Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

janka_a
23. aug 2010

@kavaapalma ja som bola🙂 ale len kuknut a na cukrovu vatu🙂

akika722
24. aug 2010

ahojte prepačte že sem píšem chcem sa opytať aké mate skusenosti s 3D ultrazvukom u mudr.Balinta...dakujem

latvia
24. aug 2010

@akika722 ahoj 🙂 len piiiiis, ja osobne s balintom skusenost nemam,tak velmi neporadim 😒

akika722
25. aug 2010

@latvia ja len že 2x som pri nom bola na 3 D ultrazvuk potvrdil i dievčatko že na 100% aj vaječniky mi ukazal že sa nemyli a narodil sa mi chlapček 😖
tak či sa to ešte niekomu pri nom stalo...

latvia
25. aug 2010

@akika722 a v ktorom tyzdni tehotenstva si bola? a na 2D v 30tt ti to potvrdil?

akika722
25. aug 2010

@latvia na 3D v 24.tyždni on sam mi ten tyždeň odporučil že vtedy je to najlepšie 😖

latvia
25. aug 2010

@akika722 vtedy je najlepsie na robenie fotiek 3D, ale nie na urcovanie pohlavia na 100 percent

akika722
25. aug 2010

@latvia prvy krat som bola v tom 24.tyždni vtedy mi isto potvrdil dievčatko že na 100% a druhy krat som bola o 3 tyždne nato z fotiek nič mao tam ručky no vtedy mi ukazoval že ma vaječniky že môžem určite v ružovom vybavu kupovať...myslim že na 3D by sa take čosi nemalo stavať že ti to 2x potvrdi s takou istotou

latvia
25. aug 2010

@akika722 nie, 3D nieje nic extra lepsie nez klasicke 2D.3D sa robi len pre potesenie mamicky, nieje v nicom lepsie nez to klasicke 2D. a na 100 percent by som si trufla povedat az vo viac ako 30tt 😅 resp.po porode 😉

akika722
25. aug 2010

no už je to jedno maly je tu je zdravy tak som nesmierne štestna ide mi len o ten princip.ideš zaplatiš si to povie ti to s istotou a predsa...to by nemal...aj kamoške sa to pri nom stalo.tiež že dievča dievča a mam chlapca

latvia
25. aug 2010

@akika722 nuz, na 3D sa mozes spolahnut len ohladne toho ako tvoje babatko vyzera, nie na to co to bude, ak, tak uz vo vyssom stadiu tehu. ale ak chce zena vediet pohlavie, staci na to 2D....mne dr.stale hovoril ze je to tak na 80-90 percent,nikdy nie na 100

akika722
25. aug 2010

@latvia v pohode len sa tak hlupo nemal vyjadriť že je to na 100% a pozrite...tu ma vaječniky 😖

latvia
25. aug 2010

@akika722 co narobis...

akika722
25. aug 2010

@latvia už nič 😀 mam dvoch nadhernych synov tak som šťastna tak ako to je...len som myslela či sa to ešte niekomu nestalo pri nom... 😀

latvia
25. aug 2010

jednej moeje znamej sa stalo to iste(nie pri balintovi), len jej v 30tt stihol dr. povedat ze to bude chlapcek, nie dievcatko....ale takychto "zvratov" je pomerne vela..

janka_a
25. aug 2010

@akika722 Balint ma zrejme uz svoj vek v poslednom case sa vo viacerych veciach casto myli..

akika722
25. aug 2010

@janka_a pekne od neho..hlavne že prachy zato berie a človek sa spolieha ked to hovori s takou istotou...
ale krpca by som už nedala za nič na svete 😀 😀

janka_a
25. aug 2010

@akika722 hlavne je ze mas babatko az dve a ze su krasny a zdravy🙂

akika722
25. aug 2010

@janka_a tak to hej...su užasny 😉

latvia
26. aug 2010

nejdete dnes niektora vytriast tuk na zumbu?? 😉 je o 18.00h na GĽŠ

marcelka82
26. aug 2010

Ahojte. Máme sa dobre. Malá rastie ako z vody (ale z mliečka) 😀 Som šťastná. Mám už net, tak sa ozvem častejšie.

Mne Bálint od začiatku hovoril, že to bude kočka. A je. Veľká.

janka_a
26. aug 2010

@latvia ja chodim na GľŠ ale len na skolu 😀 ja by so mbola na zumbu strasne leniva 😝

@marcelka82 🙂 je dobre ye mala tak krasne rastie🙂 hlavne je abz bola ydrava a krasne rastla🙂

latvia
26. aug 2010

@marcelka82 servus kocka 😉 ako sa mate?

marcelka82
27. aug 2010

Ahojte. Máme sa dobre. Čoskoro budeme mať zúbky. 😝 😵

latvia
27. aug 2010

@marcelka82 jeeeej, sa tes, mna maly vcera pohryzol 😀az tam mam chrastu 🤐

dnes sme mali ministretko s @anulienka166, bolo faaaajne 😉 kto sa k nam prida nabuduce?? sme boli pri mestskom parku, tam kde je take miniihrisko pre male deti s preliezkami a hojdackami, da sa tam posediet, predavaju pivo a kofolu a ine veci, tak ak budete niekto chciet, tak sa pridajte 😉

anulienka166
28. aug 2010

ano 😉 boli sme a fajne bolo fakt...bolo by dobre keby nas bolo viac a by sme spravili vacsie stretko deticky s aspolu pohraju..mamicky pokecaju 🙂 🙂

janka_a
28. aug 2010

@latvia
@anulienka166 ja sice deti este nemam ale ked pojdete niekedy opet na take "ministretko" rada sa pridam🙂

janka_a
28. aug 2010

a chcela som sa opytat..nejdete nahodou niektora na modnu prehliadku svadobnych a spolocenskych siat? teraz 17.9 v telocvicni GPH:.

latvia
28. aug 2010

@janka_a vydavat sa nechystam takze asi nie 😅

janka_a
28. aug 2010

@latvia ani ja sa nechystam 😀 ale uz netusim ako sa rozumne v michalovciach spolocensky vyzit 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre