Sú tu dáke mamičky z Chorvátskeho grobu?

sweetberry
18. mar 2008

ahoj najdu sa tu aj take maminky z tejto casti alebo take co sa len chystaju stahovat sem ?? 🙂

zabka1003
24. mar 2008

Ahoj, ja som z Chorvátskeho Grobu🙂

babuci
26. mar 2008

Ahoj, my ideme teraz, april - maj stavat v Chorvatskom Grobe. Stahovanie vidim tak na buduci rok maj az jul☹ Teraz sme v BA. Dufam, ze sa Ch G rychlo rozrastie a vybuduje lebo sa mi nechce stale cestovat do BA napriklad cvicit.

sweetberry
autor
2. apr 2008

ahoj konecne som nasla tu nasu diskusiu

zabka1003
2. apr 2008

V Grobe sa cvičí🙂
Ale bude sa ešte aj stavať niečo, teším sa už aj ja na to 🙂
Babuci a kde budete stavať, v CHG alebo na čiernej vode?

sweetberry
autor
2. apr 2008

cvici ????
zabka a ty byvas konkretne v Chorvatskom Grobe vsak ???su tam pobliz aj nejake skolya skolky ??a nakupy chodite robievat kam na zlate do tesca ???ci ??

zabka1003
2. apr 2008

Ano, tu v telocvični v ZŠ sa cvičí myslím 2x do týždňa..
Je tu materská škola a dolný stupeň Zš.

Nákupy také väčšie bud do Pezinka, Senca alebo na Zlaté, je to asi to rovnako daleko všetko..

sweetberry
autor
2. apr 2008

a ty chodis ???a to je aerobic ci ??

shura
23. apr 2008

ahojte
je tu nikto aj z čiernej vody?

anicka1234
14. máj 2008

ja som priamo z grobu, prestahovali sme sa len nedavno. 🙂

anicka1234
14. máj 2008

nechodievate na prechadzky s babom po grobe?

shura
14. máj 2008

ahoj anicka.

chodim sa prechadzat zatial len po CV. nemala som dovod chodi do grobu, lebo tam nikoho nepoznam...

anicka1234
15. máj 2008

shura, no my zase chodime len po grobe. na cv zatial vobec. ☹

shura
15. máj 2008

a v ktorej casti CHG byvate? my tu moc miest na chodenie nemamae. 😒

ivetah
31. mar 2009

ahojte,
este sem niekedy zabludite? my sa budeme coskro stahovat a tak by som chcela vediet, ci tam je nejake ihrisko, kde sa da ist s detmi... budeme na ciernej vode, ceresnove 😅

pikino
9. jún 2009

ahooooj je tu niektora?

nesce s ami verit ze na ciernej vode nie su ziadne konikarky. 🙂

sweetberry
autor
23. jún 2009

tu som tu som 🙂

pikino
27. jún 2009

iba ty jedina 😀 teda uz sme dve.
a pritom cierna voda je jedna velka kocikaren 😀

bets
1. júl 2009

tak sa k vam pridam...

sweetberry
autor
2. júl 2009

jeje ahojte 🙂

pikino
7. júl 2009

teda baby aj sa tu my niekedy stretneme? kazda pise inokedy. 😀

sweetberry
autor
21. nov 2009

haha tak toto tu je dobre 😀 😀 😀

melinda1
15. feb 2010

Ahojte ,rada by som vedela kde je na blizku v okoli Ciernej vody nejaka skolka s kurzami pre buduce mamicky,prip.nieco podobne

lucosko
27. apr 2010

ahojte mamicky ciernovodcanky. hladame partakov na bicykel 🙂 Lucia and Co.

lucosko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatulda
10. sep 2010

Mile mamicky z Ciernej Vody, rada by som ozivila tuto temu 🙂 a tiez sa poradila ako travite cas s detickami v Ciernej Vode, ja mam pocit, ze vela moznosti nie je, akurat tak ihrisko pri Monari, ak mate nejaky tip budem vam velmi vdacna 😉 , zatial som totiz nemobilna a tym padom obmedzena na okolie obce 😒 ..aaa este, neviete ci existuje materske centrum v ciernej vode?

lucosko
14. sep 2010

nie, na CV nie je ziadne materske centrum. je mozne chodit napriklad do MC vo Vajnoroch - my tam chodime na kruzok Yamaha - pozri domcekktovtebebyva.sk
Este v materskej skole na CVode je mozne chodit na ihrisko, tusim to funguje od 17hod + vikendy.

patylety
11. nov 2010

Ahojte kocky, kto mi poradi kade sa tu da aspon slusne prechadzat okrem chodenia okolo domov ? alebo moznosti stravenia casu s detmi ? nejake materske centrum ?

fatulda
23. nov 2010

@patylety ahoj 😉 Ja chodim s mojimi babami vacsinou do Monaru (tam su dve detske ihriska), kedze mi v kociku neobsedia a nic ine som nenasla, aj ked to mam dost daleko, ale chodim autobusom, kedze zatial nemam auto..Pokial viem, MC na Ciernej Vode nie je, iba vo Vajnoroch, aj tam som uz bola na ihrisku, tiez autobusom 😉 . Ake stare mas dietatko?

patylety
24. nov 2010

ahoj vcera sme sa videli na ihrisku, ja mam dve dcery a sa mi zda ze ty byvas tam niekde ako byvame my, sme na jasenovej v panonskom haji, raz som ta videla,,,,zavolaj ak mas cas dame nejaku kafcu s detickami, viem ze mas dve dvojicky, ja mam patku ta ma uz 4 a leticia ma 2 roky chodia do skolky v monare...

moje numero 0915 460 606, rada by som ta spoznala...pa zuzana

fatulda
26. nov 2010

@patylety ahoj, az teraz som si nasla spravu. To je teda nahoda, my sme tiez Jasenova, cislo 14 😀. Super, to ma tesi, urcite zavolam a dame tu kavu. Ty pracujes, alebo si doma? Aby som vedela, ktory cas viac vyhovuje. Aj moje t.c. 0908 903 414. Fatima

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre