Sú tu dáke tehuľky zo Švajčiarska?

zuzka2174
8. nov 2007

Ahojte vsetci..som tu nova 🙂 Tak sa tesim,ze existuje tato stranka,ja zijem vo svajciarsku..tak len tak nahodou,ci tu tiez niekto nieje 🙂 inak prajem vsetkym krasny den

sarka211
9. nov 2007

ahoj moja...asi nikto nevie, ze je tato stranka...musis pockat 😉 ako sa mame? 🙂

zuzka2174
autor
9. nov 2007

Ahoj Srdiecko..dobre sa mam..no ja si myslim,ze asi tazko..aky si mala dnik??

zuzanab
9. nov 2007

ahojte tehulky 🙂 Mam rovnake bydlisko, ale tehulka este nie som

drnda1
9. nov 2007

ahojte,
moja svokra žije vo švajci, boli sme tam aj s malinkou v júni... 🙂

mywiel
9. nov 2007

Ahojte zienky ja som tiez Svajciarka, som tu uz 12 rokov a som novopecena tehu.

mywiel
9. nov 2007

My sme tu taka Slovensko-Ceska banda, vsetky uz vydate a niektore uz aj s babenkami.

mywiel
9. nov 2007

A v ktorej oblasti ste? Ja vo francuzskej, Neuchâtel pri krasnom jazere. 🙂

drnda1
9. nov 2007

No super...vám závidím...my vždy keď sme tam, ,,dýchame,, tú prírodu a ten božský kľu a tých normálnych ľudí... 🙂

mywiel
9. nov 2007

Ja idem na Slovensko akurat na novy rok, tak sa velmi tesim na rodinu, ale predtym idem pozriet brata do Anglicka, ma 1 mesacnu dcerku, tak sa uz neviem dockat. Drnda a casto sem chodite?

zuzanab
9. nov 2007

ja som v nemeckej oblasti pri rakuskych hraniciach,kanton St.Gallen,zatial len kratko

mywiel
9. nov 2007

A paci sa ti tu? Robis tu ci studujes?

zuzanab
9. nov 2007

vo februari to bude rok,co sme sa tu s manzelom prestahovali,teraz uz pracujem.Prostredie je super, celkom v pohode si zvykame, vlastne vsetko je len o zvyku...

mywiel
9. nov 2007

A co robis ak sa mozem spytat? Ja som sem prisla v 18tich ako au pair. Ja uz si neviem predstavit inde zit, len rodina mi trosku chyba. ☹

maryam
9. nov 2007

Ahojte, aj ja som "tu" 🙂
Zuzana tiez pri SG, kde si ty presne?

zuzka2174
autor
9. nov 2007

Ahojte,tak som rada,ze sa niekto ozval..ja zijem v Thune s mojim novopecenym🙂manzelom 🙂 no uz aj cakame babätko,inak Svajc je fajn,ale s mentalitou sa treba vyrovnat 😉

mywiel
9. nov 2007

Ahoj Maryam, tak sa to tu pomaly rozbieha, musime podakovat Zuzke, ze zalozila tuto temu. 😀

maryam
9. nov 2007

😀 ved prave

mywiel
9. nov 2007

No vy ste vsetky v nemeckej oblasti, ak budete mat cestu do francuzskej napiste, mozme nieco podniknut. 😀

zuzanab
9. nov 2007

Zacala som robit v jednej firme Oerlikon-Solar (Custommer Support),myslim,ze aj v Neuchatel je pobocka alebo Uni,s kt.spolupracujeme. Po tolkych rokoch sa Ti necudujem, zvykla si si tu 🙂

zuzka2174
autor
9. nov 2007

brali sme sa pred mesiacom a neake drobne..a babätko sme este neplanovali,chceli sme este chvilocku pockat..neaky rok..no a presne tyzden po nasej svadbe(mali sme vyrocie 1.tyzden)som prisla na to ,ze som tehotna.Starsia sestra ma termin teraz v decembri..sa tesim!

zuzanab
9. nov 2007

Ahoj maryam 🙂 , ja som v Buchse,SG

maryam
9. nov 2007

mywiel, do francuzskej casti som sa teda este pozriet nebola, verim, ze je tam pekne, ale nemavam nejak cestu tym smerom.

mywiel
9. nov 2007

Ja profesorka v sukromnej skole ucim buduce kozmeticky a maserky. 🙂 No zvykla, prisla som sem skoro naucila sa francuzsky, vydala uz je to 8 rokov, takze som tu zakotvila, manzel je Svajciar. 😅 Len rodinu keby som mohla este prestahovat sem tak mi uz nic nechyba. 😀

zuzka2174
autor
9. nov 2007

no ja sa tesim,ze sa to tu rozbehlo.No ja som pri Berne.tiez som zacinala ako Babysitter v zh,potom som opatrovala starych ludi,ale musim povedat,ze uz urcite nebudem...nieje na to prist domov🙂a nie u niekoho strasit

maryam
9. nov 2007

Zuzana, to mas veru dalej do SG ako ja, skoda, ze nie si blizsie, ja som v Uzwile - dnes som akurat bola v SG - mam to nejakych 22 km.

mywiel
9. nov 2007

Zuzka tak to ti gratulujem.
Maryam ano je tu krasne a mentalita je lepsia ako v nemeckych oblastiach aspon si to ja myslim. 😉

zuzka2174
autor
9. nov 2007

Mywiel,to je zaujimave...ja tiez masirujem,no vlastne teraz som sa troska zasekla...tak to sa tesim..mas skvely job

mywiel
9. nov 2007

Do Bernu chodim nakupovat do Ikei niekedy, tak si mozme dat zraz niekedy...

maryam
9. nov 2007

mywiel, tak o tom som viac ako presvedcena - o tej mentalite... 😖
Ja som s tunajsimi "domacimi" minimalne v kontakte, je tu urcity odstup, co je skoda.

mywiel
9. nov 2007

Maryam ja som bola au pair na zaciatku u Slovenky co sa tu vydala a ta bola najhorsia, namyslena, ze je Svajciarka uz a ja som mala len 18nast, nikoho tu nepoznala a som drzala hu.. a krok. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre