Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

matulik
24. okt 2007

caves zenyyyy 😵
mimus nebud smutna,uz len par tyzdnov a aj ty uz konecne uvidis svojho drobceka...ako sa ti veselo vrti v brusinku... 😵
kazdy dnes asi maka o sto sest,nikde nikoho,kde ste sa vsetky stratili...ha?

malka
24. okt 2007

ahoj matulik,

ty este neplanujes babatko?

matulik
24. okt 2007

..joj az teraz som si uvedomila ze je noc...pekne 😅
...mimus,pokvakame zajtra??...inac,pozdravuje ta mirca 😝 😝 😉

matulik
24. okt 2007

juchuuuu,niekto este nespi..... 😀

malka
24. okt 2007

matulik, si predstav, ze ja ta poznam, teda dufam, ze sa nemylim

matulik
24. okt 2007

ahoj malka,nooo,aj planujeme,ale len tak potichu... 😵 😵

malka
24. okt 2007

ze potichu 😀 😉

matulik
24. okt 2007

heeej,poznas ma?,no to je krasa,aj ty si mi akasi povedoma... 😅 😅 hod sem nejake foto...

malka
24. okt 2007

byvas s miskou a risom?

malka
24. okt 2007

ak ano, poznas aj ty mna 😎

malka
24. okt 2007

coze tak neskoro buntosis?
ja cakam kedy sa hanka zobudi na prve nocne kojenie, ale uz sa mi strasne oci lepia.
ale uz to vidim, lahnem a tolko co zaspim, chrustik uz bude hore 😖 😀

malka
24. okt 2007

tak idem, krasnu dobru noc prajem 🙂

matulik
24. okt 2007

ja uz vieeem.Mirka,ze?ako sa malicka????misa ta stale spomina,ja ta stale pozdravujem...ale vies ako to chodi,svet je taky velky-maly,ze nakoniec sa stretneme na nete...na hanba... 😅

matulik
24. okt 2007

no ved vies,ze musime byt potichu...predstav si ze by nas misa s risom pocuvali,co vystrajame,,,, 😅 😅
tak dobru noc a dobru chut...

malka
25. okt 2007

ahojte,

matulik, aaaanoooo, uhadla si 😀
Hanka sa ma fajn, aspon sa mi zatial na nic nestazovala 😀
kecame uz vo velkom mama, dede, baba, tata a dalsie hatlaniny a nedavno sme zacali chodit za rucky, tak si momentalne necitim chrbat 😒
ale je uzasna, robi nam velikansku radost 🙂

co je u vas nove?

bubenko
25. okt 2007

ahojte, ako sa dnes mate? 😕
dnes je vonku hrozne 🙄

mimus
25. okt 2007

dnes som spala 13 hodin!!! To bude si tym pocasim.
Baby a vy v noci nespite? Ja ice tiez nie lobo robim az do polnoci, ale na konika uz vtedy nechodim. Vacsinou v takom case tu nikoho niet 😝

mimus
25. okt 2007

vyzera to, ze ani cez den tu nikoho niet. Tak ja len, ze mi zajtra drzte prsty, lebo konecne mam tu registraciu. Dufam, ze ma objednaju k doktorovi co najskor a nebude to az za dalsie dva tyzdne.

matulik
25. okt 2007

ahoj mimus 😵 😵
...troska som sem dnes zabludila...ako moja...?vidim,ze vyspinkana,a uz aj pripravena na na registraciu...
ja ked som sa zaregistrovala (GP),po vstupom (akoze) pohovore som sa mohla objednat aj hned...tak verim,ze nebudes musiet ani ty cakat az dva tyzdne na volny termin...a potom to uz pojde ryyychlo... 🙂

matulik
25. okt 2007

...a samozrejme drzim ti palce....daj potom vediet... 😵

mimus
25. okt 2007

dakujem zajtra sa hned ozvem. Teraz som este stale v praci az do polnoci, ale uz dufam, ze to zbehne rychlo.

mory
26. okt 2007

mimus drzim palceky nech ta rychlo objednaju 😉 tesim sa na fotecku zo sona 🙂

mimus
26. okt 2007

tak som bola na tu registraciu a sestricka sa az zhrozila aky mam nizky tlak. Objednali ma hned aj k dokimu. Takze nic nove som sa od neho nedozvedela. Musim ist na premeranie tlaku aj hned v pondelok. Vraj ma hned objedna aj k midwife tak sa to konecne rozbehlo. No vlastne okrem sona. Vravel, ze do 7tt tam nie je nic vidiet. Idiot, tak preco tu maju baby fotky aj z 5tt. No co uz. Uz som sa zmierila s tym, ze svoju fazulku do toho 12tt ani neuvidim. Hlavne nech je zdravucka a rastie.

mory
26. okt 2007

mimus no vidis 😉 a nizky tlak je ovela lepsi akokeby si mala vysoky,to by si mozno ani nemohla ostat v robote tak dlho ako planujes 😒
aj tak ti prajem krasne tehulkovanie a aby sa ti naplnili vsetky sny a predstavy 🙂
dobru noc 😔

mimus
26. okt 2007

dakujem mory a dobru 😔

mory
27. okt 2007

bubenko zijeeeeeeeeeeeesssssssss????????????? 😲
napis aspon 1 vetu nech viem ze si este nevybuchla 😀

mory
27. okt 2007

tak bubenko sa neozyva zeby to uz na nu prislo? 😅 😕

mimus
27. okt 2007

no neviem neviem mozno si len uziva posledny spolocny vikend len s muzickom. Potom uz na seba nebudu mat az tolko casu 😀

mory
28. okt 2007

peknu nedelu prajem 😎
bubenko mi nedviha telefon tak zeby predsa len isla rodit? 😕 skusim aj neskor a potom aj vecer lebo mozno ze ma ten telefon jej manzel a ze je v robote ale nezda sa mi ze robia aj v nedelu 😒

bubenko
28. okt 2007

ahojte, este som tehu 😝
telefon som nestihla dvihnut, za dva dni sme tu mali navstevy a nebolo kedy sadnut za internet, ale tato noc bola velmi zvlastna. Celu noc som nespala lebo ma neuveritelne boleli krize a mala som bolesti, nevedela som ci su to uz kontrakcie alebo co, ale nebolo to previdelne tak som si okolo pol stvrtej rano skusila lahnut a nakoniec som zaspala. Mna z toho trafi, ked neviem co sa presne deje, aj teraz mam sem tam silne bolesti v podbrusku, zeby uz pomaly chcela von? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre