Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mimus
28. nov 2007

dufam, ze su vase deturence zdravucke a pekne spinkaju....ste sa tu cely den neukazali 🙂 .
Ja som si konecne kupila uz aj prve tehu rifle. Do normalnych som sa nevmestila. Vlastne aj som vosla, ale vzdy som musela sediet s rozopnutym gombikom 😅 .

mory
29. nov 2007

mimus no sak toto ze ked si sadas tak to tiska na brusko a je to neprijemne to poznam 😉 a co ty si este nedala fotku bruska do junoviek? ja cakam 😀

mimus
29. nov 2007

nie este som ani nefotila 😵 teraz nevidno co je sadielko a co je brusko 😝 , ale jednoznacne to moje brucho vyrastlo. Co sa ale cudujem, ze vahu mam stale rovnaku 😅

mory
29. nov 2007

mimus no to si vaz ze si zatial nepribrala ja som mala v 12tt asi 5 kil naviac 😅

bubenko
29. nov 2007

ahojte, malinku teraz krmi manzel tak som trosku tu, jaaaaj kocky uz aby som schudla ☹ ale som riadne pocas tehotenstva pribrala. Sarah je od vcera velmi nepokojna, nemam cas ani na chvilu si sadnut za internet 😝
dufam ze tej noci pospime 🙄

mory
30. nov 2007

bubenko a kolko vazis? kolko si pribrala za cele tehu? 😅

bubenko
30. nov 2007

pribrala som asi tak 24 kil, ked som isla rodit mala som 78 kil a teraz mam 68 kil, dufam ze schudnem lebo inak ma drbne, do nicoho sa nemestim a co s tymi vecami? Malinka je teraz za dva dni velmi nepokojna, tej noci sme zasa nic nespali len malinko. Krstiny budu 22.12, nech uz je pokrstena, som nespokojna, bojim sa tej cesty domov v aute, myslela som si ze ked sa narodi tak take babo len spi,curka a papa, ale ona akoby mala 3 mesiace a nie 1 mesiac, je velmi ziva a nechce stale len spat ☹

mory
30. nov 2007

bubenko tak to mas este dost tych kil 😀 sak aj ja 75 😲 🙄 😀
a to ze mala nespi ti nezavidim ani moja cez den nic nespala ale spala pekne celu noc 😔 meboj v aute deti dobre spia tak dufam ze ta cesta vam rychlo ubehne 😉

mimus
1. dec 2007

ahojte baby. Ako vikendujete? Ufff ani nehovorte o priberani. Ja kym som neprisla do uk tak som sa nemohla dostat nad 50kg. No tu sa to akosi rozbehlo. Az som skoncila v maji minuleho roku az na 74. Kedze sme mali v oktobri svadbu, tak som sa buchla na diety a cvicenie. Podarilo sa mi schudnut do oktobra na 56kg. Doteraz som si drzala 59kg. Ale uz teraz sa bojim toho ako fajne priberiem a kolko toho na mne ostane po porode 😀

mory
1. dec 2007

mimus a co si robila ze si tak schudla?

mory
1. dec 2007

ja som bola vzdy chuducka 58kg ale mam vysku 😉 ale po porodoch to akosi nejde dole ☹ porad 😉

mimus
1. dec 2007

ja som prestala jest vsetko pecivo+vsetko som sa snazila varit bez oleja. Ak tak som pouzila len kvapku olivoveho. A zacala som jest vela ryze. S cvicenim som to neprehanala. Skor by som povedala, ze bolo to skor vikendove precvicenie.

atima
1. dec 2007

Ahojte michalovčanky
Ja sa zatiaľ s manželom o babatko len snažime no pevne verime, že raz to vijde.je tu akosi malo diskutujusich z Michaloviec.

mimus
1. dec 2007

mory si zmenila fotecku 😉 😵
vitaj atima. Odkial si z MI ak smiem vediet. Noooo je nas tu malo. A aj tie co si vykecavame sa v MI teraz nenachadzame 😀 . Ja som si uz myslela, ze doma nie je internet 🙂 . Neberte ma vazne, ja viem ze je. Ved ako by som mohla so segrou a kamosmi kecat hodiny 😵

mory
1. dec 2007

atima ahoj a vitaj 😉
odkial si z MI? a napis nieco o sebe 🙂

mory
1. dec 2007

mimus takze vela ryze? o.k. 😉 bedem jak cinanka 😀 a ake cviky si cvicila ?trosku podrobnejsie mi napis 😅 😀 ja som trdielko vsetko potrebujem podrobne 😝 😀

bubenko
2. dec 2007

vitaj atima 😉
pripajam sa k vam co sa tyka chudnutia, dnes som si isla do mesta kupit rifle, ale nakoniec som nic nekupila lebo som bola zhrozena z toho ked som sa videla v takom velkom zrkadle ☹

mory
3. dec 2007

bubenko 😀 vitaj v klube MOLETKA 😀

mory
3. dec 2007

pametas jak sme sa furt smiali z toho obchodu na zaciatku mesta? "moletka" 😅 no a teraz by sa nam taky zisiel 😝 😀

mimus
3. dec 2007

tak sa po vikende hlasim spat. Baby to sa nas vsetky nove babenky boja ci co? Vsetky len nakuknu a potom zutekaju 😖 .
mory hlavne brusaky, aby som mala ploche brusko a potom bicykel.
Zajtra sa tu neukazem. Ideme pozriet auticko. Este stale sme nic nekupili a to na Vianoce chceme ist domov uz na novom. Tak dufam, ze sa nam to zajtrajsie uz bude pozdavat.
Celu nedelu sme behali po obchodoch. Aj tak sa mi nepodarilo kupit darcek pre kazdeho, takze tento vikend ma to caka znova 🙄 .

mory
3. dec 2007

mimus tak drzim palce aby to vislo tentokrat 😉 ja mam jednu vihodu ze nejdeme domov na vianoce - nemusim kupovat darceky 😀

bubenko
5. dec 2007

ahojte, tak sme toho zasa vela nenaspali 🙄 , ani ja este nemam pokupene darceky ajked som uz v meste bola dvakrat, no co by som chcela na poslednu chvilu ze 😒
mimus tak vela stastia pri kupe, ako brusko?
mory ako deticky?

mory
5. dec 2007

bubenko a co tak dat nove fotky aspon jednu prosim 🙂 a ako chodis do mesta s malou?
mi sa mame fajn mala je strasne zlata stale si brble popod nos no sranda z nej 😀 a zacina chodit sem tam jeden krocik tak sa tomu vsetci tesime jak male deti 😅 😀 hlavne ja samozrejme 😝

mimus aj ty by si uz mohla dat fotku bruska urcite uz nieco vidiet 😉

vera113
5. dec 2007

Ahojte baby, tak sa k vám hlásim aj ja. ako vidieť celkom vám to tu ide... 😀 ja som dnes bola na 1 odvážny nákup v obchode pre bába no a samozrejme, že som tam nechala aj pekné peniažky..júj a to som ešte len na začiatku. Kde je v MI naj obchod pre bábo (nejaký lacnejší) 😝 😵

mory
5. dec 2007

vera ahoj a vitaj 😉
odkial si?
ja som bola naposledy v michalovciach v lete a boli sme v obchode pri nemocnici bol tam nejaky novy a este mas ten pod elanom a na leninke ale lacne to asi nebude 😅 a tiez mas rozne veci pre babatka v tescu a hypernove a neviem este kde 😝
volas sa viera?

vera113
6. dec 2007

ahojte...áno volám sa Viera. V tom obchode pri nemocnici som bola práve včera - je tam mnoho vecí, no majú jednu chybičku - keby dali aspoň zľavu, keď človek kupuje viac. No čo už neurobíme pre drobca. 😀 mimochodom bývam 30km od Michaloviec taký mini zapadákovček - Bežovce. Ako to dnes vizerá - budete mať pekný deň? 😵

mory
6. dec 2007

tak ahoj aj ja som viera 😀 z bezoviec som mala tusim spoluziacku ale niesom si ista 😅 na jaku skolu si chodila?

mimus
6. dec 2007

hlasim sa po dnoch volna 😉
vitam vierku - dufam, ze nezdrhnes 😉 a ostanes nam verna 😵
konecne sme kupili auticko a mame uz aj skoro vsetky darceky. Ostala uz len moja segra. Brusko rastie a rastie. V utorok ideme na utz, tak sa uz tesime.
mory brusko odfotim az po utz oki 😉

bubenko
6. dec 2007

mimus tak doma o tom uz vedia? Nechcela si to povedat az ked dojdete domov? Tusim tvoj ocko ma nejaky sviatok tak ste ho chceli prekvapit 😅 , alebo ste to nevydrzali ako my predtym? 😅 uz sa tesim na fotku 😉
vitaj vera tak onedlho je to tu co? ja ti neviem ci je v MI nejaky lacny obchod co sa tyka oblecenicka pre drobce, ja ked som bola doma tak som bola v tom obchode co je pri nemocnici ale nezdal sa mi nejaky lacny, ale skus sa tam ist pozriet 😉
mory tak uz pomaly chodime? super, tak davaj na nu pozor a jak zubky?
Nasa Sarah je betarik, este ked tu bola svokra tak jej stale spievala no a teraz ked isla prec tak musim ja, no poviem vam, super star som teda riadna, uz ani neviem co by som este tak som jej aj daco povymyslala, uz nech sme doma, brnknem mame nech si aj ona daco nachysta aby bola pripravena, svokra je. Dufam ze doma aj trosku pospim 😅

mimus
7. dec 2007

bubenko mas IP
ano doma to uz vedia. Ved mamca tu za mnou necakane prisla ako draheho prekvapenie. To sa nedoalo vydrzat.
Dnes ma straaasne boli hlava, tak si idem asi este lahnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre