Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

zuzka2174
8. nov 2007

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den

mirka414
29. nov 2007

dakujem ale to bude skor behacka po uradoch ale aj tak sa tesim,ze bude babinka varit a prebalovat 😀

ini
29. nov 2007

teeeeeda 3 mesiace mirka??? kokso, to je dobre na prasky, ked nanieco cakas a nechodi , nechodi...
presne z tohto mam obavy - ked si dam tu vybavovat rodny, za kolko mesiacov mi asi tak pride a ja budem moct ist s malym na SK, my totizto mozme ist (ako cela rodina) domov len v juni a v juli, vtedy ma muz dva mesiace volna, inokedy neni sanca - jedine sama ☹ a ked ja porodim koncom maja a budem ako mirka cakat 3 mesiace, tak sa domov dostanem asi az na najblizsie vianoce 😢 a zas na druhej strane sa obavam,ak pojdem na Sk vybavovat, kolko to tam bude trvat, ked vybavovala kamoska co rodila v londyne - cakala aj doma okolo troch mesiacov - skratka katastrofa ☹ ☹ ☹
mirka a ako letis domov, ved skyeurope z baslu do BA je zrusene. letis z ZH do viedne?

mirka414
29. nov 2007

dam ti kontakt na jednu pani ona ti super poradi a pomoze ohladom vsetkych papierov.poznas pani Fabianovu?je to hrozne caka sa na jeden papier aj 3mesiace.nam akosi zazrakom okolo svadby vsetko klaplo aj super datum 07.07.07 sme mali iba 2tyzdne isty pred svadbou 😵 to bol len stres vsetko zvladnut a potom aj papiere po.ano letim ZH-Vieden.

ini
29. nov 2007

hej, na nu som uuz kontakt dostala mirka 🙂 , n iekde tu mam aj jej vizitku, dik mirka za ochotu. inak ked som bola doma, tak som sa bola informovat v skyeurope a vraj rokuju s ZH, tak ak sa dohodli od januara by zas mali lietat, to by bolo super

ini
29. nov 2007

my sa teraz cez sviatky pokusime vsetko doma pozhanat co bude treba na rodny, aby nam chybalo naozaj uz len to najdolezitejsie - dieta 😀, lebo ma porazi, ak by som tu musela trcat cele leto ☹ , aspon 6 tt po porode by som uz isla , ak by sa dalo

zuzanab
29. nov 2007

ahojte 🙂
jeej maryam, aj ja pochadzam z Kysuc 😎 , prvykrat som natrafila na nejaku dusu z mojho rodiska 😉

mirka414
29. nov 2007

moja ma uz vsetko v poriadku ma uz aj ID asi moze ist aj na disko 😀 hej co my sme mali pred narodenim to bolo hruza musela som ju dat zapisat bez otca a s mojim slobodnym priezviskom a potom vsetko menit 😠 no stres.

zuzanab
29. nov 2007

mirka, veru riadne si si uzila behanie a vybavovanie po uradoch ☹ , ale uz to mas za sebou a vsetko vybavene 😎 .Inac, tak Ti zavidim, ze uz cestujes domov, hned by som sa zbalila, ale musim este pockat do Vianoc. Prajem krasnu vianocnu dovolenku 🙂

mirka414
29. nov 2007

dakujem zuzanab my odovzdame darceky trosku sa od mojej mamicky nechme rozmaznovat 😉 to je pokoj od plienok a varenia 😀 a ideme nazad k muzickovi stravit vianoce spolu s nasou dcerenkou a dedkom mojim svokrom a nasimy zvieratkami:ponikom Timom,mackou Mice,a nasimy 7 zajacikami a snad pribudne aj psik 😵 .

mirka414
30. nov 2007

hallo je tu niekto?

maryam
30. nov 2007

jeeeeej, aj ja zavidim, uz som nebola na Slovensku od minuleho oktobra, cize viac ako rok ☹
aj som sa v lete chystala - este posledny krat pred porodom ale nejak to nevyslo...
Ale ked sa maly narodi, tak stiahnem muza, nech ideme v januari alebo februari aspon na 10 dni.

Zuzana a odkial si z Kysuc? Ja z Vysokej n. K.
Citam, ze na Slovensku snezi a tu u nas nic - len sivo - fuj, fuj, fuj a ja mam tak rada sneh.

Mirka aj ponika mate? To je zlateee, my mame akurat "domaci hmyz" 😀

balsiger
30. nov 2007

ja jsem tu taky...ahooooj

mirka414
30. nov 2007

maryam hodila som fotku ponika do albumu leonie.je nadherny.ma 9 rokov a je to v dedine atrakcia pre deti.

mirka414
30. nov 2007

admin bol rychlejsi ponika mi zmazali musim najst fotku s ponikom a s leonie 😠

maryam
30. nov 2007

balsiger, akurat som pozerala tvoj album, paaaaani, to mate ine "domisko" 😀 vyzera to prinajmensom ako penzion...
Chovate aj kravy?

Mirka, ty sa na ponikovi nevozis? 😀 Ci prenechavas to len na deti...

mirka414
30. nov 2007

prosim ta zaco ho mam tak potrestat ved keby som nanho sadla tak ho musia dat utratit 😀 po porode mam 10kg navyse 😠 darcek od dcerenky.

maryam
30. nov 2007

😀 no teeeeeda, ze utratit... 😀
Tak to ho mate potom len na "ozdobu"? Alebo cakate az Leonie podrastie...

mirka414
30. nov 2007

cakame kym leonie podrastie a zatial markus vozi ine deti 😀.je krotky a nestoji vela do roka par balikov sena a mame velku zahradu tak ma super vybeh.

martinalip
30. nov 2007

ahojte mamicky a buduce mamicky
ste niektora z Bernu?

mywiel
1. dec 2007

Ahoj Martinalip ja som z Neuchâtelu to nie je zas tak daleko... 😉

ini
1. dec 2007

ahojte co nove? mirka ty si neodisla na slovensko? nemala si is vcera 😕 ?

princesse
2. dec 2007

Kocky, nie ste niektora v Lausanne? Bonne journée 🙂

mywiel
3. dec 2007

Ahoj Princesse no Lausanne je odo mna asi 45 minut... 😉

maryam
3. dec 2007

ahojte,
akosi nikoho niet, ste zaneprazdnene? 😀

Mywiel ako? Bola si na kontrole? Vsetko ok?
Ja sa chystam v piatok, som zvedava, co mi lekarka povie, ale uz som "nakopkovala" co si musim vziat do nemocnice, aj papiere su nachystane, tak uvidime, kedy ma to "zastihne"

mywiel
3. dec 2007

Ahoj Maryam, ano bola ale videla som len bielu gulku vraj som bola len v 6tt kvoli mojim dlhym cyklom, srdiecko bilo, tak to bude hadam ok. Teraz v piatok mam ist zas to by som mala byt teda v 8tt, tak dufam, ze uz uvidim nejaku fazulku, aj tak to nechapem, lebo som mala poslednu MS 11.09., ale doktorka vravi, ze to je kvoli mojim dlhym cyklom 31-41 dni, takze som zrejme otehotnela neskor, aj tak mi do nejde do hlavy naposledy sme mali sex v septembri... 😅

ini
3. dec 2007

ahojte, mywiel v 6 tt 😲 ? wow, tak sa ti posuva termin o dost neskorsie...
maryam, vsak ty to uz mas za par 😵 😉 , ako sa citis?

balsiger
3. dec 2007

maryam: tak jak? jeste to zvladas?jeste nemas nejake naznaky?drz se!

ostatnim preju dobrou noc...vi nekdo, kdy se ma zuzka vratit z SK? vim, ze tam letela neco vic nez pred tydnem...

dobrou

maryam
3. dec 2007

Ahojte,

dakujem za opytanie, vsetko zatial po starom, len sa mi zda, ze som za posledne 2 a pol tyzdna nepribrala, vazila som sa dnes, tak dufam, ze vaha bola zla...
Dufam, ze drobec pribral aspon 400-500g.

Inak ziadne naznaky, citim sa stale rovnako.

Dobru noc vam prajem 😉

ini
5. dec 2007

maryam , nieco nove 🙂 ? ci este ste stale 2 v 1 🙂 ? uz ste vymysleli meno pre babatko?

maryam
5. dec 2007

ahoj ini, este stale rovnako 🙂 ,
dnes sa mi dokonca snivalo, ze sme dosli do porodnice a furt nic, ze lekarka mi dala aj injekciu na vyvolanie kontrakcii a nic, ze sme len chodili s muzom hore-dole, vypustali a napustali vanu od nudy a nic 😀
A meno uz radsej nevymyslam, nechavam to na muza, lebo ten ma stale nejake napady, kazde meno zostane 2 tyzdne a potom ho zmeni... Tak neviem, na co sa navykavat, ale uz ho dnes asi pritlacim, ze nech uz povie svoj "konecny" nazor a hotovo, uz sa mi nechce cakat, cim este prekvapi 😀

A ty ako? Ako sa citis? nebyva ti zle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre