Sú tu dáke mamičky z Chorvátskeho grobu?

sweetberry
18. mar 2008

ahoj najdu sa tu aj take maminky z tejto casti alebo take co sa len chystaju stahovat sem ?? 🙂

fatulda
26. nov 2010

@patylety a este som chcela, momentalne sme chore, aj ja, aj baby, tak by som vas nerada nakazila, ozvem sa buduci tyzden 😉 F

yennn
13. jan 2011

@fatulda @patylety @lucosko @sweetberry @shura @pikino ahojte dievcence, rada by som vedela ci sa v tejto veci nic nezmenilo - hladam na googli "materske centrum na ciernej vode" a vyhodila sa mi tato tema. Neviete ani o niekom, kto by mal zaujem materske centrum zacat alebo ci su tu vhodne priestory? Mam kamosku co rozbehla MC v moste a druha zaklada v Senci. Bola by ochotna to rozbehnut aj tu, len nema partakov - ja som na taketo iniciativy neni, ale ak by ste o niekom vedeli, alebo mozno uz sa na niecom pracuje?
Ja sa nebojim postavit si do zahrady ihrisko, ale mi to pride skoda, aby sme sa striedali s dvoma-troma mamickami, tie deticky potrebuju aj zmenu prostredia a inu spolocnost. 🙂 Do vajnor sa mi moc cestovat nechce ☹

pikino
14. jan 2011

Ahoj yenn viem že je materske centrum v chorvatskom grobe. ale na čienej vode som zatial o žiadnom nepočula, boli tu sice nejaké reči, že by sa niečo malo robiť, ale nemám tušenia v akom je to stave, zrejme v žiadnom.

lucosko
14. jan 2011

MC tu bolo, ale prestalo fungovat. Na CV nie su totiz ziadne priestory, ktore by sa na to mohli vyuzivat, predtym to bolo v MS. Nie je tu vraj ani volny pozemok na preliezky, co je obrovska skoda.... ale deti sa mozu kazdy den po 17hod chodit hravat do MS na CV. To ale neriesi doobedny program. Podla mna, nech sa kamaratka spyta na obecnom urade, mame nove vedenie, ktore by tieto aktivity mozno podporilo. ahoj.

lumimi
22. jan 2011

zdravím Vás, kde je v chorvátskom grobe materské centrum?

pikino
23. jan 2011

@lumimi v zakladnej skole, kde tam presne neviem, videla som iba tabulu. 🙂

hav
23. jan 2011

Ahojte 🙂 Nas stahovanie do Chorvatskeho Grobu este len caka, ale uz patram, co a kde sa tam da podniknut s deturencami. Nasla som toto: http://www.freewebs.com/drobcek/ Neviete, ci je to aktualne - ci to funguje? Tiez ma potesi akakolvek infoska o blizkych ihriskach ci partackach mamickach, ktore si radi spolu s detmi niekam vyrazia 😉 Dakujem 🙂

pikino
24. jan 2011

na ciernej vode sa toho moc podnikat neda. tak maximalne na detske ihrisko a na kavicku do monaru 😝
tu stranku som nasla aj ja. ale neviem ci ten drobcek funguje ale zevraj ano ale iba v chorvatskom grobe.
inak dobra stranka je www.ciernavoda.info

shura
29. apr 2011

@ yenn trosku neskoro, ale predsa zopar info 🙂 MC na Čiernej Vode bolo, ale nakolko bolo v priestoroch skolky a nenasli ine miesto, tak ho zrusili. ako tu pisali vyssie, MC v ChG este donedavna fungovalo, stretavali sa tusim 2 x tyzdenne. v skolke ti urcite budu vediet povedat. alebo na obecnom urade. jedine ihriksa pre deti v okoli su to pri skolke, ale tam mozes ist az po 17.00 alebo cez vikend, prazdniny a sviatky, alebo pred Monarom a za Monarom. v lete byva pred Monarom mensia trampolina, kde si detska mozu zadarmo poskakat. inak sa da ist do arealu s konmi vedla Kamily, mozes im priniest jablko a mrkvu a nakrmit ich v stajni. do arealu konskeho vedla, tam kde byvaju konske preteky.
V chorvatskom grobe je ihrisko pri skole, ale neviem kedy sa tam da ist, nakolko je tam aj skolka. co som si vsimla, tak mamicky chodia na prechadzku po roznych castiach CV a stretavaju sa pri skolke.

ked sme sa sem stahovali, tak slubovali, ako tu bude obcianska vybavenost a ihrisko pre deti a podobne....a skutek utek. ja byvam Na Pasienku a tam sa detska este maju relativne kde vyblbnut, ale ihrisko tiez nemaju. 😖

pikino
29. apr 2011

@shura Ja tiež bývam na Pasienku a teda fakt sa tu nie je kde vyhrať. S malou chodíme pred Monar a ešte dovnutra do guličiek. U nás tak maximalne spravime kolečko a dovidenia. Malá sa tu nudí Tiež nechápem ako môžu postaviť sídlisko a nespraviť ani jedno detske ihrisko :(

sonusa2
18. máj 2011

ahojte, tiez sa teraz stahujeme na ciernu vodu dufala som ze tam bude nejake to centrum... neviete mi povedat ci v tom centre v grobe je aj bazen? malinka ma len pol roka takze pre nas su ihriska este v uzadi ale ten bazen by sa hodil 🙂 dikes

pikino
18. máj 2011

@sonusa2 ja o žiadnom bázene neviem :(

ale ak chceš chodiť s malou na plávanie tak je v Pezinku a v Ivanke

sonusa2
23. máj 2011

super ivanka je pomaly cez cestu 🙂 tesim sa lebo zacali sme tu v nitre a paci sa jej to takze by sme chceli pokracovat... dakujem

stascha
23. máj 2011

@sonusa2 ahoj nahodou som sem zabludila, ja byvam v Ivanke a plavat sme chodili do Zubrienky tu v ivanke a je to tam super aspon ja som nemala nikdy ziaden problem, v bazene max 5 deti, priestory su pekne uz sa ta da parkovat aj vo dvore lebo je to v ramci rodinnych domov, ale ved pozri www.zubrienka.sk

stascha
23. máj 2011

a este nieco MC je aj v Ivanka MC TIK-TAK maju aj web

akdarka
21. máj 2012

dievcata, poznate Duhovu skolku na Ciernej vode? mate nejake referencie niektora? dakujem 🙂

pikino
21. máj 2012

@akdarka ja žiadne bohužial.

akdarka
21. máj 2012

@pikino dakujem, si zlata, ze si sa ozvala 🙂

jaslicky
27. máj 2012

Sukromne detske jasle Ivanka pri Dunaji, prijimaju deticky.
Pre 1 - 3 rocne deti
Opatrovanie: hodinove, poldenne, celodenne
Kontakt: 0908 542 232
Mail: info@jasle-tomajerry.sk
www.jasle-tomajerry.sk

shady
21. jan 2013

2 deticky - novorodenci vo Februari 2013 dostavaju profesionalne fotenie NEWBORN zadarmo 🙂 Foti sa na Ciernej Vode - viac info v sprave 🙂

biancaadamko
5. feb 2014

Ahojte, najdu sa tu nejake mamicky co sa pristahovali na Ciernu vodu a tiez tu nikoho nepoznaju?

biancaadamko
5. feb 2014

@shady ahoj, mali by sme zaujem
mala ma 3 tyzdne

precudziedeti
27. mar 2014

Maminy, známa má jasličky v BA Rača, ak by ste mali záujem tak IP -D

katiqa
27. okt 2015

@biancaadamko ahoj a kde konkretne byvate? My sa chystame tam cca o rok pristahovat 🙂

biancaadamko
27. okt 2015

@katiqa ahoj, my byvame cast Panonsky haj dva a vy kam? staviate? ci byt?

katiqa
29. okt 2015

@biancaadamko Aha, my sa chystame stavat v Triangli... ale v PH1 mam velmi dobru kamosku, teraz ma maleho drobca 4mesacneho 🙂

biancaadamko
29. okt 2015

@katiqa kamoska tu byva dlho?

katiqa
29. okt 2015

@biancaadamko Nejake 3 roky asi uz...

ja1985
5. dec 2015

Ahojte maminky, my sme boli obzerat nejake byvanicko v CV...ja sa chcem ale opytat, ako je to so skolkou a skolou??? a ako sa vam tam byva???? ako je to prosim vas s tou spodnou vodou, na ktoru ma kazdy upozornuje? dakujem za vsetky rady 🙂

gabriella7
5. feb 2016

@ja1985 ahoj. Uz byvate v chrobe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre