Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

zuzka2174
8. nov 2007

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den

ini
22. dec 2007

maryam teeeeeda, uz si naozaj babo dava nacas 🙂 , vsak kam by sa aj ponahlalo, ked v maminkinom brusku je taaaaak dobre 😉
my zajtra na noc odchadzame domov na 2 tyzdne , takze vam vsetkym prajem krasne vianoce, pohodu a klud, do roku 2008 vykrocte pravou nohou a maryam uz aj s babom v naruci 🙂
vraciame sa 7.1, tak sa tu dovtedy majte krasne, vsak ja sa z domu na vas mrknem, skontrolujem co nove 🙂
stastne a veseleeeeeeee

maryam
22. dec 2007

Ahojte,

aj ja vam vsetkym zelam krasne sviatky, ini, ty si to uzi na Slovensku a ostatne tu vo Svajci - keby nam aspon snehu napadlo, nech je bielo, co poviete?

Ja zasa zajtra kontrola, furt sa len "kontrolujem" a furt nic 😖

mirka414
23. dec 2007

maryam ja myslim ze babko pride pod stromcek 😵 😵 😵 aj ja chcem taky darcek 😵 😵 😵

maryam
23. dec 2007

mirka, ja to tak "ruzovo" nevidim...
Dnes zasa po kontrole a nic nove sa nedeje, malemu je vraj super, furt sa nepyta von.
Doteraz som nemala ziadne kontrakcie 😖 , o 3 dni mam dojst znova na kontrolu. Stale same kontroly...

mirka414
23. dec 2007

ani 1.1.2008 datum nieje zly 😀 😀 😀 neskor bude dostavat 2 flase sampanskeho 😀 jednu k narodeninam a jednu k novemu roku.

balsiger
24. dec 2007

no maryam... a ja myslela,ze uz tu bude vanocni darecek!!!! baby chce byt asi prvni v roce 2008 😉 nadale ti drzim palce!!!

a vam vsem ostatnim preju stastne a vesele, tem,kdo cestuji stastnou cestu...ja odletam 26.12. na 2 tydny k rodicum.

nevite nekdo neco o zuzke? uz tu nebyla celou vecnost... 😕

mirka414
26. dec 2007

maryam ja si uz len stale pospevujem ked sem nakuknem : nechodi,stale nechodi co je snou.... 😀 dufam ze sa mas fajn...

adikasb
26. dec 2007

Ahojte babenky, len nahodou som k Vam dnes nakukla a hned si Vas precitala a zaspominala 😵 My zijeme na Slovensku a do Svajcu chodievame len na jesen - nieco si privyrobit. Prvykrat som bola sama - uz su to tri roky, potom uz s manzelom, pred rokom sme neboli - bola som tehu a tak, a tohto roku sme boli uz aj s malou 😵 Boli sme blizko pri Berne v dedinke Gals, v podstate je to uz hranicna oblast s kantonom Neuchatel. Odchadzali sme koncom augusta a dosli sme zaciatkom novembra a teraz uz zijeme dalej nas normalny zivot tu na Slovensku, no na Ch vzdy pekne spominame... Mozno pojdeme aj buduci rok, chodievame na farmu vzdy do tej istej rodiny a je to celkom fajn, aj ked sa treba narobit, ale podla nas je Svajciarsko jedna NADHERNA krajina, moj muzik vzdy vravieva, ze tam je trava skutocne zelena 😉 Ale to s tou materskou je teda fakt na nic, aj nasa domaca ma 4-rocneho syna a robi od jeho 3-4 tyzdnov, pre mna teda nepredstavitelne...
A balsiger mate krasny domecek, taky typisch schweizerisch 😵 Ale mne sa tie ich domceky pacia, aj muskaty v oknach...

maryam
27. dec 2007

mirka, ale kdeze 😀 , este trcim doma, dnes zasa po kontrole, stale rovnako, dalsiu kontrolu som dostala na nedelu 31.12., tak uvidime, ak si to drobec nerozmysli dovtedy 😉 tak sa stale budem hlasit...

adikasb, no trava je skutocne zelena, lebo ju polievaju pred dazdom mocovkou 😀 velky rozdiel oproti slovenskym "farmarom", u nas sa vylieva do rieky 😠

mirka414
27. dec 2007

maryam predpokladam ze o o2:oo ta vyhnal s postele hlad a popri tom si bola na ps? 😀

maryam
27. dec 2007

mirka, to som este nebola ani v posteli - my chodievame tak spavat - okolo druhej, ale pocitam, ze sa to s prichodom babätka velmi rychlo zmeni, ze budem rada, ked budem moct skor zalahnut, aby som mohla rano vstat.. 😀

mirka414
29. dec 2007

...nechodia porodne bolesti nechodia co je s nimy... 😀 😀

mirka414
30. dec 2007

maryam okej budem cakat aj tento a aj buduci rok 😀 ...

mirka414
1. jan 2008

super uz rok som tu sama 😒 😀 asi si budem pisat sama so sebou...ani o babetku ziadne spravy.

ini
2. jan 2008

prajem stastny novy rok 🙂 !!!!!!!!
caute baby, som sa sem mrkla z domu, maryam stale nic 😨 ? alebo zeby uz predsa nieco ked tu od 27ho nebola 😉 ? ja si uzivam slovenska, nic nestiham, same vybavovacky, navstevy a podobne - vsak poznate, ani na net nemam cas a vlastne mi ani nechyba. nam tu dole vcera konecne nasnezilo, je krasne bielo, hned som vytiahla muza a boli sme na prechadzke - hmmmm hotova romantika 😉 .

mirka414
7. jan 2008

sledujem,ze malinky sa uz maryam narodil 😵 😵 😵 gratulujem celej rodinke.

ini
8. jan 2008

ahojte
vazne mirka, uz sa narodil 😵 ? no konecne 🙂 😵 dufam, ze sa pride pochvalit aj sem !!!
my sme sa dnes vratili, tak som tak trochu smutna, doma je predsalen doma a teraz ani neviem, kedy tam pojdem najblizsie, preto sa mi velmi tazko odchadzalo ☹

mirka414
10. jan 2008

ahoj ini to poznam ze sa ti tazko odchadzalo aj moji rodicia byvaju velmi smutny vzdy ked odchadzame a ja im berem ich vnucku ☹ ale na druhej strane vedia ze vo ch ju vsetci maju radi tak sa vzdy tesime ak nasi pridu k nam...
a ak ti je smutno,tak nas prid pozriet,budeme sa tesit 😵 😵 😵

balsiger
11. jan 2008

ahoj kocky....

tak ja vam dodatecne taky preju vse nej do noveho roku a velka gratulace Benjaminkovi a mamince!!!!drzte se, hodne zdravicka a stesticka a hlavne at vam maly dela radost!!!

jinak ja jsem se taky vratila z cz - tuto stredu,byla jsem tam s malou na 2tydny...celkem fajn,ja jsem si hodne odpocilnula,protoze mi ostatni malou hlidali a nosili a vozili... a ja jen cetla a spala a zrala... 😅

mywiel
11. jan 2008

Ahojte kocky, vsetko dobre do noveho roku, vela radosti a lasky. Blahozelam aj Maryam.
Ak chcete vidiet ako z nasej lentilky je uz pekna fazulka mozte sa pozriet do mojho albumu. Mame sa dobre, fazulka pekne rastie, ma 7cm od hlavicky po zadocek. Videli sme aj mozog ako je rozdeleny na dve casti, rucicky s prstikmi, srdiecko a zaludok, prekrizene nozicky ako si vegeti. 😀 Zatial datum vychadza na 13.07., ale vraj to moze prist aj o tyzden skor. pa pa

ini
12. jan 2008

dakujem za pozvanie mirka 🙂
uz som sa aklimatizovala, ono to je najhorsie hned v ten den ked pridem a teraz o to horsie, ze sa domov dostanem asi az koncom jula alebo v auguste ak vsetko dobre pojde.
inak ako dievcence, mate sa dobre 🙂 ? co mate nove? moje babatko zacalo uz normalne kopkat, asi vsak bude lenive, lebo nekopka kazdy den, hlavne vtedy ked cvicim 🙂 25ho idem na dalsiu prehliadku, dufam, ze sa nam ukaze co to bude. chcela som sa spytat, ci krankenkasse preplaca tieto prehliadky, pretoze sa v tom poriadne nevyznam, ktore rechnungy akceptuje a ktore nie, znizila som si totiz franches - dufam, ze sa mi to oplatilo...

ini
16. jan 2008

a coze, coze mamicky, kde sa flakate???!!!!

balsiger
16. jan 2008

ahij holky..
ini: ja se dnes fakt neflakam, padam na hubu,ze uz to vic snad nejde 😝 😝 mame vsichni strevni chripku i sousedka a ja ji hlidam jeji rocni holcicku,plus moje mala,jelikoz ona "bydli na WC"...hruza a des 😔

mirka414
16. jan 2008

a ja som odskocila na stranky dama.cz,pretoze konik nefunguval 😠 .

balsiger
17. jan 2008

hm...MK se v posledni dobe pekne sklada,ze? 😖

mirka414
17. jan 2008

ano ja som bola max.spokojna s konikom moja rodina tu mala fotky vnucky vzdy k dispozicii a aj citanie tem bolo super a aj kamosky no v poslednom case sa vazne neda 😠 tak som na dame a fotky mam aj na rajcinke to je taka stranka s fotoalbumami a sme spokojny

ini
17. jan 2008

uz to akotak funguje, na druhej strane ma to vyhodu, ked nejde - aspon nie som vkuse prilepena na nete 🙂
juj balsiger - tak prajem skore uzdravenie, nech ste rychlo fit!

balsiger
17. jan 2008

ini:dik,snad to prekoname...mame to obe rodiny,co jsme v jednoom dome a ja hlidam sousedce malou,jelikoz ona "bydli na wc" a mala kolem ni skakala...ona je uplne hotova,mne je trochu lip... 😝

ini
18. jan 2008

pekne, takze ste to chytili cely dom... drzte sa!!!

mirka414
18. jan 2008

dievcata nepoznate nejaky bazar na detske veci vo ch?chcela by som malinkej kupit nejaky detsky stol stolicku tabulu na pisanie a pod.veci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre