• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

Ahojte, často sem nechodím, popri práci a malom dáko nestíham ale občas si Vás rada prečítam. Hádam keď dôjdem do šťastného konca a budem doma na MD tak sa tu objavím častejšie...
@latvia aj ja som začala šoférovať aj keď mám vodičák 12 rokov stale som sa ktomu nedokopala :angry: Až teraz som bola vlastne donútená, manžel je na 8 týždňov služobne mimo prichádza iba na víkendy. Tak som si musela vybrať buď každé ráno si vezmem taxík alebo odvediem do jaslí malého sama. Tak už 3 týždne bojujem . zatiaľ bez nehody a škrabancov - klop,klop.. :wink: Minulý týždeň sme boli prvý krát v materskom centre - páčilo sa, po prvotnom poďme domou som ho potom odtiaľ nemohla dostať :slight_smile:
17. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rejoice Najlepšie mäsiarstvo je na Leninke...Moj názor....Prijemny ľudia a mäsko stále tip top...
18. nov 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rejoice ahoj..zo supermarketov ani pre malicku nekupuj moj nazor...ako nebudem menovat ale ja mam s jednym zle skusenosti..kupovali sme masko aj z pulotveho predaja aj vakuvane a hoci mali dobru spotrebu a bolo "cerstve" tak nebolo...Ale myslim maso vseobecne to je jedno ake..ci morcacie, bravcove, kuracie.....masko je stare a strasne dlho sa pripravuje..jeznoznacne nejake masiarstvo :slight_smile: tiez by som rada vedlela v ktorom ho maju najcerstvejsie
18. nov 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tipy ja si myslim,ze na leninke je tiez najlepsie,neverim velkym supermarketom
19. nov 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Dakujem vam za radu, urcite do toho mesiarstva na leninke pojdem, mozno hned aj zajtra. Len keby mi ho chcela Mariannka aj papkat, nechce ho ani rozmixovane a trosku spaka ked je pokrajane nadrobno v polievocke, a to doktorka povedala aby som jej davala masko kazdy den.
21. nov 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som z okresu Michalovce :slight_smile:
27. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kleo80 :slight_smile: a odkial presne?
27. nov 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia no ahoj ako sa mame,ani k upirom uz nechodis...
@kleo80 ja tiez nie som priamo z mesta...
27. nov 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma nazdaaaar pracujuca :grinning: :wink: to vies, mam teraz roboty nad hlavu, tak som vypustila niektore temy...ako robis tento tyzden>?
27. nov 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia mam ranky tak hadam niekam aspon na hodku vypadneme,teda ak sa dohodneme
27. nov 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma jooooj, som dufala ze minimalne poobedky alebo nocne, v piatok rano mam jazdu a babka bude strazit krpca, ta reku ze pojdeme na kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to asi nechame na inokedy, poobede mi nema kto strazit bobika :confounded:
27. nov 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia tak nic nevadi raz to urco vyjde co uz :confounded:
robis vodicak teda mas odvahu...
27. nov 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma skusim sa urvat niekedy :wink: hej, vodicak, si vravim ze dobra vec, tak preco nie. len auto v nedohladne :grinning:
28. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia a to je najhorsie,ze aj ked si urobis vodicky a potom nejazdis tak vyjdes z cviku a potom bude problem sadnut za volant... u mna to tak je :confounded:
28. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma hej, to viem, ale to sa neda zabudnut, musime len oprasit :wink:
28. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kucierka24 a ktore na leninke, lebo su tam dve... pri ilase a potom tusim mecom (blizsie k byvalemu trhu, tusim vedla je/bol svadobny salon)
28. nov 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia velke kapusany :slight_smile:
29. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dobre poznam @kleo80 mam tam kamosov aj rodinu
29. nov 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ceja Mecom som myslela...je najlepsi... :sunglasses:
30. nov 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste vianocnu vyzdobu v oc zemplin,je uzasna...musim sa tam pofotit,kaslem nato,ze na mna budu ludia pokukovat ako na posahanu :sweat_smile: ... @latvia najblizsie prve kafco je v monacu :sunglasses:
1. dec 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma :grinning: kde je monaco? v OC?buduci tyzden makas ako?
1. dec 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia hej v oc... mam nocne ... no neviem jak to bude zajtra musim k lekarovi potrebujem dat prec znamienko zas sa mi zvacsilo a potom nazad stiahlo a spravila sa mi na nom chrasta...
5. dec 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma tak kebyze budes zajtra doobeda okolo 9.00 v meste, tak prezvon, mozno budeme aj my
5. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@latvia uvidim ako dlho budem cakat u dokiho,lebo musim k svojmu prepapier na kozne,pak na to kozne a pak sa objednat na chirurgiu,uz teraz chytam hysaky :confounded: neznasam cakanie :angry:
5. dec 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kavaapalma :grinning: to sme na tom rovnako, tak ked budes velmi vela cakat tak prezvon.
5. dec 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. zambova bude mat dnes v MC drobec diskusiu ohladne gynekologie a tehotenstva, nepridete? :wink: mozte sa jej opytat cokolvek, bude to taky vseobecny pokec o zenskych problemoch. o 16.00 ak by ste chceli prist, budova 7.ZS na vychode, nad telocvicnou
13. dec 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. dec 2010 o 11:17 • denisa82
ahojte som 6 mesiace tehotna a chcela by som vediet ktory lekary teras robia v michalovskej nemocnici a ci su tam dobre sestricky
:slight_smile:
18. dec 2010 o 22:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,co mame zimny spanok ako medvede,lebo kde nic tu nic...
mrzi ma @latvia,ze to nevyslo,ved ak tak teraz mam ranky koncim o druhej... keby nieco sms-kni :wink:
19. dec 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok