• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

bubenko jaka je mala zlata tak mala ina :grinning: joj jak by som ju vystiskala :dizzy_face: modrookata jedna :grinning: do kedy ste na slovensku? a v lete budete tiez lebo sa musime stretnut :slight_smile:
7. feb 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak už som doma z pôrodnice. Máme krásneho Filipka - ešte nestíham. Potom dam nejaké foto...
7. feb 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieryyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: gratulujeeeeeem k filipkovy :slight_smile: som rada ze to mate za sebou a ste zdravy a stastny doma,verim ti ze nestihas ale keby predsa sa nasla nejaka chvilka tak hod fotulku a napis aspon zopar slov o porode :wink: este raz vam gratulujeeeeeeeeeeeem :wink:
7. feb 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka aj ja blahozelam k syncekovi a uz sa tesim na fotecky :dizzy_face:
bubenko Sarah naozaj rastie ako zmliecka a velmi sa na teba podoba.
mory kedy v lete ides domov? My az koncom augusta do konca septembra
8. feb 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus skodaaaaaaaaa :frowning2: mi pojdeme asi zaciatkom augusta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este to nieje iste no bolo by dobre keby sme boli vsetky v michalovciach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.pripajam sa k blahozelaniam,vierka vsetko naj ,vela sil a trpezlivosti.momentalne som na nakupach v polsku u znamych,takze preto tu niesom tak casto.podprdy na kojenie su tu za stovku a v motherkare za 35f.teraz musim letiet aby decka neplakaly ze im sedim za pocitacom.tak sa drzte papa
9. feb 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka no tebe je fajn :sunglasses: aj mne by sa zisli nove podprdy len nemam cas skocit na trh :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedze chudnem a najviac som schudla v prsiach takze uz mi tam ostali len lentilky :grinning: chudak manzel si mysli ze spi s chlapom :grinning:
9. feb 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tak co lubka ako si dopadla na vysetreni?
mory zatial ma drahy dovolenku na cely september, ale snazi sa zobrat aj posledne 2 augustove tyzdne. Ved uvidime.
Ja sa teraz citim uplne blbo. Hlava mi ide prasknut kazdy den. Uz to trva tyzden a pol. Bola som i u lekara, ale tak mi nic nezistil, tak vraj mam pokracovat s paracetamolom. Tak naozaj neviem, lebo mi tu hlavu ide rozhodit. Na nic sa nemozem sustredit. Bambulka kope v jednom kuse a stale silnejsie, tak aspon to ma tesi. Zlatunko sa nam hlasi vzdy ked zacnem hundrat na muzicka :grinning: . Sa smejeme, ze si ho brani :sweat_smile:
12. feb 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahiojteeeee :slight_smile:
vera gratulujem k Filipkovi :grinning: , hlavne budte zdravi, tesim sa :slight_smile:
mory tak vy v lete pridete?
aj ty mimus? som rada ze si v poriadku aj ty aj drobcek, uz si sa rozhodla ako budes rodit? a kde tu alebo v uk?
niesom tu tak casto a nemam vela casu citat co pisete, tak prepac ak si to uz pisala a ja o tom neviem :sweat_smile:
vera a napis nam aky si mala porod, som zvedava :confused:
13. feb 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubenko
som rada, ze si sa ozvala. Asi nemas tolko casu pri Sarah co? Rodit budem tu v uk. Dufam, ze normalne. Lebo pri utz mi zistili nizko placentu a ak mi nevystupi tak ma vraj caka cisarak. Ale ja verim, ze ta placenta stupne, ved treba mysliet pozitivne.
13. feb 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalovcanky kde ste?????????
16. feb 2008 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak ja som spat z vyletu.a prisla som do takej zimy.som chora a je mi podpsa.este keby som tak vedela aku tabletku si mozem zobrat. :frowning2: inac na vysetreni vsetko o.k. :slight_smile:
17. feb 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zdravim..
kontrolna otazka, kolko z vas, zije momentalne v MI? :grinning:
lebo jaksi taksi, je asi vacsina odstahovana...
18. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siguska ja som out :grinning:
18. feb 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieri ahoj kukla som album maly filipko je zlaty :wink:
18. feb 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, konečne trochu voľna... Bubenko- môj pôrod bola zdlhavá cesta...maleho vyvolávali počas 3dní. :confounded: (kontrakcie by aj boli len som sa neotvárala) no a nakoniec to teda trvalo 18hodín. No dalo sa to prežiť. Bola som strašne unavená (nevyspatá, nenajedená) :rolling_eyes: ale na to všetko človek zabudne v momente, keď to male uvidí. :dizzy_face:
lubka - potom Ti všetko porozprávam čo a ako to tam bolo, no už teraz Ti môžem povedať, bola som naozaj spokojná. Doktorka bola skvelá, čo však aj ostatný, naozaj je to úplne iné ako v MI.
mory - ďakujem, drobec rastie každý deň.
Teraz však musím končiť, treba aj žehliť. ahojte babenky :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viery som rada ze ste to tak zvladli lebo moje porody boli strasne :pensive: a kde si rodila?
18. feb 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Košiciach - Šaci. mory prečo si mala strašne pôrody? :fearful:
20. feb 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vera a ty s z MI, a to si sla rodit az do KE? to si stihala?
20. feb 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj siguska - nie priamo z MI nie som, bývam ešte ďalej, no všetko som stíhala. Vieš mrňousek preťahoval a tak ma nechali v nemocnici a vyvolávali pôrod 3 dni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak som si tam poležala, ale už to mám za sebou. No a zatiaľ som nepočula o nikom, kto by porodil niekde na Dargove :wink: :grinning: Nemocnica je na oveľa vyššej úrovni než tá v MI takže tak oni už podľa výsledkov z tých svojich prístrojov vedia určiť či si Ťa tam majú nechať alebo či máš ešte čas.. :wink:
20. feb 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vera, nojono.. to verim, na Michalovce, jaksi kazdy nadava.Ja som rodila v Hořovicich a to je perfektna porodnica.NO len od MI trosku daleko. :grinning:...
Hlavne je,ze ked tobolo take dlhe, ze to mas za sebou, a ze ste vsetci zdravii
21. feb 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.dlho sa tu nik neukazal,tak aj ja utekam nebudem predsa pisat sama so sebou.a v marci sa chystam sa sk,vierka dufam ze sa ozves!
27. feb 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viery maly je zlarucky cisty tato :grinning: :wink:

lubka takze pomaly sa to krati co?

mimuska a aj ty uz mas velke brusko joj jak vam zavidim :sweat_smile:
28. feb 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, ze som sa dlho neozvala :sweat_smile: , ale este stale makame na domceku ( a budeme asi az do mojho porodu :confounded: ) a akosi nemam tolko casu.

Brusko rastie, uz teraz si pripadam obbrovska :grinning: , ale na bambulku sa velmi tesime, takze nech rastie a rastie.

Este stale nemame kocik a vlastne sa iba dohadujeme a nechavame to az na koniec marca. Lubka ty ako, uz mate vsetke vecicky pre malinku?

idem este poobzerat vase albumceky
1. mar 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a kde ste v andlicku ci na sr?
2. mar 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v anglicku,domov ideme az v septembri aj s bambulkou :dizzy_face:
2. mar 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si dokoncujete domcek? preto som sa pytala :wink:
2. mar 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu v uk ho prerabame. Sme kupili na hypoteku, taky co trebalo vsetko prerobit, lebo bol po starsich ludoch. Izby sme urobili hned, potom obyvacku, chodbu a vcera sme dokoncili uplne celu kuchynu. Caka nas este prerobit topenie a celu kupelnu. Vobec sa netesim, ale zato vyzera domcek uz teraz ovela lepsie. Dnes sa hlavne vytesujem z kuchyne, makali na nej uz od decembra a vcera konecne o 3 rano skoncili, tak dnes ju celu lestim :grinning: .
2. mar 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miuska len sa velmi neprepracuj :wink: daj nejaju fotecku z domceka a to chcete ostat zit v UK? :sunglasses:
2. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.mory tvoje deticky rastu jak z vody.mimus moje brusko nejak nerastie ale hlavne je ze malicka rastie.uz mame kociarik,vanicku nieco na kupkanie,par veciciek na oblecenie a kolisku.este toho chyba dost ale pomalicky dokupujeme.a ako ste natom vy?tiez uz nakupujete?baby prajem vam pekny den
3. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok