16. feb 2011

@denisenko U nás nie ale fúka vietor ... a na čo mali ísť do divadla, na nejakú rozprávku hranú?

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 no hej, mali ísť na nejaké bábkové divadielko.....tak sa tešil.....málokedy niekam chodia..... 😔 len dúfam, že u nebudem musieť robiť doma divadielko ja... 😀 😀 kam chodievate na moto? ja nie som vodič, ešte som sa k tomu nedokopala....ale manžel áno....dokonca kamiony...kedysi....motorku sme predali, ale teraz nejakú pozerá....ibaže on chce terénku.....aj tak by ma na to nedostal.....a autíčko máme, ale tiež by sme už chceli nové...lenže aj dieťa, aj doma a aj auto.....fúha, to je dosť penazí......takže pekne postupne....vraj na tú motorku len do 2000....čo to také vreckové, že? 😀

stanca22
16. feb 2011

@denisenko Jéj, Ty mi odpisuješ aj na minulé otázky? Si milá, díky Ti 😉 A prečo by si Ty nemohla mu urobiť, aspoň také menšie, kratšie divadielko? Sranda by bola, nie? 😀 Sa natoč a pošli mi 😉 Ja sem dám tú moju fotos asik v sobotu, bo ideme k svokrovcom na jednu noc, tak ony majú lepší net, tak tam potom semka hodím fotos toho môjho psíka 😉 No ja som si raz skúsila urobiť vodičák ale nespravila som skúšky, takže už druhý krát nechcem pokúšať osud, no môj muž by mi to i zaplatil ale ja nechcem ... 🙄 Na moto plánujeme toto leto ísť po Čechách a Slovensku, obkukať hist.pamiatky, hrady, zámky, zrúcaniny a tak 🙂 My auto nemáme ale taťko nám požičáva, mali sme najprv škodovku, potom Feldu ale to nebolo ono, tak reku predáme a kúpime moto, aspoň pokiaľ nemáme mimčo ... 😉 Mne sa veľmi páčia tie jazdy na moto 😀 Nemôžem si pomôcť 😉 Mám tu i tému, motorkárske rodinky 😎 Ako do 2000 eur, iba? No dosť, to je drahý špáz, motorky, obleky na ňu, prilby, topánky ...

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 veru treba si užiť život, kým sme sami...potom to už tak moc nejde...teda, ide....ale vždy je to na úkor niekoho....alebo niečoho..... 😠 s tym vodičákom by som asi dopadla tak isto, preto sa nemožem odhodlať....a tiež sa ešte nechcem zabiť, že áno? my radi chodíme vlakom...drobec ich zbožnuje, takže takto nám to aj vyhovuje....nechodíme len autom...... 😀 teším sa na foto.... 🙂

stanca22
16. feb 2011

@denisenko A aké máte auto? My používame hnedú Mazdu 323, celkom dobré autíčko 😉 🙂 Tešíš sa na Slovensko? Takže keď ste v zahraničí, musíš vedieť veľmi dobre aj po iné jazyky komunikovať, že áno?

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 a tak dohovorím sa......nie síce všetko a správne ale dá sa..... 😀 ....moje dieťa vie lepšie po nemecky ako ja.... 😀 ....stačí, že som dobrá mama, nemusím byť aj dokonalá....no nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...máme Mercedes, už má "zopár" rokov a kilometrov, ale je to spolahlivé autíčko a hlavne má velký batožinový priestor.....pre mna doležitá vec..... 😵

stanca22
16. feb 2011

@denisenko Ako pre matku isto 😉 Aj som si myslela, že niečo drahšie 😀 Čo si dnes varila?

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 drahšie?????to určite nie.........dnes sa to už neoplatí ani predávať..... 😀 😀 .....varila som skoro ráno, kedže sme nespali.....malému hovädziu polievku s rezancami, takú klasickú "nedelnu" a dala som zapiecť bravčové mäso s kuracími stehnami a zemiakmi...všetko naraz...bez roboty a hlavne bude aj na zajtra a možno aj pozajtra.... 😀 a ty????...tiež manžovi varíš???ja sa teraz často realizujem, lebo ked pracujem, tak moc času na varenie nemám....vtedy fungujeme hlavne na cestovinách s rýchlymi omáčkami...... 😀 😀 😀 😀 😀

stanca22
16. feb 2011

@denisenko No tiež varím mužovi s taťkom 😉 Ako kedy a čo, aj sem tam podľa nálady a hľavne podľa surovín, aké máme domka 🙂 No tiež hlavne podľa peniažkov ... Ja dnes robím kyslú polievku a lečo s kašou 😉 Neprídeš na obed neskorý? 😀 Tiež výbroné jedlo si navarila, šikuľa z Teba 😉 🙂 😎 A tešíš sa na Slovensko? Čo je podľa Teba krajšie, tam kde žijete alebo Slovensko? 😀 Malý vie rozprávať aj po Slovensky?

denisenko
autor
16. feb 2011

@stanca22 jasne, doma rozprávame po slovensky...ved ako by to bolo..... 😉 hmmm, lečo by som si dala..prídem...odlož mi..... 😀 ops, letím.....drobec vstal........a s plačom..... ☹

stanca22
16. feb 2011

@denisenko No snáď bude lepšie ... tak z toho soplíka sa stala taká choroba, to ma mrzí ☹ Máš teraz veľa práce teda ...

stanca22
17. feb 2011

@denisenko No čo, už je to trošíčka lepšie s malým? Ako sa má? A Ty? Máš fofr teraz či ani nie? Ako to je s Tebou?

denisenko
autor
17. feb 2011

@stanca22 ahoj, ja som sa doplazila až teraz k notebooku.....už sme na tom obaja rovnako..... 😝 že jediná pozitívna vec, že aspon schudnem vianočné kilá.... 😀 ach jáj....sme dopadli....skolilo ma to prvý krát v živote, takže sem tam sa starám o Niska ja a potom zase on o mna...... 😅

iwanka23
17. feb 2011

Ahojček som z kysuc a čakám babatko momentálne som asi v desiatom tyyždni

stanca22
17. feb 2011

@denisenko Milé 🙂 No tak veľa zdravia prajem ale vieš čo? Sem teda nechoď už na to lečo, aj tak už meškáš a aj by si ma mohla dosť nakaziť, takže si pekne polež, starajte sa jeden o druhého a keď budeš zdravá, prídeš a ja Ti spravím nové, čerstvé lečo, dobre??? 😀 😀 😀 Ja som dnes varila vajíčkovú polievku, zajtra spravím asik rajčinovú 😅 Dnes nekúrim, tak tu mám zimu ... troška kýcham, tak dúfam, že nenachládnem, tiež ma bolí hlava, večer si dám asik tabletku, máš i teploty nejaké?

denisenko
autor
17. feb 2011

@stanca22 dakujem...určite sa na lečo zastavím....teraz by som ho aj tak nemohla...... 😠 my sme obajaj boli dva týždne trochu nachladnutý, teda ja som sucho pokašliavala a Denisenko soplil....ale teploty nemáme...len ma asi dva dni pobolieval žaludok....som si myslela že zo stravy...ked miešam piate cez deviate..... 😖 čo už......veru, treba si teraz v týchto chrípkových obdobiach dávať pozor...radšej sa teplo oble, aj obyčajné tečenie z nosa vie poriadne znepríjemniť život..... 😔 a teraz ani nevarím....máme od včera...ale my nejeme...a sám tatinko to bude mať do konca týždna 😀

denisenko
autor
17. feb 2011

@iwanka23 jej, ahooooj.......prvé bábätko????...alebo......? 😵

stanca22
17. feb 2011

@denisenko Aspoň pre neho viac ostane 😀 Aké tam máte počasie? Do kedy by ste mali maródovať? U nás troška poprchalo ... Čo plánujete na leto, či ešte neviete?

stanca22
17. feb 2011

@iwanka23 Blahoželám, plánované či nečakané? Prajem veľa zdravíčka pri narodení 😉

iwanka23
17. feb 2011

awojik stanca no nečakane... a prvee babatko som v tom všetkom uplne neskúsená

iwanka23
17. feb 2011

@denisenko awojik ano prveee este som asi len v desiatom alebo deviatom tyyzdni, este som nebola u doktora lebo som odcestovana vo švajciarsku.v marci maam ist domov tak sa velmi uz tesim na prehliadku

denisenko
autor
17. feb 2011

@iwanka23 to sme neskúsene všetky.....a asi aj pri druhom budeme.... 😉 neboj......táto stránka je na také veci super 😉
@stanca22 u nás pršalo celé doobedie, tak tatinko nebol v robote a nás trochu obsluhoval.... 😀 ..v lete by sme mali pracovať, ale chceli by sme aj dovču k moru, lebo malý ma atopický ekzem, tak pre neho by to bolo super....ale ešte uvidíme.......

denisenko
autor
17. feb 2011

@iwanka23 a ako vieš v ktorom si? robila si si test, alebo...? 😵

iwanka23
17. feb 2011

Kamaratka mi odporučila tuto stranku, tak skuusim

stanca22
17. feb 2011

@iwanka23 A u dokyho tam sa nemôžeš zastaviť na kontrolu? Či moc drahé? A tak keď sa moc tešíš na mimčo, tak asik nevadí Ti že ho čakáš, že? To nevadí žes neskúsená, rodinka, priatelia Ti pomôžu, poradia a keby náhodou, aj my sme tu, poradíme čo budeme môcť 😉 Stačí sa len spýtať 😉 🙂

iwanka23
17. feb 2011

Robila som si testy ale len tie obycajné zajtra mi kamaratka donesie ten presný a podla poslednej menstruacie som si vypočítala v kolkatom približne som.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre