Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

zuzka2174
8. nov 2007

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den

ini
28. mar 2008

mywiel super, gratulujem ku kočke 😉 , album som si uz pozrela, aj ja by som nakupovala same ruzove, keby som mala na koho 😀 , drzte sa !

mirka414
30. mar 2008

ahoj dievcata ja mam 2moznosti,bud mi zajtra vidu 2// alebo je to plany poplach 😀 ...neviete nahodou ake ceny steniatok sa pohybuju vo ch?

mywiel
1. apr 2008

Dik ini 😀 Aj vy sa drzte. Mirka no to zalezi od rasy... 🙂 Daj potom vediet ci vysli // 😀

mirka414
1. apr 2008

ahoj vysla len jedna,takze sexujeme dalej 😀 chcela by som steniatko maltezaka...

ini
2. apr 2008

ahojky
mirka teeeeda, skoda, ze nevysli dve ciarky, dufam, ze sa vam podaria skoro, jasne ze ak chcete 😉

balsiger
7. apr 2008

mirka...ceny jsou podle rodokmunu,atd...kup si tierwelt,maji to v kazde Kiosk...ale pocitej,ze je to v radu stovek a mozna i tisicu...

mirka414
14. apr 2008

dievcata nepoznate nejakeho gynekologa v ZH,DIELSDORFE,BADENE a okoli co hovori po nasom 😀 😀 jazyku??potrebujem pomoc a nechce sa mi to prekladat do nemciny...prosiiiiiiiiiiiiiiim.

maryam
14. apr 2008

ahoj mirka,
ja poznam jedine "madara" 😀 , teda spominal mi, ze jeho babka bola Slovenka, ale on asi slovensky nevie, jedine ak by si ty vedela madarsky, je to taky starsi prijemny pan a ordinaciu ma v centre Züricha.

maryam
14. apr 2008

ale nasla som v twixteli adresy asi na 3 ceskych gynekologov, tak ak chces, skopirujem 😉

mywiel
21. máj 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | ZrušMam momentalne problemy s mojou sefkou, ktora hlada hocico len aby ma vyhodila a nemusela mi platit MD, takze to riesim s advokatom, len by som chcela vediet kedze ma doki vypisal, ze ci neriskujem, ked niekam cez den chodim aj ked nie na dlho, lebo ona teraz hlada hocijaky zamer aby ma mohla vykopnut. 🙄

maryam
1. jún 2008

mywiel, tak to ti neviem povedat, musim sa spytat muza, on sa v tom asi lepsie vyzna, potom odpisem 😒

mirka414
4. okt 2008

my mame nove steniatko,maltezacika,je nadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉 😵

kessina
6. okt 2008

ahojte mamicky, tehulky a buduce tehulky 🙂
dnes som nasla tuto stranku, no priznam sa, ze ja este nie som ani tehu, ale som strasne rada, ze je tu tato stranka a ze ked to pride, tak tu nebudem sama 😀 len tak nahodou sa opytam, je tu niekto z kantonu wallis?
dakujem za kazducku odpoved 😉

september
9. okt 2008

ahoojte, pisala som tuto spravu uz aj na "Slovenky v zahranici", no nasla som aj vas, tak pisem znovu. Dllllho som uz na Modrom konikovi v pokecoch nikam neprispela, lebo pri mojich dvoch ratolestiach nestiham☹. Inak som stary marinak, aj mi to vykecavanie docela chyba, no neda sa...☹.... Mam vsak na vas otazocku. Manzel dostal ponuku pracovat vo Svajciarsku a mame z toho dilemu. Co by ste mi mohli prosim o Svajciarsku, presne meste Basel povedat? Ako sa tam bude zit s 2rocnymi dvojickami? Co potrebujeme vediet pred prestahovanim, aby sme potom nedostali par faciek? Dakujeeem, krasny vecer, MJS

mirka414
24. okt 2008

baby ako je to s pridavkami na sk ak rodite vo ch??na co mame narok ako stale obcianky SK aj ked byvame vo ch??poradi niekto??

mirka414
26. okt 2008

dievcata nemate nejake typy na dobre internetove stranky vo svajciarsku?ja poznam ricardo,liliput,babysitting24.ch....mate aj nejake ine'?

ciupi
21. jún 2010

@mywiel Ahoj.
Ja zijem tiez vo Svajciarsku a som v 29tt. Termin mam v septembri. Som z Oltenu.... Odkial si ty???

ciupi
21. jún 2010

Ahojte baby... Neviete mi poradit ako to tu vyzera s materskou dovolenkou( z coho sa vypocitava, z celeho roka alebo len pol roka).A ako to vyzera s pracou pred pôrodom. Som v 30tt a uz by som chcela prestat pracovat. Pracujem ako casnicka a dost tazko sa mi uz pracuje. hcela by so ist na pm-ku, ale ak moje tehotenstvo je v poriadku, bojim sa, ze mi doktorka pn-ku neda.... Prosim o radu....

corinne
21. jún 2010

@ciupi ked si si vsimla tu nebol skoro 1,5 roka nikto chod do fora Svajciarsko je nas tam viac urcite ti niekto poradi ohladom pn.-ky ja som nepracovala takze ti neviem poradit

marryaa
21. jún 2010

no @corinne,ani som nevedela,ze takato stranka existuje 😕 ta musela byt poriadne vzadu strcena. 😀 😀

corinne
26. jún 2010

@marryaa ahoj no ani ja som nevedela ,len som si myslela,ze sa nam to premenovalo tak som kukla a co nevidim rok 2008 🙂 ale nevadi nech sa baby pridaju k nam do temy Svajciarsko urcite si budeme mat o com pokecat 🙂 Pekny vikend prajem 🙂

lienka82
14. nov 2012

baby ste tu teraz niekto zo svajcu?tato tema skoncila asi v roku 2010..najde sa tu teraz niekto kto si chce pokecat?

lubik78
14. nov 2012

@lienka82 ahoj.
ja poznam 2 tehulky 🙂
@corinne a @kulinka29 😉 zo Svajciarska

lubik78
14. nov 2012

@lienka82 odkial si?myslim tu v CH.

lienka82
14. nov 2012

Leukerbad a ty?

lubik78
14. nov 2012

@lienka82 fuuha a to je aky kanton?ja som kanton St.Gallen,Walensee

lienka82
14. nov 2012

Kanton wallis. Uau tak to si daleko ked si St.Gallen. A ako dlho si tu?

lubik78
14. nov 2012

@lienka82 ja 6 rokov 😅 stihla som pracovat,vydat sa a aj 2 deti mat 🙂

bubelko
14. nov 2012

@lienka82
@lubik78
existuje sukromna tema Slovenky a Cesky vo Svajciarsku - Zijeme vo Svajciarsku
ak mate zaujem, tak vas pridam 🙂

cawes
14. nov 2012

@ciupi ahojky nechaj sa vypisat u dr. Stazuj sa na bolest chrbta ona ta na 100% vypise a potom ti pojde dalej az do porodu tvoj plat, po porode ti ide 3 mesiace materska je to skoro to iste ako plat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre