• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

hej aj my sme chceli niekam ist na bazeny,lenze toho svojho nikam nedostanem...odkedy je leto ani jediny raz verte ci neverte sme sa neboli kupat...
7. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma :wink: v takom hice sa nechce ani mne, ale vecer okolo 6. je fakt prijemne
7. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci som to tu uz nepisala, ale vraj prvy bazen na kamenci obsahuje 35 percent mocu, robil sa rozbor na hygiene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia Práve preto ja zas bazény nemusím.Keď si predstavím čo tam tí ľudia robia a pritom je tááák strašne ťažké vyliezť z bazéna von na WC.
8. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina149 veru, otvorene kupaliska tiez nemusim. v tych krytych je to ako tak este kontrolovane, aj ked urcite niesu ciste uplne
8. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon ste ma trosku odradili,nebudem tak vysilovat...
hovorila som s Marcelkou,obe sa maju velmi dobre,malicka ma uz 6kil a rastie ako z vody,je zlate babatko,pekne spinka a papa... a ze vas vsetky pozdravuje,lebo nevie kedy sa jej podari dostat na net,vzhladom nato,ze do konca augusta bude urcite u rodicov...
9. aug 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma pozdravujem ju :slight_smile:
9. aug 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli na prechadzke a stretli sme mamicku s takmer 2rocnym chlapcekom tak sme chvilku prehodili par viet a ona ze som jej nejaka povedoma.....tak ja reku poznate modreho konika ? :grinning: :grinning: samozrejme ze nepoznala :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si myslela ze som narazila konecne na nejaku konovku :sweat_smile:
idete niektora na pustny kvet do kina?
9. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nejdem bola som na shreka s bratom a to mi stacilo v priebehu dvoch tyzdnov 2x do kina @latvia dobre poviem jej mala by som ju ist este ten tyzden navstivit ak sa pdari lebo este mam dovolenku
9. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mohlo by sa uz konecne urobit aj nejake to michalovske stretko, nie? :slight_smile:
9. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: aj ja som s okr.MI,chodila som predtým do témy snažilky s MI,len tam to zapadlo prachom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 ahoj ja som tu tiez prvy krat, ako dlho sa snazite?
9. aug 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac dost dlho ,skoro 7 rokov,zatial neúspešne :pensive: :pensive: :pensive:
9. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac
@eva7780 ahojte :wink: nuz, obcas tu niektora musime utriet prach, ale snad nim nezapadneme :grinning:
9. aug 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked bazeny tak radsej v madarsku-kisvarda,,, sirava urcite nie :unamused:
9. aug 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia cauko,konecne niekto z rovnakeho mesta :wink:
9. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 preco tak dlho???
9. aug 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac :grinning: vsetky sme tu michalovcanky, len ma nikto nezastavuje v meste :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoda, mohli by sme urobit meeting a pokecko :slight_smile:
9. aug 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia no to je mozne.... :wink:
9. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 ahoj,ze si sa aj objavila :wink: sadaj na bike a pojdeme kuknut marcelku k rodicom,ved to nemas daleko...
ked sa nieco zoskupi v meste tak sa pridam... kym je teplo a da sa sediet vonku...
10. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, vy sa tu snad vsetky poznate :sweat_smile: som za stretko, kludne napiste cas, datum, miesto, dovalim sa :slight_smile:
10. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam evu a marcelku,to sme si predtym dlhsí cas pisali a dost... urco som rada,ak nas tu bude viac... ja uz dalsi tyzden nastupujem do prace sice mam ranky a poubede som volna,takze sa prisposobim a ak sa to nepodari tak dame stretko my dve s latviou,si za @latvia...
10. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma :grinning: jasneeeeeeeeeeeeeee
10. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: beriem ta za slovo
10. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat vyplnujem tlaciva na rodicovsky prispevok, boli v CR nejake zmeny, tak musim odznova jak debil vypisovat co a ako....tak pekny den a ja ho tak premrhavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kavaapalma nohy uz mas oholene?? :grinning:
10. aug 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie ale dnes urcite,netankuje ma to ked nikam nechodim... a ak drahy nechce aby bola zajtra ticha domacnost tak ma musi vziat do madarska...
10. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma :grinning: tomu sa hovori diplomacia :grinning:
10. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .....ako sa mate??ja mam uz konecne net a uz aj byvame v bytiku tu MI..konecne :wink: ak mozem aj ja sa rada pridam ak bude nejake stretko :slight_smile:
10. aug 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikac nedarí sa,mm má trochu horší spg,už som si preskákala kadečím :unamused:
@kavaapalma ved už sa chystám dakedy Marcelku kuknúť,len sa dokopať :angry: mala som tu synovca na prazdninách,tak ani nebolo kedy volať s nou nie to ísť pozrieť
10. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok