Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
18. okt 2007

ooooooch moja, to je uz zrejme za nami 😢 , ale dala by som si ten skvely kokteil co sme si dali v lete ked sme boli doma. Najblizsie ked sa takto zasa strestneme tak pojdeme na nejaky finom napoj dobre?

doda30
18. okt 2007

dakujem za privítanie......no musím povedať že aj mne je dosť zle.....a tiež mám dosť smolu lebo som si už stihla zlomiť nohu....takže to mám veselé...ale nejako to prežijem...už je tomu skoro 2 týždne takže som doma a nie v práci všetko má svoje výhody a nevýhody....

mory
19. okt 2007

michalovce spia? 😠
doda to je mi luto s tou nohou ale lepsie teraz na zaciatku ako na konci 😅

bubenko
19. okt 2007

ahojko mory 😉
doda, co si vystrajala? Tak to ti nezavidim, drz sa 😝

mimus
19. okt 2007

mas pravdu mory. Vyspavala som az do 11tej 😅 .
Bubenko ako sa citis?
doda tak tu nohu ti nezavidim, aj ked 2-3 tyzdne volna by bodli 😀

mimus
19. okt 2007

pozeram, ze dnes tu je akosi tichsie 🤐
Tak prajem pekny vikend 😵

mory
19. okt 2007

aj tebe mimus a vsetkym kockam 😎

mimus
20. okt 2007

no co ako vikendujete? Ja varim papanicko pre asi 30 ludi. Muzicek ma dnes narodeninovu party, ale vobec sa netesim, ze tu bude tolko ludi.

bubenko
20. okt 2007

mimus a co varis pre tolko ludi? To zr si tehotna je prenho urcite ten najkrajsi darcek 😉
citim sa dobre, brusko pomaly pada dole, nech to uz tu 😵 je
tak prajem pekny vikend 😀

bubenko
20. okt 2007

my s manzelom sme dnes pozvany na oslavu, ale velmi sa mi nechce ist, ja som uz taky tulen ze mna uz nikde 😝

mory
20. okt 2007

ale bubenko len chod lebo potom uz vobec nepojdes 😉

mimus
21. okt 2007

ahoj baby. Party dopadla super. Boli sme s muzickom posledny triezvy. Dnes je to horsie. Asi mam chripku. Tecie mi z nosa, hlava mi praska... 😢

bubenko
21. okt 2007

mory ako sa mas? 😕
mimus tak to ti nezavidim, vezmi nejake vitaminy a urob si cajicek a do postele 😔

mimus
22. okt 2007

dnes sa uz citim ovela lepsie, len nechapem preco mi rano pre istotu tiekla krv z nosteka. Asi uz nemam vitaminy. Takze dnes chcem zabehnut aspon do lekarne. A vy ste ako vikendovali?

bubenko
22. okt 2007

vikend bol ako kazdy iny, vcera vecer som mala take zvlastne bolesti v podbrusku, ale dnes uz nie 😅
som rada ze je ti uz lepsie mimus 😉
dnes nieje velmi pekny den ☹ , zato u nas uz kade tade snezi 😅 , nie v Michalovciach samozrejme, ale ajtak este len oktober a uz snezi. Velmi sa tesim, ved rada by som uz videla sneh na vianoce, len sa bojim tej cesty domov ako to bude na tom aute, dufam ze prave v polovici decembra nebudu nejake kalamity 😒

mimus
22. okt 2007

no toho sa aj ja bojim. My dokonca mame len celorocne pneumatiky. Tiez sa tesim na sneh, ale nech ho bude az ked dojdeme domov 😉

bubenko
22. okt 2007

presne tak mimus 😅
mory zijes? 😕

mimus
23. okt 2007

vau kde ste kto 😅

bubenko
23. okt 2007

tu to akosi mrzne, uz tu chodime len my dve mimus? 😢
mory co je s tebou? ☹

mimus
23. okt 2007

nechapem, zeby na nas zanevrela? A ty ako? Urcite si uz poriadne nedockava 😉 . Dufam, ze potom popises ako dopadol porod, lebo toho sa najviac bojim bojim. Ale sme predsa zeny tak to nejako zvladneme ne?

bubenko
23. okt 2007

no samozrejme, ja sa zatial nebojim, zbytocne budem stresovat a v tehotenstve mas byt kludna, tak ci tak ma to neminie a viac sa tesim na malicku, nemyslim na porod tak je to lepsie 😝

mimus
23. okt 2007

ja som este stale v praci, ale tak sa mi nechce. Najradsej by som uz isla domov 😵 . Bubenko ty este pracujes? A ostavate po porode nadalej tu alebo pojdeme domov?

bubenko
23. okt 2007

ja som uz treti mesiac doma, skoncila som na konci siesteho mesiaca. Ja som mala robotu v zime a trebalo tam od siedmej rana do piatej poobede stat. Robila som vo fabrike s morcacim masom, chcela som robit dlhsie, ale ja som hned od zaciatku tehotenstva zacala brutalne priberat a ked som uz mala o 15 kil viac, moje nohy to uz nezvladali takto cely den ma niest, tak som potom ostala doma. Doteraz som pribrala 24 kil ale tento posledny mesiac uz nepriberam. I nadalej ostavame v uk, na vianoce ideme domov a ja sice ostanem doma dlhsie koli vybavovaniu papierov, ale ked uz budem mat malu zapisanu v pase a vsetko bude o.k., tak sa vraciame spat do uk k ocinkovi.
mimus byva ti este zle? nezavidim ti ze si este stale v robote 😝

mimus
23. okt 2007

no ja mam robotku v pohode tak by som chcela vydrzat do toho 8 mesiaca. Ale ved uvidime. Uz som pribrala kilo, ale budem robit kym sa stolicka nepodlomi 😀 .
Uz si rozmyslala aj kedy sa chces vratit naspat potom do prace?
Ja im budem tvrdit, ze som o tych 9 mesiacov spat, ale pravdepodobne sa nevratim. Chcela by som zostat s babom co najdlhsie. Takze muzicek je uz pripraveny, ze potom bude tahat dvanastky, aby nas uzivil 😝 .

bubenko
24. okt 2007

s babom ostanem co najdlhsie takze neviem, ale ak sa mam priznat tak tam by som sa nerada vratila. Inak tu je to tak/aspon v nasej fabrike/ ze mala by som sa po pol roku vratit, ak nie musim ist podpisat vypoved, neviem ako je to u vas 😖

mimus
24. okt 2007

no ja mozem byt doma 9 mesiacov, ktore sa poitaju od dna ked odijde. Preto chcem vydrzat az do toho 8 mesiaca. Ale tiez sa nechystam vratit ani po tych 9 mesiacoch. Muzicek robi na smeny a platit za nursery to by ma vyslo draho. Co som sa pytala tak ceny zacinaju od £50 na den.

mory
24. okt 2007

ahojte kocky 😉 je mi luto zevas trosku zanedbavam ale chodim domov neskoro a potom kym deti zaspia som aj ja dotahana a unavena jak pes a idem aj ja do postele niekedy pocitac ani nezapnem ☹ a este k tomu mame stale horuco a mne je uz z toho horuca zle 😝
aj teraz idem dat deti do postele a laham aj ja 😔 pa pa ale sledujem vas vzdy
bubenko ti si este kinderko? 😀

bubenko
24. okt 2007

este som ☹ , ja by som uz tak chcela ist rodit, ale ta mala ne a ne von. tak tbe je zle z horuca a tu je uz dobra zima 😨
domov ideme az 19-teho decembra lebo bratovi nedaju skor dovolenku, mne je to jedno lebo ja ostavam doma dlhsie, ale luto mi je manzelika, dojdeme niekedy 20-21.dec. no a prveho sa uz vracia spat do uk. Ale kedze este ma dovolenku tak pride za nami potom v january alebo february, aspon ze tak.

zuzu2302
24. okt 2007

Ahojte zeny 😅 aj ja vas zdravim.. som si citala Vase prispevky, tak mi napadlo, ze Vas aj pozdravim 😉 ... zavidim Vam, ze spominate svoje polovicky. Ale to nic : uz len mesiac a sama nebudem ani ja 😝
tak prajem pekny vecer 😎

mimus
24. okt 2007

dnes sa citim nejako smutno ☹ nechapem co mi je. Zeby to uz tie tehu hormony na mna utocili 😨 Vlastne aj viem preco. Vsetky v junovkach sa rozpisuju ako bolo u doktora a aka je ich fazulka velka ci mala, len ja nic. Este ze mam stale svoj testik na stoliku, lebo to je jedine potvrdenie baba. Uz sa naozaj neviem dockat aspon toho prveho sona, takze si viem predstavit ako sa citis ty bubenko cakanim na Sarah. Vraj pomahaju horory a teply kupel tak skus 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre