Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

vanila
25. jan 2008

Ahojte baby z Michaloviec! Ja pochadzam síce zo sobraniec a byvam v partizanskom ale michalovce su mi blizke chodila som tam do skoly a do prace. Tak Vas zdravim mamičky a buduce mamicky.

siguska
25. jan 2008

Ahoj Mimus,
aj my planujeme, ze sa vratime, aspon na tie 2 roky, co som na materskej, len ma zaujimalo ci v MI su aj kociariky... 🙂. Lebo jaksi teraz nemam s kym chodit von, nikoho tu nepoznam, tak sa bojim, aby som tak nedopadla aj doma v MI...

lubka.l
28. jan 2008

ahojte.tak ako po vykende.ja som trosku behala po carbudach,len tak s nudy bolo dobre pocasie.hoci doma na sk snezi.

mimus
28. jan 2008

ahoj vanilka. Sice v sobrabranciach som bola len zopar krat, ale mala som tam dve kamosky. Tiez dochadzali do mi najprv na skolu a potom do prace.

siguska ja doma tiez uz nemam vela ludi. Vacsina kamosiek zdrhla tiez do zahranicia 😀 a tu tiez budem prva mamicka v nasej partii.

lubka tie dva dni zbehnu tak rychlo. Ani som si tento vikend neuzila. Dost som upratovala a varila. Chcem, aby mal manzel vacsie brusko ako ja, tak mu vyvaram 😀

lubka.l
29. jan 2008

ahojky.ja mam zly den.idem nakupit pasce.v dome mame mys.niekto nachal otvorene dvere na zahradu a oprel o ne zrno pre vtaciky.a rano boli na stole a podlahe same hov....otrava nepomoze,pretoze ked zacne smrdiet niekde v kuchyni tak ma porazi.vsetci chlapy z domu isli do prace a ja mam chytat mys.dufam ze len jedna.a na nic ine nebude cas.tak vam prajem prijemny den a ja sa idem zabavat 😠

lubka.l
29. jan 2008

mimus.u nas vari manzel.ja len sem tam.zatial ho to bavi,uvidime co bude neskor,urcite ho to prejde ale zatial si to vychutnam. 😀

mimus
29. jan 2008

Ahojte baby

Vcera v noci som sem este pisala, ale mi nechapem preco vyplo net a vsetko sa zmazalo. Potom sa mi to nechcelo pisat znova.
Babo sa mi teraz tak casto hybe a tak silno kopka, ze normalne niekedy ostanem uplne prekvapena . Vcera v noci som si pozorovala brusko a naozaj sa cele hybe. Dokonca som prestala na chvilku dychat, aby som to pozorovala a potom zobudila o 2h rano muzika, nech to aj on vidi. Chudak o 6h vstaval do prace 😅

lubka tak tie mysi ti nezavidim. Nechcem strasit, ale aj kolegyna mala pred mesiacom v dome a nemoha ich chytit, tak volala normalne toho chytaca. Stalo ju to vsetko £35 a ten musel prist az 5x. Vravel, ze nikdy to nie je len jedna. Ja som tiez rozmyslala, ze ten jed je naprd, lebo ak ti zdochne niekde za nabytkom, potom bude smrdiet. Ona skusala nejaky lepkavy papier, na ktory sa jej ta mys nalepila a tak ju vyhodila.

baby a kde ste sa stratili, ze vas tu uz nividno?

lubka.l
29. jan 2008

ahojky.mimus pri kupani si lahni na bok ak budes mat stastie tak uvidis skoro celu nozicku vytlacenu s tvojho brucha.prvy krat som sa zlakla,lebo som to len citila a nevidela ked som to zacala pozorovat,je to zazrak.ked si muzik bude suchat jednu ruku o druhu a potom teplu prilozi na brusko,babo sa bude k tej ruke tulit.to mi poradila sestricka,viem nie vzdy to zaberie ale ked sa to podari je to super pocit. ak k tym zvieratkam co sa mi nechcu chytit asi tolko,ze k nim asi tiez niekto pride.volala som majitelke domu nech s tym nieco robi.za chvilku sa budes chystat do prace,co?jak ti fajne,ja by som tiez isla.doma sa nudim.(zatial 😀 )

mimus
29. jan 2008

este nie, zacinam az o 16h, ale idem narychlo nieco navarit. S tou rokou potom skusime a dame ti vediet 😉

mimus
30. jan 2008

baby az teraz konecne idem spat. Nahodou som zacala citat vo volnej diskusii temu zahadny muz, tak som sa rehlila az som prekvapena, ze muzik este stale spi . Ak budete mat cas tak mrknite tu temu a aj toto:
http://forum.mamaaja.sk/viewtopic.php?t=41684&p...
dobru nocku 😔

lubka.l
31. jan 2008

ahojky baby.som cela vystrasena,chlapy v praci a my dve zienky sedime doma (resp sedime na stole)a pzerame sa ako tie hnusne mysi behaju sem a tam.pasce nastavene,lepidlo vyliate a oni to maju niekde...maly vylial na sedacku vodu a zrazu z nej zacali utekat mysi,asi ich vyplavil.deratyzer pride az zajtra poobede,chlapy o dve hodiny a my sedime na nete aby to nejak ubehlo.tuto noc asi vela nepospim. co robit?

mimus
1. feb 2008

vcera sa mi tu nedarilo prihlasit. Zase konik blbol ☹ .
Tak co lubka, mysi uz pochytane 😉 Naozaj ti nezavidim. Ja sa bojim vsetkeho. Este aj kvoli pavukom vrieskam 😀 .
mory deje sa nieco, ci si len na nas zabudla?

mimus
1. feb 2008

mory mas nove fotecky v albume 🙂 . Tak maly je poriadne fesasisko uz teraz 😉 . Nikoho tu niet, tak idem nieco navarit. Prajem prijemny vikend

mory
2. feb 2008

cavte tu som uz davno nebola 😅 ako sa mate?

mimus
4. feb 2008

Neukazala som sa tu cely vikend, lebo som chora ☹ . Nenormalne ma boli hlava a hrdlo. Az som plakala, lebo mi tu hlavu islo rozhodit ☹ . Este ani spat vobec nemozem. Cely cas sa budim, mozno aj preto ta hlava.

Baby drzte palce, dnes ideme na utz. Muzik este stale dufa v chlapca, aj ked aj on uz tvrdi, ze je to baba
Mne sa posledne dni zda, ze babo vobec nekope. Citim iba troska ked sa pohne. Kamoska vravela, ze sa mozno otocilo a kope dovnutra bruska. Tak dufam, ze je v poriadku a dnes nam naozaj neukaze len dupku

mory
4. feb 2008

mimuska drzim palce 😵 nech to bude co to bude hlavne nech je to zdrave 😉

siguska
4. feb 2008

joj... nejak to tu ozilo....
no ja v MI nikoho nepoznam..
preto, taka dilema, ci sa tam mame vratit, alebo nie... ☹
teraz sme v CR, a tu tiez nikoho nepoznam... takze to mam skoro jedno...

lubka.l
4. feb 2008

ahojky.ja idem na vysetrenie zajtra.mimus vela stastia.siguska urcite sa niekto najde.mory aj ty si sa konecne ukazala.neviete ako sa ma bubenko?

mimus
4. feb 2008

takze som spat. Babo vyzera byt zdravucke. Akurat ja mam nizko placentu, tak ma objednali na dalsi utz na 8.5. Vraj mozem skor porodit, tak pre istotu. Mam aj nejake fotecky, ale zdaju sa mi tmavsie, tak uvidime ako budu vyzerat ked ich odfotim este cez fotak. Teraz uz ale nestiham, lebo sa idem chystat do prace, ale zajtra urcite pridam.
dakujem, ze ste drzali palceky

lubka ty sa drz zajtra. Budem na teba mysliet 😉

siguska neboj sa vzdy sa niekto najde. Ja tu tiez nikoho nemam, vacsinou len kamosov a babu ziadnu, ale tak dufam, ze este nejaku splasim. Nechcelo by sa mi potom nudit sa samej doma 😎

mimus
4. feb 2008

hej aaaaa zabudla som, ze mi vysiel tusak a bude to dievcatko 😵

siguska
5. feb 2008

mimus.. gratulujem k diecatku... ja som si ho vysnivala tiez.. mam dvoch chlapov.. no co uz... Mozno do tretice... 😀 ale pravdepodobne asi nie.... ale kto vie... do 30tky daleko.. mozno sa pritrafi... 😀 ...
no my uvazujeme preto nad michalovcami, ze tam mam rodicov... tak predsa aspon niekto... vsetky kamosky uz mimo MI alebo aj mimo SK... tak snad tam niekoho najdem... lebo tu osm stale same... teda na par hodin v tyzdni, ked som s detmi v materskom centre... ale tam mamicky akosi nemaju zaujem sa zoznamovat... ☹

mory
5. feb 2008

siguska a kde si? 😕

mimuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusss 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taka som rada ze to bude dievcatko 😵
urcite sa velmi tesiiiiiiiiite dievcatka su vacsinou taky ockovy maznacikovia 😀

siguska
5. feb 2008

mory no momentalne som v CR... ale priatelovi cechoiv sa tu velmi nepaci.... do Michaloviec by sa stahoval hned... len s pracou tam je bieda.. ☹

mory
6. feb 2008

sigus tak o cechoch je to fakt pravda ze su nie velmi spolocensky 😖
aj moj manzel by sa rad nastahoval do michaloviec ale tiez co by tam robyl? 😀

siguska
6. feb 2008

mory, ved to... co s tou pracou? keby tam aspon robota bola... ale makat za 8000 sk.. hm.. ☹ to nie je velmi lakave.. ☹

mory
6. feb 2008

no to teda neni 😅

mimus
6. feb 2008

zase mi vypadol konik. Tak som sa rozpisala a vobec mi to neodoslalo ☹
takze znova
ahojky baby 😵
pridala som fotecky z utz
siguska ani ja uz nemam doma vela kamosiek. Tiez sa chystame vratit, ale este nie teraz. Nedokazem pochopit ako ludia v mi dokazu vyzit z minimalneho platu a este robia aj na smeny.

bubenko
7. feb 2008

ahooooooooooooooooj
mimus gratulujem k dievcatku, velmi sa tesim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mimus tak sa len drz a hlavne bud kludna, ja som sa snazila byt kludna a ta nasa mala je riadny betar, ked ta tak kopka tak sa priprav nato, ze asi aj vasa drobna Miska bude 😝
mory krasne fotecky
uz som tu davno nebola, ale Sarah si vyzaduje vela pozornosti a tak nemam vela volneho casu 😝 😅 😝
Stale ju trapi nostek a nespionka dobre, vcera sme sa boli ockovat a aj na ultrazvuku s klbikmi a ma ich v poriadku tak som rada 🙂
pridam nejake nove fotecky
pozdravujem a drzte sa

mory
7. feb 2008

bubenoooooooooooooooo seruuuuuuuuuuuuuuuuuus 😀

mory
7. feb 2008

no davaj fotky nech sa trosku pokocham 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre