Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

bubenko
8. dec 2007

to mame dnes krasne pocasie tu v uk ze? 😠
ako sa mate?
Sarah v noci pekne spinkala, aj teraz spinka ale o chvilku uz vstane lebo ma papkat 😲

mory
8. dec 2007

mne to nepridava prispevky asi sa na to vyprdnem 🙄

bubenko
9. dec 2007

ahojte, tak ako darceky uz nakupene? 😝
nic sa mi dnes nechce, asi pojdeme dnes na nakupy, este nemam darcek pre mamu a svokru 😒
uz chcem ist domooooooov 😲

mory
9. dec 2007

bubenko 😎

mory
9. dec 2007

ja darceky este nemam ale mam vyhliadnutu krasnu babiku a kociarik pre eliusku a moriky chce draka s ritierom takze mam po starosti len skade tolko penazi je to fajbe drahe 😔

vera113
9. dec 2007

Ahojte kočky, tak ako sa máme? Dlhšie som sa neozvala, bola som na skúške a tiež na prednáškach v škole. Už to začínam pociťovať ako ťarchu..predtým som si myslela, že to nič nebude. Môj muž sa zo mňa smeje, že niekomu stačí jedna výška a ja musím mať dve..no čo už, keď je teraz taká doba a zamestnávateľ si to vyžaduje. No ináč ja som darčeky ešte ani nepozerala. To vy kedy toto všetko stíhate??? 😅 Prajem vám krásny dník 😀

mory
9. dec 2007

vierocka vsetko sa da ked nemas inu moznost 😀 jej tie skusky ti nezavidim 😝 a este aj potom ked porodis 😖 no drzim palceky 😉 uz sa ti to krati 😉

mimus
11. dec 2007

tak pozeram, ze som sa tu uz naozaj dlho neukazala. Teraz nemozem spinkat, tak len tak bludim netom.
bubenko ani ja sa neviem dockat dalsieho tyzdna ked uz konecne pojdeme domov. Ale aj na zajtrajsok, vlastne uz dnesok sa tesim. Drzete prsteky, lebo ideme na utz, tak dufam, ze vsetko bude ako ma.
Vierka dufam, ze uz mas vsetky skusky hotove a aspon do Vianoc si vydychnes.
mory co ty, tebe treba len zopar darcekov, ale ja sa bojim, ze my sa domov ani nezanesieme. A to este stale nemam vsetko nakupene. Uz ani neviem, kedy to vlastne stihnem.

mory
11. dec 2007

mi mus tak drzim palce a tesim sa na foto bez fotiek sem ani nechod 😠 😀 😉

mory
11. dec 2007

mimus no co este si neprisla? 😕 som zvedava 😀

mimus
11. dec 2007

mory som tu , ale na ten utz idem az na 15h. Potom rovno z nemocky do prace. Takze fotky pridam az ked tak po polnoci 😉
a ako tvoje deturence. Uz mas toho draka? A co kupujes muzickovi. Ja este stale nemam nic a ani neviem co 😅

mory
11. dec 2007

mimuska aha 😀
nie draka este nemam a ani neviem ci zasluzi 😠 ale ked som slubila tak musim dodrzat 😝 a manzelovi staci moja malickost mi sa uz nejako urobyme stastnymi aj bez darcekov 😀 najvacim darom su nase deti a hlavne ze su zdrave a to je pre mna naj naj najvzacnejsie 😉
a tesim sa na fotocky dufam ze rano ich uvidim 😉

mimus
11. dec 2007

tak som spat. Babo sa nam krasne predviedlo. Mavalo ruckami. Potom sa nam trosku zastaralo ta si tak chytalo hlavicku. Bolo to nieco neuveritelne. Ma 6.7cm a podla tohto som v 13tt1d a datum sa mi posunul na 16.6. Fotecky pridam zajtra.

mimus
12. dec 2007

baby ja zase nemozem spat ☹ . Tak som aspon dala nejake fotecky aj do albumu. Strasne sa s nasho baba vytesujem. Este furt som z toho namako 😀 . Hej a zajtra toho vela nepiste 😝 , lebo urcite budem spat az doobeda, tak nech nemusim vela citat 😀 . (Ooooo vy vlastne skoro nic nepisete, tak teraz skuste 😉 )

mory
12. dec 2007

mimuska ahoj tak som videla fotecky jaj jake je to zlate viem aku radost prezivas ja si stale pametam aka som bola stastna kes sme boli na ultrazvuku a dostali fotocky 🙂
ja som chora zase 😝 takze asi vela pisat nebudem radsej sa budem potit 😔

bubenko
12. dec 2007

ahojte, mimus videla som fotecky 🙂 , tak nech babatko pekne rastie a ty nech si zdrava, vsak je to skvely pocit? Ja ked som bola na prvom ultrazvuku tak som od stastia az plakala 😉
mory zasa si chora? To mi je luto, zelam ti skore uzdravenie, detom posielam pusinku, ozaj ako si to s manzelikom vynahradite tie vianoce? 😀 - ze pozdravujem 🙂 , hlavne sa skoro uzdrav moja a drz sa 😝
vera tak ty tolko studujes? Ty si ale hlavicka, a inak ako ti je? Vsetko v poriadku, ako sa citis?
mimus a ty? S tymi darcekami je to podobne, som zvedava ako sa pobalime kedze aj ja si beriem viac veci kedze ostavam doma dlhsie a to si este svokra kupila kos na pradlo ktory nam tu nechala aby sme jej ho vzali, skoro ma slak trafil, ale dajak musime.
Sarah sa naucila na rucky-rozmaznanec jeden, snazime sa ju odnaucit ale nieje to jednoduche, dokaze vytrvalo plakat a vie ze ma zlomi. Ajtak neviem ci to ma vyznam kedze ideme domov a tam to urcite nebude inak, vsetci ju budu brat na rucky, ved po takej dobe konecne male babo, ach jaj 😝

mimus
17. dec 2007

ufff tak sa nam nasa tema uplne stratila v pozadi. Nemam vela casu teraz byt na nete. Vo stvrtok som musela ist na pohotovost, lebo som mala silne bolesti v brusku. Zistili mi zapal v moci. Tak teraz som doma, vlastne nechodim do prace, ale vcera som musela odbehnut do mesta pre posledne darceky. Zajtra bude moj posledny den v praci tohto roku, takze sa pojdem asi rozlucit pred nasou dlhou cestou.

mory
17. dec 2007

mimus tak si davaj pozor 😉 ja budem posledny den v roku v praci 31.12 😀
inak vam zavidim tu cestu na SR aj bubenko je uz urcite nachystana myslim ze idu zajtra 😎 tak si to uzite a ja tu na vas budem mysliet 🙂

mimus
18. dec 2007

bubenko takze ak naozaj prave idete domov, tak prajem stastnu cestu 😵
Neboj mory, ved ty budes mat na vianoce svoju rodinku 😉 so sebou. Ja sa urcite ozvem aj z domu, segru vykopnem od pc 😀 . Uz mas aj stromcek? My sme postavili vcera. Sice tu nebudeme, ale i tak sme si to tu chceli okraslit. Aj darceky uz konecne mame.

mory
18. dec 2007

mimus tak skoro stromcek? 😅 sak uz som videla aj v albumoch ze maju to je dost divne u nas sa stavia stromcek v stedry vecer ale rano 😀

mimus
18. dec 2007

ale my postavime stromcek doma az 24teho. To len tu v uk sme uz urobili, aby sme sa do odchodu z neho vytesili 😀 .

mory
19. dec 2007

mimus tak ho hod do albumu nech sa aj ja potesim s vami 😀 😉

mimus
20. dec 2007

az dnes som sa dostala na net. Vsetko uz zbalene v aute a dnes vecer vyrazame. Dzte palce nech dojdeme v poriadku. Bubenko sa este neozvala ako ona dosla? Ja sa prihlasim znova az v sobotu uz z domu. Mory sorry stromcek som nestihala odfotit 😉

mory
20. dec 2007

mi muska tak prijemnu cestu 😎 bubenko dosli v poriadku mala im prespala celu cestu a uz su doma u svokry a maju sa fajn 😉

mimus
22. dec 2007

tak ja tiez len tak narychlo pisem, ze sme dosli v poriadku, ale som strasne unavena, tak ideme spat. &ozvem sa ale este urcite neskor. cauko baby 🙂

mory
22. dec 2007

mimus som rada ze ste dosli a hlavne sa dobre vyspinkaj a nechaj sa rozmaznavat teraz ti to patri 😉 😀
mi uz mame stromcek aj dorceky len neviem ci budu kolaciky lebo od zajtra chudnem 😅 😀

mimus
23. dec 2007

tak aj my uz mame stromcek aj darecky mam pobalene. A dnes som ostala rano aj prekvapena, lebo sa mi taaak krasne vydulo brusko 😵 Takze ked dojdem spat do uk uz budu konecne aj fotecky
bubenko a ty ako doma
Prajem krasne Vianocne sviatky a stastny Novy rok 😵

mory
23. dec 2007

mimus uz sa tesim 🙂 ja vam budem priat zajtra dnes to tu balim 😉

mory
24. dec 2007

prajem stastne a vesele vianoce a vela darcekov 🙂

mimus
26. dec 2007

ahojte baby.Tak co ako ste prezili sviatky? Ja sa zatial celkom drzim, akurat ma dost casto boli hlava. Vcera to uz bolo az neznesitelne, tak som si na hodinku zdriemla a zabralo to. Darcekov bola velka koooooopa, tak nebudem rozpisovat . Dnes sa uz balime na lyzovacku, takze sa ozvem az v novom roku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre