Sú tu mamičky a budúce mamičky z Michaloviec?

stanka_s
24. júl 2006

Ahojte mamicky a buduce mamicky z Mi, rada si s vami pokecam.

mory
7. feb 2008

bubenko jaka je mala zlata tak mala ina 😀 joj jak by som ju vystiskala 😵 modrookata jedna 😀 do kedy ste na slovensku? a v lete budete tiez lebo sa musime stretnut 🙂

vera113
7. feb 2008

Ahojte kočky, tak už som doma z pôrodnice. Máme krásneho Filipka - ešte nestíham. Potom dam nejaké foto...

mory
7. feb 2008

vieryyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 gratulujeeeeeem k filipkovy 🙂 som rada ze to mate za sebou a ste zdravy a stastny doma,verim ti ze nestihas ale keby predsa sa nasla nejaka chvilka tak hod fotulku a napis aspon zopar slov o porode 😉 este raz vam gratulujeeeeeeeeeeeem 😉

mimus
8. feb 2008

vierka aj ja blahozelam k syncekovi a uz sa tesim na fotecky 😵
bubenko Sarah naozaj rastie ako zmliecka a velmi sa na teba podoba.
mory kedy v lete ides domov? My az koncom augusta do konca septembra

mory
8. feb 2008

mimus skodaaaaaaaaa ☹ mi pojdeme asi zaciatkom augusta 😝 ale este to nieje iste no bolo by dobre keby sme boli vsetky v michalovciach 😵 😵 😵

lubka.l
9. feb 2008

ahojte baby.pripajam sa k blahozelaniam,vierka vsetko naj ,vela sil a trpezlivosti.momentalne som na nakupach v polsku u znamych,takze preto tu niesom tak casto.podprdy na kojenie su tu za stovku a v motherkare za 35f.teraz musim letiet aby decka neplakaly ze im sedim za pocitacom.tak sa drzte papa

mory
9. feb 2008

lubka no tebe je fajn 😎 aj mne by sa zisli nove podprdy len nemam cas skocit na trh 😝 kedze chudnem a najviac som schudla v prsiach takze uz mi tam ostali len lentilky 😀 chudak manzel si mysli ze spi s chlapom 😀

mimus
12. feb 2008

ahojky
tak co lubka ako si dopadla na vysetreni?
mory zatial ma drahy dovolenku na cely september, ale snazi sa zobrat aj posledne 2 augustove tyzdne. Ved uvidime.
Ja sa teraz citim uplne blbo. Hlava mi ide prasknut kazdy den. Uz to trva tyzden a pol. Bola som i u lekara, ale tak mi nic nezistil, tak vraj mam pokracovat s paracetamolom. Tak naozaj neviem, lebo mi tu hlavu ide rozhodit. Na nic sa nemozem sustredit. Bambulka kope v jednom kuse a stale silnejsie, tak aspon to ma tesi. Zlatunko sa nam hlasi vzdy ked zacnem hundrat na muzicka 😀 . Sa smejeme, ze si ho brani 😅

bubenko
13. feb 2008

ahiojteeeee 🙂
vera gratulujem k Filipkovi 😀 , hlavne budte zdravi, tesim sa 🙂
mory tak vy v lete pridete?
aj ty mimus? som rada ze si v poriadku aj ty aj drobcek, uz si sa rozhodla ako budes rodit? a kde tu alebo v uk?
niesom tu tak casto a nemam vela casu citat co pisete, tak prepac ak si to uz pisala a ja o tom neviem 😅
vera a napis nam aky si mala porod, som zvedava 😕

mimus
13. feb 2008

ahoj bubenko
som rada, ze si sa ozvala. Asi nemas tolko casu pri Sarah co? Rodit budem tu v uk. Dufam, ze normalne. Lebo pri utz mi zistili nizko placentu a ak mi nevystupi tak ma vraj caka cisarak. Ale ja verim, ze ta placenta stupne, ved treba mysliet pozitivne.

mory
16. feb 2008

michalovcanky kde ste?????????

lubka.l
17. feb 2008

ahojte.tak ja som spat z vyletu.a prisla som do takej zimy.som chora a je mi podpsa.este keby som tak vedela aku tabletku si mozem zobrat. ☹ inac na vysetreni vsetko o.k. 🙂

siguska
18. feb 2008

No zdravim..
kontrolna otazka, kolko z vas, zije momentalne v MI? 😀
lebo jaksi taksi, je asi vacsina odstahovana...

mory
18. feb 2008

siguska ja som out 😀

mory
18. feb 2008

vieri ahoj kukla som album maly filipko je zlaty 😉

vera113
18. feb 2008

Ahojte kočky, konečne trochu voľna... Bubenko- môj pôrod bola zdlhavá cesta...maleho vyvolávali počas 3dní. 😖 (kontrakcie by aj boli len som sa neotvárala) no a nakoniec to teda trvalo 18hodín. No dalo sa to prežiť. Bola som strašne unavená (nevyspatá, nenajedená) 🙄 ale na to všetko človek zabudne v momente, keď to male uvidí. 😵
lubka - potom Ti všetko porozprávam čo a ako to tam bolo, no už teraz Ti môžem povedať, bola som naozaj spokojná. Doktorka bola skvelá, čo však aj ostatný, naozaj je to úplne iné ako v MI.
mory - ďakujem, drobec rastie každý deň.
Teraz však musím končiť, treba aj žehliť. ahojte babenky 😵 😵

mory
18. feb 2008

viery som rada ze ste to tak zvladli lebo moje porody boli strasne 😔 a kde si rodila?

vera113
20. feb 2008

V Košiciach - Šaci. mory prečo si mala strašne pôrody? 😨

siguska
20. feb 2008

Vera a ty s z MI, a to si sla rodit az do KE? to si stihala?

vera113
20. feb 2008

Ahoj siguska - nie priamo z MI nie som, bývam ešte ďalej, no všetko som stíhala. Vieš mrňousek preťahoval a tak ma nechali v nemocnici a vyvolávali pôrod 3 dni. 😝 Tak som si tam poležala, ale už to mám za sebou. No a zatiaľ som nepočula o nikom, kto by porodil niekde na Dargove 😉 😀 Nemocnica je na oveľa vyššej úrovni než tá v MI takže tak oni už podľa výsledkov z tých svojich prístrojov vedia určiť či si Ťa tam majú nechať alebo či máš ešte čas.. 😉

siguska
21. feb 2008

Vera, nojono.. to verim, na Michalovce, jaksi kazdy nadava.Ja som rodila v Hořovicich a to je perfektna porodnica.NO len od MI trosku daleko. 😀...
Hlavne je,ze ked tobolo take dlhe, ze to mas za sebou, a ze ste vsetci zdravii

lubka.l
27. feb 2008

ahojky.dlho sa tu nik neukazal,tak aj ja utekam nebudem predsa pisat sama so sebou.a v marci sa chystam sa sk,vierka dufam ze sa ozves!

mory
28. feb 2008

viery maly je zlarucky cisty tato 😀 😉

lubka takze pomaly sa to krati co?

mimuska a aj ty uz mas velke brusko joj jak vam zavidim 😅

mimus
1. mar 2008

Ja viem, ze som sa dlho neozvala 😅 , ale este stale makame na domceku ( a budeme asi az do mojho porodu 😖 ) a akosi nemam tolko casu.

Brusko rastie, uz teraz si pripadam obbrovska 😀 , ale na bambulku sa velmi tesime, takze nech rastie a rastie.

Este stale nemame kocik a vlastne sa iba dohadujeme a nechavame to az na koniec marca. Lubka ty ako, uz mate vsetke vecicky pre malinku?

idem este poobzerat vase albumceky

mory
2. mar 2008

mimus a kde ste v andlicku ci na sr?

mimus
2. mar 2008

v anglicku,domov ideme az v septembri aj s bambulkou 😵

mory
2. mar 2008

a kde si dokoncujete domcek? preto som sa pytala 😉

mimus
2. mar 2008

no tu v uk ho prerabame. Sme kupili na hypoteku, taky co trebalo vsetko prerobit, lebo bol po starsich ludoch. Izby sme urobili hned, potom obyvacku, chodbu a vcera sme dokoncili uplne celu kuchynu. Caka nas este prerobit topenie a celu kupelnu. Vobec sa netesim, ale zato vyzera domcek uz teraz ovela lepsie. Dnes sa hlavne vytesujem z kuchyne, makali na nej uz od decembra a vcera konecne o 3 rano skoncili, tak dnes ju celu lestim 😀 .

mory
2. mar 2008

miuska len sa velmi neprepracuj 😉 daj nejaju fotecku z domceka a to chcete ostat zit v UK? 😎

lubka.l
3. mar 2008

ahojky.mory tvoje deticky rastu jak z vody.mimus moje brusko nejak nerastie ale hlavne je ze malicka rastie.uz mame kociarik,vanicku nieco na kupkanie,par veciciek na oblecenie a kolisku.este toho chyba dost ale pomalicky dokupujeme.a ako ste natom vy?tiez uz nakupujete?baby prajem vam pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre