Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
26. dec 2007

mimus no konecne tu niekto zavital 😀 uzi si lyzovcacku a davaj na seba pozor a hlavne spi kolko mozes 😉 ja som rozpravala s bubenkom a vravela ze ti dala na seba cislo keby ste sa chceli potom stratnut 😎 no ak ho nemas tak ti mozem dat ja ,lebo im blbne net tak sa sem nemoze dostat 😝

mimus
26. dec 2007

myslim, ze ho mam tu v IP ak mrknem. Dufam len, ze bubenko tu este bude aj po novom roku. My sme spat az 2.1.

mory
26. dec 2007

mimus bubenko tu bude zopar mesiacov 😉

vera113
29. dec 2007

Ahoj mory- mrkla som sa na tvoje albumy (máš nááádherné detičky 😵 ) a zistila som jednu vec...sme spolužičky - teda bývalé. Ktosi mi vravel, že máš 2 detičky ale vôbec mi netrklo, že mory môžeš byť práve ty. 😅 Ako sa Ti inač vodí a kde to vlastne žiješ?

mory
29. dec 2007

ze spoluziacky? 😅 tak mi napis priezvisko 😉 som straaaasne zvedava lebo na fotke ta vobec nevidno 😒 😀

vera113
30. dec 2007

Za slobodna Gajdošová.. na www. mojasvadba.sk (ten istý nick) dokonca nájdeš aj album a Maťu Šimaľovú - bola 1 družička... 😉 ako posviatkoch?

mory
30. dec 2007

jaj vieri to si ty? no parada tak to by som nepovedala ze sa tu tak nahodne stretneme 😖 😀

mory
30. dec 2007

viery ja som to hladala ale som ta jnenasla ☹ napis mi presne kde ja som z toho moja svadba debil sa tam nevyznam 😀

vera113
31. dec 2007

Nič to neboj určite na to prídeš, má to ten istý systém ako koník (klikneš na svadobne albumy a dáš si vyhľadávanie podľa autora - môj nick) 😉 Inak včera som telefonovala s Maťou (ona je v USA) a tak sa aj ona mrkla na Tvoje albumy a mám Ti odkázať, že nás zlaté detičky. Ináč ona Ťa spoznala okamžite 😅 Ako pred Silvestrom, chystáš niečo špeciálne? Elia má zajtra narodeniny, že?!

mory
1. jan 2008

vsetko najlepsie v novom rokuuuuuuuu 2008 😀
viery nasla som to wau krasne fotky 😉 ale preco nemas album aj na konikovy rada by som videla brusko a potom aj malinkeho 🙂 takze sa ti to krati ale deti su ten najkrajsi dar na svete ani si neviem predstavit co by som bez nich robila 😅

vera113
3. jan 2008

Ahojte, krásny Nový Rok 2008 všetkým prajem. 😀 😀
mory tak predsa si sa nakoniec v tej stránke vynašla, vedela som, že si šikovníček 😵 Album som zatiaľ nestihla, mám pocit, že ho v najbližších dňoch ani nestihnem, ale budem robiť čo bude v mojich silách ( no už zhromažďujem materiál) 😉

mimus
3. jan 2008

ahojte babulky......krasny Novy rok 2008 😀 😵 🙂
Hlasim sa po dlhsej odmlke. Lyzovacka dopadla dobre a hoci som nelyzovala bola sranda . Deturence posluchali a ja som nazivo praxovala .Dnes sme boli aj na utz. Babo je zdravucke co je najhlavnejsie. Najprv si kludne spalo az sa manzel zlakol ci je vsetko v poriadku. Ale potom sa nam zase krasne predviedlo. Doktor tam nemal nikoho ineho takze nam pomalicky vsetko ukazoval. Dokonca sme popocitali aj prsteky . Medzi nozickami to vyzeralo zatial na dievcatko. Obzeral z kazdej strany, ale vraj i tak sa mohol pipik skryt takze si pockame do 4.2. na dalsie sono.

mory
7. jan 2008

no coooo michalovcanky kde to viazne?"??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
ste ma tu nechali samu ☹ mimus no este ste na sr? a kedy sa vraciate do UK a yz sa tesim na nejake fotenky 😵

mimus
9. jan 2008

ahojky. Tak uz som spat v uk. Cesta zbehla rychlo, ale i tak som prisla unavena. Strestnut s bubenko som sa nestihla. Chcela som zavolat, ale zistila som, ze ja ani nepoznam jej prave meno 😀 a neviem ci by mi ju zavolali ak by som poprosila bubenko 😝 . Vcera som vstala az poobede a hned som bezala na krv. Zajtra mam ist za midwife. Cez vikend pofotim brusko, lebo uz krasne rastie. A vy ako? Ako ste silvestrovali?

mimus
11. jan 2008

Normalne ma sem nechce pustat 😒 . Ten konik ide naozaj pomaly az ma nudi cakat ☹
Vcera som bola u midwife. Vsetko je v poriadku. Babo je vraj velmi aktivne. Nemohla chytit buchot srdiecka viac ako 10 minut. Bolo pocut iba kopance. Az sa smiala, ze ak bude take aj po porode, tak to budem mat vesele. Vraj sa ani necuduje, ze uz babo aj citim pri tolkom pohybe. Aspon ale viem, ze je zdravucke. Muzik tvrdi, ze to je futbalista po ockovi. Ale ja citim, ze je to dievcatko. Sak uvidime 😵
Kde ste sa podeli?

mory
12. jan 2008

mimus no sa tesim ze je vsetko v poriadku 🙂 a este viac sa tesim na fotocky, ja tu tiez menej chodim lebo sa to vazne plazy a tiez nemam cas tu vysedavat hodiny kym mi prida prispevok 😅

mimus
15. jan 2008

konecne som sa sem po dlhsej dobe zasa dostala. Nechapem preco to takto nejde ☹ .
Fotecky mam urobene, ale ked som ich sem skusala hodit vzdy sa to zaseklo. Takze budem musiet pockat, kym sa konik znova rozbehne.
mory pozrela som tvoje nove fotecky. Naozaj ti deturence rastu do krasy 😵
ako sa ma bubenko? A kedy sa znova ozve?

mory
16. jan 2008

mimus ahoij no uiz to ide tak mozes dat 😉 bubenko sa ma dobre a neviem kedy sa ozve asi az ked sa vrati doUK 😒 a ty ako sa citis? wau uz ti svieti 19tt to mas za sebou polovisku ochvilu 😨 no ten cas ale leti 😀

mimus
18. jan 2008

len tak narychlo, lebo konik sa nam uz rozbehol 😀 . Cez vikend uz hodim nejake fotecky. Terazx uz letim do prace. Aspon ze uz je piatok

mory
20. jan 2008

mimus tak kde su tie spomynane fotky? 😕
ako sa mas? co drobcek uz kope? 🙂 a uz viete pohlavie? alebo sa nechate prekvapit? zacal si uz aj nieco kupovat alebo veris poveram? ja som nekupila skoro nic dopredu lebo tu sa strasne veri na to ze sa pred porodom nema nic kupovat 😖 no co uz iny kraj iny mrav 😀

mimus
21. jan 2008

takze som dnes konecne pridala aj nejake fotecky. Brusko uz podrastlo 😀 . Babo kope o 106 😵 , len muzicek este stale necitil, tak sa hneva 😝. Nakupene uz mame dost. Ja na take povery neverim. Ved ako by to drahy stihal potom nakupit, ked bude so mnou i pri porode a tu vraj po 6h uz pustaju domov. Sak by sme malemu drobcovi nemai ani co obliect 🙂 . Mame uz aj postielku v zltuckom, aj prenosnu postielku. Este sa musim poobzerat po kociku, ale to nechavam az na marec.

mory
22. jan 2008

mimus pekne fotocky a uz mate aj polovicu cesty za sebou 😉

lubka.l
22. jan 2008

ahojky

mimus
22. jan 2008

no to hej a zbehlo to tak rychlo 😅 . Babo uz kope kazdy den, velmi sa tomu tesim. Konecne si to tehotenstvo uzivam, kedze aj tie nevolnosti prestali. Teraz uz pocitam dni do dalsie utz, aby sme konecne zistili, co sa nam skryvav brusku. Ja mam tusaka, ze je to dievcatko. Aj muzik uz zacal volat brusko Miska. Sa nasmejeme , ked nam povedia, ze je tam chlapcek 😀
A ty ako sa mas mory? A deturence? A co bubenko. Kedy sa vrati do uk?
Ahoj Lubka. Tiez Michalovcanka, zijuca v zahranici 😉

lubka.l
22. jan 2008

ahojky.ano.michalovcanka zijuca v uk.este sa ucim pouzivat tuto stranku tak mi to trochu trva.urcite si ma uz jeden krat videla bolu sme spolu na silvestra par rokov dozadu.

mory
22. jan 2008

lubka ahoj 😉 odkial si z michaloviec? a napis nieco o sebe 🙂

lubka.l
22. jan 2008

inac ahoj mory.k tej zbierke spoluziacok na nete mozes pridat aj mna.o tebe som sa dozvedela od very113 ,ktora mimochodom vo stvrtok cestuje do kosic na porod.termin ma na 27ale dava si vyvolavacku aspon tak mi hovorila.ja mam do mojho terminu este daleko.presnejsie 18 maj.tak este sa na nasu malicku nacakam.pamatas na luba dik......?

mory
22. jan 2008

lubi to si ty????????? 😵 jaj sranda no clovek by nepovedal kde sa po tolkych rokoch stretneme som strasne rada ze sme sa tu tak nasli 😀 rada by som pokecala ale mala mi tu vykrikuje a taha sa na mna tak ju idem ulozit 😉 pridaj si viac udajov do pasu a hod aj dajake foto

lubka.l
22. jan 2008

ahoj mory.rada by som nieco pridala,len co pridem nato ako,damsa do toho.

mory
22. jan 2008

o.k. 😉 aj mne trvalo kym som na vsetko prisla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre