Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

zuzka2174
8. nov 2007

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den

zuzka2174
autor
23. nov 2007

Bola som u doktora..potratila som 😢 je mi hrozne....

balsiger
23. nov 2007

ach zuzi...to je mi lito!!! ☹ ☹ ☹

jestli mas chut, napis mi o tom,co se stalo vic do IP!!!

Drz se,myslim na tebe!!!

maryam
23. nov 2007

zuzka, aj mne je to hrozne luto... ☹
neviem si predstavit, ako sa citis, ale sucitim s tebou...

Veru, prve 3 mesiace su vraj najkritickejsie, treba si davat najväcsi pozor.
Je to velmi smutne, dufam, ze sa z toho skoro zotavis, hlavne psychicky.
Budem na teba mysliet.

balsiger
24. nov 2007

zdar vespolek...koukam, ze nam to tu nejak chatra...kde jste kdo???zuzka je na ceste na sk(pokud si to dobre pamatuju),ale to neomlouva ten zbytek...tak vylezte ven... 😉 🙂 😉 ja si chci s nekym pokecat o panu Blocherovi 😀 😀

maryam
24. nov 2007

ahoooooj,
tiez si "privrzenec" SVP??
to my s manzelom "ti najväcsiiiii" 😀

balsiger
24. nov 2007

jo, pan blocher je pro mne takovej mensi DR. Miroslav Sladek 😉

balsiger
24. nov 2007

mary:ale nevim, jestli by nam podal ruku 😕 co myslis?

mirka414
24. nov 2007

zuzi2174 je mi to velmi luto sme tu pre teba ak budes nieco potrebovat ☹ .

maryam
25. nov 2007

🙂 tak to neviem, ale preco nie... Teraz si nie som celkom ista, ale pocula som, ze aj on je "udomacneny importovany Svajciar" - jeho rodicia su Nemci 😀
a vies ako sa maju "radi" Svajciari a Nemci...
Suseda mi akurat rozpravala, ze jej znama bola na tom "pohovore na udelenie obcianstva" a ze sa jej tam take blbosti pytali, ze co doma vari (ci fondue alebo raclette 😀 )alebo ake programy v TV pozera (ze urcite tie "jej" domace - ona je zo Srbska), no vazne sranda.

balsiger
25. nov 2007

jo jo, to einbürgern je asi prca...ja CH pas nechci, staci mi C, eu pas je podle mne lepsi...treba na cestovani na jine kontinenty...

balsiger
28. nov 2007

nazdarek...kouka, ze tu je mrtvo,nikde nikdo ☹

mirka414
28. nov 2007

ja som obcas tu robim kalendar no musim pockat na jeziska kym dostanem tlaciaren 😒 inak si okusujem nechty v piatok letim na slovensko a este nemam slovensky sobasny list,zevraj je uz na ceste to zas bude nieco o chlp 😠 no ked zajtra nepride tak mam sedive vlasy.

balsiger
28. nov 2007

ujjjj...a na co ho potrebujes? 😕 vzit si ho s sebou na sk?

mirka414
28. nov 2007

dala som si ho vybavit po svadbe cez konzulat a trvalo im to 3mesiace a podla neho si chcem na sk zmenit udaje po svadbe.

zuzanab
28. nov 2007

prajem pekny vecer 🙂 Mirka, ked uz je list na ceste, hadam uz zajtra pride, nech Ta ta svajc.posta nesklame 😀 Kukla som Tvoj kalendar, je super, si sikulka 😎 , bude to pekny darcek 🙂

maryam
28. nov 2007

ahojte,
ako vidim "troska" to tu dnes ozilo...
Mirka, ja vsetko vybavujem radsej osobne na Slovensku, lebo ked si to nevybehas sam, tak cakas strasnu dobu.
Ako sa inak mate?
Ja sa "pripravujem psychicky" na porod 🙂, teda este mam jednu kontrolu buduci tyzden a potom uz len cakat.
Vcera sme konecne zmontovali postielku s muzom a furt sa na nu chodime pozerat 😀 a muz mi zakazdym povie, ked ju vidi, ze nech uz konecne porodim, ze sa nevie dockat 😵
V sobotu ideme po sedacku do auta, tak sa tesim.
Okrem toho som volala do nemocnice, chcela by som porod vo vode a myslela som, ze maju len jednu vanu, tak ma "upokojili", ze maju 3 porodne izby a v kazdej je vana.

zuzanab
28. nov 2007

maryam, Ty uz to mas skoro za par, kedze to moze prist hocikedy 🙂 To cakanie je asi prijemne aj nervozne zaroven 😉 ,ale Ty si asi optimisticky naladena, tak by to mohlo ist pekne podla planu 🙂

maryam
28. nov 2007

zuzana, to teda som 😀
Vazne neviem preco, ale mam taky pocit, ze porod bude len taka "mensia exkurzia v nemocnici" 😀
Rychle a nie velmi bolestive, dufam, ze to tak aj na koniec bude 😕

mirka414
28. nov 2007

maryam niesi ty original od trnavy?aj ja si vsetko vybavujem sama no sobasny list mi pripadalo mudrejsie cez konzulat,lebo som nevedela kedy a na ako dlho pojdem na slovensko ale vedela som ze 3mesiace urcite po svadbe nie.ale dufam,ze to klapne a posta nesklame...
zuzanab dakujem super darcek pod stromcek je aj snehova gula s fotkou doporucujem...
maryam prajem ti zo srdiecka taky lahky porod ako som mala ja 8min.a hotovo drobcek bol na svete 😵 😵 a ked ma zasivali aj smsku som stihla napisat 😀

zuzanab
28. nov 2007

Mirka, to o tom porode si asi nemala pisat, urcite si to zapamatam a budem zavidiet 😅

mirka414
28. nov 2007

neboj poprajeme aj tebe 😵

balsiger
28. nov 2007

maryam...take ti drzim palce, ja jsem v 38+1tt rodila 😉

maryam
29. nov 2007

mirka podla coho sudis, ze od trnavy? 😀
Ja som severnejsie - z Kysuc, az pri polskych a ceskych hraniciach. A dakujem, za to prianie, dufam, ze to tak bude aj u mna ako ty pises.

Balsiger, dakujem, no ja mam ten pocit, ze sa to u mna "potiahne" minimalne do polovice decembra, mozno aj do 20., momentalne nemam ziadne "naznaky" bliziaceho sa porodu, ani nejake bolesti, aj brucho mam dobre ze nie pri zuboch 😀 tlaci ma hore na rebra, ze sa mi zle sedi.

mirka414
29. nov 2007

u nas pri trnave sa casto pouziva slovo furt co si spomenula tak mi to pripomenulo domov a trnavu.snad vam jezisko neprinesie darcek pod stromcek,alebo ano?

mirka414
29. nov 2007

prisiel mi sobasny list 😵 takmer na poslednu chvilu.

mirka414
29. nov 2007

o chvilu nas bude zasa viac pride jedna kadernicka 😀 .

zaky27
29. nov 2007

jeeeej uz som to nasla 🙂 ahoooj

mirka414
29. nov 2007

a teraz si pridaj fotky a aj do albumu a mozes mrknut aj ine temy.takze vitaj.

maryam
29. nov 2007

mirka, tak vies ako "zapadoslovaci", podobne narecie 😢

no veru, neviem ci si nepocka rovno na vianoce, v profile mi to inak vyhodilo tak nejak, ze 25. decembra, lekar mi vypocital 24. decembra a moja momentalna lekarka pocita s tym 17. ci 19.
tak uvidime...

balsiger
29. nov 2007

mirka...tak ti zrlam peknu dovolenku!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre